1 | | William Björkman | Växjö OK 1 | 15:19 | 0:00 |
2 | | Tiitus Mustajoki | Tampereen Pyrintö 1 | 16:41 | 1:22 |
3 | | Topias Uusitalo | Espoon Suunta 1 | 17:23 | 2:04 |
4 | | Adrian Sjödin | IK Hakarpspojkarna 1 | 17:33 | 2:14 |
5 | | Rasmus Johansson Fjordside | Sävedalens AIK 1 | 17:49 | 2:30 |
6 | | Liam Johansson | IF Hagen 1 | 18:10 | 2:51 |
7 | | Erik Johansson | FK Boken / Helsingborgs SOK / Hjärnarps OL / Örkelljunga FK 1 | 18:14 | 2:55 |
8 | | Emma Eliasson | Domnarvets GOIF / Stora Tuna OK 1 | 18:29 | 3:10 |
9 | | Konrad Stamer | Järfälla OK 1 | 18:33 | 3:14 |
10 | | Lenni Väisänen | Helsingin Suunnistajat 1 | 19:04 | 3:45 |
11 | | Eerik Aaltio | Kangasala SK / Turun Suunnistajat / Valkeakosken Haka 1 | 19:32 | 4:13 |
12 | | Elliot Angelsiöö | OK Linné / Länna IF / Rasbo IK / Rånäs OK 1 | 19:33 | 4:14 |
13 | | Isak Andersson | Lunds OK 1 | 19:44 | 4:25 |
14 | | Elina Espo | Kouvolan Suunnistajat 1 | 19:50 | 4:31 |
15 | | Otto Nilsson | Linköpings OK 1 | 19:55 | 4:36 |
16 | | Petter Erlandsson | Brobyggarna | 20:00 | 4:41 |
17 | | Love Bylund | IF Thor 1 | 20:03 | 4:44 |
18 | | Jan Hanssen | OK Kåre 1 | 20:06 | 4:47 |
19 | | Isak Wikström | OK Tyr 1 | 20:23 | 5:04 |
20 | | Martin Johansson | Ronneby OK 1 | 20:27 | 5:08 |
21 | | Filip Storell | Haninge SOK / OK Ravinen 1 | 20:32 | 5:13 |
22 | | Johan Lund | FK Herkules / IFK Enskede / IFK Göteborg Orientering / Stenungsunds OK / Sävedalens AIK 2 | 20:40 | 5:21 |
23 | | Axel Hejdenberg | Gävle OK 1 | 20:41 | 5:22 |
24 | | Viktor Löfgren | Södertälje-Nykvarn OF / OK Tor 1 | 20:59 | 5:40 |
25 | | Vidar Nettelmark | OK Rodhen 1 | 21:00 | 5:41 |
26 | | Oliver Schüle | Koovee 1 | 21:03 | 5:44 |
27 | | Albin Hainke | OK Södertörn / Snättringe SK 1 | 21:19 | 6:00 |
28 | | Nils Swartz | OK Orion 1 | 21:21 | 6:02 |
29 | | Carl Hedegård | OK Kolmården 1 | 21:24 | 6:05 |
30 | | Leo Haanpää | Paimion Rasti / Rasti 88 1 | 21:37 | 6:18 |
31 | | Viktor Hedström | OK Skogshjortarna / OK Kullingshof 1 | 21:49 | 6:30 |
32 | | Jonatan Kraft | Almby IK / Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro / OK Tisaren / Örebro Läns OF 1 | 22:25 | 7:06 |
33 | | Elias Ronkainen | Jämsän Retki-Veikot / Kuhmon Peurat / Sotkamon Jymy 1 | 22:26 | 7:07 |
34 | | Lovisa Davidson | Göteborg-Majorna OK 1 | 22:27 | 7:08 |
35 | | Tommi Viilo | Tampereen Pyrintö 2 | 22:29 | 7:10 |
36 | | Matti Johansson | OK Njudung 1 | 22:38 | 7:19 |
37 | | Rasmus Koponen | Lynx 1 | 22:45 | 7:26 |
38 | | Paavo Lahti | Rastikarhut / Hämeenlinnan Suunnistajat 1 | 23:03 | 7:44 |
39 | | Sixten Slagbrand | Västmanlands OF 1 | 23:16 | 7:57 |
40 | | Isak Holmgård | Kils OK / Filipstads OK / Kristinehamns OK / OK Tyr / Västvärmlands OK 5 | 23:24 | 8:05 |
41 | | Lovisa Ring | FK Friskus-Varberg / Halmstad OK 1 | 23:29 | 8:10 |
42 | | Lena Chabiera | Kalmar OK 1 | 23:50 | 8:31 |
43 | | Tuva Selin | Skånes OF 1 | 23:59 | 8:40 |
44 | | Ella Persson | Eksjö SOK 1 | 24:15 | 8:56 |
45 | | Nicholas Stjernberg | OK Trian 1 | 24:21 | 9:02 |
46 | | Julia Berg | KFUM Örebro OK 1 | 24:24 | 9:05 |
47 | | Edvin Ockborn | Trollhättans SOK / OK Skogsvargarna 1 | 24:44 | 9:25 |
48 | | Harald Martner | Frölunda OL 1 | 24:56 | 9:37 |
49 | | Adrian Bergqvist | OK Alehof / Göteborgs SK / Lerums SOK 1 | 25:25 | 10:06 |
50 | | Molly Granäng | Kungälvs OK 1 | 25:32 | 10:13 |
51 | | Edvard Pelander | OK Djerf / IK Vikings OK 1 | 25:35 | 10:16 |
52 | | Emanuel Eriksson | Nyköpings OK 1 | 26:39 | 11:20 |
53 | | Pontus Hedin | Tolered-Utby Ol-klubb 1 | 27:19 | 12:00 |
54 | | Julia Elverlind | OK Tranan 1 | 27:46 | 12:27 |
55 | | Stina Nalbin | Mullsjö SOK / Hestra IF 1 | 27:50 | 12:31 |
56 | | Asta Törnkvist | Bredaryds SOK / Anderstorps OK 1 | 28:01 | 12:42 |
57 | | Matilda Åkesson | OK Landehof 1 / Göteborgs SK | 28:16 | 12:57 |
58 | | Axel Trofast | Tullinge SK / Järfälla OK 2 | 28:17 | 12:58 |
59 | | Daniel Glimtén | OK Löftan 1 | 28:18 | 12:59 |
60 | | Eino Haara | Espoon Suunta / Helsingin Suunnistajat / OK77 / SK Vuoksi 3 | 28:47 | 13:28 |
61 | | Kajsa Ljungberg | Tumba-Mälarhöjden OK 1 | 29:31 | 14:12 |
62 | | Felix Svensson | Jönköpings OK 1 | 29:39 | 14:20 |
63 | | Gustav Granström | NAIS Orienteringsklubb 1 | 30:23 | 15:04 |
64 | | Antti Tiainen | Espoon Suunta 2 | 31:00 | 15:41 |
| | Jan Antonowicz | Karlskrona SOK 1 | 31:00 | 15:41 |
66 | | Egil Lissmyr | Leksands OK / IFK Mora OK 1 | 31:35 | 16:16 |
67 | | Isabel Unnerud | Långhundra IF 1 | 33:09 | 17:50 |
68 | | Elsie Häggmark | Markbygdens OK 1 | 34:20 | 19:01 |
69 | | Villehart Frölid | Täby OK / Gustavsbergs OK / Söders-Tyresö 1 | 34:57 | 19:38 |
70 | | Gustav Norberg | OK Hällen 1 | 37:54 | 22:35 |
71 | | Astrid Eriksson | Ulricehamns OK 1 | 37:57 | 22:38 |
72 | | Matias Koskinen | Lounais-Hämeen Rasti 1 | 52:12 | 36:53 |