U-10mila HD18 & D18 2008lö 2008-08-02 10:48
SPORTident sträcktiderskapad av OS2003 för Ungdomens 10-mila © Stephan Krämer 2003

   Pl tartnr Namn                  Kla.       Tid                                                                                                                 




D18 str 3                  A 2.600 km                                  

    1   1510 Lisa Rörnols          XD18     16:36  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Täby OK lag 1                           3:20    5:16    7:34   10:01   12:21   14:40   15:31   16:36                                                 
                                                     3:20    1:56    2:18    2:27    2:20    2:19    0:51    1:05                                                 
    2   1517 Agnes Leo             XD18     17:00  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Bredaryds SOK                           3:24    5:29    7:50   10:16   12:27   14:57   15:53   17:00                                                 
                                                     3:24    2:05    2:21    2:26    2:11    2:30    0:56    1:07                                                 
    3   1517 Amanda Hansson        XD18     17:04  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Bredaryds SOK                           3:30    5:31    7:52   10:18   12:31   14:59   15:56   17:04                                                 
                                                     3:30    2:01    2:21    2:26    2:13    2:28    0:57    1:08                                                 
    4   1504 Marion Aebi           XD18     17:17  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Tisaren                              3:18    6:09    8:25   10:52   13:02   15:19   16:15   17:17                                                 
                                                     3:18    2:51    2:16    2:27    2:10    2:17    0:56    1:02                                                 
    5   1575 Sara Hagström         XD18     17:28  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Falköpings AIK/Tolere                   3:29    5:36    8:00   10:32   12:45   15:26   16:22   17:28                                                 
                                                     3:29    2:07    2:24    2:32    2:13    2:41    0:56    1:06                                                 
    6   1519 Julia Almén           XD18     17:39  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Linköpings OK                           3:28    5:31    7:58   10:39   12:58   15:18   16:27   17:39                                                 
                                                     3:28    2:03    2:27    2:41    2:19    2:20    1:09    1:12                                                 
    7   1505 My Martinsson         XD18     18:08  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Tyr lag 1                            3:38    5:54    8:35   11:37   13:42   16:06   16:59   18:08                                                 
                                                     3:38    2:16    2:41    3:02    2:05    2:24    0:53    1:09                                                 
    8   1501 Rebecka Heinrup       XD18     18:16  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tullinge SK lag 1                       3:27    5:34    8:04   10:49   13:38   16:11   17:06   18:16                                                 
                                                     3:27    2:07    2:30    2:45    2:49    2:33    0:55    1:10                                                 
    9   1544 Ida Kallur            XD18     18:25  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Ravinen                              3:56    6:16    8:59   11:48   14:02   16:24   17:18   18:25                                                 
                                                     3:56    2:20    2:43    2:49    2:14    2:22    0:54    1:07                                                 
   10   1507 Linnéa Wiking         XD18     18:31  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Kåre lag 1                           3:26    5:33    8:28   11:02   13:47   16:23   17:20   18:31                                                 
                                                     3:26    2:07    2:55    2:34    2:45    2:36    0:57    1:11                                                 
   11   1523 Natalia Kanko         XD18     18:32  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Koovee lag 1                            3:41    5:51    8:29   11:15   14:07   16:31   17:26   18:32                                                 
                                                     3:41    2:10    2:38    2:46    2:52    2:24    0:55    1:06                                                 
   12   1524 Emma Bergman          XD18     18:37  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Skogsfalken                          3:47    6:03    8:54   11:33   13:48   16:16   17:24   18:37                                                 
                                                     3:47    2:16    2:51    2:39    2:15    2:28    1:08    1:13                                                 
   13   1542 Bettina Hoelgaard     XD18     18:44  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Ärla IF                                 3:36    5:55    8:37   11:28   14:03   16:36   17:33   18:44                                                 
                                                     3:36    2:19    2:42    2:51    2:35    2:33    0:57    1:11                                                 
   14   1523 Henna Skog            XD18     18:45  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M            *200                                 
           3 Koovee lag 1                            3:38    5:47    8:23   11:10   14:05   16:36   17:30   18:45           17:33                                 
                                                     3:38    2:09    2:36    2:47    2:55    2:31    0:54    1:15                                                 
   15   1502 Sonja Kyrölä          XD18     18:53  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Tampereen Pyrintö lag                   3:36    6:00    8:48   11:54   14:16   16:33   17:43   18:53                                                 
                                                     3:36    2:24    2:48    3:06    2:22    2:17    1:10    1:10                                                 
   16   1541 Anna Gunnars          XD18     19:10  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 IFK Moras OK                            3:42    5:53    8:34   11:27   14:31   17:05   18:02   19:10                                                 
                                                     3:42    2:11    2:41    2:53    3:04    2:34    0:57    1:08                                                 
   17   1507 Amelie Ekström        XD18     19:12  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 OK Kåre lag 1                           3:42    5:48    8:29   11:23   14:22   16:58   17:57   19:12                                                 
                                                     3:42    2:06    2:41    2:54    2:59    2:36    0:59    1:15                                                 
   18   1541 Lisa Larsson          XD18     19:13  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 IFK Moras OK                            3:39    5:49    8:31   11:17   14:12   16:49   17:51   19:13                                                 
                                                     3:39    2:10    2:42    2:46    2:55    2:37    1:02    1:22                                                 
   19   1503 Ida Pontén            XD18     19:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Stora Tuna OK                           3:30    6:12    8:45   12:00   14:24   16:37   18:09   19:14                                                 
                                                     3:30    2:42    2:33    3:15    2:24    2:13    1:32    1:05                                                 
   19   1538 Hanna Gustafsson      XD18     19:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Kåre lag 2                           3:50    6:08    8:56   11:59   14:25   17:07   18:00   19:14                                                 
                                                     3:50    2:18    2:48    3:03    2:26    2:42    0:53    1:14                                                 
   21   1506 Alma Toivonon         XD18     19:21  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Kangasala SK lag 1                      3:36    5:51    8:56   11:39   14:36   17:04   18:02   19:21                                                 
                                                     3:36    2:15    3:05    2:43    2:57    2:28    0:58    1:19                                                 
   22   1566 Karin Gustavsson      XD18     19:23  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Hagaby GoIF                             3:53    6:06    8:48   11:46   14:24   17:03   18:03   19:23                                                 
                                                     3:53    2:13    2:42    2:58    2:38    2:39    1:00    1:20                                                 
   23   1516 Ellinor Fryxell       XD18     19:30  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tullinge SK lag 2                       3:46    6:05    8:57   11:48   14:20   17:00   18:17   19:30                                                 
                                                     3:46    2:19    2:52    2:51    2:32    2:40    1:17    1:13                                                 
   24   1528 Angelica Jörnling     XD18     19:31  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Eksjö SOK                               3:39    5:50    8:34   11:29   14:36   17:14   18:13   19:31                                                 
                                                     3:39    2:11    2:44    2:55    3:07    2:38    0:59    1:18                                                 
   25   1536 Sanni Kymäläinen      XD18     19:34  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Tampereen Pyrintö lag                   3:52    6:17    9:00   11:59   14:46   17:26   18:22   19:34                                                 
                                                     3:52    2:25    2:43    2:59    2:47    2:40    0:56    1:12                                                 
   26   1531 Isabel Sá             XD18     19:35  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 OK Löftan / Tenhults                    3:56    6:18    9:07   12:12   14:37   17:29   18:23   19:35                                                 
                                                     3:56    2:22    2:49    3:05    2:25    2:52    0:54    1:12                                                 
   27   1520 Johanna Johnsson      XD18     19:37  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Klemmingen Gnesta                    3:45    6:00    9:03   11:54   14:49   17:24   18:22   19:37                                                 
                                                     3:45    2:15    3:03    2:51    2:55    2:35    0:58    1:15                                                 
   28   1502 Saaxia Vahvelainen    XD18     19:39  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tampereen Pyrintö lag                   3:39    5:59    8:51   11:59   14:31   17:15   18:17   19:39                                                 
                                                     3:39    2:20    2:52    3:08    2:32    2:44    1:02    1:22                                                 
   29   1544 Linn Johansson        XD18     19:49  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 OK Ravinen                              3:53    6:15    9:06   12:11   14:35   17:30   18:32   19:49                                                 
                                                     3:53    2:22    2:51    3:05    2:24    2:55    1:02    1:17                                                 
   30   1507 Sarah Hale            XD18     19:51  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Kåre lag 1                           3:52    6:06    8:42   11:36   15:01   17:38   18:36   19:51                                                 
                                                     3:52    2:14    2:36    2:54    3:25    2:37    0:58    1:15                                                 
   30   1536 Tanja Moser           XD18     19:51  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tampereen Pyrintö lag                   3:55    6:19    9:05   12:04   14:50   17:29   18:26   19:51                                                 
                                                     3:55    2:24    2:46    2:59    2:46    2:39    0:57    1:25                                                 
   32   1502 Suvi Harju            XD18     19:57  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Tampereen Pyrintö lag                   3:43    6:03    8:53   12:02   14:42   17:28   18:39   19:57                                                 
                                                     3:43    2:20    2:50    3:09    2:40    2:46    1:11    1:18                                                 
   33   1565 Emma Käll             XD18     20:00  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tumba-Mälarhöjden OK                    4:06    6:31    9:22   12:15   15:13   17:48   18:42   20:00                                                 
                                                     4:06    2:25    2:51    2:53    2:58    2:35    0:54    1:18                                                 
   34   1565 Lovisa Käll           XD18     20:01  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Tumba-Mälarhöjden OK                    4:03    6:48    9:25   12:13   15:10   17:46   18:43   20:01                                                 
                                                     4:03    2:45    2:37    2:48    2:57    2:36    0:57    1:18                                                 
   35   1532 Malin Carlsson        XD18     20:23  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Järla IF OK lag 1                       3:59    6:23    9:22   12:28   15:07   17:57   19:04   20:23                                                 
                                                     3:59    2:24    2:59    3:06    2:39    2:50    1:07    1:19                                                 
   36   1506 Anna-Liisa Rajalampi  XD18     20:30  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Kangasala SK lag 1                      4:00    6:27    9:27   12:26   15:16   18:04   19:05   20:30                                                 
                                                     4:00    2:27    3:00    2:59    2:50    2:48    1:01    1:25                                                 
   37   1560 Eva Adolfsson         XD18     20:39  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Vimmerby OK                             3:59    6:20    9:08   12:19   15:36   18:15   19:14   20:39                                                 
                                                     3:59    2:21    2:48    3:11    3:17    2:39    0:59    1:25                                                 
   38   1523 Minna Saarinen        XD18     20:42  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Koovee lag 1                            3:56    6:20    9:09   12:12   15:23   18:19   19:18   20:42                                                 
                                                     3:56    2:24    2:49    3:03    3:11    2:56    0:59    1:24                                                 
   38   1541 Maria Gunnars         XD18     20:42  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 IFK Moras OK                            3:43    5:58    8:41   11:48   15:23   18:23   19:23   20:42                                                 
                                                     3:43    2:15    2:43    3:07    3:35    3:00    1:00    1:19                                                 
   40   1578 Jenna Laukkarinen     XD18     20:43  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Rajamäen Rykmentti /                    4:09    6:34    9:37   12:48   15:33   18:19   19:23   20:43                                                 
                                                     4:09    2:25    3:03    3:11    2:45    2:46    1:04    1:20                                                 
   41   1519 Linnéa Faxén          XD18     20:47  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Linköpings OK                           4:16    6:47    9:56   13:09   15:29   18:15   19:13   20:47                                                 
                                                     4:16    2:31    3:09    3:13    2:20    2:46    0:58    1:34                                                 
   42   1517 Josefin Aronsson      XD18     20:50  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Bredaryds SOK                           3:56    6:28    9:56   13:13   15:41   18:29   19:28   20:50                                                 
                                                     3:56    2:32    3:28    3:17    2:28    2:48    0:59    1:22                                                 
   43   1508 Jemina Martelius      XD18     21:05  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 MS Parma lag 1                          4:03    6:25    9:44   13:09   15:57   18:50   19:54   21:05                                                 
                                                     4:03    2:22    3:19    3:25    2:48    2:53    1:04    1:11                                                 
   44   1558 Pernilla Karlsson     XD18     21:06  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Markbygdens OK                          4:08    6:40    9:31   12:41   16:05   18:48   19:50   21:06                                                 
                                                     4:08    2:32    2:51    3:10    3:24    2:43    1:02    1:16                                                 
   44   1560 Emilia Andersson      XD18     21:06  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Vimmerby OK                             4:00    6:32    9:43   13:10   15:44   18:40   19:44   21:06                                                 
                                                     4:00    2:32    3:11    3:27    2:34    2:56    1:04    1:22                                                 
   46   1568 Emma Bromark          XD18     21:07  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Långhundra IF                           3:49    6:11    9:09   12:19   15:20   17:54   19:53   21:07                                                 
                                                     3:49    2:22    2:58    3:10    3:01    2:34    1:59    1:14                                                 
   47   1524 Hanna Wåhlin          XD18     21:09  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Skogsfalken                          3:49    6:06    8:58   12:36   15:52   18:43   19:43   21:09                                                 
                                                     3:49    2:17    2:52    3:38    3:16    2:51    1:00    1:26                                                 
   47   1556 Emma Carlsson         XD18     21:09  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Täby OK lag 2                           3:57    6:20    9:38   13:03   15:29   18:44   19:47   21:09                                                 
                                                     3:57    2:23    3:18    3:25    2:26    3:15    1:03    1:22                                                 
   49   1508 Hanna Niemi           XD18     21:11  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 MS Parma lag 1                          4:01    6:29    9:46   13:06   15:55   18:48   19:53   21:11                                                 
                                                     4:01    2:28    3:17    3:20    2:49    2:53    1:05    1:18                                                 
   50   1536 Salla Vahvelainen     XD18     21:13  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Tampereen Pyrintö lag                   3:59    6:30    9:30   12:39   15:42   19:01   19:54   21:13                                                 
                                                     3:59    2:31    3:00    3:09    3:03    3:19    0:53    1:19                                                 
   51   1521 Emma Laakkio          XD18     21:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Angelniemen Ankkuri                     4:16    6:47    9:48   13:43   16:32   19:12   20:09   21:14                                                 
                                                     4:16    2:31    3:01    3:55    2:49    2:40    0:57    1:05                                                 
   51   1573 Malin Jansson         XD18     21:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Garphyttan/Milan/Lind                   4:35    7:10   10:09   13:15   15:59   18:57   19:58   21:14                                                 
                                                     4:35    2:35    2:59    3:06    2:44    2:58    1:01    1:16                                                 
   51   1577 Moa Leijon-Lind       XD18     21:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Haninge SOK / Skarpnä                   3:53    6:15    8:59   12:43   16:15   18:49   19:57   21:14                                                 
                                                     3:53    2:22    2:44    3:44    3:32    2:34    1:08    1:17                                                 
   54   1573 Sofia Gerconsson      XD18     21:15  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Garphyttan/Milan/Lind                   4:33    7:09   10:11   13:16   16:01   18:58   20:00   21:15                                                 
                                                     4:33    2:36    3:02    3:05    2:45    2:57    1:02    1:15                                                 
   55   1503 Lina Lång             XD18     21:29  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Stora Tuna OK                           3:53    6:40    9:49   13:06   15:53   19:05   20:10   21:29                                                 
                                                     3:53    2:47    3:09    3:17    2:47    3:12    1:05    1:19                                                 
   56   1553 Sandra Johansson      XD18     21:30  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Västerås SOK                            3:57    7:19   10:22   13:56   16:29   19:11   20:11   21:30                                                 
                                                     3:57    3:22    3:03    3:34    2:33    2:42    1:00    1:19                                                 
   57   1553 Hanna Holmberg        XD18     21:33  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Västerås SOK                            3:58    7:21   10:25   13:59   16:31   19:14   20:12   21:33                                                 
                                                     3:58    3:23    3:04    3:34    2:32    2:43    0:58    1:21                                                 
   58   1525 Emma Westerberg       XD18     21:34  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Göteborg Majorna                        3:59    6:22    9:23   12:49   15:49   18:44   20:05   21:34                                                 
                                                     3:59    2:23    3:01    3:26    3:00    2:55    1:21    1:29                                                 
   59   1585 Amanda Nilsson        XD18     21:44  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Skåneslättens OL                        3:59    6:34    9:38   13:06   16:08   19:11   20:29   21:44                                                 
                                                     3:59    2:35    3:04    3:28    3:02    3:03    1:18    1:15                                                 
   60   1559 Aina Edgren           XD18     21:49  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Trollhättans SOK                        3:53    6:11    9:43   13:37   17:15   19:46   20:40   21:49                                                 
                                                     3:53    2:18    3:32    3:54    3:38    2:31    0:54    1:09                                                 
   61   1538 Elina von Krusenstier XD18     21:50  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 OK Kåre lag 2                           4:05    6:39    9:53   13:06   16:06   19:01   20:17   21:50                                                 
                                                     4:05    2:34    3:14    3:13    3:00    2:55    1:16    1:33                                                 
   62   1534 Louise Nordahl        XD18     21:51  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Hjärnarps GH OL/IS Ku                   4:00    6:32    9:37   12:57   15:45   18:36   20:32   21:51                                                 
                                                     4:00    2:32    3:05    3:20    2:48    2:51    1:56    1:19                                                 
   63   1561 Mayli Sorri           XD18     21:58  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Skogspojkarnas OK/GoI                   4:22    7:04    9:50   13:07   16:43   19:30   20:39   21:58                                                 
                                                     4:22    2:42    2:46    3:17    3:36    2:47    1:09    1:19                                                 
   64   1521 Matleena Kukkonen     XD18     22:06  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Angelniemen Ankkuri                     4:12    6:57   10:04   13:41   16:29   19:30   20:31   22:06                                                 
                                                     4:12    2:45    3:07    3:37    2:48    3:01    1:01    1:35                                                 
   65   1504 Lovisa Persson        XD18     22:08  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Tisaren                              3:47    7:55   10:50   14:03   16:37   19:47   20:51   22:08                                                 
                                                     3:47    4:08    2:55    3:13    2:34    3:10    1:04    1:17                                                 
   66   1555 Aliisa Priha          XD18     22:12  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Helsingin Suunnistaja                   3:57    6:30    9:29   12:53   16:09   19:28   20:48   22:12                                                 
                                                     3:57    2:33    2:59    3:24    3:16    3:19    1:20    1:24                                                 
   67   1519 Frida Karlsson        XD18     22:17  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Linköpings OK                           4:20    6:58   10:08   13:31   16:49   19:39   20:45   22:17                                                 
                                                     4:20    2:38    3:10    3:23    3:18    2:50    1:06    1:32                                                 
   68   1521 Fanny Kurppa          XD18     22:21  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Angelniemen Ankkuri                     4:14    6:50   10:08   13:32   16:37   19:52   20:54   22:21                                                 
                                                     4:14    2:36    3:18    3:24    3:05    3:15    1:02    1:27                                                 
   69   1531 Petra Gunnarsdotter   XD18     22:27  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Löftan / Tenhults                    4:14    6:58   10:06   13:40   16:35   19:36   21:06   22:27                                                 
                                                     4:14    2:44    3:08    3:34    2:55    3:01    1:30    1:21                                                 
   70   1555 Miia Mattila          XD18     22:29  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Helsingin Suunnistaja                   4:03    6:34    9:48   13:22   16:26   19:38   21:05   22:29                                                 
                                                     4:03    2:31    3:14    3:34    3:04    3:12    1:27    1:24                                                 
   71   1573 Hanna Larsson         XD18     22:31  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Garphyttan/Milan/Lind                   4:32    7:08   10:28   13:46   16:50   20:08   21:07   22:31                                                 
                                                     4:32    2:36    3:20    3:18    3:04    3:18    0:59    1:24                                                 
   72   1531 Lovisa Åkesson        XD18     22:32  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Löftan / Tenhults                    4:01    6:21    9:42   13:28   16:31   19:42   21:21   22:32                                                 
                                                     4:01    2:20    3:21    3:46    3:03    3:11    1:39    1:11                                                 
   72   1539 Emelie Bäck           XD18     22:32  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Kullingshof                          4:09    6:48   10:21   13:59   16:50   20:17   21:15   22:32                                                 
                                                     4:09    2:39    3:33    3:38    2:51    3:27    0:58    1:17                                                 
   74   1545 Julia Scherlin        XD18     22:33  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Nyköpings OK                            4:08    6:36    9:54   13:24   16:32   20:14   21:16   22:33                                                 
                                                     4:08    2:28    3:18    3:30    3:08    3:42    1:02    1:17                                                 
   74   1575 Amanda Blennon        XD18     22:33  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Falköpings AIK/Tolere                   4:00    6:24    9:19   12:58   16:07   19:47   21:11   22:33                                                 
                                                     4:00    2:24    2:55    3:39    3:09    3:40    1:24    1:22                                                 
   76   1526 Linnéa Malmberg       XD18     22:36  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Stora Tuna/Kvarnsvede                   4:02    6:32   10:23   13:38   16:54   19:56   21:20   22:36                                                 
                                                     4:02    2:30    3:51    3:15    3:16    3:02    1:24    1:16                                                 
   77   1564 Essi Jalanto          XD18     22:40  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Kangasala SK lag 2                      4:18    7:02   11:14   14:20   17:13   19:53   21:26   22:40                                                 
                                                     4:18    2:44    4:12    3:06    2:53    2:40    1:33    1:14                                                 
   78   1578 Sirkku Minkkinen      XD18     22:42  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Rajamäen Rykmentti /                    4:12    6:53   10:10   13:57   16:45   19:38   21:22   22:42                                                 
                                                     4:12    2:41    3:17    3:47    2:48    2:53    1:44    1:20                                                 
   79   1518 Erica Jissbacke       XD18     22:48  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Gävle OK                                4:18    7:08   10:25   14:16   17:26   20:29   21:39   22:48                                                 
                                                     4:18    2:50    3:17    3:51    3:10    3:03    1:10    1:09                                                 
   80   1526 Maria Åkerblom        XD18     22:50  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Stora Tuna/Kvarnsvede                   3:58    6:33   10:26   13:42   16:58   20:05   21:27   22:50                                                 
                                                     3:58    2:35    3:53    3:16    3:16    3:07    1:22    1:23                                                 
   81   1546 Linda Nilsson         XD18     22:52  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Skogsstjärnan                        4:07    6:44   10:06   13:37   16:19   19:56   21:23   22:52                                                 
                                                     4:07    2:37    3:22    3:31    2:42    3:37    1:27    1:29                                                 
   82   1580 Lisa Andersson        XD18     23:00  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Enen /Tierps SOK                     3:52    6:04    8:45   11:52   14:37   20:32   21:50   23:00                                                 
                                                     3:52    2:12    2:41    3:07    2:45    5:55    1:18    1:10                                                 
   83   1572 Emilia Salonen        XD18     23:02  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 MS Parma lag 2                          4:39    7:32   10:41   13:54   16:53   20:18   21:49   23:02                                                 
                                                     4:39    2:53    3:09    3:13    2:59    3:25    1:31    1:13                                                 
   84   1558 Hanna Zetterberg      XD18     23:03  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Markbygdens OK                          4:11    6:46   10:19   13:45   16:55   20:12   21:36   23:03                                                 
                                                     4:11    2:35    3:33    3:26    3:10    3:17    1:24    1:27                                                 
   85   1570 Lisa Sandahl          XD18     23:04  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Tyr lag 2                            4:20    7:06   10:13   13:33   17:00   20:03   21:43   23:04                                                 
                                                     4:20    2:46    3:07    3:20    3:27    3:03    1:40    1:21                                                 
   86   1558 Tove Udd              XD18     23:06  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Markbygdens OK                          4:03    6:36    9:43   13:46   16:24   20:07   21:36   23:06                                                 
                                                     4:03    2:33    3:07    4:03    2:38    3:43    1:29    1:30                                                 
   87   1509 N.N                   XD18     23:10  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Djerf / Degerfors                    4:18    6:50   10:17   13:41   17:52   20:43   21:42   23:10                                                 
                                                     4:18    2:32    3:27    3:24    4:11    2:51    0:59    1:28                                                 
   87   1547 Eveliina Kosola       XD18     23:10  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 SK Pohjantähti                          4:37    8:46   12:04   15:10   18:07   20:50   21:52   23:10                                                 
                                                     4:37    4:09    3:18    3:06    2:57    2:43    1:02    1:18                                                 
   89   1518 Cecilia Knutsen       XD18     23:13  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Gävle OK                                4:31    7:16   10:37   14:17   17:31   20:31   21:51   23:13                                                 
                                                     4:31    2:45    3:21    3:40    3:14    3:00    1:20    1:22                                                 
   90   1513 Heini Nurmela         XD18     23:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Vehkalahden Veikot                      3:59    6:34    9:46   13:46   16:35   19:46   21:43   23:14                                                 
                                                     3:59    2:35    3:12    4:00    2:49    3:11    1:57    1:31                                                 
   91   1545 Rebecka Hylander      XD18     23:15  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Nyköpings OK                            4:06    6:37    9:36   14:56   18:02   20:58   21:54   23:15                                                 
                                                     4:06    2:31    2:59    5:20    3:06    2:56    0:56    1:21                                                 
   92   1543 Ellen Johnsson        XD18     23:25  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Nackhe                               4:33    7:18   10:47   14:24   17:23   21:03   22:02   23:25                                                 
                                                     4:33    2:45    3:29    3:37    2:59    3:40    0:59    1:23                                                 
   93   1513 Jenna Ojala           XD18     23:29  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Vehkalahden Veikot                      4:25    7:03   10:24   13:56   16:53   20:10   22:01   23:29                                                 
                                                     4:25    2:38    3:21    3:32    2:57    3:17    1:51    1:28                                                 
   94   1563 Frida Strömberg       XD18     23:39  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Finspångs SOK / OK Ro                   4:12    7:07   10:31   14:13   17:42   21:01   22:16   23:39                                                 
                                                     4:12    2:55    3:24    3:42    3:29    3:19    1:15    1:23                                                 
   95   1513 Kaisa Kauppila        XD18     23:48  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Vehkalahden Veikot                      4:19    6:53   10:15   14:01   17:16   21:03   22:12   23:48                                                 
                                                     4:19    2:34    3:22    3:46    3:15    3:47    1:09    1:36                                                 
   96   1552 Pinja Jylänki         XD18     23:54  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 DELTA                                   4:32    7:11   11:12   15:05   18:04   21:35   22:42   23:54                                                 
                                                     4:32    2:39    4:01    3:53    2:59    3:31    1:07    1:12                                                 
   97   1508 Sarianna Hänti        XD18     23:56  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 MS Parma lag 1                          3:55    6:13    9:33   15:23   18:04   21:29   22:34   23:56                                                 
                                                     3:55    2:18    3:20    5:50    2:41    3:25    1:05    1:22                                                 
   98   1546 Amanda Berggren       XD18     24:01  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Skogsstjärnan                        4:21    7:11   10:37   14:31   17:53   21:20   22:36   24:01                                                 
                                                     4:21    2:50    3:26    3:54    3:22    3:27    1:16    1:25                                                 
   99   1584 Malin Danielsson      XD18     24:07  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Leksands OK / VB OL                     4:29    7:25   10:54   15:45   18:21   21:43   22:45   24:07                                                 
                                                     4:29    2:56    3:29    4:51    2:36    3:22    1:02    1:22                                                 
  100   1584 Ellen Sarenmark       XD18     24:08  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Leksands OK / VB OL                     4:23    7:21   10:48   15:37   18:20   21:40   22:42   24:08                                                 
                                                     4:23    2:58    3:27    4:49    2:43    3:20    1:02    1:26                                                 
  101   1566 Eva Gustavsson        XD18     24:11  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Hagaby GoIF                             3:48    5:59    8:43   15:38   18:23   21:14   22:50   24:11                                                 
                                                     3:48    2:11    2:44    6:55    2:45    2:51    1:36    1:21                                                 
  101   1571 Sofia Pettersson      XD18     24:11  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Tullinge SK/Attunda O                   4:39    7:18   10:26   14:45   18:22   21:36   22:56   24:11                                                 
                                                     4:39    2:39    3:08    4:19    3:37    3:14    1:20    1:15                                                 
  103   1560 Frida Danielsson      XD18     24:13  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Vimmerby OK                             4:05    6:45   10:00   13:37   16:56   20:33   22:47   24:13                                                 
                                                     4:05    2:40    3:15    3:37    3:19    3:37    2:14    1:26                                                 
  104   1552 Emmi Forsman          XD18     24:23  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 DELTA                                   4:27    7:07   11:33   15:19   18:15   21:44   22:54   24:23                                                 
                                                     4:27    2:40    4:26    3:46    2:56    3:29    1:10    1:29                                                 
  104   1552 Laura Pihlavisto      XD18     24:23  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 DELTA                                   4:30    7:14   11:09   15:08   18:01   21:38   22:48   24:23                                                 
                                                     4:30    2:44    3:55    3:59    2:53    3:37    1:10    1:35                                                 
  106   1535 Petra Huttunen        XD18     24:43  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Koovee lag 2                            4:31    7:27   11:13   15:04   18:24   22:20   23:28   24:43                                                 
                                                     4:31    2:56    3:46    3:51    3:20    3:56    1:08    1:15                                                 
  107   1571 Moa Heijkensköld      XD18     24:45  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tullinge SK/Attunda O                   4:35    7:24   10:46   14:34   18:30   22:11   23:26   24:45                                                 
                                                     4:35    2:49    3:22    3:48    3:56    3:41    1:15    1:19                                                 
  108   1571 Linnea Hersén         XD18     24:46  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Tullinge SK/Attunda O                   4:34    7:14   10:42   14:29   18:25   22:04   23:23   24:46                                                 
                                                     4:34    2:40    3:28    3:47    3:56    3:39    1:19    1:23                                                 
  109   1530 Jaana-Maria Heistanen XD18     24:47  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Espon Suunta/Keravan                    4:46    7:38   11:00   14:42   19:11   22:35   23:48   24:47                                                 
                                                     4:46    2:52    3:22    3:42    4:29    3:24    1:13    0:59                                                 
  110   1563 Ylva Ek               XD18     24:50  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Finspångs SOK / OK Ro                   4:02    6:31    9:30   15:55   18:55   22:19   23:20   24:50                                                 
                                                     4:02    2:29    2:59    6:25    3:00    3:24    1:01    1:30                                                 
  111   1530 Melinda Ahlfors       XD18     24:53  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Espon Suunta/Keravan                    4:44    7:39   11:00   14:40   19:13   22:36   23:49   24:53                                                 
                                                     4:44    2:55    3:21    3:40    4:33    3:23    1:13    1:04                                                 
  112   1535 Amanda Uusitalo       XD18     24:58  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Koovee lag 2                            4:33    7:24   11:11   15:06   18:23   22:24   23:30   24:58                                                 
                                                     4:33    2:51    3:47    3:55    3:17    4:01    1:06    1:28                                                 
  113   1504 Nina Hallor           XD18     25:05  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 OK Tisaren                              4:29    8:08   12:13   15:33   19:29   22:39   23:44   25:05                                                 
                                                     4:29    3:39    4:05    3:20    3:56    3:10    1:05    1:21                                                 
  113   1572 Mirva Juntunen        XD18     25:05  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 MS Parma lag 2                          4:46    7:38   10:59   14:35   18:34   21:53   23:44   25:05                                                 
                                                     4:46    2:52    3:21    3:36    3:59    3:19    1:51    1:21                                                 
  113   1579 Helena Lund           XD18     25:05  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Länna IF/Vallentuna-Ö                   4:32    7:33   11:23   15:20   18:56   22:28   23:37   25:05                                                 
                                                     4:32    3:01    3:50    3:57    3:36    3:32    1:09    1:28                                                 
  116   1515 Anna Åhman            XD18     25:06  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M            *125                                 
           1 Rånäs OK                                3:40    5:56    8:38   11:33   17:45   22:58   23:52   25:06           20:40                                 
                                                     3:40    2:16    2:42    2:55    6:12    5:13    0:54    1:14                                                 
  117   1559 Sara Schmidt          XD18     25:14  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Trollhättans SOK                        4:31    8:03   11:42   15:16   18:52   22:10   23:53   25:14                                                 
                                                     4:31    3:32    3:39    3:34    3:36    3:18    1:43    1:21                                                 
  118   1551 Elli-Noora Koskela    XD18     25:16  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M            *125                                 
           1 Rasti-Kurikka                           3:54    6:09    8:50   11:40   17:41   23:06   24:04   25:16           20:51                                 
                                                     3:54    2:15    2:41    2:50    6:01    5:25    0:58    1:12                                                 
  118   1579 Linnéa Carlberg       XD18     25:16  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Länna IF/Vallentuna-Ö                   4:32    7:30   11:22   15:18   18:52   22:27   23:40   25:16                                                 
                                                     4:32    2:58    3:52    3:56    3:34    3:35    1:13    1:36                                                 
  120   1548 Ellinor Åhman         XD18     25:19  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Bredareds IF                            5:53    8:46   12:00   15:35   19:12   22:26   23:48   25:19                                                 
                                                     5:53    2:53    3:14    3:35    3:37    3:14    1:22    1:31                                                 
  121   1515 Marie Gustavsson      XD18     25:21  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Rånäs OK                                4:06    6:47    9:50   13:10   17:47   22:56   23:58   25:21                                                 
                                                     4:06    2:41    3:03    3:20    4:37    5:09    1:02    1:23                                                 
  122   1515 Frida Stenbäck        XD18     25:24  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Rånäs OK                                4:02    6:51   10:04   13:34   17:23   23:04   24:02   25:24                                                 
                                                     4:02    2:49    3:13    3:30    3:49    5:41    0:58    1:22                                                 
  123   1554 Gabriella Iversen     XD18     25:26  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Ronneby OK                              4:28    7:27   11:04   15:12   18:57   22:40   23:58   25:26                                                 
                                                     4:28    2:59    3:37    4:08    3:45    3:43    1:18    1:28                                                 
  124   1511 Botilde B. Nielsen    XD18     25:27  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Sorø/OK73/OK Øst                     4:40    8:05   11:17   15:18   19:26   22:56   24:14   25:27                                                 
                                                     4:40    3:25    3:12    4:01    4:08    3:30    1:18    1:13                                                 
  125   1533 Karin Karlsson        XD18     25:46  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Katrineholms OK                         4:20    8:06   11:01   14:18   16:51   23:01   24:20   25:46                                                 
                                                     4:20    3:46    2:55    3:17    2:33    6:10    1:19    1:26                                                 
  126   1576 Caroline Holmgren     XD18     25:54  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 IF Sibbo-Vargarna                       4:47    7:49   11:42   15:55   20:12   23:38   24:55   25:54                                                 
                                                     4:47    3:02    3:53    4:13    4:17    3:26    1:17    0:59                                                 
  127   1538 Hanna Berglund        XD18     25:57  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Kåre lag 2                           4:25    7:39   11:16   15:20   19:29   23:12   24:37   25:57                                                 
                                                     4:25    3:14    3:37    4:04    4:09    3:43    1:25    1:20                                                 
  128   1574 Clara Kampe           XD18     26:12  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Sjövalla FK                             4:36    7:45   11:28   15:41   19:59   23:42   24:58   26:12                                                 
                                                     4:36    3:09    3:43    4:13    4:18    3:43    1:16    1:14                                                 
  129   1512 Maja Andersson        XD18     26:27  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Dacke                                4:19    6:50    9:30   12:22   21:07   24:05   25:18   26:27                                                 
                                                     4:19    2:31    2:40    2:52    8:45    2:58    1:13    1:09                                                 
  130   1550 Maria Bergstrand      XD18     26:28  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Tjällmo-Godegård / Mo                   4:46    7:53   11:40   15:32   19:36   23:29   24:57   26:28                                                 
                                                     4:46    3:07    3:47    3:52    4:04    3:53    1:28    1:31                                                 
  131   1576 Agneta Boxström       XD18     26:35  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 IF Sibbo-Vargarna                       4:48    7:51   11:45   16:12   20:13   23:54   25:07   26:35                                                 
                                                     4:48    3:03    3:54    4:27    4:01    3:41    1:13    1:28                                                 
  132   1562 Julia Sundbüe         XD18     26:36  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Måsen/OK Hällen                      4:53    8:01   11:58   16:57   20:14   23:39   25:13   26:36                                                 
                                                     4:53    3:08    3:57    4:59    3:17    3:25    1:34    1:23                                                 
  133   1576 Panjai Krum           XD18     26:41  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 IF Sibbo-Vargarna                       4:59    7:55   11:48   16:08   20:15   23:57   25:11   26:41                                                 
                                                     4:59    2:56    3:53    4:20    4:07    3:42    1:14    1:30                                                 
  134   1562 Sara Bernhardsson     XD18     26:49  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Måsen/OK Hällen                      4:55    7:57   12:00   16:54   20:09   23:54   25:18   26:49                                                 
                                                     4:55    3:02    4:03    4:54    3:15    3:45    1:24    1:31                                                 
  135   1522 Elin NIlsson          XD18     26:51  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Helsingborgs SOK                        4:45    7:22   10:14   13:08   19:03   24:31   25:31   26:51                                                 
                                                     4:45    2:37    2:52    2:54    5:55    5:28    1:00    1:20                                                 
  135   1565 Linnea Svensson       XD18     26:51  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Tumba-Mälarhöjden OK                    4:17    7:02   10:32   14:05   18:07   24:05   25:23   26:51                                                 
                                                     4:17    2:45    3:30    3:33    4:02    5:58    1:18    1:28                                                 
  137   1551 Veera Koski-Säntti    XD18     26:52  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Rasti-Kurikka                           4:14    7:53   11:03   14:51   18:47   24:24   25:34   26:52                                                 
                                                     4:14    3:39    3:10    3:48    3:56    5:37    1:10    1:18                                                 
  138   1527 Salla Suvanne         XD18     26:53  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Laitasaaren Veto                        4:43    7:33   10:53   14:35   19:53   24:21   25:43   26:53                                                 
                                                     4:43    2:50    3:20    3:42    5:18    4:28    1:22    1:10                                                 
  138   1566 Frida Karlsson        XD18     26:53  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Hagaby GoIF                             4:10    6:51   10:32   14:52   19:11   24:01   25:35   26:53                                                 
                                                     4:10    2:41    3:41    4:20    4:19    4:50    1:34    1:18                                                 
  140   1582 Jessica Fagerlund     XD18     26:58  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Pargas IF                               4:35    7:44   11:24   17:49   20:45   24:05   25:34   26:58                                                 
                                                     4:35    3:09    3:40    6:25    2:56    3:20    1:29    1:24                                                 
  141   1577 Jennifer Andersson    XD18     27:13  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Haninge SOK / Skarpnä                   4:37    7:56   11:51   16:02   19:35   24:20   25:48   27:13                                                 
                                                     4:37    3:19    3:55    4:11    3:33    4:45    1:28    1:25                                                 
  142   1567 Sanna Helin           XD18     27:15  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Paimion Rasti                           4:57    8:16   12:14   16:29   20:38   24:25   25:42   27:15                                                 
                                                     4:57    3:19    3:58    4:15    4:09    3:47    1:17    1:33                                                 
  143   1527 Sirpa Suvanne         XD18     27:49  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Laitasaaren Veto                        6:46    9:46   13:12   17:43   21:30   25:26   26:30   27:49                                                 
                                                     6:46    3:00    3:26    4:31    3:47    3:56    1:04    1:19                                                 
  144   1568 Sanna Forsberg        XD18     28:02  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Långhundra IF                           5:09    8:57   13:06   17:33   21:21   25:30   26:36   28:02                                                 
                                                     5:09    3:48    4:09    4:27    3:48    4:09    1:06    1:26                                                 
  145   1524 Tove ingvarsson       XD18     28:11  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 OK Skogsfalken                          4:27    7:36   11:11   15:46   20:05   24:53   26:29   28:11                                                 
                                                     4:27    3:09    3:35    4:35    4:19    4:48    1:36    1:42                                                 
  146   1569 Moa Larsson           XD18     28:33  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Nässjö OK                               3:51    7:26   10:57   14:04   16:52   26:11   27:22   28:33                                                 
                                                     3:51    3:35    3:31    3:07    2:48    9:19    1:11    1:11                                                 
  147   1583 Marika Gille          XD18     28:48  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Järla IF OK lag 2                       5:26    9:33   13:52   18:13   22:29   26:01   27:19   28:48                                                 
                                                     5:26    4:07    4:19    4:21    4:16    3:32    1:18    1:29                                                 
  148   1527 Anna Karjalainen      XD18     29:04  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Laitasaaren Veto                        4:27    7:10    9:51   21:29   24:07   26:54   27:49   29:04                                                 
                                                     4:27    2:43    2:41   11:38    2:38    2:47    0:55    1:15                                                 
  148   1569 Moa Svensson          XD18     29:04  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Nässjö OK                               4:05    7:28   10:36   14:06   16:57   26:27   27:36   29:04                                                 
                                                     4:05    3:23    3:08    3:30    2:51    9:30    1:09    1:28                                                 
  150   1526 Elin Brännström       XD18     29:31  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Stora Tuna/Kvarnsvede                   5:11    8:36   12:30   17:55   22:43   26:45   28:04   29:31                                                 
                                                     5:11    3:25    3:54    5:25    4:48    4:02    1:19    1:27                                                 
  151   1575 Victoria Strandberg   XD18     30:01  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Falköpings AIK/Tolere                   5:27    9:16   12:58   17:22   21:24   27:17   28:36   30:01                                                 
                                                     5:27    3:49    3:42    4:24    4:02    5:53    1:19    1:25                                                 
  152   1586 Elin Brunnberg        XD18     30:23  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Sundsvall/Vallentuna/                   4:26    7:22   10:45   20:58   24:19   27:45   29:00   30:23                                                 
                                                     4:26    2:56    3:23   10:13    3:21    3:26    1:15    1:23                                                 
  153   1549 Olivia Näslund        XD18     30:30  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Landehof / Lerums                    4:47    9:39   13:50   20:34   24:00   27:58   29:11   30:30                                                 
                                                     4:47    4:52    4:11    6:44    3:26    3:58    1:13    1:19                                                 
  154   1540 Teresa Stafström      XD18     31:33  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Köping-Kolsva OK                        5:15    8:52   13:10   18:01   22:58   28:27   29:54   31:33                                                 
                                                     5:15    3:37    4:18    4:51    4:57    5:29    1:27    1:39                                                 
  155   1551 Annina Kontiainen     XD18     31:46  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Rasti-Kurikka                           4:22    7:51   11:22   20:19   23:06   28:52   30:27   31:46                                                 
                                                     4:22    3:29    3:31    8:57    2:47    5:46    1:35    1:19                                                 
  156   1545 Louise Bergström      XD18     32:55  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           3 Nyköpings OK                            5:18    9:52   14:31   19:59   24:57   29:47   31:29   32:55                                                 
                                                     5:18    4:34    4:39    5:28    4:58    4:50    1:42    1:26                                                 
  157   1537 Pernilla Blomberg     XD18     33:12  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 OK Gipen                                5:17    9:19   14:46   21:05   24:59   29:44   31:49   33:12                                                 
                                                     5:17    4:02    5:27    6:19    3:54    4:45    2:05    1:23                                                 
  158   1581 Taru Ylikoski         XD18     33:27  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Kortesjärven Järvi-ve                   4:45    8:02   11:17   16:26   22:44   30:41   32:20   33:27                                                 
                                                     4:45    3:17    3:15    5:09    6:18    7:57    1:39    1:07                                                 
  159   1581 Siiri Hautamäki       XD18     33:43  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M            *103                                 
           2 Kortesjärven Järvi-ve                   5:00    8:36   12:37   23:25   27:09   30:49   32:20   33:43            4:00                                 
                                                     5:00    3:36    4:01   10:48    3:44    3:40    1:31    1:23                                                 
  160   1581 Taru Viitala          XD18     33:47  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M            *103                                 
           3 Kortesjärven Järvi-ve                   5:06    8:27   12:21   16:45   22:49   30:52   32:17   33:47            4:13                                 
                                                     5:06    3:21    3:54    4:24    6:04    8:03    1:25    1:30                                                 
  161   1522 Hanna Sjöberg         XD18     36:35  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 Helsingborgs SOK                        4:45    7:45   13:08   22:19   28:24   33:13   35:11   36:35                                                 
                                                     4:45    3:00    5:23    9:11    6:05    4:49    1:58    1:24                                                 
  162   1547 Maija Huotari         XD18     38:51  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 SK Pohjantähti                          6:40   10:47   15:53   21:48   30:34   35:00   37:07   38:51                                                 
                                                     6:40    4:07    5:06    5:55    8:46    4:26    2:07    1:44                                                 
  163   1544 Karin Bengtsson       XD18     40:08  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           2 OK Ravinen                              5:24   10:11   16:33   25:06   30:59   36:01   38:35   40:08                                                 
                                                     5:24    4:47    6:22    8:33    5:53    5:02    2:34    1:33                                                 
        1585 Annika Jönsson        XD18    Felst.  1(104)  2(132)  3(112)  4(120)  5(123)  6(129)  7(200)       M                                                 
           1 Skåneslättens OL                        4:17    7:02   10:06   13:34   16:47   19:44   -----   22:24                                                 
                                                     4:17    2:45    3:04    3:28    3:13    2:57            2:40                                                 


Återgå till huvudsidan