U10mila HD18 D18 2007lö 2007-08-04 11:42
SPORTident sträcktiderskapad av OS2003 för Ungdomens 10-mila © Stephan Krämer 2003

   Pl tartnr Namn                  Kla.       Tid                                                                                                                 




D18 str 4                  A 3.100 km                                  

    1    542 Reeta Rantanen        D18      18:06  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 MS Parma lag 1                          3:28    6:55    9:21   11:31   14:40   16:22   17:07   18:06                                                 
                                                     3:28    3:27    2:26    2:10    3:09    1:42    0:45    0:59                                                 
    2    506 Niina Papinsaari      D18      18:17  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Kangasala SK lag 1                      3:39    7:07    9:35   11:45   14:52   16:35   17:19   18:17                                                 
                                                     3:39    3:28    2:28    2:10    3:07    1:43    0:44    0:58                                                 
    3    508 Josefin Aronsson      D18      18:44  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Tisaren                              3:21    7:23    9:51   12:02   15:21   17:02   17:44   18:44                                                 
                                                     3:21    4:02    2:28    2:11    3:19    1:41    0:42    1:00                                                 
    4    509 Johanna Persson       D18      18:55  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Tullinge SK lag 1                       4:04    7:42   10:03   12:15   15:32   17:16   18:00   18:55                                                 
                                                     4:04    3:38    2:21    2:12    3:17    1:44    0:44    0:55                                                 
    5    539 Malin Leandersson     D18      19:16  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *125                                 
           4 OK Tyr lag 1                            4:13    7:44   10:39   12:49   15:56   17:36   18:20   19:16            3:53                                 
                                                     4:13    3:31    2:55    2:10    3:07    1:40    0:44    0:56                                                 
    6    502 Lisa Risby            D18      19:17  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Kåre                                 4:03    7:23   10:31   12:45   15:49   17:33   18:19   19:17                                                 
                                                     4:03    3:20    3:08    2:14    3:04    1:44    0:46    0:58                                                 
    7    540 Julia Almén           D18      19:18  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *125    *156                         
           4 Linköpings OK lag 1                     4:10    7:27   10:13   12:36   15:51   17:27   18:15   19:18            3:46   15:19                         
                                                     4:10    3:17    2:46    2:23    3:15    1:36    0:48    1:03                                                 
    8    501 Lotta Karhola         D18      19:39  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Tampereen Pyrintö lag                   3:24    6:49   10:18   12:47   15:59   17:52   18:42   19:39            9:35                                 
                                                     3:24    3:25    3:29    2:29    3:12    1:53    0:50    0:57                                                 
    9    503 Matilda Gustavsson    D18      20:53  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Stora Tuna IK lag 1                     3:41    7:20   11:34   13:59   17:38   19:19   20:01   20:53                                                 
                                                     3:41    3:39    4:14    2:25    3:39    1:41    0:42    0:52                                                 
   10    510 Hanna Pramlid         D18      20:54  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *200                                 
           4 OK Klemmingen                           3:51    7:43   10:41   13:27   17:01   19:01   19:51   20:54           19:52                                 
                                                     3:51    3:52    2:58    2:46    3:34    2:00    0:50    1:03                                                 
   11    511 Elisabeth Ahlgren     D18      20:56  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Täby OK                                 3:53    7:42   11:35   13:56   17:14   19:06   19:59   20:56                                                 
                                                     3:53    3:49    3:53    2:21    3:18    1:52    0:53    0:57                                                 
   12    536 Jenni Rahko           D18      21:25  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Laitasaaren Veto                        4:13    8:20   11:03   14:00   17:40   19:40   20:29   21:25                                                 
                                                     4:13    4:07    2:43    2:57    3:40    2:00    0:49    0:56                                                 
   13    523 Mairead Rocke         D18      21:28  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 GB Start                                4:35    8:16   11:16   14:01   18:06   19:48   20:35   21:28                                                 
                                                     4:35    3:41    3:00    2:45    4:05    1:42    0:47    0:53                                                 
   14    524 Josefine Klintberg    D18      21:34  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Eksjö SOK                               3:42    8:09   11:24   13:59   18:00   19:48   20:34   21:34                                                 
                                                     3:42    4:27    3:15    2:35    4:01    1:48    0:46    1:00                                                 
   15    520 Johanna Schmidt       D18      21:41  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 German Youth Team                       4:07    8:09   11:40   14:34   17:48   19:58   20:43   21:41                                                 
                                                     4:07    4:02    3:31    2:54    3:14    2:10    0:45    0:58                                                 
   16    512 Lina Persson          D18      21:43  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Kolmården                            4:30    8:23   11:13   14:22   17:54   19:57   20:43   21:43                                                 
                                                     4:30    3:53    2:50    3:09    3:32    2:03    0:46    1:00                                                 
   16    541 Jenni Simola          D18      21:43  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Espoon Suunta                           3:49    7:47   11:22   13:49   17:39   19:54   20:44   21:43                                                 
                                                     3:49    3:58    3:35    2:27    3:50    2:15    0:50    0:59                                                 
   18    530 Sanni Kivelä          D18      21:47  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Angelniemen Ankkuri                     4:35    8:34   11:18   14:11   17:49   19:54   20:44   21:47                                                 
                                                     4:35    3:59    2:44    2:53    3:38    2:05    0:50    1:03                                                 
   19    561 Sofie Karlsson        D18      21:50  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Ärla IF                                 4:22    8:30   11:14   14:09   17:46   19:50   20:46   21:50                                                 
                                                     4:22    4:08    2:44    2:55    3:37    2:04    0:56    1:04                                                 
   20    552 Maja Pettersson       D18      21:51  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 OK Dacke                                4:20    8:39   11:48   14:19   18:21   20:09   20:53   21:51           11:02                                 
                                                     4:20    4:19    3:09    2:31    4:02    1:48    0:44    0:58                                                 
   21    544 Minna Saarinen        D18      22:01  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Koovee                                  4:12    8:06   12:12   14:47   18:20   20:13   21:00   22:01           10:46                                 
                                                     4:12    3:54    4:06    2:35    3:33    1:53    0:47    1:01                                                 
   22    527 Elisabeth Åhman       D18      22:08  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Rånäs OK                                4:04    8:32   11:42   14:23   18:24   20:21   21:08   22:08           11:02                                 
                                                     4:04    4:28    3:10    2:41    4:01    1:57    0:47    1:00                                                 
   22    556 Linnea Ivarsson-Sandb D18      22:08  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Denseln lag 1                        4:01    8:18   11:45   14:17   18:20   20:19   21:07   22:08                                                 
                                                     4:01    4:17    3:27    2:32    4:03    1:59    0:48    1:01                                                 
   24    505 Sonja Liukkonen       D18      22:13  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 DELTA                                   4:09    8:35   11:32   14:14   17:50   20:20   21:10   22:13                                                 
                                                     4:09    4:26    2:57    2:42    3:36    2:30    0:50    1:03                                                 
   25    537 Anna Birkestål        D18      22:16  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Köping-Kolsva OK                        4:28    8:29   11:39   14:35   18:08   20:21   21:18   22:16                                                 
                                                     4:28    4:01    3:10    2:56    3:33    2:13    0:57    0:58                                                 
   26    559 Linda Hellstadius     D18      22:18  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Hällen/OK Måsen                      3:50    9:12   12:23   14:42   18:01   20:00   21:17   22:18                                                 
                                                     3:50    5:22    3:11    2:19    3:19    1:59    1:17    1:01                                                 
   27    592 Stefanie Andersson    D18      22:30  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Vimmerby OK                             4:23    8:26   12:03   14:47   18:28   20:43   21:34   22:30                                                 
                                                     4:23    4:03    3:37    2:44    3:41    2:15    0:51    0:56                                                 
   28    580 Klara Tollmar         D18      22:42  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Nyköpings OK                            3:51    7:45   12:27   15:03   18:53   20:46   21:36   22:42                                                 
                                                     3:51    3:54    4:42    2:36    3:50    1:53    0:50    1:06                                                 
   29    596 Amandine Monterrat    D18      22:44  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Denseln lag 2                        4:20    8:55   12:42   15:27   18:51   20:59   21:46   22:44                                                 
                                                     4:20    4:35    3:47    2:45    3:24    2:08    0:47    0:58                                                 
   30    518 Elin Sundqvist        D18      22:51  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Tullinge SK lag 2                       5:09    8:54   12:33   15:06   18:54   21:03   21:51   22:51                                                 
                                                     5:09    3:45    3:39    2:33    3:48    2:09    0:48    1:00                                                 
   31    522 Hanna Wåhlin          D18      23:03  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Skogsfalken                          4:16    8:51   11:58   14:44   18:40   21:04   21:58   23:03                                                 
                                                     4:16    4:35    3:07    2:46    3:56    2:24    0:54    1:05                                                 
   32    554 Piia Latva-Kiskola    D18      23:06  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Rasti-Kurikka                           4:47    9:03   12:00   15:07   18:46   21:04   21:59   23:06                                                 
                                                     4:47    4:16    2:57    3:07    3:39    2:18    0:55    1:07                                                 
   32    573 Lisa Larsson          D18      23:06  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Bredareds IF                            4:08    8:18   12:12   15:26   19:09   21:16   22:11   23:06                                                 
                                                     4:08    4:10    3:54    3:14    3:43    2:07    0:55    0:55                                                 
   34    598 Linda Edström         D18      23:08  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Sundsvalls OK                           4:45    9:07   12:37   15:26   19:12   21:10   22:05   23:08                                                 
                                                     4:45    4:22    3:30    2:49    3:46    1:58    0:55    1:03                                                 
   35    533 Sara Johansson        D18      23:14  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Bredaryds SOK                           4:01    7:54   12:07   15:17   19:11   21:12   22:08   23:14                                                 
                                                     4:01    3:53    4:13    3:10    3:54    2:01    0:56    1:06                                                 
   36    517 Charlott Agrell       D18      23:15  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Löftan                               4:19    8:37   11:47   15:01   19:08   21:16   22:15   23:15                                                 
                                                     4:19    4:18    3:10    3:14    4:07    2:08    0:59    1:00                                                 
   37    521 Hilda Mattsson        D18      23:18  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Järla IF OK lag 1                       4:07    8:29   12:07   15:09   19:10   21:15   22:14   23:18           11:13                                 
                                                     4:07    4:22    3:38    3:02    4:01    2:05    0:59    1:04                                                 
   38    600 Anna Gunnars          D18      23:20  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 IFK Moras OK                            4:00    8:09   11:08   13:44   19:12   21:36   22:25   23:20                                                 
                                                     4:00    4:09    2:59    2:36    5:28    2:24    0:49    0:55                                                 
   39    529 Moa Leijon-Lind       D18      23:23  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Haninge SOK                             4:15    8:50   13:12   16:00   19:22   21:31   22:19   23:23                                                 
                                                     4:15    4:35    4:22    2:48    3:22    2:09    0:48    1:04                                                 
   40    587 Susann Sundelin       D18      23:28  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 IF Femman                               4:03    7:50   11:13   13:50   19:02   21:30   22:28   23:28           10:23                                 
                                                     4:03    3:47    3:23    2:37    5:12    2:28    0:58    1:00                                                 
   41    548 Elin Strandhagen      D18      23:38  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *125                                 
           4 Göteborg Majorna                        4:13    8:14   12:18   15:34   19:14   21:41   22:37   23:38            3:55                                 
                                                     4:13    4:01    4:04    3:16    3:40    2:27    0:56    1:01                                                 
   42    574 Ida-Maria Otonkorpi   D18      23:42  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Tampereen Pyrintö lag                   4:10    8:12   11:18   14:01   19:28   21:46   22:36   23:42                                                 
                                                     4:10    4:02    3:06    2:43    5:27    2:18    0:50    1:06                                                 
   43    591 Jenni Hakulinen       D18      23:59  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Vehkalahden Veikot                      5:03    9:46   13:49   16:28   20:08   22:11   22:59   23:59                                                 
                                                     5:03    4:43    4:03    2:39    3:40    2:03    0:48    1:00                                                 
   44    546 Carolina Josefsson    D18      24:04  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Vänersborgs SK                          4:09    8:47   11:49   14:29   19:53   22:10   22:56   24:04                                                 
                                                     4:09    4:38    3:02    2:40    5:24    2:17    0:46    1:08                                                 
   45    555 Aliisa Priha          D18      24:08  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Helsingin Suunnistaja                   4:33    9:36   12:45   16:00   20:17   22:15   23:07   24:08                                                 
                                                     4:33    5:03    3:09    3:15    4:17    1:58    0:52    1:01                                                 
   46    569 Klara Larslin         D18      24:10  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Djerf                                4:09    8:10   11:19   14:18   20:10   22:15   23:07   24:10                                                 
                                                     4:09    4:01    3:09    2:59    5:52    2:05    0:52    1:03                                                 
   47    516 Lisa Wallin           D18      24:22  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Markbygdens OK                          3:56    8:17   11:24   14:12   20:22   22:31   23:23   24:22           10:44                                 
                                                     3:56    4:21    3:07    2:48    6:10    2:09    0:52    0:59                                                 
   48    528 Hanna Magnusson       D18      24:53  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *200                                 
           4 FK Herkules                             7:06   11:02   14:47   17:17   20:46   22:47   23:43   24:53           23:43                                 
                                                     7:06    3:56    3:45    2:30    3:29    2:01    0:56    1:10                                                 
   49    563 Lina Boholm           D18      24:54  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 IK Kronan                               5:16   10:39   13:50   17:07   21:16   23:12   23:55   24:54                                                 
                                                     5:16    5:23    3:11    3:17    4:09    1:56    0:43    0:59                                                 
   50    564 Therese Hansen        D18      25:05  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Örkelljunga/Kompassen                   4:18    8:31   11:43   15:07   19:51   22:59   23:58   25:05                                                 
                                                     4:18    4:13    3:12    3:24    4:44    3:08    0:59    1:07                                                 
   51    515 Kati Korhonen         D18      25:13  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Navi / Valkeakosken H                   4:25    8:58   12:27   14:57   20:05   23:15   24:08   25:13                                                 
                                                     4:25    4:33    3:29    2:30    5:08    3:10    0:53    1:05                                                 
   52    582 Ida Åkesson           D18      25:14  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Forsa OK                                4:31    8:45   13:01   15:54   20:56   23:12   24:05   25:14                                                 
                                                     4:31    4:14    4:16    2:53    5:02    2:16    0:53    1:09                                                 
   53    553 Lisa Lundqvist        D18      25:18  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Långhundra IF/Rånäs O                   4:27    8:53   13:00   16:06   20:14   23:05   24:08   25:18           12:13                                 
                                                     4:27    4:26    4:07    3:06    4:08    2:51    1:03    1:10                                                 
   54    562 Noora Salo            D18      25:42  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Paimion Rasti                           5:26    9:47   13:44   16:54   21:39   23:56   24:47   25:42                                                 
                                                     5:26    4:21    3:57    3:10    4:45    2:17    0:51    0:55                                                 
   55    571 Linda Westerberg      D18      25:43  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Trollhättans SOK                        5:10    9:40   13:32   16:35   21:30   23:47   24:38   25:43                                                 
                                                     5:10    4:30    3:52    3:03    4:55    2:17    0:51    1:05                                                 
   56    579 Anna Larsson          D18      25:56  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Landehof/Lerums SO                   4:42   10:28   13:41   16:51   21:43   23:56   24:54   25:56                                                 
                                                     4:42    5:46    3:13    3:10    4:52    2:13    0:58    1:02                                                 
   57    535 Jennny Asztalus       D18      26:16  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Tumba-Mälarhöjden OK                    4:37    9:31   13:51   16:50   21:20   24:01   25:02   26:16                                                 
                                                     4:37    4:54    4:20    2:59    4:30    2:41    1:01    1:14                                                 
   58    601 Linn Grälls           D18      26:28  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Kåre/Bjursås                         4:18    9:05   13:08   16:39   21:19   24:17   25:22   26:28                                                 
                                                     4:18    4:47    4:03    3:31    4:40    2:58    1:05    1:06                                                 
   59    567 Anna Bredfelt         D18      26:29  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *146                                 
           4 Lunds OK lag 1                          4:46    9:43   14:05   17:11   21:26   24:17   25:13   26:29           13:09                                 
                                                     4:46    4:57    4:22    3:06    4:15    2:51    0:56    1:16                                                 
   60    578 Nathalie Johansson    D18      26:34  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Njudung                              4:15    8:41   13:08   16:46   21:16   24:30   25:25   26:34                                                 
                                                     4:15    4:26    4:27    3:38    4:30    3:14    0:55    1:09                                                 
   61    566 Maria Åkerblom        D18      27:04  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Stora Tuna IK/Domnarv                   4:43    9:49   12:43   17:39   22:54   25:08   25:59   27:04                                                 
                                                     4:43    5:06    2:54    4:56    5:15    2:14    0:51    1:05                                                 
   62    597 Lisa Nyberg           D18      27:09  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Hjärnarps GH OL / FK                    4:25    8:46   12:01   14:50   22:07   25:09   26:04   27:09                                                 
                                                     4:25    4:21    3:15    2:49    7:17    3:02    0:55    1:05                                                 
   63    504 Linnea Holmqvist      D18      27:23  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Hagaby GoIF                             4:12   10:10   13:44   16:49   22:28   25:11   26:17   27:23                                                 
                                                     4:12    5:58    3:34    3:05    5:39    2:43    1:06    1:06                                                 
   64    519 Sara Ivarsson         D18      27:24  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Kullingshof/Ryda/Främ                   4:29    9:08   12:20   17:11   22:54   25:14   26:12   27:24                                                 
                                                     4:29    4:39    3:12    4:51    5:43    2:20    0:58    1:12                                                 
   65    545 Mathilda Holmström    D18      27:35  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Ravinen/Skarpnäck/Ens                   4:52    9:53   13:58   17:19   23:12   25:34   26:34   27:35                                                 
                                                     4:52    5:01    4:05    3:21    5:53    2:22    1:00    1:01                                                 
   65    550 Sofia Penger          D18      27:35  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Pargas IF                               4:50   10:50   14:07   17:24   22:05   25:28   26:34   27:35                                                 
                                                     4:50    6:00    3:17    3:17    4:41    3:23    1:06    1:01                                                 
   67    565 Marika Lindahl        D18      27:50  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Milan/Tylöskog/Lin                   5:09   11:41   15:37   18:38   22:47   25:31   26:38   27:50                                                 
                                                     5:09    6:32    3:56    3:01    4:09    2:44    1:07    1:12                                                 
   68    583 Anna Larsson          D18      28:10  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 FalköpingAIK/MullsjöS                   4:29   11:12   14:41   18:36   23:01   25:54   27:02   28:10                                                 
                                                     4:29    6:43    3:29    3:55    4:25    2:53    1:08    1:08                                                 
   69    513 Johanna Thunman       D18      28:17  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Länna IF / OK Linné                     5:30   10:09   13:15   18:43   23:28   26:09   27:09   28:17                                                 
                                                     5:30    4:39    3:06    5:28    4:45    2:41    1:00    1:08                                                 
   70    560 Emma Andersson        D18      28:24  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Ulricehamns OK                          4:34    9:15   13:59   17:09   22:58   25:59   27:07   28:24                                                 
                                                     4:34    4:41    4:44    3:10    5:49    3:01    1:08    1:17                                                 
   71    593 Elin Håkansson        D18      28:43  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Skogspojkarnas OK                       4:35   10:06   13:52   19:24   23:58   26:45   27:43   28:43                                                 
                                                     4:35    5:31    3:46    5:32    4:34    2:47    0:58    1:00                                                 
   72    577 Anna-Liisa Rajalampi  D18      28:48  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M            *125                                 
           4 Kangasala SK lag 2                      4:29    9:06   13:35   16:36   21:20   26:56   27:45   28:48            4:07                                 
                                                     4:29    4:37    4:29    3:01    4:44    5:36    0:49    1:03                                                 
   73    576 Johanna von Frenckell D18      28:55  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Raseborg                             4:59   10:42   15:29   18:56   23:26   26:49   27:49   28:55                                                 
                                                     4:59    5:43    4:47    3:27    4:30    3:23    1:00    1:06                                                 
   74    543 Sara Karlsson         D18      29:16  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Skogsstjärnan                        5:21   11:23   14:47   18:31   23:33   27:04   28:07   29:16                                                 
                                                     5:21    6:02    3:24    3:44    5:02    3:31    1:03    1:09                                                 
   75    525 Josefin Nilsson       D18      29:26  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Midälva/Linköping/Nju                   5:08   10:30   14:57   18:57   23:38   27:32   28:28   29:26                                                 
                                                     5:08    5:22    4:27    4:00    4:41    3:54    0:56    0:58                                                 
   76    538 Louise Gustavsson     D18      29:54  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 KFUM Örebro OK                          5:32   11:11   14:58   18:55   24:56   27:42   28:44   29:54                                                 
                                                     5:32    5:39    3:47    3:57    6:01    2:46    1:02    1:10                                                 
   77    570 Anna Johansson        D18      30:00  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Ålems OK/Kalmar OK                      5:50   10:54   15:32   19:17   24:22   27:59   28:55   30:00                                                 
                                                     5:50    5:04    4:38    3:45    5:05    3:37    0:56    1:05                                                 
   78    557 Alli Aarnio           D18      30:05  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 MS Parma lag 2                          5:12   10:49   14:25   18:19   24:59   28:13   29:10   30:05                                                 
                                                     5:12    5:37    3:36    3:54    6:40    3:14    0:57    0:55                                                 
   79    595 Rafaela Ilmoni        D18      30:15  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK77                                    5:54   11:13   14:57   18:46   26:14   28:24   29:19   30:15                                                 
                                                     5:54    5:19    3:44    3:49    7:28    2:10    0:55    0:56                                                 
   80    534 Cecilia Carlsson      D18      30:26  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Garphyttans IF                          5:32   10:19   13:58   18:06   25:00   28:10   29:23   30:26                                                 
                                                     5:32    4:47    3:39    4:08    6:54    3:10    1:13    1:03                                                 
   81    594 Ellinor Fryxell       D18      30:34  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Tullinge SK lag 3                       4:36   10:08   16:31   20:08   26:21   28:44   29:42   30:34                                                 
                                                     4:36    5:32    6:23    3:37    6:13    2:23    0:58    0:52                                                 
   82    514 Frida Persson         D18      30:41  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Nässjö OK                               5:27   11:15   17:32   20:52   26:16   28:37   29:39   30:41                                                 
                                                     5:27    5:48    6:17    3:20    5:24    2:21    1:02    1:02                                                 
   82    588 Emilia Henrysson      D18      30:41  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Tibro OK                                5:12   12:43   16:48   20:17   25:11   28:22   29:36   30:41                                                 
                                                     5:12    7:31    4:05    3:29    4:54    3:11    1:14    1:05                                                 
   84    549 Frida Bergstrand      D18      31:38  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Finspångs SOK/Motala                    7:14   12:05   16:59   20:33   26:08   29:29   30:30   31:38                                                 
                                                     7:14    4:51    4:54    3:34    5:35    3:21    1:01    1:08                                                 
   85    584 Klara Åhsberg-Ottosso D18      31:54  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Sjövalla FK                             5:16   12:14   17:07   20:24   26:20   29:35   30:48   31:54                                                 
                                                     5:16    6:58    4:53    3:17    5:56    3:15    1:13    1:06                                                 
   86    581 Veera Mäkitalo        D18      32:08  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Kauhajoen Karhu                         5:50   12:19   16:54   20:58   26:21   29:37   30:55   32:08                                                 
                                                     5:50    6:29    4:35    4:04    5:23    3:16    1:18    1:13                                                 
   87    558 Tilda Karlsson        D18      32:23  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Alehof                               6:12   13:04   17:05   20:39   27:45   30:25   31:17   32:23                                                 
                                                     6:12    6:52    4:01    3:34    7:06    2:40    0:52    1:06                                                 
   88    590 Sirkka Minkkinen      D18      33:35  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Rajamäen Rykmentti                      5:27   13:02   17:14   20:07   28:50   31:44   32:40   33:35                                                 
                                                     5:27    7:35    4:12    2:53    8:43    2:54    0:56    0:55                                                 
   89    589 Anna Korpela          D18      35:49  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 IF Sibbo-Vargarna                       5:25   11:21   16:32   20:24   29:02   32:42   34:21   35:49                                                 
                                                     5:25    5:56    5:11    3:52    8:38    3:40    1:39    1:28                                                 
   90    547 Linnéa Jonsson        D18      36:55  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 SOK Viljan                              5:38   12:03   19:35   23:13   29:08   33:36   35:43   36:55                                                 
                                                     5:38    6:25    7:32    3:38    5:55    4:28    2:07    1:12                                                 
   91    568 Frida Karlsson        D18      38:49  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Hagaby / Almby / Kils                   5:04   10:53   14:23   18:21   33:25   36:28   37:47   38:49                                                 
                                                     5:04    5:49    3:30    3:58   15:04    3:03    1:19    1:02                                                 
   92    507 Linnea Svensson       D18      39:38  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Fjärås AIK                              6:20   13:13   17:28   21:36   33:26   36:50   38:09   39:38                                                 
                                                     6:20    6:53    4:15    4:08   11:50    3:24    1:19    1:29                                                 
   93    585 Sara Bergman          D18      39:55  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Tyr lag 2                            5:17   21:57   25:37   29:45   35:00   37:37   38:42   39:55                                                 
                                                     5:17   16:40    3:40    4:08    5:15    2:37    1:05    1:13                                                 
   94    572 Sofia Olsson          D18      45:09  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 OK Hammaren                             6:33   13:13   24:24   31:20   38:17   42:26   43:55   45:09                                                 
                                                     6:33    6:40   11:11    6:56    6:57    4:09    1:29    1:14                                                 
         526 Ida Östberg           D18     Felst.  1(126)  2(139)  3(144)  4(149)  5(155)  6(163)  7(200)       M                                                 
           4 Stora Tuna IK lag 2                     3:57    7:57   10:59   13:38   17:43   19:34   -----   21:25                                                 
                                                     3:57    4:00    3:02    2:39    4:05    1:51            1:51                                                 


Återgå till huvudsidan