Pl Startnr Lag Namn Tid Tid
D18 (101/101) efter sträcka 3 Preliminär resultatlist
1 509 Tullinge SK lag 1 Johanna Lönnkvist 18:51 81:05
2 508 OK Tisaren Bettina Aebi 18:51 82:28
3 501 Tampereen Pyrintö lag 1 Elina Virekunnas 20:05 83:58
4 533 Bredaryds SOK Agnes Leo 20:58 84:02
5 544 Koovee Miia Niittynen 20:15 84:05
6 515 Navi / Valkeakosken Haka Heini Pullianen 20:40 84:31
7 503 Stora Tuna IK lag 1 lisa Nilsson-Lindgren 19:35 84:33
8 518 Tullinge SK lag 2 Ida Forsén 19:30 86:26
9 539 OK Tyr lag 1 Lydia Martinsson 20:09 86:29
10 540 Linköpings OK lag 1 Josefina Almén 20:13 86:30
10 548 Göteborg Majorna Johanna Blomberg 21:05 86:30
12 502 OK Kåre Linnea Wiking 20:29 86:32
13 597 Hjärnarps GH OL / FK Åsen Louise Nordahl 21:25 86:50
14 522 OK Skogsfalken Felicia Nilsson 21:47 86:58
15 506 Kangasala SK lag 1 Iida Savolainen 21:13 87:17
16 574 Tampereen Pyrintö lag 2 Sini Leppäalho 21:21 87:26
17 542 MS Parma lag 1 Sarianna Hänti 21:08 87:31
18 541 Espoon Suunta Jonna Alho 21:47 87:35
19 578 OK Njudung Sara Rosén 21:37 87:43
20 600 IFK Moras OK Sofia Rylander 22:33 87:45
21 530 Angelniemen Ankkuri Matleena Kukkonen 21:48 87:52
22 561 Ärla IF Bettina Hoelgaard 21:55 87:57
23 536 Laitasaaren Veto Tiina Ala-Pöntiö 22:33 88:00
24 510 OK Klemmingen Mara Peilane 19:49 88:35
25 560 Ulricehamns OK Maja Falk 19:44 88:43
26 546 Vänersborgs SK Johanna Alfredsson 22:27 88:45
27 527 Rånäs OK Anna Åhman 20:16 88:55
28 552 OK Dacke Maja Andersson 20:24 88:56
29 504 Hagaby GoIF Josefine Wallenhammar 19:59 88:59
30 564 Örkelljunga/Kompassen/Boken Matilda Olofsson 22:48 89:03
31 516 Markbygdens OK Anne Hansson 22:33 89:16
32 524 Eksjö SOK Oliva Kollberg 20:50 89:20
33 523 GB Start Bex Harding 21:01 89:21
33 528 FK Herkules Rebecka Höglund 23:20 89:21
35 569 OK Djerf Veronica Ljungström 23:27 89:34
36 526 Stora Tuna IK lag 2 Lina Lång 24:03 89:39
36 587 IF Femman Emelie Knipström 23:48 89:39
38 591 Vehkalahden Veikot Emilia Mänttäri 21:05 90:02
39 556 OK Denseln lag 1 Linda Lindqvist 19:49 91:15
40 545 Ravinen/Skarpnäck/Enskede Linn Johansson 23:29 91:53
41 512 OK Kolmården Isabella Netz 23:23 92:12
42 511 Täby OK Emma Carlsson 24:04 92:45
43 505 DELTA Ainohelena Väli Klemelä 23:57 92:52
44 554 Rasti-Kurikka Suvi Herittola 21:51 93:21
45 543 OK Skogsstjärnan Linda Nilsson 24:53 93:30
46 537 Köping-Kolsva OK Josefin Eriksson 23:34 93:51
47 520 German Youth Team Marie-Christine Böhm 20:46 96:11
48 517 OK Löftan Linda Johansson 22:34 96:12
49 573 Bredareds IF Martina Johansson 29:13 96:14
50 521 Järla IF OK lag 1 Matilda Hektor 27:49 96:15
51 580 Nyköpings OK Julia Scherlin 23:38 96:28
52 579 OK Landehof/Lerums SOK Julia Olesund 22:11 96:39
52 598 Sundsvalls OK Alice Hugosson 23:37 96:39
54 519 Kullingshof/Ryda/Främmestad Emma Granér 25:28 96:42
55 514 Nässjö OK My Larsson 21:58 97:49
56 549 Finspångs SOK/Motala AIF Andrea Svensson 26:08 98:23
57 563 IK Kronan Elin Skutnabba 30:51 99:01
58 555 Helsingin Suunnistajat Veera Priha 22:43 100:06
59 566 Stora Tuna IK/Domnarvet Matilda Rylander 26:38 100:23
60 562 Paimion Rasti Tiia-Maria Helminen 24:44 101:30
61 571 Trollhättans SOK Julia Mattson 29:32 101:41
62 582 Forsa OK Elin Svahn 26:55 102:10
63 588 Tibro OK Anna Olsson 30:50 102:39
64 576 OK Raseborg N.N 32:40 104:00
65 529 Haninge SOK Frida Ottosson 29:47 104:34
66 596 OK Denseln lag 2 Veronica Lindebring 32:44 105:04
67 535 Tumba-Mälarhöjden OK Ronja Hill 23:35 105:06
68 577 Kangasala SK lag 2 Alma Taivonen 25:37 105:24
69 585 OK Tyr lag 2 Lisa Sandahl 23:29 106:12
70 565 OK Milan/Tylöskog/Lindebyggden Hanna Hellsing 25:28 107:16
71 550 Pargas IF Jessica Fagerlund 27:00 107:52
72 594 Tullinge SK lag 3 Cecilia Imark 24:33 108:01
73 593 Skogspojkarnas OK Amanda Nygren 27:02 108:05
74 601 OK Kåre/Bjursås Emma Björklund 23:06 108:43
75 538 KFUM Örebro OK Louise Harkel 38:18 109:23
76 592 Vimmerby OK Frida Danielsson 27:16 109:46
77 583 FalköpingAIK/MullsjöSOK/Malung Klara Fredriksson 28:01 110:46
78 557 MS Parma lag 2 Emilia Salonen 24:53 111:08
79 513 Länna IF / OK Linné Helena Lund 34:07 113:15
80 570 Ålems OK/Kalmar OK Emelie Ekström 30:35 114:36
81 525 Midälva/Linköping/Njurunda Paulina Sjöberg 25:43 114:58
82 534 Garphyttans IF Malin Jansson 24:39 117:14
83 589 IF Sibbo-Vargarna Minna-Maija Silanpää 28:22 118:09
84 567 Lunds OK lag 1 Karin Bredfelt 24:41 118:28
85 553 Långhundra IF/Rånäs OK Frida Stenbäck 31:40 119:13
86 590 Rajamäen Rykmentti Sanna Säijälä 34:52 122:20
87 584 Sjövalla FK Caroline Lövstedt 33:32 122:21
88 581 Kauhajoen Karhu Erja Rinta-halkola 41:39 129:43
89 558 OK Alehof Sofia Johansson 50:21 143:13
90 595 OK77 Jenny Blomqvist 33:48 144:50
91 572 OK Hammaren Sara Vejdeland 42:12 146:34
92 559 OK Hällen/OK Måsen Tea Lindmark 28:39 157:31
93 547 SOK Viljan Petra Olejknik 67:26 183:22
507 Fjärås AIK Elin Johansson Felst. Felst.
568 Hagaby / Almby / Kils OK Malene Wixner 25:02 Felst.
531 OK Roxen N.N ej start ej start
532 Södertälje-Nykvarn Orientering N.N ej start ej start
551 Kåre/Bjursås/Karlsbyheden N.N ej start ej start
575 Järla IF OK lag 2 N.N ej start ej start
586 Lunds OK lag 2 N.N ej start ej start
599 Linköpings OK lag 2 N.N ej start ej start
Återgå till huvudsidan