Pl tartnr Namn Lag Tid Tid
HD12 (87/87) efter sträcka Preliminär resultatlist
1 804 Albin Andersson Tullinge SK Lag 1 21:48 21:48
2 886 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 22:01 22:01
3 801 Anders Magnusson OK Landehof 22:02 22:02
4 802 Akseli Ruohola MS Parma 22:03 22:03
5 820 Albin Lager Nässjö OK 22:04 22:04
6 874 Samuel Plumpu Bredareds IF/Hestra IF 22:05 22:05
7 868 Oliwer Lundberg OK Bävern Lag 1 22:08 22:08
7 878 Johan Lindman Finspångs SOK 22:08 22:08
9 835 Sarri Alatalo Tampereen Pyrintö 22:11 22:11
10 813 Tuomas Puputti DELTA 22:13 22:13
11 827 Henning Sjöqvist Stora Tuna OK Lag 1 22:14 22:14
11 844 Per Karlsson OK Tylöskog/ OK Milan 22:14 22:14
13 819 Jonas Eriksson Stora Tuna OK Lag 2 22:15 22:15
14 843 Felix Axelsson Markbygdens OK Lag 1 22:16 22:16
15 841 Emma Djerf Lerums SOK Lag 1 22:17 22:17
16 828 Andreas Uller Kils OK Lag 1 22:18 22:18
16 877 Adam Johansson Trollhättans SOK 22:18 22:18
18 805 Andreas Jonsson OK Orion 22:20 22:20
19 816 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 22:22 22:22
19 839 Isac von Krusenstierna OK Kåre 22:22 22:22
21 818 Johanna Hagström Falköpings AIK 22:24 22:24
21 829 Amanda Berggren Tullinge SK Lag 2 22:24 22:24
23 821 Albin Andersson OK Ravinen Lag 1 22:25 22:25
24 806 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna Lag 1 22:27 22:27
25 826 Emil Pettersson OK Dacke 22:30 22:30
26 834 Jacob Höst Hjärnarps GH OL 22:31 22:31
27 863 Hannes Bergentur OK Älgen 22:32 22:32
28 815 Johan OK Tyr Lag 1 22:34 22:34
29 832 Hanna Hänström Täby OK 22:37 22:37
30 808 Isak Chalkias Södertälje-Nykvarn Orientering 22:41 22:41
31 811 Linnea Golsäter Eksjö SOK Lag 1 22:43 22:43
32 853 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna Lag 2 22:45 22:45
33 885 Tom Campbell Lustens OK 22:47 22:47
34 879 Felix Luks Skogspojk OK/GOIF Tjalve 22:51 22:51
35 836 Sophia Björnlinger IK Vista 22:55 22:55
36 810 Johan Lenning Skåneslättens OL 23:00 23:00
37 881 Moona Lehtola Kangasala SK Lag 2 23:21 23:21
38 823 Siiri Hämäläinen Kangasala SK Lag 1 23:23 23:23
39 831 Samuli Saukkonen Pihkaniskat 23:25 23:25
40 857 Matilda Forsberg OK Ravinen Lag 2 23:36 23:36
41 882 Jaakko Skog KOO-VEE 23:39 23:39
42 807 Adam Thellsén OK Roxen 23:40 23:40
43 830 Asger Kirkegaart FarumTisvilde OK/OK Øst 23:41 23:41
44 860 Ida Wihlborg OK Gynge/Tyringe OK 23:42 23:42
45 884 Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä 24:10 24:10
46 862 Alfons Davidsson OK Klemmingen/OK Grip 24:15 24:15
47 809 Maria Gustafsson Hagaby GoIF 24:16 24:16
48 887 Fritiof Axelsson FK Göingarna 24:25 24:25
49 851 Emma Himmelmann Sjövalla FK 24:34 24:34
50 867 Jesper Ågren Lunds OK Lag 1 24:39 24:39
51 812 Jonas Kallhauge Snättringe SK 24:52 24:52
52 866 Clara Cox Lerums SOK Lag 2 24:53 24:53
53 840 Linn Sander Göteborg-Majorna OK 24:56 24:56
54 873 Olof Skoglund Kils OK Lag 2 25:01 25:01
55 822 Johan Svensson Markbygdens OK Lag 2 25:05 25:05
56 856 Ilari Korsimo Paimion Rasti 25:08 25:08
57 833 Robin Svennberg Degerfors OK 25:10 25:10
58 842 Elsa Andersson Bredaryds SOK 25:12 25:12
58 864 Victor Thörnqvist SOL Tranås 25:12 25:12
60 858 Patrik Gustafsson OK Kullingshof 25:14 25:14
61 848 Oskar Engman Nyköpings OK 25:19 25:19
62 847 Teemu Mustonen Helsingin Suunnistajat 25:20 25:20
63 872 Johannes Ridefelt Långhundra IF/OK Linné 25:38 25:38
64 854 August Bengtsson OK Nackhe 26:55 26:55
65 852 Emma B OK Tyr Lag 2 27:35 27:35
66 824 Liinu Nummela Rajamäen Rykm/Mäntsälän Urheil 27:47 27:47
67 838 Ronja Steindahl Stenungsunds OK 27:54 27:54
68 803 Erika Duhlbo IFK Moras OK Lag 1 28:14 28:14
69 846 Frida Johansson Linköpings OK 28:22 28:22
70 825 Andre Lindroos OK Raseborg 28:56 28:56
71 870 Nils-Joel Persson Lunds OK Lag 2 29:01 29:01
72 880 Linnea Bogren IF Hagen Lag 2 29:09 29:09
73 875 Tove Lång IF Hagen Lag 1 29:14 29:14
74 855 Alice Axelsson Mullsjö SOK/ Tidaholms SOK 30:05 30:05
75 849 Rickard Bemm Haninge SOK 30:23 30:23
76 883 Linnea Larsson Ulricehamns OK 31:50 31:50
77 871 Johan Ryding Eskilstuna/Kjula/Surahammar 50:12 50:12
78 845 Linus Sundberg OK SKogshjortarna 51:35 51:35
817 Simon Larsson OK Hällen Felst. Felst.
814 N.N Halden Skiklubb ej start ej start
837 N.N Värend GN ej start ej start
850 N.N Tullinge SK Lag 3 ej start ej start
859 N.N Eksjö SOK Lag 2 ej start ej start
861 N.N OK Tisaren ej start ej start
865 N.N IFK Moras OK Lag 2 ej start ej start
869 N.N Järfälla/Bromma-Vällingby SOK ej start ej start
876 N.N OK Bävern Lag 2 ej start ej start
Återgå till huvudsidan