Pl tartnr Namn Lag Tid
HD12 (79) Sträcka 4
1 812 Simon Hector Snättringe SK 20:59
2 827 Jesper Svensk Stora Tuna OK Lag 1 21:20
3 804 Olle Andersson Tullinge SK Lag 1 21:29
4 833 Filip Jacobsson Degerfors OK 21:35
5 868 Ramus Lundberg OK Bävern Lag 1 21:56
6 819 Nils Alexandersson Stora Tuna OK Lag 2 22:37
7 839 Jonas Gustafsson OK Kåre 22:42
8 887 Melker Larsson FK Göingarna 22:49
9 848 Carl Carlssson Nyköpings OK 22:51
10 820 Adam Persson Nässjö OK 23:11
11 828 Viktor Skog Kils OK Lag 1 23:16
12 813 Markus Nikander DELTA 23:23
13 867 Jenny Bredfeldt Lunds OK Lag 1 23:43
14 806 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna Lag 1 23:46
15 805 Melker Johansson OK Orion 23:47
16 823 Eevert Toivonen Kangasala SK Lag 1 24:38
17 811 Lucas J Sundblad Eksjö SOK Lag 1 24:44
18 817 Moa Lindmark OK Hällen 24:45
19 878 Alexander Wiklund Finspångs SOK 24:54
20 801 Hanna Åberg OK Landehof 24:57
21 844 Jakob Fransson OK Tylöskog/ OK Milan 24:59
22 840 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 25:01
23 831 Teemu KLehtoranta Pihkaniskat 25:24
24 802 Anni Valtonen MS Parma 25:50
25 830 Martin Illum FarumTisvilde OK/OK Øst 26:05
26 836 Annie Önsten IK Vista 26:14
27 822 Emilia Skogum Markbygdens OK Lag 2 26:23
28 857 Axel Grankvist OK Ravinen Lag 2 26:25
29 807 Albin Lillieström OK Roxen 26:27
30 884 Otto Kaario Suunta Jyväskylä 26:40
31 815 Pontus OK Tyr Lag 1 26:41
32 872 Anton Forsberg Långhundra IF/OK Linné 26:45
33 826 Linnea Berglin OK Dacke 26:48
34 843 Hanna Karlsson Markbygdens OK Lag 1 26:51
35 877 Elias Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 27:01
36 842 Elisabeth Aronsson Bredaryds SOK 27:06
37 821 Julia Frejd OK Ravinen Lag 1 27:13
38 874 Emil Johansson Bredareds IF/Hestra IF 27:17
39 882 Iiris Taubert KOO-VEE 27:40
40 875 Filip Karlsson IF Hagen Lag 1 28:23
41 835 Teemu Eerolo Tampereen Pyrintö 28:30
42 880 Matilda Herngren IF Hagen Lag 2 28:33
43 853 David Gunnarsson IK Hakarpspojkarna Lag 2 28:40
44 808 Patrik Roos Södertälje-Nykvarn Orienteri 28:47
45 879 Gustav Malmström Skogspojk OK/GOIF Tjalve 29:37
46 818 Johanna Strandberg Falköpings AIK 29:44
47 886 Caroline Johansson Sundsvalls OK 29:47
48 845 William Johnsson OK SKogshjortarna 30:19
49 846 Stina Gustås Linköpings OK 31:02
50 873 Elis Nordström Kils OK Lag 2 31:13
51 832 Emma Hagroth Täby OK 31:26
52 849 Joakim Skävlén Haninge SOK 31:34
53 810 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 31:53
54 870 Nils Swedenborg Lunds OK Lag 2 32:02
55 862 Jonna Fors OK Klemmingen/OK Grip 32:07
56 847 Atte Hietaoja Helsingin Suunnistajat 32:18
57 834 Erica Eriksson Hjärnarps GH OL 32:40
58 824 Riikka Haltia Rajamäen Rykm/Mäntsälän Urhe 33:41
58 863 Sara Gunnarsson OK Älgen 33:41
60 854 Martin Skyggesson OK Nackhe 33:50
61 866 Klara Djerf Lerums SOK Lag 2 33:51
62 860 Linnea Gustafsson OK Gynge/Tyringe OK 33:58
63 829 Erik Engstedt Tullinge SK Lag 2 34:09
64 825 Mikael Lindholm OK Raseborg 34:52
65 852 Malin Nyman OK Tyr Lag 2 35:06
65 885 Elias Landfors Lustens OK 35:06
67 803 Fredrik Norlin IFK Moras OK Lag 1 35:09
68 855 Malin Fritzell Mullsjö SOK/ Tidaholms SOK 36:18
69 851 Simon Olsson Sjövalla FK 36:40
70 858 Johan Knutsson OK Kullingshof 37:20
71 838 Signe Steindahl Stenungsunds OK 37:48
72 864 Arvid Nord SOL Tranås 39:27
73 841 Vilhelm Melkstam Lerums SOK Lag 1 40:12
74 883 Ludvig Johansson Ulricehamns OK 40:33
75 881 Heini Rintanen Kangasala SK Lag 2 41:00
76 856 Elina Helin Paimion Rasti 41:06
77 816 Agnes Hektor Järla Orientering 53:29
809 Hannes Wegelius Hagaby GoIF Felst.
871 Axel Jonsson Eskilstuna/Kjula/Surahammar Felst.
Återgå till huvudsidan