U-10mila HD18 & D18 2008lö 2008-08-02 10:48
SPORTident sträcktiderskapad av OS2003 för Ungdomens 10-mila © Stephan Krämer 2003

   Pl tartnr Namn                  Kla.       Tid                                                                                                                 




HD18 str 3-4               B 3.700 km                                  

    1      2 Martin Blomgren       HD18     23:52  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Stora Tuna OK                           3:07    4:56    8:35   10:36   11:48   14:39   16:52   20:11   21:54   22:53   23:52                         
                                                     3:07    1:49    3:39    2:01    1:12    2:51    2:13    3:19    1:43    0:59    0:59                         
    2     29 Magnus Glännefors     HD18     24:29  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Haninge SOK / Söders                    3:12    5:09    9:50   12:02   13:09   15:57   18:22   20:33   22:40   23:27   24:29                         
                                                     3:12    1:57    4:41    2:12    1:07    2:48    2:25    2:11    2:07    0:47    1:02                         
    2     47 Jesse Laukkainen      HD18     24:29  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Keravan Urheilijat                      3:22    5:18    9:43   11:53   13:01   15:49   18:12   20:23   22:39   23:26   24:29                         
                                                     3:22    1:56    4:25    2:10    1:08    2:48    2:23    2:11    2:16    0:47    1:03                         
    4      7 Mathieu Ringot        HD18     24:31  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Denseln                              3:07    6:40   10:44   12:41   13:45   16:24   18:42   20:41   22:45   23:35   24:31                         
                                                     3:07    3:33    4:04    1:57    1:04    2:39    2:18    1:59    2:04    0:50    0:56                         
    5     36 Oskar Muhammed-Höglun HD18     24:47  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Tjällmo-Godegård / Mo                   3:10    5:04   10:02   12:13   13:16   16:05   18:39   20:49   22:46   23:40   24:47                         
                                                     3:10    1:54    4:58    2:11    1:03    2:49    2:34    2:10    1:57    0:54    1:07                         
    6     11 Elias Kuukka          HD18     25:02  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Tampereen Pyrintö lag                   3:23    5:57   10:12   12:16   13:22   16:17   18:29   21:12   23:05   23:56   25:02                         
                                                     3:23    2:34    4:15    2:04    1:06    2:55    2:12    2:43    1:53    0:51    1:06                         
    7      1 Adam Karlsson         HD18     25:14  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Hagaby GoIF                             3:10    5:03    9:30   11:43   12:54   15:48   18:19   21:15   23:29   24:19   25:14                         
                                                     3:10    1:53    4:27    2:13    1:11    2:54    2:31    2:56    2:14    0:50    0:55                         
    7      4 Johan Alfredsson      HD18     25:14  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Tisaren                              3:10    5:03    9:29   11:41   12:52   15:49   18:38   21:13   23:28   24:19   25:14                         
                                                     3:10    1:53    4:26    2:12    1:11    2:57    2:49    2:35    2:15    0:51    0:55                         
    9     80 Anders Bredesen       HD18     25:32  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Lillomarka/Raumar/Fos                   3:11    5:10    9:39   12:10   13:52   16:45   19:15   21:27   23:42   24:28   25:32                         
                                                     3:11    1:59    4:29    2:31    1:42    2:53    2:30    2:12    2:15    0:46    1:04                         
   10     58 Jere Sipponen         HD18     25:45  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Paimion Rasti                           3:30    5:47   10:25   12:33   13:56   17:05   19:22   21:41   23:37   24:43   25:45                         
                                                     3:30    2:17    4:38    2:08    1:23    3:09    2:17    2:19    1:56    1:06    1:02                         
   11     42 Martin Berggren       HD18     26:14  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Attunda / Järfälla                      3:20    5:12   10:55   13:02   14:19   17:18   19:49   22:19   24:18   25:10   26:14                         
                                                     3:20    1:52    5:43    2:07    1:17    2:59    2:31    2:30    1:59    0:52    1:04                         
   12     34 Viktor Runnby         HD18     26:34  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Lerums SOK/OK Landeho                   3:46    5:56   10:33   12:56   14:14   17:17   19:44   22:15   24:31   25:21   26:34                         
                                                     3:46    2:10    4:37    2:23    1:18    3:03    2:27    2:31    2:16    0:50    1:13                         
   13     30 Carl-Johan Fredman    HD18     26:37  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Tranan / Hestra IF                   3:23    5:16   11:58   14:10   15:18   17:59   20:28   22:38   24:35   25:30   26:37                         
                                                     3:23    1:53    6:42    2:12    1:08    2:41    2:29    2:10    1:57    0:55    1:07                         
   14      3 Kalle Kokkila         HD18     26:44  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Espoon Suunta                           3:26    5:55   10:08   12:21   13:38   17:04   19:49   22:38   24:44   25:47   26:44                         
                                                     3:26    2:29    4:13    2:13    1:17    3:26    2:45    2:49    2:06    1:03    0:57                         
   15     75 David Johansson       HD18     26:53  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Nackhe/Hylte OK/IK                   3:32    5:55   10:32   13:11   14:21   17:29   19:56   22:52   25:05   25:52   26:53                         
                                                     3:32    2:23    4:37    2:39    1:10    3:08    2:27    2:56    2:13    0:47    1:01                         
   16     43 Marcus Allerhed       HD18     26:55  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 IFK Moras OK                            3:10    5:51   10:02   12:14   13:41   17:00   20:21   22:37   24:50   25:48   26:55                         
                                                     3:10    2:41    4:11    2:12    1:27    3:19    3:21    2:16    2:13    0:58    1:07                         
   17     73 Hampus Håkansson      HD18     26:58  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Burseryd / Reftele /                    3:43    6:01   10:50   13:11   14:28   17:36   20:11   22:49   25:00   25:52   26:58                         
                                                     3:43    2:18    4:49    2:21    1:17    3:08    2:35    2:38    2:11    0:52    1:06                         
   18     28 Ville Paldan          HD18     27:27  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Koovee                                  3:24    5:38   11:16   13:43   15:04   18:00   20:18   23:36   25:26   26:21   27:27                         
                                                     3:24    2:14    5:38    2:27    1:21    2:56    2:18    3:18    1:50    0:55    1:06                         
   19      5 Oskar Hektor          HD18     27:29  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Järla IF OK                             3:18    5:18   10:15   12:41   14:11   17:18   19:47   22:27   25:16   26:12   27:29                         
                                                     3:18    2:00    4:57    2:26    1:30    3:07    2:29    2:40    2:49    0:56    1:17                         
   20     62 Viktor Segersson      HD18     27:34  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK 64 Torpa /Boxholm-                   3:47    5:51   11:13   13:29   14:37   17:27   19:39   23:27   25:33   26:26   27:34                         
                                                     3:47    2:04    5:22    2:16    1:08    2:50    2:12    3:48    2:06    0:53    1:08                         
   21     44 Marcus Ramström       HD18     27:44  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Nyköping / Strängnäs-                   3:28    5:40   10:48   13:19   14:36   17:48   20:48   23:35   25:52   26:43   27:44                         
                                                     3:28    2:12    5:08    2:31    1:17    3:12    3:00    2:47    2:17    0:51    1:01                         
   22     35 Martin Lövald Hellber HD18     28:10  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Täby OK                                 3:21    5:54   10:08   12:22   13:50   17:10   20:56   23:37   25:47   27:05   28:10                         
                                                     3:21    2:33    4:14    2:14    1:28    3:20    3:46    2:41    2:10    1:18    1:05                         
   23     79 Santeri Kössi         HD18     28:19  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 KauWisa/LapVi/KortJV                    4:06    6:01   10:36   12:45   14:05   17:11   19:42   24:19   26:25   27:16   28:19                         
                                                     4:06    1:55    4:35    2:09    1:20    3:06    2:31    4:37    2:06    0:51    1:03                         
   24      8 Fredrik Forsberg      HD18     28:26  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Tullinge SK                             3:29    5:40   11:41   14:02   15:24   18:10   22:00   24:19   26:30   27:22   28:26                         
                                                     3:29    2:11    6:01    2:21    1:22    2:46    3:50    2:19    2:11    0:52    1:04                         
   25     25 Felix Gottberg        HD18     28:36  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Lynx / Angelniemi                       3:42    5:50   12:09   14:52   16:15   19:26   21:42   24:17   26:27   27:29   28:36                         
                                                     3:42    2:08    6:19    2:43    1:23    3:11    2:16    2:35    2:10    1:02    1:07                         
   26     22 Santeri Sainio        HD18     28:56  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Kangasala SK                            3:17    5:45   13:16   15:27   16:58   20:00   22:17   24:47   26:56   27:53   28:56                         
                                                     3:17    2:28    7:31    2:11    1:31    3:02    2:17    2:30    2:09    0:57    1:03                         
   27     66 Sara Jonsson          HD18     29:07  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Lidköping/Klyftamo/Ry                   3:49    6:12   10:52   13:22   14:39   18:08   20:51   24:21   26:46   27:48   29:07                         
                                                     3:49    2:23    4:40    2:30    1:17    3:29    2:43    3:30    2:25    1:02    1:19                         
   28     53 Johannes Uhr          HD18     29:09  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Milan/Garphyttan/T                   3:53    6:08   10:56   13:33   14:58   18:13   21:12   24:11   26:56   28:02   29:09                         
                                                     3:53    2:15    4:48    2:37    1:25    3:15    2:59    2:59    2:45    1:06    1:07                         
   29     57 Martin Frisk          HD18     29:13  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Markbygdens OK                          3:40    6:02   11:52   14:29   16:25   19:36   22:20   25:01   27:03   27:57   29:13                         
                                                     3:40    2:22    5:50    2:37    1:56    3:11    2:44    2:41    2:02    0:54    1:16                         
   30     12 August Tynong         HD18     29:14  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Gävle OK                                3:39    6:19   12:45   15:32   16:41   19:44   22:05   25:09   27:19   28:08   29:14                         
                                                     3:39    2:40    6:26    2:47    1:09    3:03    2:21    3:04    2:10    0:49    1:06                         
   31     76 Daniel Nilsson        HD18     30:03  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Skåneslättens OL                        3:22    5:20   10:50   16:41   17:44   20:36   23:22   25:48   28:04   28:58   30:03                         
                                                     3:22    1:58    5:30    5:51    1:03    2:52    2:46    2:26    2:16    0:54    1:05                         
   32     18 Krister Kölzow        HD18     30:15  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Ravinen                              3:42    5:46   10:33   16:10   17:23   20:09   22:38   26:29   28:33   29:22   30:15                         
                                                     3:42    2:04    4:47    5:37    1:13    2:46    2:29    3:51    2:04    0:49    0:53                         
   33     45 Anton Sundgren        HD18     30:27  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Skogshjortarna/Ryda/L                   4:25    6:50   12:29   15:12   17:37   21:17   23:49   26:21   28:21   29:19   30:27                         
                                                     4:25    2:25    5:39    2:43    2:25    3:40    2:32    2:32    2:00    0:58    1:08                         
   34     24 Jarkko Hänninen       HD18     30:38  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 DELTA                                   3:24    5:31   14:38   17:03   18:29   21:45   24:02   26:31   28:41   29:39   30:38                         
                                                     3:24    2:07    9:07    2:25    1:26    3:16    2:17    2:29    2:10    0:58    0:59                         
   35     40 Stina Persson         HD18     30:46  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Gamleby / Västervik                     3:56    6:20   11:37   14:18   15:48   19:20   22:29   25:31   27:57   29:28   30:46                         
                                                     3:56    2:24    5:17    2:41    1:30    3:32    3:09    3:02    2:26    1:31    1:18                         
   35     65 Oskar Andersson       HD18     30:46  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Växjö OK                                3:50    6:22   11:27   13:56   15:12   18:17   20:49   26:32   28:40   29:33   30:46                         
                                                     3:50    2:32    5:05    2:29    1:16    3:05    2:32    5:43    2:08    0:53    1:13                         
   37     60 Johan Önerud          HD18     30:52  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Ravinen/Bromma Väl                   4:08    6:47   12:11   14:42   16:04   19:35   22:13   25:36   28:26   29:32   30:52                         
                                                     4:08    2:39    5:24    2:31    1:22    3:31    2:38    3:23    2:50    1:06    1:20                         
   38     64 Anton Backlund        HD18     30:57  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Säterbygdens OK                         3:38    6:15   11:12   14:57   16:17   19:49   23:03   26:13   28:36   29:46   30:57                         
                                                     3:38    2:37    4:57    3:45    1:20    3:32    3:14    3:10    2:23    1:10    1:11                         
   39     26 Anders Riemertz       HD18     31:09  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Eksjö SOK                               3:16    5:14    9:56   14:05   15:18   18:15   24:31   27:13   29:27   30:14   31:09                         
                                                     3:16    1:58    4:42    4:09    1:13    2:57    6:16    2:42    2:14    0:47    0:55                         
   40     46 Ville Lampinen        HD18     31:24  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Helsingin Suunnistaja                   3:46    6:29   11:37   15:05   17:03   21:19   23:52   26:55   29:12   30:19   31:24                         
                                                     3:46    2:43    5:08    3:28    1:58    4:16    2:33    3:03    2:17    1:07    1:05                         
   41     33 Fredrik Wennermark    HD18     31:55  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Skogsfalken                          3:35    5:49   10:53   13:57   18:56   21:50   24:15   27:40   29:47   30:54   31:55                         
                                                     3:35    2:14    5:04    3:04    4:59    2:54    2:25    3:25    2:07    1:07    1:01                         
   42     21 Kasper Snickars       HD18     31:56  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 IF Sibbo-Vargarna                       3:44    5:47   10:33   13:36   14:48   17:51   23:30   27:04   29:29   30:46   31:56                         
                                                     3:44    2:03    4:46    3:03    1:12    3:03    5:39    3:34    2:25    1:17    1:10                         
   43     31 Saana-Maria Rahko     HD18     32:10  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 SK Pohjantähti                          4:02    6:51   13:09   15:53   17:24   21:02   23:53   27:28   29:50   30:52   32:10                         
                                                     4:02    2:49    6:18    2:44    1:31    3:38    2:51    3:35    2:22    1:02    1:18                         
   44     13 Linus Lager           HD18     32:28  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Hakarpspojkarna/Vista                   3:53    6:30   12:18   15:43   17:57   21:33   24:32   28:14   30:21   31:19   32:28                         
                                                     3:53    2:37    5:48    3:25    2:14    3:36    2:59    3:42    2:07    0:58    1:09                         
   44     39 Niclas Larsson        HD18     32:28  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Köping-Kolsva OK                        4:35    7:19   14:12   17:01   18:22   21:47   24:22   27:44   30:17   31:15   32:28                         
                                                     4:35    2:44    6:53    2:49    1:21    3:25    2:35    3:22    2:33    0:58    1:13                         
   46     63 Anna Håkansson        HD18     32:31  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Kolmården/Hasharon                   4:01    7:00   12:26   15:30   17:29   21:11   24:08   27:18   29:53   31:14   32:31                         
                                                     4:01    2:59    5:26    3:04    1:59    3:42    2:57    3:10    2:35    1:21    1:17                         
   47     59 Stefan F. Petersen    HD18     32:54  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Sorø/FarumTisvilde/Sp                   7:00    9:17   14:34   17:09   18:23   21:40   24:10   28:03   30:45   31:50   32:54                         
                                                     7:00    2:17    5:17    2:35    1:14    3:17    2:30    3:53    2:42    1:05    1:04                         
   48     52 Jenny Furusköld       HD18     33:18  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 IK Gandvik                              3:58    6:38   13:13   16:15   17:49   21:46   24:48   28:17   30:56   32:08   33:18                         
                                                     3:58    2:40    6:35    3:02    1:34    3:57    3:02    3:29    2:39    1:12    1:10                         
   49     15 Maria Bois            HD18     33:41  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Falköpings AIK                          3:31    6:15   10:47   13:27   15:27   19:09   24:59   28:12   31:30   32:32   33:41                         
                                                     3:31    2:44    4:32    2:40    2:00    3:42    5:50    3:13    3:18    1:02    1:09                         
   50     23 Johan Ivarsson        HD18     33:55  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Kullingshof                          3:46    7:06   12:12   14:54   16:50   20:58   23:41   29:26   31:43   32:38   33:55                         
                                                     3:46    3:20    5:06    2:42    1:56    4:08    2:43    5:45    2:17    0:55    1:17                         
   51     74 Johan Andersson       HD18     34:04  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Orinto                               3:48    6:27   11:48   17:16   18:42   22:37   25:14   29:32   32:04   33:01   34:04                         
                                                     3:48    2:39    5:21    5:28    1:26    3:55    2:37    4:18    2:32    0:57    1:03                         
   52     72 Joakim Sjöberg        HD18     34:42  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Helsingborgs SOK                        3:54    6:37   11:47   14:35   17:16   20:31   23:40   29:28   32:09   33:27   34:42                         
                                                     3:54    2:43    5:10    2:48    2:41    3:15    3:09    5:48    2:41    1:18    1:15                         
   53     14 Anders Granberg       HD18     34:43  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Klemmingen Gnesta                    4:03    7:17   14:59   17:37   18:59   22:26   25:21   30:16   32:40   33:35   34:43                         
                                                     4:03    3:14    7:42    2:38    1:22    3:27    2:55    4:55    2:24    0:55    1:08                         
   54     61 Fredrik Wigertz       HD18     34:50  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Rånäs OK/OK Roslagen/                   4:02    6:14   10:55   13:43   15:12   18:27   27:01   30:00   32:25   33:31   34:50                         
                                                     4:02    2:12    4:41    2:48    1:29    3:15    8:34    2:59    2:25    1:06    1:19                         
   55     27 Simon Lundqvist       HD18     35:14  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Gynge/OK Tyringe/H                   4:08    6:40   18:35   20:29   22:09   25:15   27:57   30:44   32:54   34:12   35:14                         
                                                     4:08    2:32   11:55    1:54    1:40    3:06    2:42    2:47    2:10    1:18    1:02                         
   56      6 Magnus Fransson       HD18     35:24  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Ärla IF                                 3:52    5:57   13:42   16:04   17:25   20:44   23:41   29:41   31:53   34:11   35:24                         
                                                     3:52    2:05    7:45    2:22    1:21    3:19    2:57    6:00    2:12    2:18    1:13                         
   57     71 Viktor Westin         HD18     35:59  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Bredaryds SOK / Finsp                   3:58    6:11   12:13   14:28   15:52   18:39   26:56   29:53   32:44   34:56   35:59                         
                                                     3:58    2:13    6:02    2:15    1:24    2:47    8:17    2:57    2:51    2:12    1:03                         
   58     20 Minna-Mari Olli       HD18     36:00  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Valkeakosken Haka/Kyr                   4:24    6:48   14:30   17:05   18:46   22:37   28:15   30:56   33:35   34:45   36:00                         
                                                     4:24    2:24    7:42    2:35    1:41    3:51    5:38    2:41    2:39    1:10    1:15                         
   59     49 Erik Bengtsson        HD18     36:13  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Hjärnarps GH OL / IS                    4:04    6:38   13:25   15:56   17:20   21:57   25:49   29:50   32:36   34:54   36:13                         
                                                     4:04    2:34    6:47    2:31    1:24    4:37    3:52    4:01    2:46    2:18    1:19                         
   60     56 Viktor Tovesson       HD18     37:30  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Orion                                3:25    5:36   14:41   16:55   18:17   21:22   27:33   33:08   35:25   36:20   37:30                         
                                                     3:25    2:11    9:05    2:14    1:22    3:05    6:11    5:35    2:17    0:55    1:10                         
   61     37 Ludwig Eriksson       HD18     37:33  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Södertälje-Nykvarn Or                   3:27    6:06   12:05   14:59   16:12   19:25   22:13   31:57   34:11   36:31   37:33                         
                                                     3:27    2:39    5:59    2:54    1:13    3:13    2:48    9:44    2:14    2:20    1:02                         
   62     70 Lisa Borssén          HD18     38:11  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Gipen/Stenungsund/Kro                   4:50    7:23   18:17   21:28   22:57   26:47   29:56   33:17   35:56   36:55   38:11                         
                                                     4:50    2:33   10:54    3:11    1:29    3:50    3:09    3:21    2:39    0:59    1:16                         
   63     41 Malin Bengtsson       HD18     38:37  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Mariestads FK                           4:49    7:29   13:44   16:32   18:02   21:54   24:51   33:31   36:08   37:19   38:37                         
                                                     4:49    2:40    6:15    2:48    1:30    3:52    2:57    8:40    2:37    1:11    1:18                         
   64     10 Anton Forsberg        HD18     38:59  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Västerås SOK                            3:52    7:04   14:48   19:45   21:22   25:34   28:49   33:28   36:30   37:40   38:59                         
                                                     3:52    3:12    7:44    4:57    1:37    4:12    3:15    4:39    3:02    1:10    1:19                         
   65     55 David Stigsmark       HD18     39:09  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Stora Tuna/Kvarnsvede                   4:12    6:54   14:45   17:33   19:11   23:09   26:45   33:21   36:24   37:47   39:09                         
                                                     4:12    2:42    7:51    2:48    1:38    3:58    3:36    6:36    3:03    1:23    1:22                         
   66     38 Johanna Bernhardsson  HD18     39:24  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Hällen                               4:22    7:21   14:37   17:51   19:43   23:54   27:02   33:40   36:44   38:03   39:24                         
                                                     4:22    2:59    7:16    3:14    1:52    4:11    3:08    6:38    3:04    1:19    1:21                         
   67     32 Erik Sköld            HD18     39:53  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Linköpings OK                           3:37    5:52   10:51   13:32   15:11   17:57   23:34   35:26   37:31   38:35   39:53                         
                                                     3:37    2:15    4:59    2:41    1:39    2:46    5:37   11:52    2:05    1:04    1:18                         
   67     68 Väinö Lintula         HD18     39:53  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Tampereen Pyrintö lag                   5:19    8:32   15:46   19:32   21:43   26:24   29:30   34:22   37:12   38:36   39:53                         
                                                     5:19    3:13    7:14    3:46    2:11    4:41    3:06    4:52    2:50    1:24    1:17                         
   67     77 Ville Alho            HD18     39:53  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Rajamäen Rykmentti /                    6:13    8:43   14:54   17:19   18:37   21:43   27:03   34:48   37:40   38:43   39:53                         
                                                     6:13    2:30    6:11    2:25    1:18    3:06    5:20    7:45    2:52    1:03    1:10                         
   70     17 Pontus Öström         HD18     40:08  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Tyr                                  3:46    5:44   13:37   16:13   17:18   19:59   22:21   36:29   38:21   39:14   40:08                         
                                                     3:46    1:58    7:53    2:36    1:05    2:41    2:22   14:08    1:52    0:53    0:54                         
   71     78 Linda Vanskanen       HD18     40:36  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Raseborg                             4:46    7:36   19:41   24:07   25:57   29:34   32:45   36:00   38:24   39:25   40:36                         
                                                     4:46    2:50   12:05    4:26    1:50    3:37    3:11    3:15    2:24    1:01    1:11                         
   72     54 Emma Andersson        HD18     41:08  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Ulricehamns OK                          4:32    7:29   13:48   18:57   20:55   25:30   28:52   35:06   38:10   39:38   41:08                         
                                                     4:32    2:57    6:19    5:09    1:58    4:35    3:22    6:14    3:04    1:28    1:30                         
   73      9 David Hector          HD18     41:28  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Tumba-Mälarhöjden / S                   4:39    7:33   13:53   17:33   19:07   23:34   27:09   36:36   39:05   40:04   41:28                         
                                                     4:39    2:54    6:20    3:40    1:34    4:27    3:35    9:27    2:29    0:59    1:24                         
   74     19 Tibor Tar             HD18     42:10  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Ymer / Rydboholm / Br                   5:41    8:51   16:00   19:46   22:07   26:44   29:41   37:00   39:43   40:51   42:10                         
                                                     5:41    3:10    7:09    3:46    2:21    4:37    2:57    7:19    2:43    1:08    1:19                         
   75     48 Emelie Bertling       HD18     42:41  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 Eskilstuna OL / OK To                   4:10    6:39   19:54   24:22   26:27   30:06   34:14   37:57   40:09   41:35   42:41                         
                                                     4:10    2:29   13:15    4:28    2:05    3:39    4:08    3:43    2:12    1:26    1:06                         
   76     69 Karl Modig            HD18     45:04  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 OK Alehof                               4:04    7:04   13:06   16:27   18:41   22:18   35:37   40:35   42:54   43:49   45:04                         
                                                     4:04    3:00    6:02    3:21    2:14    3:37   13:19    4:58    2:19    0:55    1:15                         
   77     16 Antti Rousku          HD18     45:21  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           3 MS Parma                                3:28    6:25   15:38   22:20   23:30   26:29   31:48   41:05   43:11   44:12   45:21                         
                                                     3:28    2:57    9:13    6:42    1:10    2:59    5:19    9:17    2:06    1:01    1:09                         
   78     67 Moa Olsson            HD18     46:17  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Örkelljunga FK/ FK Bo                   5:56    8:42   18:17   22:49   27:39   31:58   36:35   40:35   43:35   44:50   46:17                         
                                                     5:56    2:46    9:35    4:32    4:50    4:19    4:37    4:00    3:00    1:15    1:27                         
   79     81 Märta-Stina Lindqvist HD18     61:32  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 Ok Älme/Markaryds FK/                   4:09    6:49   29:31   39:11   42:48   47:05   52:44   56:18   58:57   60:12   61:32                         
                                                     4:09    2:40   22:42    9:40    3:37    4:17    5:39    3:34    2:39    1:15    1:20                         
          50 Petr Boril            HD18    Felst.  1(104)  2(105)  3(114)  4(115)  5(116)  6(120)  7(123)  8(126)  9(129) 10(200)       M                         
           4 OK Kåre                                 3:10    4:58    8:59   11:02   -----   14:05   15:54   18:08   19:49   20:43   21:40                         
                                                     3:10    1:48    4:01    2:03            3:03    1:49    2:14    1:41    0:54    0:57                         


Återgå till huvudsidan