Pl tartnr Namn Lag Tid Tid
HD12 (87/87) efter sträcka Preliminär resultatlist
1 826 Oscar Johansson OK Dacke 16:58 58:30
2 818 Ola Löseth Falköpings AIK 17:38 58:39
3 810 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 17:18 58:40
4 879 Oscar Prytz Skogspojk OK/GOIF Tjalve 18:10 59:21
5 811 Philip Edvardsson Eksjö SOK Lag 1 18:44 1:00:10
6 827 Stina Bayard Stora Tuna OK Lag 1 18:58 1:01:20
7 806 Moa Granstedt IK Hakarpspojkarna Lag 1 18:57 1:01:24
8 874 Alice Aroneng Bredareds IF/Hestra IF 20:20 1:01:30
9 802 Hanne-Line Ekström MS Parma 21:45 1:03:36
10 823 Vilma Annala Kangasala SK Lag 1 22:51 1:03:50
11 805 Kajsa Andersson OK Orion 22:04 1:04:20
12 815 Märta Zander Ransjö OK Tyr Lag 1 22:29 1:04:21
13 808 Jessica Gran Södertälje-Nykvarn Orientering 23:00 1:04:27
14 819 Viktor Svensk Stora Tuna OK Lag 2 18:44 1:06:04
15 832 Gustav Aflodal Täby OK 18:59 1:06:07
16 877 Filip Johansson Trollhättans SOK 18:55 1:06:08
17 878 Torsten Svensson Finspångs SOK 23:35 1:06:09
18 853 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna Lag 2 24:23 1:06:10
18 882 Konsta Puranen KOO-VEE 19:06 1:06:10
20 842 Filip Trofast Bredaryds SOK 19:09 1:06:28
21 822 Emy Zetterberg Markbygdens OK Lag 2 22:01 1:06:31
22 884 Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä 19:08 1:06:39
23 807 Hugo Lillieström OK Roxen 19:34 1:06:45
24 867 Johan Andersson Lunds OK Lag 1 19:28 1:06:46
25 813 Pyry Pihlavisto DELTA 19:22 1:07:09
26 803 Julia Eriksson IFK Moras OK Lag 1 20:02 1:07:11
27 848 Jacob Wadman Nyköpings OK 19:56 1:07:46
28 844 Saga Sander OK Tylöskog/ OK Milan 19:44 1:07:53
29 820 Victor Hansson Nässjö OK 26:10 1:08:36
30 873 Amanda Melkerdahl Kils OK Lag 2 21:28 1:08:50
31 851 Linn Himmelmann Sjövalla FK 21:55 1:08:57
32 829 Olle Berggren Tullinge SK Lag 2 18:48 1:09:09
33 840 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 18:45 1:09:31
34 864 Elin Posch SOL Tranås 22:17 1:09:36
35 801 Joel Leander OK Landehof 21:35 1:09:38
36 835 Antti Paasi Tampereen Pyrintö 21:35 1:09:42
37 841 Karl Pettersson Palm Lerums SOK Lag 1 21:35 1:09:43
38 868 N.N OK Bävern Lag 1 27:19 1:09:45
39 839 Vilma von Krusenstierna OK Kåre 21:27 1:10:18
40 887 Hilda Axelsson FK Göingarna 22:16 1:10:21
41 852 Tilda Andersson OK Tyr Lag 2 21:43 1:10:35
42 833 Max Wunder Degerfors OK 23:36 1:11:46
43 872 Alexander Alness Långhundra IF/OK Linné 21:04 1:13:23
44 870 Matti Ågren Lunds OK Lag 2 22:06 1:13:47
45 824 Essi Roininen Rajamäen Rykm/Mäntsälän Urheil 20:26 1:14:14
46 854 Johanna Rundqvist OK Nackhe 23:09 1:14:28
47 836 Emil Björnlinger IK Vista 26:32 1:15:39
48 886 Gustav Fraenell Sundsvalls OK 24:55 1:15:42
49 834 Martin Johansson Hjärnarps GH OL 27:59 1:16:59
50 862 Johan Hagströmmer OK Klemmingen/OK Grip 28:33 1:17:20
51 830 Lasse Falck Weber FarumTisvilde OK/OK Øst 25:36 1:19:20
52 816 Astrid Henriksson Järla Orientering 31:49 1:20:18
53 875 Henrik Reisen IF Hagen Lag 1 27:16 1:20:50
54 849 Emil Andersson Haninge SOK 28:27 1:23:06
55 856 Linda Sipponen Paimion Rasti 34:32 1:23:29
56 881 Mikko Kemppi Kangasala SK Lag 2 23:43 1:23:42
57 812 Kristina Tedhamre Snättringe SK 29:14 1:26:16
58 858 Samuel ekman OK Kullingshof 34:12 1:26:26
59 855 Matilda Gerhardsson Mullsjö SOK/ Tidaholms SOK 36:10 1:28:26
60 883 Emilia Järsenholt Ulricehamns OK 37:09 1:33:06
61 866 Madeleine Söderlund Lerums SOK Lag 2 31:44 1:33:55
62 863 Lukas Katvala OK Älgen 39:38 1:34:20
63 838 Emil Evertsson Stenungsunds OK 39:47 1:34:24
64 809 Eric Valjus Hagaby GoIF 42:01 1:36:28
65 885 Simon Camitz Lustens OK 50:57 1:43:26
66 871 Albin Berggren Eskilstuna/Kjula/Surahammar 29:33 1:44:48
67 825 Nora Lindroos OK Raseborg 55:33 1:55:29
68 845 Elin Voksepp OK SKogshjortarna 42:17 2:13:45
804 Simon Ilmark Tullinge SK Lag 1 16:23 Felst.
817 Linnea Karlsson OK Hällen 27:35 Felst.
821 Maja Bergman OK Ravinen Lag 1 18:56 Felst.
828 Lukas Olm Kils OK Lag 1 17:22 Felst.
831 Joonas Kääriäinen Pihkaniskat Felst. Felst.
843 Emelie Udd Markbygdens OK Lag 1 20:12 Felst.
846 Jakob Peterson Linköpings OK 22:35 Felst.
857 Lukas Hellgren OK Ravinen Lag 2 19:47 Felst.
860 Filip Wetterlöf OK Gynge/Tyringe OK 51:50 Felst.
880 Carl Holmberg IF Hagen Lag 2 Felst. Felst.
847 Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat 18:52 Ej godk.
814 N.N Halden Skiklubb ej start ej start
837 N.N Värend GN ej start ej start
850 N.N Tullinge SK Lag 3 ej start ej start
859 N.N Eksjö SOK Lag 2 ej start ej start
861 N.N OK Tisaren ej start ej start
865 N.N IFK Moras OK Lag 2 ej start ej start
869 N.N Järfälla/Bromma-Vällingby SOK ej start ej start
876 N.N OK Bävern Lag 2 ej start ej start
Återgå till huvudsidan