U-10mila HD12 2008fr 2008-08-01 22:16
SPORTident sträcktiderskapad av OS2003 för Ungdomens 10-mila © Stephan Krämer 2003

   Pl tartnr Namn                  Kla.       Tid                                                                                                                 




HD12 str 3                 A 2.400 km                                  

    1   1817 Joel Petterson        XHD12    17:21  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Tullinge SK lag 1                       4:00    6:37    9:16   12:03   15:09   16:18   17:21                                                         
                                                     4:00    2:37    2:39    2:47    3:06    1:09    1:03                                                         
    2   1834 Simon Larsson         XHD12    17:50  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Hällen lag 1                         4:17    6:59    9:40   12:35   15:21   16:35   17:50                                                         
                                                     4:17    2:42    2:41    2:55    2:46    1:14    1:15                                                         
    3   1806 Jesper Sjöblom        XHD12    17:54  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M            *103                                         
           2 Södertälje-Nykvarn Or                   4:20    7:00    9:41   12:37   15:15   16:34   17:54            3:33                                         
                                                     4:20    2:40    2:41    2:56    2:38    1:19    1:20                                                         
    4   1854 Philip Näslund        XHD12    18:12  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Landehof lag 1                       4:43    7:13    9:54   12:37   15:54   17:06   18:12                                                         
                                                     4:43    2:30    2:41    2:43    3:17    1:12    1:06                                                         
    5   1808 Teis Bo Damm Andrease XHD12    18:13  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Sorø/Ballerup /Søl                   4:08    6:49    9:38   12:38   15:46   16:59   18:13                                                         
                                                     4:08    2:41    2:49    3:00    3:08    1:13    1:14                                                         
    6   1801 Melker Johansson      XHD12    18:21  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Orion                                4:47    7:22    9:58   12:47   15:56   17:07   18:21                                                         
                                                     4:47    2:35    2:36    2:49    3:09    1:11    1:14                                                         
    6   1854 Anders Magnusson      XHD12    18:21  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Landehof lag 1                       4:44    7:11    9:53   12:41   15:57   17:08   18:21                                                         
                                                     4:44    2:27    2:42    2:48    3:16    1:11    1:13                                                         
    8   1824 Andreas Gustafsson    XHD12    18:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 IK Hakarpspojkarna la                   4:07    6:47    9:35   12:36   16:05   17:16   18:22                                                         
                                                     4:07    2:40    2:48    3:01    3:29    1:11    1:06                                                         
    9   1815 Linnea Golsäter       XHD12    18:26  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Eksjö SOK lag 1                         4:09    7:02    9:35   12:43   16:00   17:16   18:26                                                         
                                                     4:09    2:53    2:33    3:08    3:17    1:16    1:10                                                         
   10   1813 Jonathan Uller        XHD12    18:43  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Kils OK lag 1                           4:50    7:45   10:25   13:20   16:12   17:26   18:43                                                         
                                                     4:50    2:55    2:40    2:55    2:52    1:14    1:17                                                         
   11   1823 Isak Augustsson       XHD12    18:49  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 IFK Moras OK                            4:23    6:55    9:44   13:05   16:35   17:45   18:49                                                         
                                                     4:23    2:32    2:49    3:21    3:30    1:10    1:04                                                         
   12   1813 Olof Skoglund         XHD12    19:06  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Kils OK lag 1                           4:34    7:34   10:25   13:32   16:25   17:45   19:06                                                         
                                                     4:34    3:00    2:51    3:07    2:53    1:20    1:21                                                         
   13   1850 Johanna Hagström      XHD12    19:10  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Falköpings AIK                          4:38    7:49   10:31   13:41   16:36   17:55   19:10                                                         
                                                     4:38    3:11    2:42    3:10    2:55    1:19    1:15                                                         
   14   1819 Maria Gustavsson      XHD12    19:15  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Hagaby GoIF                             4:20    7:07   10:02   13:08   16:34   17:55   19:15                                                         
                                                     4:20    2:47    2:55    3:06    3:26    1:21    1:20                                                         
   15   1839 Sofia Eriksson        XHD12    19:18  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Stora Tuna OK lag 2                     4:38    7:47   10:37   13:49   16:41   17:58   19:18                                                         
                                                     4:38    3:09    2:50    3:12    2:52    1:17    1:20                                                         
   15   1850 Johanna Strandberg    XHD12    19:18  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Falköpings AIK                          4:44    7:54   10:39   13:46   16:43   17:58   19:18                                                         
                                                     4:44    3:10    2:45    3:07    2:57    1:15    1:20                                                         
   17   1840 Lukas Eveborn         XHD12    19:20  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Roxen                                4:34    7:21   10:12   13:14   16:44   18:01   19:20                                                         
                                                     4:34    2:47    2:51    3:02    3:30    1:17    1:19                                                         
   18   1850 Ola Löseth            XHD12    19:27  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Falköpings AIK                          4:44    7:51   10:40   13:45   16:43   18:04   19:27                                                         
                                                     4:44    3:07    2:49    3:05    2:58    1:21    1:23                                                         
   19   1885 Johan Svensson        XHD12    19:29  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Markbygdens OK lag 2                    4:37    7:34   10:29   13:32   16:53   18:15   19:29                                                         
                                                     4:37    2:57    2:55    3:03    3:21    1:22    1:14                                                         
   20   1812 Lukas Hellgren        XHD12    19:33  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Ravinen lag 1                        4:26    7:29   10:21   13:38   16:36   18:08   19:33                                                         
                                                     4:26    3:03    2:52    3:17    2:58    1:32    1:25                                                         
   20   1825 Gustav Eklund         XHD12    19:33  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Tyr lag 1                            4:52    8:03   11:01   14:11   16:59   18:21   19:33                                                         
                                                     4:52    3:11    2:58    3:10    2:48    1:22    1:12                                                         
   22   1812 Axel Granqvist        XHD12    19:35  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Ravinen lag 1                        4:31    7:27   10:23   13:39   16:39   18:10   19:35                                                         
                                                     4:31    2:56    2:56    3:16    3:00    1:31    1:25                                                         
   23   1811 Isak Prellner         XHD12    19:40  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Skåneslättens OL                        4:30    7:32   10:18   13:26   17:09   18:25   19:40                                                         
                                                     4:30    3:02    2:46    3:08    3:43    1:16    1:15                                                         
   23   1829 Erik Fors             XHD12    19:40  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Hestra IF                               4:27    7:22   10:14   13:36   17:13   18:24   19:40                                                         
                                                     4:27    2:55    2:52    3:22    3:37    1:11    1:16                                                         
   25   1805 Elina Helin           XHD12    19:49  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Paimion Rasti                           5:07    8:11   10:59   14:04   17:20   18:37   19:49                                                         
                                                     5:07    3:04    2:48    3:05    3:16    1:17    1:12                                                         
   26   1843 Rckard Olsson         XHD12    19:50  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Tibro OK                                4:26    7:13   10:16   13:44   17:13   18:32   19:50                                                         
                                                     4:26    2:47    3:03    3:28    3:29    1:19    1:18                                                         
   27   1811 Adam Segerslätt       XHD12    19:56  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Skåneslättens OL                        4:21    7:32   10:16   13:34   17:13   18:33   19:56                                                         
                                                     4:21    3:11    2:44    3:18    3:39    1:20    1:23                                                         
   28   1885 Emelie Udd            XHD12    19:57  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Markbygdens OK lag 2                    4:39    7:41   10:33   13:34   16:55   18:17   19:57                                                         
                                                     4:39    3:02    2:52    3:01    3:21    1:22    1:40                                                         
   29   1882 Essi Roininen         XHD12    20:01  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Rajamäen Rykmentti                      4:40    8:10   11:01   14:18   17:24   18:43   20:01                                                         
                                                     4:40    3:30    2:51    3:17    3:06    1:19    1:18                                                         
   30   1884 Astrid Lensink        XHD12    20:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Lustens OK / Västvärm                   4:25    7:29   10:46   14:09   17:44   19:03   20:22                                                         
                                                     4:25    3:04    3:17    3:23    3:35    1:19    1:19                                                         
   31   1840 Fanny Asketun         XHD12    20:24  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Roxen                                4:25    7:17   10:17   13:34   17:34   18:58   20:24                                                         
                                                     4:25    2:52    3:00    3:17    4:00    1:24    1:26                                                         
   32   1886 Magnus Johansson      XHD12    20:28  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Löftan                               4:42    8:04   10:49   14:09   18:06   19:16   20:28                                                         
                                                     4:42    3:22    2:45    3:20    3:57    1:10    1:12                                                         
   33   1831 Sofia Wiell           XHD12    20:41  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Kolmården                            4:30    9:06   11:53   14:51   18:06   19:25   20:41                                                         
                                                     4:30    4:36    2:47    2:58    3:15    1:19    1:16                                                         
   34   1807 Pyry Pihlavisto       XHD12    20:42  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 DELTA                                   4:52    7:58   11:10   14:26   18:03   19:24   20:42                                                         
                                                     4:52    3:06    3:12    3:16    3:37    1:21    1:18                                                         
   35   1882 Krista Lahtinen       XHD12    20:45  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Rajamäen Rykmentti                      4:41    8:09   11:10   14:35   17:43   19:17   20:45                                                         
                                                     4:41    3:28    3:01    3:25    3:08    1:34    1:28                                                         
   36   1849 Sanni Alatalo         XHD12    20:51  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Tampereen Pyrintö                       4:27    7:10   10:09   13:15   18:19   19:41   20:51                                                         
                                                     4:27    2:43    2:59    3:06    5:04    1:22    1:10                                                         
   37   1826 Jacob Höst            XHD12    20:52  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Hjärnarps GH OL                         4:37    8:14   11:05   14:28   18:26   19:38   20:52                                                         
                                                     4:37    3:37    2:51    3:23    3:58    1:12    1:14                                                         
   38   1849 Salla Saarijärvi      XHD12    20:59  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Tampereen Pyrintö                       4:22    7:09   10:05   13:15   18:17   19:43   20:59                                                         
                                                     4:22    2:47    2:56    3:10    5:02    1:26    1:16                                                         
   39   1849 Anna-Reetta Reunanen  XHD12    21:00  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Tampereen Pyrintö                       4:30    7:11   10:14   13:16   18:19   19:43   21:00                                                         
                                                     4:30    2:41    3:03    3:02    5:03    1:24    1:17                                                         
   40   1824 Elin Granstedt        XHD12    21:01  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 IK Hakarpspojkarna la                   4:20    7:28   10:54   14:45   18:13   19:38   21:01                                                         
                                                     4:20    3:08    3:26    3:51    3:28    1:25    1:23                                                         
   41   1833 Ebba Karlsson         XHD12    21:07  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M            *224    *227    *230    *241    *242    *142 
           2 Gotlands Bro OK / Vis                   4:44    8:13   11:22   14:58   18:23   19:48   21:07          220:23  222:40  224:14  228:21  232:46  236:01 
                                                     4:44    3:29    3:09    3:36    3:25    1:25    1:19                                                         
                                                     *252    *196                                                                                                 
                                                   241:10  242:52                                                                                                 
                                                                                                                                                                  
   42   1812 Hugo Thorell          XHD12    21:10  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Ravinen lag 1                        4:21    7:19   10:07   13:07   18:58   20:00   21:10                                                         
                                                     4:21    2:58    2:48    3:00    5:51    1:02    1:10                                                         
   43   1823 Daniel Duhlbo         XHD12    21:13  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 IFK Moras OK                            4:20    6:56    9:57   13:13   17:08   19:43   21:13                                                         
                                                     4:20    2:36    3:01    3:16    3:55    2:35    1:30                                                         
   44   1868 Klara Ask             XHD12    21:14  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Markbygdens OK lag 1                    4:56    8:31   11:37   14:57   18:28   19:46   21:14                                                         
                                                     4:56    3:35    3:06    3:20    3:31    1:18    1:28                                                         
   45   1820 Oskar Wiberg          XHD12    21:17  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Järla IF OK                             4:49    8:04   11:29   15:10   18:29   19:55   21:17                                                         
                                                     4:49    3:15    3:25    3:41    3:19    1:26    1:22                                                         
   45   1881 Johan Lindman         XHD12    21:17  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Finspångs SOK                           5:01    8:31   11:34   14:57   18:35   19:49   21:17                                                         
                                                     5:01    3:30    3:03    3:23    3:38    1:14    1:28                                                         
   47   1820 Emma Sundvall         XHD12    21:23  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Järla IF OK                             4:55    8:12   11:21   14:46   18:51   20:04   21:23                                                         
                                                     4:55    3:17    3:09    3:25    4:05    1:13    1:19                                                         
   48   1829 Sofia Grahn           XHD12    21:24  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Hestra IF                               4:33    7:40   10:36   14:01   18:39   19:55   21:24                                                         
                                                     4:33    3:07    2:56    3:25    4:38    1:16    1:29                                                         
   49   1837 Stina Bayard          XHD12    21:28  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Stora Tuna OK lag 1                     4:55    7:48   11:08   15:00   18:50   20:05   21:28                                                         
                                                     4:55    2:53    3:20    3:52    3:50    1:15    1:23                                                         
   50   1841 Jonna Järvinen        XHD12    21:43  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Kangasala SK                            4:49    8:06   11:21   15:18   18:46   20:15   21:43                                                         
                                                     4:49    3:17    3:15    3:57    3:28    1:29    1:28                                                         
   51   1829 Viktor Helgesson      XHD12    21:53  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Hestra IF                               4:36    7:43   10:49   14:11   18:58   20:27   21:53                                                         
                                                     4:36    3:07    3:06    3:22    4:47    1:29    1:26                                                         
   52   1823 Erika Duhlbo          XHD12    21:54  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 IFK Moras OK                            4:26    7:03   10:26   14:36   18:50   20:26   21:54                                                         
                                                     4:26    2:37    3:23    4:10    4:14    1:36    1:28                                                         
   53   1806 Sofia Ehn             XHD12    21:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Södertälje-Nykvarn Or                   4:58    8:38   11:49   15:17   18:57   20:25   21:55                                                         
                                                     4:58    3:40    3:11    3:28    3:40    1:28    1:30                                                         
   53   1836 Sagar Joon            XHD12    21:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Snättringe SK                           4:43    7:54   11:21   15:06   18:52   20:26   21:55                                                         
                                                     4:43    3:11    3:27    3:45    3:46    1:34    1:29                                                         
   55   1844 Frida Johansson       XHD12    22:05  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Linköpings OK lag 1                     4:56    8:44   11:58   15:24   19:21   20:44   22:05                                                         
                                                     4:56    3:48    3:14    3:26    3:57    1:23    1:21                                                         
   56   1881 Elin Johansson        XHD12    22:09  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Finspångs SOK                           5:04    8:52   12:03   15:15   19:25   20:48   22:09                                                         
                                                     5:04    3:48    3:11    3:12    4:10    1:23    1:21                                                         
   57   1843 Oskar Larsson         XHD12    22:11  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Tibro OK                                4:38    7:52   11:02   15:04   18:58   20:34   22:11                                                         
                                                     4:38    3:14    3:10    4:02    3:54    1:36    1:37                                                         
   58   1813 Anna Skoglund         XHD12    22:12  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Kils OK lag 1                           4:44    7:53   11:36   15:31   19:25   20:51   22:12                                                         
                                                     4:44    3:09    3:43    3:55    3:54    1:26    1:21                                                         
   58   1843 Karin Olsson          XHD12    22:12  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Tibro OK                                4:30    7:49   11:30   15:08   18:56   20:38   22:12                                                         
                                                     4:30    3:19    3:41    3:38    3:48    1:42    1:34                                                         
   60   1810 Marcus Nordmark       XHD12    22:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Nässjö OK                               5:10    8:18   11:22   14:41   19:33   20:50   22:16                                                         
                                                     5:10    3:08    3:04    3:19    4:52    1:17    1:26                                                         
   61   1810 Adam Lundgren         XHD12    22:17  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M            *200                                         
           2 Nässjö OK                               5:15    8:21   11:28   14:44   19:34   20:52   22:17           17:42                                         
                                                     5:15    3:06    3:07    3:16    4:50    1:18    1:25                                                         
   62   1825 Hanna Gustavsson      XHD12    22:19  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Tyr lag 1                            5:06    8:19   11:45   15:37   19:17   20:48   22:19                                                         
                                                     5:06    3:13    3:26    3:52    3:40    1:31    1:31                                                         
   63   1887 Viktor Thörnqvist     XHD12    22:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 SOL Tranås                              5:36    9:24   12:33   15:57   19:37   20:59   22:22                                                         
                                                     5:36    3:48    3:09    3:24    3:40    1:22    1:23                                                         
   64   1825 Märta Zander Ransjö   XHD12    22:27  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Tyr lag 1                            5:16    8:56   12:08   15:59   19:32   21:00   22:27                                                         
                                                     5:16    3:40    3:12    3:51    3:33    1:28    1:27                                                         
   65   1845 Anna Maberg           XHD12    22:43  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Vänersborgs SK                          4:48    8:16   11:47   15:34   19:38   21:13   22:43                                                         
                                                     4:48    3:28    3:31    3:47    4:04    1:35    1:30                                                         
   66   1868 Emy Zetterberg        XHD12    22:51  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Markbygdens OK lag 1                    4:55    8:38   11:42   15:14   20:14   21:31   22:51                                                         
                                                     4:55    3:43    3:04    3:32    5:00    1:17    1:20                                                         
   67   1868 Olle Sörqvist         XHD12    23:02  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Markbygdens OK lag 1                    4:53    8:50   11:55   15:19   20:24   21:44   23:02                                                         
                                                     4:53    3:57    3:05    3:24    5:05    1:20    1:18                                                         
   67   1883 Johanna Gustås        XHD12    23:02  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Linköpings OK lag 2                     5:15    8:32   11:58   16:03   20:11   21:39   23:02                                                         
                                                     5:15    3:17    3:26    4:05    4:08    1:28    1:23                                                         
   69   1832 Amanda Johansson      XHD12    23:03  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M            *103                                         
           1 OK Dacke                                4:39    8:54   12:12   15:52   20:07   21:39   23:03            3:44                                         
                                                     4:39    4:15    3:18    3:40    4:15    1:32    1:24                                                         
   70   1841 Tuomas Sainio         XHD12    23:04  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Kangasala SK                            5:06    8:22   11:54   16:05   19:47   21:34   23:04                                                         
                                                     5:06    3:16    3:32    4:11    3:42    1:47    1:30                                                         
   71   1840 Lova Eveborn          XHD12    23:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Roxen                                5:29    9:04   12:29   16:17   20:26   21:59   23:16                                                         
                                                     5:29    3:35    3:25    3:48    4:09    1:33    1:17                                                         
   72   1835 Märta Skog            XHD12    23:18  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Tullinge SK lag 2                       5:12    9:05   12:24   16:20   20:29   21:55   23:18                                                         
                                                     5:12    3:53    3:19    3:56    4:09    1:26    1:23                                                         
   73   1828 Alexander Backeus     XHD12    23:20  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Köping-Kolsva OK                        4:55    8:30   11:59   16:13   20:34   22:05   23:20                                                         
                                                     4:55    3:35    3:29    4:14    4:21    1:31    1:15                                                         
   73   1835 Amanda Emanelson      XHD12    23:20  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Tullinge SK lag 2                       5:13    9:07   12:28   16:20   20:34   21:59   23:20                                                         
                                                     5:13    3:54    3:21    3:52    4:14    1:25    1:21                                                         
   75   1861 Frej Hegg             XHD12    23:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Svaide Roma SOK                         5:01    8:59   12:07   15:59   20:26   21:55   23:22                                                         
                                                     5:01    3:58    3:08    3:52    4:27    1:29    1:27                                                         
   75   1880 Rasmus Öberg          XHD12    23:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Hällen lag 2                         5:24    9:23   12:30   15:55   20:43   22:03   23:22                                                         
                                                     5:24    3:59    3:07    3:25    4:48    1:20    1:19                                                         
   77   1839 Elias Pontén          XHD12    23:25  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Stora Tuna OK lag 2                     4:33    7:36   10:50   14:25   20:30   21:59   23:25                                                         
                                                     4:33    3:03    3:14    3:35    6:05    1:29    1:26                                                         
   78   1839 Emma Jansson          XHD12    23:26  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Stora Tuna OK lag 2                     4:36    7:46   10:52   14:28   20:29   21:59   23:26                                                         
                                                     4:36    3:10    3:06    3:36    6:01    1:30    1:27                                                         
   79   1806 Klara Anden           XHD12    23:38  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Södertälje-Nykvarn Or                   5:06    8:53   12:18   16:22   20:43   22:19   23:38                                                         
                                                     5:06    3:47    3:25    4:04    4:21    1:36    1:19                                                         
   79   1833 Agnes Carlsson        XHD12    23:38  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Gotlands Bro OK / Vis                   4:48    8:13   11:47   15:36   20:03   22:09   23:38                                                         
                                                     4:48    3:25    3:34    3:49    4:27    2:06    1:29                                                         
   81   1819 William Stålhök       XHD12    23:52  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Hagaby GoIF                             5:17    9:00   12:27   16:14   20:43   22:22   23:52                                                         
                                                     5:17    3:43    3:27    3:47    4:29    1:39    1:30                                                         
   81   1826 Erica Eriksson        XHD12    23:52  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Hjärnarps GH OL                         5:20    8:33   12:01   16:01   20:48   22:25   23:52                                                         
                                                     5:20    3:13    3:28    4:00    4:47    1:37    1:27                                                         
   83   1852 Emma Bergman          XHD12    23:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Tyr lag 2                            5:14    9:40   13:48   17:20   21:12   22:39   23:55                                                         
                                                     5:14    4:26    4:08    3:32    3:52    1:27    1:16                                                         
   84   1807 Sohvi Suominen        XHD12    23:58  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 DELTA                                   5:10    9:25   12:36   16:54   20:58   22:26   23:58                                                         
                                                     5:10    4:15    3:11    4:18    4:04    1:28    1:32                                                         
   84   1809 Lina Sundqvist        XHD12    23:58  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Tranan                               5:04    8:30   12:12   16:32   21:17   22:48   23:58                                                         
                                                     5:04    3:26    3:42    4:20    4:45    1:31    1:10                                                         
   84   1878 Joar Lönngren         XHD12    23:58  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Boxholm-Mjölby OL                       5:23    8:55   12:37   16:53   20:52   22:26   23:58                                                         
                                                     5:23    3:32    3:42    4:16    3:59    1:34    1:32                                                         
   87   1852 Henrik Eklund         XHD12    24:03  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Tyr lag 2                            5:16    9:22   13:58   17:40   21:20   22:49   24:03                                                         
                                                     5:16    4:06    4:36    3:42    3:40    1:29    1:14                                                         
   88   1848 Weronica Köhler       XHD12    24:05  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Tullinge SK lag 3                       5:35    9:26   12:47   16:07   20:42   22:37   24:05                                                         
                                                     5:35    3:51    3:21    3:20    4:35    1:55    1:28                                                         
   89   1871 Anton Lund            XHD12    24:17  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 IK Vista                                7:04   10:57   14:06   17:43   22:00   23:11   24:17                                                         
                                                     7:04    3:53    3:09    3:37    4:17    1:11    1:06                                                         
   90   1838 Greta Forsgren        XHD12    24:20  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Täby OK                                 5:04    8:45   12:10   15:44   21:25   22:53   24:20                                                         
                                                     5:04    3:41    3:25    3:34    5:41    1:28    1:27                                                         
   91   1814 Johan Knutsson        XHD12    24:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Kullingshof                          5:16   10:28   13:53   17:50   21:37   23:03   24:22                                                         
                                                     5:16    5:12    3:25    3:57    3:47    1:26    1:19                                                         
   92   1871 Linnea Hallgren       XHD12    24:26  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 IK Vista                                7:02   10:54   14:03   17:40   21:58   23:13   24:26                                                         
                                                     7:02    3:52    3:09    3:37    4:18    1:15    1:13                                                         
   93   1809 Hanna Lindström       XHD12    24:27  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Tranan                               5:06    8:31   12:32   16:58   21:18   22:52   24:27                                                         
                                                     5:06    3:25    4:01    4:26    4:20    1:34    1:35                                                         
   93   1865 Simon Runefors        XHD12    24:27  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Växjö OK                                4:37    8:10   11:04   14:25   21:49   23:07   24:27                                                         
                                                     4:37    3:33    2:54    3:21    7:24    1:18    1:20                                                         
   95   1865 Isac Eriksson         XHD12    24:31  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Växjö OK                                4:38    8:08   11:02   14:25   21:51   23:08   24:31                                                         
                                                     4:38    3:30    2:54    3:23    7:26    1:17    1:23                                                         
   96   1827 Fanny Uhr             XHD12    24:32  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Milan/Lindebyggden                   4:51    8:36   11:53   15:21   21:53   23:14   24:32                                                         
                                                     4:51    3:45    3:17    3:28    6:32    1:21    1:18                                                         
   97   1827 Erik Thuresson        XHD12    24:35  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Milan/Lindebyggden                   4:59    8:38   11:49   15:23   21:54   23:17   24:35                                                         
                                                     4:59    3:39    3:11    3:34    6:31    1:23    1:18                                                         
   98   1838 Emma Hagrot           XHD12    24:37  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Täby OK                                 5:02    8:49   12:57   17:25   21:18   22:46   24:37                                                         
                                                     5:02    3:47    4:08    4:28    3:53    1:28    1:51                                                         
   99   1837 Linn Lindkvist        XHD12    25:11  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Stora Tuna OK lag 1                     5:00    8:32   12:28   16:36   22:14   23:52   25:11                                                         
                                                     5:00    3:32    3:56    4:08    5:38    1:38    1:19                                                         
  100   1837 Rasmus Löfgren        XHD12    25:23  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Stora Tuna OK lag 1                     4:59    8:32   12:20   16:37   22:08   23:45   25:23                                                         
                                                     4:59    3:33    3:48    4:17    5:31    1:37    1:38                                                         
  101   1878 Adam Karlsson         XHD12    25:28  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Boxholm-Mjölby OL                       5:33    9:04   12:55   17:35   22:02   23:58   25:28                                                         
                                                     5:33    3:31    3:51    4:40    4:27    1:56    1:30                                                         
  102   1872 Jonatan Österblad     XHD12    25:36  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Örkelljunga FK / FK B                   5:50   10:13   13:19   16:57   22:37   24:11   25:36                                                         
                                                     5:50    4:23    3:06    3:38    5:40    1:34    1:25                                                         
  103   1804 Johannes Louhi        XHD12    25:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Helsingin Suunnistaja                   5:48   10:16   14:12   18:26   22:36   24:17   25:55                                                         
                                                     5:48    4:28    3:56    4:14    4:10    1:41    1:38                                                         
  104   1887 Elin Posch            XHD12    26:06  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 SOL Tranås                              5:33    9:26   13:17   17:24   22:35   24:15   26:06                                                         
                                                     5:33    3:53    3:51    4:07    5:11    1:40    1:51                                                         
  105   1879 Oscar Larsson         XHD12    26:43  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Bredareds IF                            6:41   11:49   14:45   18:44   24:04   25:38   26:43                                                         
                                                     6:41    5:08    2:56    3:59    5:20    1:34    1:05                                                         
  106   1818 Anna Björklund        XHD12    26:45  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Korsnäs IF OK / Bjurs                   6:35   10:51   15:15   19:43   23:46   25:20   26:45                                                         
                                                     6:35    4:16    4:24    4:28    4:03    1:34    1:25                                                         
  107   1877 Andreas Heinemann     XHD12    26:54  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Tisaren                              5:48   10:05   13:57   19:08   23:48   25:30   26:54                                                         
                                                     5:48    4:17    3:52    5:11    4:40    1:42    1:24                                                         
  108   1863 Martin Skuggesson     XHD12    27:06  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Nackhe                               4:55    8:27   11:55   16:08   24:22   25:46   27:06                                                         
                                                     4:55    3:32    3:28    4:13    8:14    1:24    1:20                                                         
  109   1814 Arvid Majlöv          XHD12    27:17  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Kullingshof                          5:22   10:31   14:14   18:55   24:08   26:01   27:17                                                         
                                                     5:22    5:09    3:43    4:41    5:13    1:53    1:16                                                         
  110   1814 Patrik Gustavsson     XHD12    27:18  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Kullingshof                          5:24   10:34   14:13   18:59   24:11   26:02   27:18                                                         
                                                     5:24    5:10    3:39    4:46    5:12    1:51    1:16                                                         
  111   1863 August Bengtsson      XHD12    27:21  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Nackhe                               4:53    8:22   12:09   16:08   24:27   25:55   27:21                                                         
                                                     4:53    3:29    3:47    3:59    8:19    1:28    1:26                                                         
  112   1862 Nathalie Lybert       XHD12    27:30  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Ravinen lag 2                        6:40   12:17   16:13   20:21   24:26   25:56   27:30                                                         
                                                     6:40    5:37    3:56    4:08    4:05    1:30    1:34                                                         
  113   1822 Venla Sirvlö          XHD12    27:32  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 SK Pohjantähti                          6:10   10:30   14:59   19:19   24:23   26:05   27:32                                                         
                                                     6:10    4:20    4:29    4:20    5:04    1:42    1:27                                                         
  114   1881 Tobias Elneros        XHD12    27:33  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Finspångs SOK                           5:47    9:51   13:50   18:54   24:29   26:07   27:33                                                         
                                                     5:47    4:04    3:59    5:04    5:35    1:38    1:26                                                         
  115   1870 Viktor Ossiansson     XHD12    27:40  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 IK Hakarpspojkarna la                   5:22   11:54   15:21   18:42   25:04   26:23   27:40                                                         
                                                     5:22    6:32    3:27    3:21    6:22    1:19    1:17                                                         
  116   1866 Julia Wadman          XHD12    27:41  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Nyköpings OK                            5:35   10:29   14:36   19:13   24:21   25:59   27:41                                                         
                                                     5:35    4:54    4:07    4:37    5:08    1:38    1:42                                                         
  117   1851 Jonathan Wedberg      XHD12    27:54  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Sjövalla FK / OK Dens                   5:30   10:04   13:28   17:38   25:16   26:33   27:54                                                         
                                                     5:30    4:34    3:24    4:10    7:38    1:17    1:21                                                         
  118   1870 Vera Lundgren         XHD12    28:14  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 IK Hakarpspojkarna la                   5:47   10:04   14:08   18:40   25:14   26:46   28:14                                                         
                                                     5:47    4:17    4:04    4:32    6:34    1:32    1:28                                                         
  119   1870 Sara Granstedt        XHD12    28:15  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 IK Hakarpspojkarna la                   5:45   10:04   14:07   18:40   25:11   26:45   28:15                                                         
                                                     5:45    4:19    4:03    4:33    6:31    1:34    1:30                                                         
  120   1856 Truls Samuelsson      XHD12    28:29  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK 64 Torpa                             6:41   11:10   14:47   18:38   25:35   27:16   28:29                                                         
                                                     6:41    4:29    3:37    3:51    6:57    1:41    1:13                                                         
  121   1844 Caroline Bark         XHD12    28:33  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Linköpings OK lag 1                     5:02    9:39   13:53   18:00   25:28   27:04   28:33                                                         
                                                     5:02    4:37    4:14    4:07    7:28    1:36    1:29                                                         
  122   1846 Joel Lycke            XHD12    28:48  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Sjövalla FK                             7:09   11:37   15:41   20:54   26:08   27:37   28:48                                                         
                                                     7:09    4:28    4:04    5:13    5:14    1:29    1:11                                                         
  123   1848 Amnada Blomdahl       XHD12    28:51  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Tullinge SK lag 3                       5:44    9:59   14:40   19:41   25:27   27:16   28:51                                                         
                                                     5:44    4:15    4:41    5:01    5:46    1:49    1:35                                                         
  124   1846 Simon Olsson          XHD12    28:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Sjövalla FK                             7:12   11:37   15:40   20:56   26:11   27:39   28:55                                                         
                                                     7:12    4:25    4:03    5:16    5:15    1:28    1:16                                                         
  125   1826 Vilma Svantesson      XHD12    29:03  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Hjärnarps GH OL                         5:55   10:36   15:06   19:56   25:47   27:36   29:03                                                         
                                                     5:55    4:41    4:30    4:50    5:51    1:49    1:27                                                         
  126   1803 Robin Svennberg       XHD12    29:28  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Degerfors OK / OK Dje                   6:29   10:23   14:22   18:38   26:40   28:12   29:28                                                         
                                                     6:29    3:54    3:59    4:16    8:02    1:32    1:16                                                         
  127   1803 Fredrik Wunder        XHD12    29:43  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Degerfors OK / OK Dje                   6:29   10:26   14:01   18:27   26:47   28:21   29:43                                                         
                                                     6:29    3:57    3:35    4:26    8:20    1:34    1:22                                                         
  128   1867 Jesper Eliasson       XHD12    29:50  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Eksjö SOK lag 2                         5:54   12:35   16:11   20:10   27:09   28:42   29:50                                                         
                                                     5:54    6:41    3:36    3:59    6:59    1:33    1:08                                                         
  129   1803 Sanna Fredriksson     XHD12    29:56  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Degerfors OK / OK Dje                   6:28   10:30   14:26   18:49   26:45   28:29   29:56                                                         
                                                     6:28    4:02    3:56    4:23    7:56    1:44    1:27                                                         
  130   1875 Viktor Ottersten      XHD12    30:08  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 SOK Träff                               7:04   11:35   16:25   21:34   26:44   28:47   30:08                                                         
                                                     7:04    4:31    4:50    5:09    5:10    2:03    1:21                                                         
  131   1842 Erik Svensson         XHD12    30:20  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Klyftamo                             5:29   10:41   14:26   22:24   27:27   29:00   30:20                                                         
                                                     5:29    5:12    3:45    7:58    5:03    1:33    1:20                                                         
  132   1877 Hugo Huhman           XHD12    30:21  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Tisaren                              4:27    7:28   10:21   13:29   27:43   29:04   30:21                                                         
                                                     4:27    3:01    2:53    3:08   14:14    1:21    1:17                                                         
  133   1842 Alexander Karlsson    XHD12    30:22  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Klyftamo                             5:00    7:45   14:45   22:29   27:27   29:02   30:22                                                         
                                                     5:00    2:45    7:00    7:44    4:58    1:35    1:20                                                         
  134   1842 Sebastian Odh         XHD12    30:23  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Klyftamo                             5:41   10:39   14:26   22:26   27:24   29:00   30:23                                                         
                                                     5:41    4:58    3:47    8:00    4:58    1:36    1:23                                                         
  135   1869 Alice Axelsson        XHD12    30:33  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Mullsjö SOK                             6:20   13:00   16:33   20:34   27:27   29:07   30:33                                                         
                                                     6:20    6:40    3:33    4:01    6:53    1:40    1:26                                                         
  136   1864 Elias Andersson       XHD12    30:51  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Värend GN                               4:38    7:22   14:23   24:55   28:12   29:36   30:51                                                         
                                                     4:38    2:44    7:01   10:32    3:17    1:24    1:15                                                         
  137   1845 Markus Petterson      XHD12    32:20  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Vänersborgs SK                          4:44    7:52   13:36   19:18   29:33   30:54   32:20                                                         
                                                     4:44    3:08    5:44    5:42   10:15    1:21    1:26                                                         
  138   1847 Gustav Johansson      XHD12    33:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Ulricehamns OK                          8:07   13:36   18:21   23:07   30:06   31:51   33:16                                                         
                                                     8:07    5:29    4:45    4:46    6:59    1:45    1:25                                                         
  139   1847 Ludvig Johansson      XHD12    33:25  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Ulricehamns OK                          8:00   13:34   18:20   23:05   30:42   32:09   33:25                                                         
                                                     8:00    5:34    4:46    4:45    7:37    1:27    1:16                                                         
  140   1847 Linnea Larsson        XHD12    33:40  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Ulricehamns OK                          8:02   13:36   18:23   23:02   30:43   32:15   33:40                                                         
                                                     8:02    5:34    4:47    4:39    7:41    1:32    1:25                                                         
  141   1862 Maja Bergman          XHD12    33:41  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Ravinen lag 2                        7:58   12:51   17:37   23:09   30:02   32:05   33:41                                                         
                                                     7:58    4:53    4:46    5:32    6:53    2:03    1:36                                                         
  142   1861 David Levin           XHD12    33:54  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Svaide Roma SOK                         6:03   10:25   15:10   20:18   29:55   32:20   33:54                                                         
                                                     6:03    4:22    4:45    5:08    9:37    2:25    1:34                                                         
  143   1874 Elsa Holmgård         XHD12    33:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Kils OK lag 2                           5:21   10:07   13:50   17:58   30:53   32:37   33:55                                                         
                                                     5:21    4:46    3:43    4:08   12:55    1:44    1:18                                                         
  144   1874 Amanda Mellerdahl     XHD12    34:10  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Kils OK lag 2                           5:33   10:18   14:16   18:49   31:11   32:49   34:10                                                         
                                                     5:33    4:45    3:58    4:33   12:22    1:38    1:21                                                         
  145   1874 Lukas Olm             XHD12    34:11  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Kils OK lag 2                           5:25   10:04   13:50   18:48   30:57   32:46   34:11                                                         
                                                     5:25    4:39    3:46    4:58   12:09    1:49    1:25                                                         
  146   1859 Julia Jonsson         XHD12    34:42  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M            *120                                         
           2 OK Landehof lag 2                       5:33   11:57   15:37   23:18   30:03   33:19   34:42           18:57                                         
                                                     5:33    6:24    3:40    7:41    6:45    3:16    1:23                                                         
  147   1859 Klara Åberg           XHD12    34:43  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Landehof lag 2                       5:36   11:59   15:45   23:21   30:06   33:21   34:43                                                         
                                                     5:36    6:23    3:46    7:36    6:45    3:15    1:22                                                         
  148   1884 Elin Linnman          XHD12    35:18  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Lustens OK / Västvärm                   5:55   10:28   14:09   20:42   32:02   33:44   35:18                                                         
                                                     5:55    4:33    3:41    6:33   11:20    1:42    1:34                                                         
  149   1884 Erik Campbell         XHD12    35:23  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Lustens OK / Västvärm                   5:54   10:28   14:12   20:47   32:01   33:47   35:23                                                         
                                                     5:54    4:34    3:44    6:35   11:14    1:46    1:36                                                         
  150   1821 Madelene Salomonsson  XHD12    36:54  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Älgen                                6:02   10:58   14:58   22:12   33:43   35:29   36:54                                                         
                                                     6:02    4:56    4:00    7:14   11:31    1:46    1:25                                                         
  151   1821 Rasmus Dahllöv        XHD12    36:58  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 OK Älgen                                5:42   10:22   14:57   20:30   33:45   35:40   36:58                                                         
                                                     5:42    4:40    4:35    5:33   13:15    1:55    1:18                                                         
  152   1855 Ebba Frisk            XHD12    37:10  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Klemmingen                           7:43   14:49   19:58   25:26   33:23   35:43   37:10                                                         
                                                     7:43    7:06    5:09    5:28    7:57    2:20    1:27                                                         
  153   1821 Oskar Eriksson        XHD12    37:55  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Älgen                                5:57   10:10   15:01   20:35   34:29   36:11   37:55                                                         
                                                     5:57    4:13    4:51    5:34   13:54    1:42    1:44                                                         
  154   1828 Rebecca Mårtensson    XHD12    38:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Köping-Kolsva OK                        5:38   19:54   25:01   30:04   34:53   36:44   38:16                                                         
                                                     5:38   14:16    5:07    5:03    4:49    1:51    1:32                                                         
  155   1860 Caroline Thörn        XHD12    38:56  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Rånäs OK                                5:53   20:39   25:44   30:47   35:34   37:28   38:56                                                         
                                                     5:53   14:46    5:05    5:03    4:47    1:54    1:28                                                         
  156   1830 Kiira Karvonen        XHD12    39:07  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Lynx                                    5:33   13:41   22:07   27:33   35:29   37:37   39:07                                                         
                                                     5:33    8:08    8:26    5:26    7:56    2:08    1:30                                                         
  157   1859 Emelie Karlsson       XHD12    40:26  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Landehof lag 2                       5:31   11:43   15:43   23:18   36:58   38:52   40:26                                                         
                                                     5:31    6:12    4:00    7:35   13:40    1:54    1:34                                                         
  158   1883 Emma Johansson        XHD12    41:10  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           3 Linköpings OK lag 2                     6:24   12:20   17:42   23:33   37:53   39:47   41:10                                                         
                                                     6:24    5:56    5:22    5:51   14:20    1:54    1:23                                                         
  159   1876 Embla Bragee          XHD12    41:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Gynge / Härlövs IF                   7:24   15:06   23:28   28:51   37:29   39:47   41:16                                                         
                                                     7:24    7:42    8:22    5:23    8:38    2:18    1:29                                                         
  159   1876 Tilde Bragee          XHD12    41:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Gynge / Härlövs IF                   7:24   15:16   23:45   28:56   37:30   39:47   41:16                                                         
                                                     7:24    7:52    8:29    5:11    8:34    2:17    1:29                                                         
  159   1883 Johan Stenström       XHD12    41:16  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Linköpings OK lag 2                     6:19   12:23   17:41   23:34   37:48   39:48   41:16                                                         
                                                     6:19    6:04    5:18    5:53   14:14    2:00    1:28                                                         
  162   1853 Astrid Skytte Kirkega XHD12    50:37  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Sorø/Ballerup /Søl                   7:29   28:14   33:25   38:53   46:46   49:05   50:37                                                         
                                                     7:29   20:45    5:11    5:28    7:53    2:19    1:32                                                         
        1801 Emmie Ivansson        XHD12   Felst.  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 OK Orion                                4:50    7:26   -----   -----   -----   -----                                                                 
                                                     4:50    2:36                                                                                                 
        1811 Anne-Coos Eliasson    XHD12   Felst.  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 Skåneslättens OL                        4:33    8:12   -----   14:35   24:15   25:40   26:59                                                         
                                                     4:33    3:39            6:23    9:40    1:25    1:19                                                         
        1858 Rebecca Stafström     XHD12   Felst.  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 Köping-Kolsva OK / Ar                  -----   -----   -----   -----   -----   -----   16:33                                                         
                                                                                                    16:33                                                         
        1862 Yngve Rahlen          XHD12   Felst.  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           1 OK Ravinen lag 2                        7:59   -----   27:40   40:12   -----   54:24   56:01                                                         
                                                     7:59           19:41   12:32           14:12    1:37                                                         
        1875 Lovisa Strandby       XHD12   Felst.  1(104)  2(132)  3(113)  4(133)  5(125)  6(200)       M                                                         
           2 SOK Träff                               6:59   11:44   15:50   19:59   -----   29:20   31:03                                                         
                                                     6:59    4:45    4:06    4:09            9:21    1:43                                                         


Återgå till huvudsidan