Pl tartnr Namn Lag Tid Tid
HD12 (87/87) efter sträcka Preliminär resultatlist
1 827 Jesper Svensk Stora Tuna OK Lag 1 21:20 1:22:40
2 811 Lucas J Sundblad Eksjö SOK Lag 1 24:44 1:24:54
3 806 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna Lag 1 23:46 1:25:10
4 826 Linnea Berglin OK Dacke 26:48 1:25:18
5 805 Melker Johansson OK Orion 23:47 1:28:07
6 818 Johanna Strandberg Falköpings AIK 29:44 1:28:23
7 823 Eevert Toivonen Kangasala SK Lag 1 24:38 1:28:28
8 819 Nils Alexandersson Stora Tuna OK Lag 2 22:37 1:28:41
9 874 Emil Johansson Bredareds IF/Hestra IF 27:17 1:28:47
10 879 Gustav Malmström Skogspojk OK/GOIF Tjalve 29:37 1:28:58
11 802 Anni Valtonen MS Parma 25:50 1:29:26
12 867 Jenny Bredfeldt Lunds OK Lag 1 23:43 1:30:29
13 813 Markus Nikander DELTA 23:23 1:30:32
14 810 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 31:53 1:30:33
15 848 Carl Carlssson Nyköpings OK 22:51 1:30:37
16 815 Pontus OK Tyr Lag 1 26:41 1:31:02
17 878 Alexander Wiklund Finspångs SOK 24:54 1:31:03
18 868 Ramus Lundberg OK Bävern Lag 1 21:56 1:31:41
19 820 Adam Persson Nässjö OK 23:11 1:31:47
20 844 Jakob Fransson OK Tylöskog/ OK Milan 24:59 1:32:52
21 822 Emilia Skogum Markbygdens OK Lag 2 26:23 1:32:54
22 839 Jonas Gustafsson OK Kåre 22:42 1:33:00
23 877 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 27:01 1:33:09
24 887 Melker Larsson FK Göingarna 22:49 1:33:10
25 807 Albin Lillieström OK Roxen 26:27 1:33:12
26 808 Patrik Roos Södertälje-Nykvarn Orientering 28:47 1:33:14
27 884 Otto Kaario Suunta Jyväskylä 26:40 1:33:19
28 833 Filip Jacobsson Degerfors OK 21:35 1:33:21
29 842 Elisabeth Aronsson Bredaryds SOK 27:06 1:33:34
30 882 Iiris Taubert KOO-VEE 27:40 1:33:50
31 840 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 25:01 1:34:32
32 801 Hanna Åberg OK Landehof 24:57 1:34:35
33 853 David Gunnarsson IK Hakarpspojkarna Lag 2 28:40 1:34:50
34 832 Emma Hagroth Täby OK 31:26 1:37:33
35 835 Teemu Eerolo Tampereen Pyrintö 28:30 1:38:12
36 873 Elis Nordström Kils OK Lag 2 31:13 1:40:03
37 872 Anton Forsberg Långhundra IF/OK Linné 26:45 1:40:08
38 836 Annie Önsten IK Vista 26:14 1:41:53
39 803 Fredrik Norlin IFK Moras OK Lag 1 35:09 1:42:20
40 829 Erik Engstedt Tullinge SK Lag 2 34:09 1:43:18
41 830 Martin Illum FarumTisvilde OK/OK Øst 26:05 1:45:25
42 886 Caroline Johansson Sundsvalls OK 29:47 1:45:29
43 851 Simon Olsson Sjövalla FK 36:40 1:45:37
44 852 Malin Nyman OK Tyr Lag 2 35:06 1:45:41
45 870 Nils Swedenborg Lunds OK Lag 2 32:02 1:45:49
46 812 Simon Hector Snättringe SK 20:59 1:47:15
47 824 Riikka Haltia Rajamäen Rykm/Mäntsälän Urheil 33:41 1:47:55
48 854 Martin Skyggesson OK Nackhe 33:50 1:48:18
49 864 Arvid Nord SOL Tranås 39:27 1:49:03
50 875 Filip Karlsson IF Hagen Lag 1 28:23 1:49:13
51 862 Jonna Fors OK Klemmingen/OK Grip 32:07 1:49:27
52 834 Erica Eriksson Hjärnarps GH OL 32:40 1:49:39
53 841 Vilhelm Melkstam Lerums SOK Lag 1 40:12 1:49:55
54 849 Joakim Skävlén Haninge SOK 31:34 1:54:40
55 858 Johan Knutsson OK Kullingshof 37:20 2:03:46
56 856 Elina Helin Paimion Rasti 41:06 2:04:35
57 881 Heini Rintanen Kangasala SK Lag 2 41:00 2:04:42
58 855 Malin Fritzell Mullsjö SOK/ Tidaholms SOK 36:18 2:04:44
59 866 Klara Djerf Lerums SOK Lag 2 33:51 2:07:46
60 863 Sara Gunnarsson OK Älgen 33:41 2:08:01
61 838 Signe Steindahl Stenungsunds OK 37:48 2:12:12
62 883 Ludvig Johansson Ulricehamns OK 40:33 2:13:39
63 816 Agnes Hektor Järla Orientering 53:29 2:13:47
64 885 Elias Landfors Lustens OK 35:06 2:18:32
65 825 Mikael Lindholm OK Raseborg 34:52 2:30:21
66 845 William Johnsson OK SKogshjortarna 30:19 2:44:04
804 Olle Andersson Tullinge SK Lag 1 21:29 Felst.
809 Hannes Wegelius Hagaby GoIF Felst. Felst.
817 Moa Lindmark OK Hällen 24:45 Felst.
821 Julia Frejd OK Ravinen Lag 1 27:13 Felst.
828 Viktor Skog Kils OK Lag 1 23:16 Felst.
831 Teemu KLehtoranta Pihkaniskat 25:24 Felst.
843 Hanna Karlsson Markbygdens OK Lag 1 26:51 Felst.
846 Stina Gustås Linköpings OK 31:02 Felst.
857 Axel Grankvist OK Ravinen Lag 2 26:25 Felst.
860 Linnea Gustafsson OK Gynge/Tyringe OK 33:58 Felst.
871 Axel Jonsson Eskilstuna/Kjula/Surahammar Felst. Felst.
880 Matilda Herngren IF Hagen Lag 2 28:33 Felst.
847 Atte Hietaoja Helsingin Suunnistajat 32:18 Ej godk.
814 N.N Halden Skiklubb ej start ej start
837 N.N Värend GN ej start ej start
850 N.N Tullinge SK Lag 3 ej start ej start
859 N.N Eksjö SOK Lag 2 ej start ej start
861 N.N OK Tisaren ej start ej start
865 N.N IFK Moras OK Lag 2 ej start ej start
869 N.N Järfälla/Bromma-Vällingby SOK ej start ej start
876 N.N OK Bävern Lag 2 ej start ej start
Återgå till huvudsidan