U10-mila HD18 & D18 2006lö 2006-08-05 11:59
SPORTident sträcktiderskapad av OS2003 för Ungdomens 10-mila © Stephan Krämer 2003

 Pl    stnr  Namn                                          Tid                                                                                           




D18 str 3                  A 2.950 km                                  

  1    1505  Lisa Risby                                   19:32  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Kåre lag 1                                        3:35    6:31    8:25    9:23    10:35   12:16   13:28   16:00   17:13   18:43   19:32  
                                                                  3:35    2:56    1:54    0:58    1:12    1:41    1:12    2:32    1:13    1:30    0:49   
  2    1505  Linnea Wiking                                19:35  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Kåre lag 1                                        3:36    6:35    8:28    9:30    10:40   12:22   13:34   16:03   17:20   18:47   19:35  
                                                                  3:36    2:59    1:53    1:02    1:10    1:42    1:12    2:29    1:17    1:27    0:48   
  3    1514  Reeta Rantanen                               19:59  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    MS Parma lag 1                                       3:41    6:24    8:17    9:22    10:35   12:17   13:30   15:55   17:16   19:11   19:59  
                                                                  3:41    2:43    1:53    1:05    1:13    1:42    1:13    2:25    1:21    1:55    0:48   
  4    1508  Lisa Lindgren-Nilsson                        20:11  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Stora Tuna IK lag 1                                  3:33    6:23    8:36    9:33    10:43   12:27   13:35   16:00   17:45   19:25   20:11  
                                                                  3:33    2:50    2:13    0:57    1:10    1:44    1:08    2:25    1:45    1:40    0:46   
  5    1545  Åsa Lindström                                20:13  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Bredaryds SOK                                        3:44    6:10    8:05    9:04    10:10   11:57   13:17   15:50   17:37   19:23   20:13  
                                                                  3:44    2:26    1:55    0:59    1:06    1:47    1:20    2:33    1:47    1:46    0:50   
  6    1503  Julia Lauri                                  20:17  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Tisaren                                           3:37    6:28    8:35    9:34    10:42   12:27   13:35   16:05   17:50   19:29   20:17  
                                                                  3:37    2:51    2:07    0:59    1:08    1:45    1:08    2:30    1:45    1:39    0:48   
  6    1589  Marlies Berger                               20:17  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    TEAM AUSTRIA lag 2                                   3:46    6:08    8:01    8:58    10:10   11:51   13:17   15:58   17:46   19:29   20:17  
                                                                  3:46    2:22    1:53    0:57    1:12    1:41    1:26    2:41    1:48    1:43    0:48   
  8    1501  Lotta Karhola                                20:21  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Tampereen Pyrintö lag 1                              3:24    6:16    8:25    9:21    10:29   12:19   13:30   16:03   17:38   19:23   20:21  
                                                                  3:24    2:52    2:09    0:56    1:08    1:50    1:11    2:33    1:35    1:45    0:58   
  8    1535  Emmi Virtanen                                20:21  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Valkeakosken Haka                                    3:37    6:11    8:06    9:04    10:14   12:00   13:25   15:59   17:37   19:28   20:21  
                                                                  3:37    2:34    1:55    0:58    1:10    1:46    1:25    2:34    1:38    1:51    0:53   
 10    1535  Susanna Laakkonen                            20:24  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Valkeakosken Haka                                    3:35    6:10    8:07    9:05    10:13   11:59   13:26   16:01   17:43   19:29   20:24  
                                                                  3:35    2:35    1:57    0:58    1:08    1:46    1:27    2:35    1:42    1:46    0:55   
 11    1572  Matilda Gustafsson                           20:30  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Stora Tuna IK lag 2                                  4:11    6:47    8:43    9:39    10:50   12:52   14:05   16:37   18:03   19:46   20:30  
                                                                  4:11    2:36    1:56    0:56    1:11    2:02    1:13    2:32    1:26    1:43    0:44   
 12    1587  Julia Björkstrand                            20:31  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    IF Femman                                            3:35    6:04    8:02    8:52    10:02   12:04   13:28   16:01   17:39   19:38   20:31  
                                                                  3:35    2:29    1:58    0:50    1:10    2:02    1:24    2:33    1:38    1:59    0:53   
 13    1594  Jenni Simola                                 20:32  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Espoon Suunta                                        3:52    6:35    8:25    9:27    10:36   12:34   13:44   16:28   18:02   19:45   20:32  
                                                                  3:52    2:43    1:50    1:02    1:09    1:58    1:10    2:44    1:34    1:43    0:47   
 14    1539  Kaisa Kettu                                  20:35  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Keravan Urheilijat                                   3:51    6:40    8:37    9:32    10:40   12:34   14:07   16:46   18:03   19:41   20:35  
                                                                  3:51    2:49    1:57    0:55    1:08    1:54    1:33    2:39    1:17    1:38    0:54   
 15    1516  Anne Ziemke                                  20:47  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    German Youth Team                                    4:37    7:11    8:57    9:50    11:00   12:48   13:59   16:47   18:10   19:53   20:47  
                                                                  4:37    2:34    1:46    0:53    1:10    1:48    1:11    2:48    1:23    1:43    0:54   
 16    1516  Josefine Greiner                             20:50  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    German Youth Team                                    3:59    6:45    8:58    9:57    11:09   13:03   14:17   17:00   18:19   19:56   20:50  
                                                                  3:59    2:46    2:13    0:59    1:12    1:54    1:14    2:43    1:19    1:37    0:54   
 17    1501  Henna Siren                                  20:58  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Tampereen Pyrintö lag 1                              3:32    6:29    8:34    9:35    10:46   12:41   13:55   16:32   18:07   19:59   20:58  
                                                                  3:32    2:57    2:05    1:01    1:11    1:55    1:14    2:37    1:35    1:52    0:59   
 18    1549  Anna Månsson                                 21:03  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Löftan                                            3:56    6:39    8:39    9:39    10:55   13:04   14:13   16:57   18:25   20:10   21:03  
                                                                  3:56    2:43    2:00    1:00    1:16    2:09    1:09    2:44    1:28    1:45    0:53   
 19    1594  Venla Tahvanainen                            21:10  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Espoon Suunta                                        3:55    6:52    8:57    9:54    11:11   13:15   14:30   17:06   18:32   20:19   21:10  
                                                                  3:55    2:57    2:05    0:57    1:17    2:04    1:15    2:36    1:26    1:47    0:51   
 20    1515  Lovisa Falk                                  21:14  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Hagaby Goif                                          3:50    6:46    8:52    9:51    11:05   12:56   14:20   16:50   18:19   20:15   21:14  
                                                                  3:50    2:56    2:06    0:59    1:14    1:51    1:24    2:30    1:29    1:56    0:59   
 20    1594  Leena Linjama                                21:14  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Espoon Suunta                                        3:53    6:50    8:55    9:53    11:12   13:11   14:24   17:02   18:28   20:18   21:14  
                                                                  3:53    2:57    2:05    0:58    1:19    1:59    1:13    2:38    1:26    1:50    0:56   
 22    1549  Linda Johansson                              21:20  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Löftan                                            3:54    6:43    8:47    9:45    11:05   13:10   14:27   17:15   18:45   20:24   21:20  
                                                                  3:54    2:49    2:04    0:58    1:20    2:05    1:17    2:48    1:30    1:39    0:56   
 23    1516  N.N                                          21:31  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    German Youth Team                                    4:41    7:31    9:31    10:37   11:54   13:42   15:01   17:40   18:57   20:37   21:31  
                                                                  4:41    2:50    2:00    1:06    1:17    1:48    1:19    2:39    1:17    1:40    0:54   
 24    1502  Johanna Persson                              21:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Tullinge SK lag 1                                    3:58    6:43    8:42    9:40    10:46   13:47   14:59   17:10   18:26   20:51   21:34  
                                                                  3:58    2:45    1:59    0:58    1:06    3:01    1:12    2:11    1:16    2:25    0:43   
 25    1501  Saana Vahvelainen                            21:36  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Tampereen Pyrintö lag 1                              3:30    6:27    8:41    9:41    10:56   12:58   14:19   17:03   18:38   20:42   21:36  
                                                                  3:30    2:57    2:14    1:00    1:15    2:02    1:21    2:44    1:35    2:04    0:54   
 26    1552  Anja Arbter                                  21:37  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    TEAM AUSTRIA lag 1                                   3:53    6:56    9:07    10:21   11:41   13:46   15:11   17:40   19:18   20:52   21:37  
                                                                  3:53    3:03    2:11    1:14    1:20    2:05    1:25    2:29    1:38    1:34    0:45   
 27    1552  Julia Bauer                                  21:43  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    TEAM AUSTRIA lag 1                                   3:52    6:53    9:06    10:24   11:43   13:48   15:11   17:37   19:14   20:58   21:43  
                                                                  3:52    3:01    2:13    1:18    1:19    2:05    1:23    2:26    1:37    1:44    0:45   
 28    1560  Jennifer Elfors                              21:44  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Midälva OK                                           4:08    6:52    8:56    9:56    11:14   13:55   15:10   17:48   19:13   20:58   21:44  
                                                                  4:08    2:44    2:04    1:00    1:18    2:41    1:15    2:38    1:25    1:45    0:46   
 29    1573  Elisabeth Ahlgren                            21:48  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Täby OK lag 2                                        4:21    7:08    9:07    10:11   11:25   13:53   15:13   17:56   19:18   20:55   21:48  
                                                                  4:21    2:47    1:59    1:04    1:14    2:28    1:20    2:43    1:22    1:37    0:53   
 29    1596  Erja Rinta-Halkola                           21:48  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Kauhajoen Karhu                                      4:29    7:28    9:28    10:25   11:36   13:35   14:55   17:35   18:59   20:45   21:48  
                                                                  4:29    2:59    2:00    0:57    1:11    1:59    1:20    2:40    1:24    1:46    1:03   
 31    1552  Anna Elstner                                 21:49  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    TEAM AUSTRIA lag 1                                   3:54    6:55    9:04    10:21   11:46   13:47   15:13   17:39   19:17   20:59   21:49  
                                                                  3:54    3:01    2:09    1:17    1:25    2:01    1:26    2:26    1:38    1:42    0:50   
 32    1513  Hilda Forsgren                               21:50  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Täby OK lag 1                                        4:54    7:43    9:58    10:50   12:01   13:48   15:00   17:29   19:13   20:54   21:50  
                                                                  4:54    2:49    2:15    0:52    1:11    1:47    1:12    2:29    1:44    1:41    0:56   
 32    1550  Niina Kesälä                                 21:50  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Laitasaaren Veto                                     4:39    7:31    9:35    10:36   11:50   14:02   15:25   18:07   19:35   21:03   21:50  
                                                                  4:39    2:52    2:04    1:01    1:14    2:12    1:23    2:42    1:28    1:28    0:47   
 34    1598  Johanna Engström                             21:51  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Alfta Ösa OK                                         4:03    6:53    8:55    9:57    11:10   13:54   15:09   17:43   19:08   20:56   21:51  
                                                                  4:03    2:50    2:02    1:02    1:13    2:44    1:15    2:34    1:25    1:48    0:55   
 35    1529  Amanda Eklund                                21:52  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Rånäs OK                                             3:49    6:55    9:09    10:09   11:26   13:14   14:33   17:36   19:06   20:56   21:52  
                                                                  3:49    3:06    2:14    1:00    1:17    1:48    1:19    3:03    1:30    1:50    0:56   
 36    1523  Sabina Hedlund                               21:54  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Köping-Kolsva OK                                     3:36    6:36    8:46    10:00   11:09   13:16   14:35   17:34   19:09   21:03   21:54  
                                                                  3:36    3:00    2:10    1:14    1:09    2:07    1:19    2:59    1:35    1:54    0:51   
 37    1503  Jenny Källmén                                21:56  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Tisaren                                           3:30    6:25    8:37    9:41    10:58   12:55   14:19   17:32   19:04   20:54   21:56  
                                                                  3:30    2:55    2:12    1:04    1:17    1:57    1:24    3:13    1:32    1:50    1:02   
 38    1514  Saana Taimisto                               22:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    MS Parma lag 1                                       3:42    6:29    8:28    9:28    10:44   12:41   13:58   16:51   19:09   21:01   22:00  
                                                                  3:42    2:47    1:59    1:00    1:16    1:57    1:17    2:53    2:18    1:52    0:59   
 39    1503  Agnes Nylin                                  22:06  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Tisaren                                           3:43    6:42    8:57    9:59    11:18   13:10   14:31   17:38   19:09   21:08   22:06  
                                                                  3:43    2:59    2:15    1:02    1:19    1:52    1:21    3:07    1:31    1:59    0:58   
 39    1532  Hanna Magnusson                              22:06  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    FK Herkules                                          3:50    6:51    8:59    10:18   11:40   13:46   15:08   17:38   19:14   20:59   22:06  
                                                                  3:50    3:01    2:08    1:19    1:22    2:06    1:22    2:30    1:36    1:45    1:07   
 41    1561  Kristiina Kriisa                             22:13  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Võru                                              4:47    7:27    9:13    10:07   11:23   13:01   14:11   16:35   18:35   21:19   22:13  
                                                                  4:47    2:40    1:46    0:54    1:16    1:38    1:10    2:24    2:00    2:44    0:54   
 42    1510  Angelica Jörnling                            22:17  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Eksjö SOK                                            4:07    7:00    9:07    10:11   11:27   13:34   14:59   17:45   19:26   21:12   22:17  
                                                                  4:07    2:53    2:07    1:04    1:16    2:07    1:25    2:46    1:41    1:46    1:05   
 43    1525  Felicia Stuhlhofer                           22:19  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Landehof                                          3:49    6:27    8:31    9:34    10:51   13:11   14:40   17:34   19:40   21:23   22:19  
                                                                  3:49    2:38    2:04    1:03    1:17    2:20    1:29    2:54    2:06    1:43    0:56   
 44    1518  Moa Leijon-Lind                              22:20  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Haninge SOK                                          3:46    6:43    8:53    10:09   11:33   13:36   15:08   17:57   19:27   21:28   22:20  
                                                                  3:46    2:57    2:10    1:16    1:24    2:03    1:32    2:49    1:30    2:01    0:52   
 45    1505  Emelie Hansson                               22:21  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Kåre lag 1                                        3:33    6:33    8:55    10:03   11:18   13:31   14:53   17:42   19:21   21:21   22:21  
                                                                  3:33    3:00    2:22    1:08    1:15    2:13    1:22    2:49    1:39    2:00    1:00   
 46    1520  Anna Westerlund                              22:39  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Koovee                                               4:06    7:11    9:20    10:26   11:44   13:48   15:12   18:02   19:57   21:46   22:39  
                                                                  4:06    3:05    2:09    1:06    1:18    2:04    1:24    2:50    1:55    1:49    0:53   
                                                                          *200                                                                           
                                                                          21:48                                                                          
                                                                                                                                                         
 47    1543  Frida Fjällström                             22:41  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    KFUM Örebro OK                                       4:15    7:15    9:18    10:18   11:37   13:28   15:07   18:42   20:04   21:46   22:41  
                                                                  4:15    3:00    2:03    1:00    1:19    1:51    1:39    3:35    1:22    1:42    0:55   
 48    1541  Sini Leppäalho                               22:45  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Tampereen Pyrintö lag 2                              4:15    7:15    9:33    10:43   11:58   14:17   16:01   18:55   20:20   21:56   22:45  
                                                                  4:15    3:00    2:18    1:10    1:15    2:19    1:44    2:54    1:25    1:36    0:49   
 49    1520  Natalia Kanko                                22:47  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Koovee                                               4:45    7:42    9:59    11:04   12:17   14:14   15:27   18:18   19:57   21:48   22:47  
                                                                  4:45    2:57    2:17    1:05    1:13    1:57    1:13    2:51    1:39    1:51    0:59   
 50    1520  Vilma Multisilta                             22:53  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Koovee                                               6:07    8:54    11:00   11:55   13:01   15:02   16:20   18:58   20:20   22:05   22:53  
                                                                  6:07    2:47    2:06    0:55    1:06    2:01    1:18    2:38    1:22    1:45    0:48   
 51    1554  Jenny Asztalos                               22:55  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Tumba-Mälarhöjden OK                                 3:56    7:03    9:15    10:25   11:48   13:55   15:27   18:18   19:55   21:53   22:55  
                                                                  3:56    3:07    2:12    1:10    1:23    2:07    1:32    2:51    1:37    1:58    1:02   
 52    1525  Hanna Wadsten                                23:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Landehof                                          3:56    6:37    8:55    10:02   11:35   13:53   15:22   18:22   20:05   22:09   23:00  
                                                                  3:56    2:41    2:18    1:07    1:33    2:18    1:29    3:00    1:43    2:04    0:51   
 53    1524  Hanna Wåhlin                                 23:01  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Skogsfalken                                       4:19    7:26    9:41    10:41   11:57   14:01   15:29   18:24   19:56   22:08   23:01  
                                                                  4:19    3:07    2:15    1:00    1:16    2:04    1:28    2:55    1:32    2:12    0:53   
 54    1541  Sonja Kyrölä                                 23:02  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Tampereen Pyrintö lag 2                              4:13    7:18    9:34    10:45   12:02   14:19   16:07   18:53   20:22   22:01   23:02  
                                                                  4:13    3:05    2:16    1:11    1:17    2:17    1:48    2:46    1:29    1:39    1:01   
 54    1567  Henny Yngve                                  23:02  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    IK Hakarpspojkarna                                   3:53    6:55    9:14    10:23   11:49   13:55   15:18   18:32   20:19   22:09   23:02  
                                                                  3:53    3:02    2:19    1:09    1:26    2:06    1:23    3:14    1:47    1:50    0:53   
 56    1559  Elin Sandahl                                 23:15  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Tyr                                               4:05    7:00    9:07    10:16   11:33   13:54   15:29   18:19   20:20   22:15   23:15  
                                                                  4:05    2:55    2:07    1:09    1:17    2:21    1:35    2:50    2:01    1:55    1:00   
 57    1576  Lovisa Hansson                               23:18  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Bredareds IF                                         3:48    6:43    9:03    10:16   11:36   14:10   15:54   18:34   20:27   22:26   23:18  
                                                                  3:48    2:55    2:20    1:13    1:20    2:34    1:44    2:40    1:53    1:59    0:52   
 58    1519  Lisa Danehammar                              23:20  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Ulricehamns OK                                       4:23    7:23    9:50    11:40   12:44   14:54   16:13   19:10   20:36   22:30   23:20  
                                                                  4:23    3:00    2:27    1:50    1:04    2:10    1:19    2:57    1:26    1:54    0:50   
 59    1558  Hanna Pramlid                                23:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Klemmingen                                        4:17    7:22    9:35    10:50   12:10   14:31   15:49   18:43   20:23   22:20   23:23  
                                                                  4:17    3:05    2:13    1:15    1:20    2:21    1:18    2:54    1:40    1:57    1:03   
 60    1519  Lovisa Mannfolk                              23:25  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Ulricehamns OK                                       4:20    7:28    9:45    11:10   12:47   14:56   16:21   19:13   20:38   22:33   23:25  
                                                                  4:20    3:08    2:17    1:25    1:37    2:09    1:25    2:52    1:25    1:55    0:52   
 60    1565  Elina Westerlund                             23:25  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    FK Boken / Örkelljunga FK                            3:59    7:16    9:25    10:39   12:07   14:03   15:26   18:08   20:43   22:32   23:25  
                                                                  3:59    3:17    2:09    1:14    1:28    1:56    1:23    2:42    2:35    1:49    0:53   
 62    1577  Iida Savolainen                              23:27  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Kangasala SK lag 2                                   4:10    7:24    9:47    11:10   12:30   14:35   15:55   18:58   20:34   22:31   23:27  
                                                                  4:10    3:14    2:23    1:23    1:20    2:05    1:20    3:03    1:36    1:57    0:56   
 63    1564  Hanna Nilsson                                23:36  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Denseln / Finspångs OK                            4:54    7:55    10:06   11:07   12:27   14:36   16:01   18:54   20:47   22:43   23:36  
                                                                  4:54    3:01    2:11    1:01    1:20    2:09    1:25    2:53    1:53    1:56    0:53   
 64    1574  Elin Olsson                                  23:37  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Tibro AIK SOK                                        4:00    7:23    9:43    10:56   12:19   14:30   16:00   18:54   20:39   22:37   23:37  
                                                                  4:00    3:23    2:20    1:13    1:23    2:11    1:30    2:54    1:45    1:58    1:00   
 65    1592  Annika Carlberg                              23:38  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Rånäs OK/Vallentuna-Össeby OK                        4:06    7:18    9:41    10:48   12:09   14:31   15:59   18:58   20:44   22:47   23:38  
                                                                  4:06    3:12    2:23    1:07    1:21    2:22    1:28    2:59    1:46    2:03    0:51   
 66    1600  Lina Lång                                    23:41  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Stora Tuna IK                                        4:18    7:24    9:45    10:49   12:15   14:27   15:46   18:44   20:44   22:39   23:41  
                                                                  4:18    3:06    2:21    1:04    1:26    2:12    1:19    2:58    2:00    1:55    1:02   
                                                                          *200                                                                           
                                                                          22:41                                                                          
                                                                                                                                                         
 67    1568  Lisa Andersson                               23:47  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Enen                                              4:34    7:56    10:05   11:10   12:45   14:45   16:10   19:17   20:55   22:50   23:47  
                                                                  4:34    3:22    2:09    1:05    1:35    2:00    1:25    3:07    1:38    1:55    0:57   
 68    1534  Aliisa Priha                                 23:50  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Helsingin Suunnistajat                               4:15    7:40    10:05   11:14   12:29   14:42   16:02   19:15   20:39   22:45   23:50  
                                                                  4:15    3:25    2:25    1:09    1:15    2:13    1:20    3:13    1:24    2:06    1:05   
 69    1528  Emelie Lennartsson                           23:51  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Skogsstjärnan                                     4:32    7:33    9:54    11:03   12:23   14:16   15:35   18:29   20:47   22:52   23:51  
                                                                  4:32    3:01    2:21    1:09    1:20    1:53    1:19    2:54    2:18    2:05    0:59   
 70    1568  Julia Andersson                              23:55  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Enen                                              4:32    7:58    10:09   11:12   12:40   14:54   16:26   19:27   20:57   22:52   23:55  
                                                                  4:32    3:26    2:11    1:03    1:28    2:14    1:32    3:01    1:30    1:55    1:03   
 71    1555  Emma Åhman                                   23:57  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Långhundra IF                                        4:14    7:25    9:35    10:53   12:15   14:42   16:11   19:09   20:46   22:50   23:57  
                                                                  4:14    3:11    2:10    1:18    1:22    2:27    1:29    2:58    1:37    2:04    1:07   
 72    1530  Emilia Puputti                               24:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    DELTA lag 1                                          5:46    8:42    10:43   11:41   12:55   15:09   16:28   19:10   20:47   23:12   24:00  
                                                                  5:46    2:56    2:01    0:58    1:14    2:14    1:19    2:42    1:37    2:25    0:48   
 73    1523  Sandra Burén                                 24:03  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Köping-Kolsva OK                                     3:48    7:01    9:10    10:22   11:40   14:22   16:09   19:04   21:02   23:03   24:03  
                                                                  3:48    3:13    2:09    1:12    1:18    2:42    1:47    2:55    1:58    2:01    1:00   
 74    1560  Sofie Johansson                              24:05  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Midälva OK                                           4:23    7:38    9:55    11:32   12:50   14:54   16:18   19:13   21:01   23:07   24:05  
                                                                  4:23    3:15    2:17    1:37    1:18    2:04    1:24    2:55    1:48    2:06    0:58   
 75    1573  Tova Sjöberg                                 24:14  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Täby OK lag 2                                        4:23    7:26    9:36    10:40   11:58   14:13   15:36   18:39   21:01   23:10   24:14  
                                                                  4:23    3:03    2:10    1:04    1:18    2:15    1:23    3:03    2:22    2:09    1:04   
 75    1575  Mathilda Holmström                           24:14  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Ravinen                                           4:31    7:38    9:51    10:59   12:17   14:31   16:01   18:53   21:04   23:14   24:14  
                                                                  4:31    3:07    2:13    1:08    1:18    2:14    1:30    2:52    2:11    2:10    1:00   
 77    1534  Veera Priha                                  24:19  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Helsingin Suunnistajat                               4:18    7:44    10:11   11:20   12:37   14:52   16:17   19:31   20:59   22:59   24:19  
                                                                  4:18    3:26    2:27    1:09    1:17    2:15    1:25    3:14    1:28    2:00    1:20   
 77    1541  Salla Vahvelainen                            24:19  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Tampereen Pyrintö lag 2                              4:16    7:25    9:36    10:48   12:08   14:26   16:16   19:34   21:18   23:23   24:19  
                                                                  4:16    3:09    2:11    1:12    1:20    2:18    1:50    3:18    1:44    2:05    0:56   
 79    1575  Linn Johansson                               24:20  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Ravinen                                           4:34    7:41    9:59    11:12   12:40   14:51   16:18   19:26   21:07   23:19   24:20  
                                                                  4:34    3:07    2:18    1:13    1:28    2:11    1:27    3:08    1:41    2:12    1:01   
 80    1540  Johanna Alfredsson                           24:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Vänersborgs SK                                       4:17    7:47    10:18   11:27   12:54   15:17   16:40   19:56   21:35   23:32   24:23  
                                                                  4:17    3:30    2:31    1:09    1:27    2:23    1:23    3:16    1:39    1:57    0:51   
 81    1589  Kethavino Novak                              24:25  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    TEAM AUSTRIA lag 2                                   4:07    7:00    9:17    10:21   11:36   14:24   15:51   18:46   21:26   23:34   24:25  
                                                                  4:07    2:53    2:17    1:04    1:15    2:48    1:27    2:55    2:40    2:08    0:51   
 81    1589  Eva-Maria Farkas                             24:25  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    TEAM AUSTRIA lag 2                                   4:06    6:56    9:12    10:17   11:35   14:22   15:48   18:44   21:30   23:27   24:25  
                                                                  4:06    2:50    2:16    1:05    1:18    2:47    1:26    2:56    2:46    1:57    0:58   
 83    1553  Jenny Dahlström                              24:26  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Snättringe SK/OK Södertörn                           4:09    7:26    9:50    11:14   12:44   15:03   16:42   19:43   21:38   23:37   24:26  
                                                                  4:09    3:17    2:24    1:24    1:30    2:19    1:39    3:01    1:55    1:59    0:49   
 83    1567  Frida Persson                                24:26  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    IK Hakarpspojkarna                                   3:56    7:04    9:29    10:44   12:12   14:31   16:06   19:23   21:08   23:36   24:26  
                                                                  3:56    3:08    2:25    1:15    1:28    2:19    1:35    3:17    1:45    2:28    0:50   
 85    1590  Anna Sjöblom                                 24:28  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Pargas IF                                            5:19    8:24    10:32   11:38   13:01   15:13   16:36   20:09   21:41   23:37   24:28  
                                                                  5:19    3:05    2:08    1:06    1:23    2:12    1:23    3:33    1:32    1:56    0:51   
 86    1579  Johanna Bernhardsson                         24:31  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Hällen                                            4:43    7:47    10:10   11:27   12:52   15:07   16:39   19:52   21:35   23:39   24:31  
                                                                  4:43    3:04    2:23    1:17    1:25    2:15    1:32    3:13    1:43    2:04    0:52   
 87    1567  Linnea Johansson                             24:32  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    IK Hakarpspojkarna                                   3:57    7:10    9:36    10:49   12:16   14:34   16:09   19:26   21:10   23:38   24:32  
                                                                  3:57    3:13    2:26    1:13    1:27    2:18    1:35    3:17    1:44    2:28    0:54   
 87    1570  Emma Björklund                               24:32  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Kåre lag 2                                        4:49    8:22    11:02   12:14   13:32   15:46   17:18   20:12   21:36   23:35   24:32  
                                                                  4:49    3:33    2:40    1:12    1:18    2:14    1:32    2:54    1:24    1:59    0:57   
 89    1521  Lovisa Wåhlander                             24:33  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Linköpings OK                                        4:23    7:39    10:12   11:30   12:59   15:16   16:47   20:05   21:39   23:42   24:33  
                                                                  4:23    3:16    2:33    1:18    1:29    2:17    1:31    3:18    1:34    2:03    0:51   
 90    1540  Evelina Johansson                            24:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Vänersborgs SK                                       4:19    7:50    10:19   11:30   12:51   15:09   16:37   19:45   21:37   23:32   24:34  
                                                                  4:19    3:31    2:29    1:11    1:21    2:18    1:28    3:08    1:52    1:55    1:02   
 91    1533  Sara Kring                                   24:36  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Forsa/Roslagen/Alfta-Ösa                             4:14    7:38    10:20   11:36   12:58   15:09   16:33   19:47   21:36   23:37   24:36  
                                                                  4:14    3:24    2:42    1:16    1:22    2:11    1:24    3:14    1:49    2:01    0:59   
 92    1570  Malin Engström                               24:37  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Kåre lag 2                                        4:53    8:27    11:01   12:18   13:33   15:53   17:18   20:11   21:38   23:37   24:37  
                                                                  4:53    3:34    2:34    1:17    1:15    2:20    1:25    2:53    1:27    1:59    1:00   
 93    1590  Jessica Fagerlund                            24:39  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Pargas IF                                            5:17    8:23    10:36   11:40   13:02   15:15   16:39   20:11   21:39   23:35   24:39  
                                                                  5:17    3:06    2:13    1:04    1:22    2:13    1:24    3:32    1:28    1:56    1:04   
 94    1597  Lisa Nyberg                                  24:49  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    FK Åsen                                              4:28    7:41    10:03   11:14   12:39   14:55   16:30   19:47   21:40   23:43   24:49  
                                                                  4:28    3:13    2:22    1:11    1:25    2:16    1:35    3:17    1:53    2:03    1:06   
 95    1527  Ebba Westerberg                              24:50  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Kolmården                                         4:28    7:33    9:58    11:14   12:42   15:05   16:41   19:56   21:48   23:56   24:50  
                                                                  4:28    3:05    2:25    1:16    1:28    2:23    1:36    3:15    1:52    2:08    0:54   
 96    1591  Suvi Hattola                                 24:51  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Rasti-Kurikka                                        4:53    8:04    10:23   11:45   13:15   15:21   17:01   20:15   21:53   23:56   24:51  
                                                                  4:53    3:11    2:19    1:22    1:30    2:06    1:40    3:14    1:38    2:03    0:55   
 97    1591  Piia Latva-Hiskola                           24:52  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Rasti-Kurikka                                        4:52    8:06    10:22   11:44   13:14   15:21   16:59   20:14   21:55   23:56   24:52  
                                                                  4:52    3:14    2:16    1:22    1:30    2:07    1:38    3:15    1:41    2:01    0:56   
                                                                          *200                                                                           
                                                                          23:58                                                                          
                                                                                                                                                         
 98    1566  Anna Carlsén                                 24:55  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Hagaby/Garphyttan/Almby                              4:08    7:25    9:40    11:14   12:33   14:50   16:12   20:17   21:48   23:54   24:55  
                                                                  4:08    3:17    2:15    1:34    1:19    2:17    1:22    4:05    1:31    2:06    1:01   
 99    1576  Therese Enenge                               24:58  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Bredareds IF                                         3:50    6:52    9:13    10:27   11:43   14:26   16:06   19:52   21:36   23:56   24:58  
                                                                  3:50    3:02    2:21    1:14    1:16    2:43    1:40    3:46    1:44    2:20    1:02   
 100   1542  Anna Lundqvist                               24:59  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Kils OK                                              5:01    8:22    10:46   11:53   13:11   15:22   16:58   20:24   21:58   24:00   24:59  
                                                                  5:01    3:21    2:24    1:07    1:18    2:11    1:36    3:26    1:34    2:02    0:59   
 101   1526  Ida Forsén                                   25:01  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Tullinge SK lag 2                                    7:37    10:19   12:21   13:59   15:08   17:07   18:30   20:56   22:30   24:10   25:01  
                                                                  7:37    2:42    2:02    1:38    1:09    1:59    1:23    2:26    1:34    1:40    0:51   
 102   1509  Katariina Kannus                             25:05  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Kangasala SK lag 1                                   8:43    11:33   13:26   14:21   15:32   17:14   18:32   21:00   22:39   24:16   25:05  
                                                                  8:43    2:50    1:53    0:55    1:11    1:42    1:18    2:28    1:39    1:37    0:49   
 103   1509  Niina Papinsaari                             25:08  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Kangasala SK lag 1                                   8:45    11:33   13:30   14:23   15:35   17:16   18:34   21:02   22:40   24:16   25:08  
                                                                  8:45    2:48    1:57    0:53    1:12    1:41    1:18    2:28    1:38    1:36    0:52   
 103   1579  Camilla Johansson                            25:08  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Hällen                                            4:42    7:45    10:09   11:25   12:50   15:05   16:38   19:56   21:45   23:56   25:08  
                                                                  4:42    3:03    2:24    1:16    1:25    2:15    1:33    3:18    1:49    2:11    1:12   
 105   1575  Emma Risby                                   25:09  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Ravinen                                           4:33    7:42    10:12   11:28   12:53   15:22   16:55   20:22   22:08   24:12   25:09  
                                                                  4:33    3:09    2:30    1:16    1:25    2:29    1:33    3:27    1:46    2:04    0:57   
 106   1532  Josefine Selén                               25:11  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    FK Herkules                                          5:24    8:42    11:04   12:15   13:43   16:01   17:29   20:46   22:17   24:07   25:11  
                                                                  5:24    3:18    2:22    1:11    1:28    2:18    1:28    3:17    1:31    1:50    1:04   
 106   1534  Elina Erkkilä                                25:11  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Helsingin Suunnistajat                               4:16    7:46    10:17   11:28   12:54   15:20   16:58   20:06   21:46   24:01   25:11  
                                                                  4:16    3:30    2:31    1:11    1:26    2:26    1:38    3:08    1:40    2:15    1:10   
 108   1544  Paulina Arvidsson                            25:19  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Kullingshof/Främmestad/Ryda                          5:28    8:39    11:06   12:16   13:40   15:50   17:28   20:56   22:27   24:23   25:19  
                                                                  5:28    3:11    2:27    1:10    1:24    2:10    1:38    3:28    1:31    1:56    0:56   
 109   1569  Tiina Huhta                                  25:20  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    LYNX                                                 6:09    9:10    11:16   12:19   13:35   15:46   17:12   20:03   21:41   24:18   25:20  
                                                                  6:09    3:01    2:06    1:03    1:16    2:11    1:26    2:51    1:38    2:37    1:02   
 110   1568  Louise Borg                                  25:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Enen                                              4:35    8:00    10:20   11:24   12:49   15:08   16:42   19:53   21:48   24:16   25:23  
                                                                  4:35    3:25    2:20    1:04    1:25    2:19    1:34    3:11    1:55    2:28    1:07   
 111   1530  Sonja Liukkonen                              25:25  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    DELTA lag 1                                          5:47    8:47    11:13   12:15   13:42   16:01   17:29   20:38   22:27   24:21   25:25  
                                                                  5:47    3:00    2:26    1:02    1:27    2:19    1:28    3:09    1:49    1:54    1:04   
 111   1545  Karin Emanuelsson                            25:25  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Bredaryds SOK                                        4:33    7:53    10:23   11:43   13:07   15:22   17:16   20:20   22:15   24:33   25:25  
                                                                  4:33    3:20    2:30    1:20    1:24    2:15    1:54    3:04    1:55    2:18    0:52   
 113   1571  Maria Christrup                              25:26  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Lunds OK lag 2                                       4:18    7:23    9:47    11:25   13:55   16:06   17:37   20:42   22:32   24:29   25:26  
                                                                  4:18    3:05    2:24    1:38    2:30    2:11    1:31    3:05    1:50    1:57    0:57   
 114   1519  Emma Andersson                               25:27  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Ulricehamns OK                                       4:21    7:36    10:00   11:42   13:05   15:42   17:33   20:41   22:16   24:25   25:27  
                                                                  4:21    3:15    2:24    1:42    1:23    2:37    1:51    3:08    1:35    2:09    1:02   
 114   1587  Jessica Östman                               25:27  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    IF Femman                                            4:40    7:53    10:09   11:21   12:50   15:16   16:43   19:38   21:20   23:26   25:27  
                                                                  4:40    3:13    2:16    1:12    1:29    2:26    1:27    2:55    1:42    2:06    2:01   
 114   1587  Emelie Knipström                             25:27  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    IF Femman                                            4:32    7:41    9:53    10:59   12:15   14:23   15:46   18:37   21:05   24:26   25:27  
                                                                  4:32    3:09    2:12    1:06    1:16    2:08    1:23    2:51    2:28    3:21    1:01   
 117   1599  Sofie Karlsson                               25:28  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Djerf / Degerfors OK                              4:07    7:23    9:49    11:18   12:41   15:44   17:16   20:21   22:24   24:29   25:28  
                                                                  4:07    3:16    2:26    1:29    1:23    3:03    1:32    3:05    2:03    2:05    0:59   
 118   1599  Klara Larslin                                25:29  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Djerf / Degerfors OK                              4:06    7:10    9:35    11:13   12:38   15:40   17:13   20:17   22:23   24:26   25:29  
                                                                  4:06    3:04    2:25    1:38    1:25    3:02    1:33    3:04    2:06    2:03    1:03   
 119   1543  Louise Gustafsson                            25:32  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    KFUM Örebro OK                                       4:19    7:33    9:57    11:09   12:39   15:19   16:50   20:25   22:30   24:36   25:32  
                                                                  4:19    3:14    2:24    1:12    1:30    2:40    1:31    3:35    2:05    2:06    0:56   
 120   1526  Beatrice Köhler                              25:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Tullinge SK lag 2                                    4:56    8:12    10:30   11:33   12:56   15:10   17:02   20:39   22:34   24:31   25:34  
                                                                  4:56    3:16    2:18    1:03    1:23    2:14    1:52    3:37    1:55    1:57    1:03   
 120   1599  Veronica Ljungström                          25:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Djerf / Degerfors OK                              4:08    7:11    9:40    11:14   12:40   15:42   17:14   20:19   22:25   24:30   25:34  
                                                                  4:08    3:03    2:29    1:34    1:26    3:02    1:32    3:05    2:06    2:05    1:04   
 122   1553  Jessika Westerberg                           25:40  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Snättringe SK/OK Södertörn                           4:06    7:33    10:01   11:11   12:42   15:17   16:57   20:07   22:05   24:25   25:40  
                                                                  4:06    3:27    2:28    1:10    1:31    2:35    1:40    3:10    1:58    2:20    1:15   
 123   1543  Ida Långh                                    25:42  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    KFUM Örebro OK                                       4:14    7:26    9:54    11:11   12:42   15:15   16:47   20:20   22:22   24:39   25:42  
                                                                  4:14    3:12    2:28    1:17    1:31    2:33    1:32    3:33    2:02    2:17    1:03   
 123   1562  Jonna Helin                                  25:42  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Paimion Rasti                                        4:03    7:23    9:40    11:10   13:02   15:42   17:30   20:53   22:29   24:38   25:42  
                                                                  4:03    3:20    2:17    1:30    1:52    2:40    1:48    3:23    1:36    2:09    1:04   
 123   1595  Åsa Holmgren                                 25:42  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Västerås SOK                                         6:22    9:31    11:44   12:49   14:09   16:17   17:41   20:40   22:21   24:40   25:42  
                                                                  6:22    3:09    2:13    1:05    1:20    2:08    1:24    2:59    1:41    2:19    1:02   
 126   1554  Linnea Svensson                              25:43  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Tumba-Mälarhöjden OK                                 4:03    7:32    10:04   11:22   12:56   15:24   17:03   20:31   22:28   24:46   25:43  
                                                                  4:03    3:29    2:32    1:18    1:34    2:28    1:39    3:28    1:57    2:18    0:57   
 127   1584  Annie Holmqvist                              25:44  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Midälva OK / Sundsvalls OK                           4:14    7:22    9:36    10:49   12:10   14:28   17:13   20:57   22:49   24:51   25:44  
                                                                  4:14    3:08    2:14    1:13    1:21    2:18    2:45    3:44    1:52    2:02    0:53   
 128   1548  Clara Garmer                                 25:49  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Göteborg Majorna/Tolered-Utby                        4:51    8:27    10:52   12:02   13:28   16:05   17:57   20:51   22:30   24:34   25:49  
                                                                  4:51    3:36    2:25    1:10    1:26    2:37    1:52    2:54    1:39    2:04    1:15   
 129   1580  Aino Helena Väli-Klemglä                     25:53  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    DELTA lag2                                           4:13    7:52    10:40   11:56   13:23   15:53   17:35   20:54   22:49   24:53   25:53  
                                                                  4:13    3:39    2:48    1:16    1:27    2:30    1:42    3:19    1:55    2:04    1:00   
 130   1592  Sofia Brunnberg                              25:56  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Rånäs OK/Vallentuna-Össeby OK                        4:09    7:33    10:18   11:34   13:01   15:29   17:04   20:26   22:26   24:46   25:56  
                                                                  4:09    3:24    2:45    1:16    1:27    2:28    1:35    3:22    2:00    2:20    1:10   
 131   1559  Lisa Sandahl                                 26:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Tyr                                               4:06    7:23    9:56    11:22   12:51   15:43   17:18   20:33   22:34   24:56   26:00  
                                                                  4:06    3:17    2:33    1:26    1:29    2:52    1:35    3:15    2:01    2:22    1:04   
 132   1527  Linnea Netz                                  26:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Kolmården                                         4:15    7:35    10:11   11:26   13:00   15:28   17:12   20:53   23:06   25:19   26:23  
                                                                  4:15    3:20    2:36    1:15    1:34    2:28    1:44    3:41    2:13    2:13    1:04   
 133   1579  Tea Lindmark                                 26:27  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Hällen                                            4:46    7:49    10:12   11:28   12:55   15:08   17:03   20:59   23:19   25:30   26:27  
                                                                  4:46    3:03    2:23    1:16    1:27    2:13    1:55    3:56    2:20    2:11    0:57   
 134   1538  Anniina Sinkkonen                            26:33  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    MS Parma lag 2                                       4:48    8:29    11:07   12:29   13:58   16:33   18:08   21:20   23:10   25:30   26:33  
                                                                  4:48    3:41    2:38    1:22    1:29    2:35    1:35    3:12    1:50    2:20    1:03   
 135   1580  Siru Sallinen                                26:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    DELTA lag2                                           4:12    7:43    10:22   11:53   13:29   15:55   17:44   21:09   23:17   25:34   26:34  
                                                                  4:12    3:31    2:39    1:31    1:36    2:26    1:49    3:25    2:08    2:17    1:00   
 136   1544  Lisa Andersson                               26:35  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Kullingshof/Främmestad/Ryda                          4:42    8:26    11:02   12:22   13:45   16:03   17:55   21:23   23:08   25:36   26:35  
                                                                  4:42    3:44    2:36    1:20    1:23    2:18    1:52    3:28    1:45    2:28    0:59   
 137   1524  Klara Arnesson                               26:37  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Skogsfalken                                       4:27    7:55    10:27   11:31   12:57   15:34   16:50   20:39   23:20   25:37   26:37  
                                                                  4:27    3:28    2:32    1:04    1:26    2:37    1:16    3:49    2:41    2:17    1:00   
 138   1557  Sofie Karlsson                               26:40  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Ärla IF                                              4:42    8:31    10:58   12:30   14:12   16:56   18:34   21:47   23:33   25:45   26:40  
                                                                  4:42    3:49    2:27    1:32    1:42    2:44    1:38    3:13    1:46    2:12    0:55   
 139   1580  Suvi Sallinen                                26:44  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    DELTA lag2                                           4:16    7:51    10:39   11:58   13:28   16:05   17:51   21:25   23:21   25:37   26:44  
                                                                  4:16    3:35    2:48    1:19    1:30    2:37    1:46    3:34    1:56    2:16    1:07   
                                                                          *200                                                                           
                                                                          25:38                                                                          
                                                                                                                                                         
 140   1557  Elin Johansson                               26:46  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Ärla IF                                              4:41    8:28    10:54   12:28   14:11   16:54   18:30   21:44   23:29   25:45   26:46  
                                                                  4:41    3:47    2:26    1:34    1:43    2:43    1:36    3:14    1:45    2:16    1:01   
 141   1524  Matilda Arnesson                             26:52  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Skogsfalken                                       4:29    7:57    10:41   11:52   13:41   16:17   18:01   21:45   23:32   25:49   26:52  
                                                                  4:29    3:28    2:44    1:11    1:49    2:36    1:44    3:44    1:47    2:17    1:03   
 142   1585  Hanna Johansson                              27:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Trollhättans SOK                                     4:38    8:08    11:23   12:33   14:13   16:43   18:19   22:12   23:50   26:01   27:00  
                                                                  4:38    3:30    3:15    1:10    1:40    2:30    1:36    3:53    1:38    2:11    0:59   
 143   1512  Rebecca Mikkelsen                            27:14  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    SOK Viljan                                           4:37    8:20    10:56   12:04   13:42   16:13   17:58   21:56   23:55   26:22   27:14  
                                                                  4:37    3:43    2:36    1:08    1:38    2:31    1:45    3:58    1:59    2:27    0:52   
 144   1564  Heidi Berggren                               27:19  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Denseln / Finspångs OK                            4:56    8:01    10:22   11:44   13:20   16:15   18:01   21:53   23:49   26:15   27:19  
                                                                  4:56    3:05    2:21    1:22    1:36    2:55    1:46    3:52    1:56    2:26    1:04   
 145   1548  Emma Westerberg                              27:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Göteborg Majorna/Tolered-Utby                        4:53    8:30    10:57   12:06   13:31   16:15   18:11   21:41   23:29   26:14   27:23  
                                                                  4:53    3:37    2:27    1:09    1:25    2:44    1:56    3:30    1:48    2:45    1:09   
 145   1593  Anna Arvidsson                               27:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Ålems OK/Kalmar OK                                   4:37    8:03    11:05   12:16   13:38   16:11   19:39   22:28   24:15   26:23   27:23  
                                                                  4:37    3:26    3:02    1:11    1:22    2:33    3:28    2:49    1:47    2:08    1:00   
 147   1512  Lisa Nilsson                                 27:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    SOK Viljan                                           4:43    8:36    11:07   12:18   13:55   16:34   18:08   22:00   23:58   26:26   27:34  
                                                                  4:43    3:53    2:31    1:11    1:37    2:39    1:34    3:52    1:58    2:28    1:08   
 148   1530  Laura Pihlavisti                             27:39  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    DELTA lag 1                                          6:02    9:19    11:52   13:04   14:43   17:18   18:51   22:15   24:12   26:30   27:39  
                                                                  6:02    3:17    2:33    1:12    1:39    2:35    1:33    3:24    1:57    2:18    1:09   
 149   1509  Anna Sippola                                 27:50  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Kangasala SK lag 1                                   8:48    11:42   13:47   14:47   16:05   18:06   19:33   22:21   24:30   26:51   27:50  
                                                                  8:48    2:54    2:05    1:00    1:18    2:01    1:27    2:48    2:09    2:21    0:59   
 150   1532  Johanna Andersson                            28:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    FK Herkules                                          5:20    8:30    10:56   12:06   13:41   15:58   17:46   22:15   24:34   26:52   28:00  
                                                                  5:20    3:10    2:26    1:10    1:35    2:17    1:48    4:29    2:19    2:18    1:08   
 150   1544  Sara Ivarsson                                28:00  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Kullingshof/Främmestad/Ryda                          5:26    9:03    11:31   12:52   14:25   16:56   18:34   22:14   24:34   26:49   28:00  
                                                                  5:26    3:37    2:28    1:21    1:33    2:31    1:38    3:40    2:20    2:15    1:11   
 152   1537  Sofia Ryd                                    28:47  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Hallstahammar /Köping Kolsva                         5:58    9:49    13:35   14:44   16:12   18:42   20:23   23:39   25:24   27:49   28:47  
                                                                  5:58    3:51    3:46    1:09    1:28    2:30    1:41    3:16    1:45    2:25    0:58   
 153   1507  Hanna Eriksson                               28:52  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    IFK Moras OK                                         4:41    8:51    11:58   14:14   15:36   19:01   20:42   23:55   25:50   27:58   28:52  
                                                                  4:41    4:10    3:07    2:16    1:22    3:25    1:41    3:13    1:55    2:08    0:54   
 154   1523  Josefin Eriksson                             28:54  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Köping-Kolsva OK                                     4:53    8:33    11:28   13:20   14:56   17:35   19:19   23:11   25:23   27:46   28:54  
                                                                  4:53    3:40    2:55    1:52    1:36    2:39    1:44    3:52    2:12    2:23    1:08   
 155   1507  Sara Wadman                                  29:02  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    IFK Moras OK                                         4:44    8:53    11:54   14:14   15:38   19:02   20:44   23:58   25:56   28:00   29:02  
                                                                  4:44    4:09    3:01    2:20    1:24    3:24    1:42    3:14    1:58    2:04    1:02   
 155   1562  Emmina Vihervirta                            29:02  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Paimion Rasti                                        4:09    8:17    11:16   12:38   14:16   18:02   19:52   23:39   25:44   28:00   29:02  
                                                                  4:09    4:08    2:59    1:22    1:38    3:46    1:50    3:47    2:05    2:16    1:02   
 157   1596  Kaisa Mäkitalo                               29:08  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Kauhajoen Karhu                                      5:42    9:04    11:36   12:46   14:14   16:32   19:37   23:03   25:28   28:11   29:08  
                                                                  5:42    3:22    2:32    1:10    1:28    2:18    3:05    3:26    2:25    2:43    0:57   
 158   1581  Klara Fredriksson                            29:18  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Falköpings AIK                                       4:40    8:43    12:05   13:22   14:49   17:56   20:10   23:56   26:00   28:19   29:18  
                                                                  4:40    4:03    3:22    1:17    1:27    3:07    2:14    3:46    2:04    2:19    0:59   
                                                                          *200                                                                           
                                                                          28:21                                                                          
                                                                                                                                                         
 159   1583  Ida Åkesson                                  29:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Forsa OK                                             9:01    12:16   14:23   16:46   18:03   20:11   21:31   24:49   26:27   28:26   29:23  
                                                                  9:01    3:15    2:07    2:23    1:17    2:08    1:20    3:18    1:38    1:59    0:57   
 160   1590  Sofia Penger                                 29:34  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Pargas IF                                            5:15    8:26    10:48   11:54   13:32   16:13   19:35   24:03   26:02   28:40   29:34  
                                                                  5:15    3:11    2:22    1:06    1:38    2:41    3:22    4:28    1:59    2:38    0:54   
 161   1592  Elin Brunnberg                               29:45  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Rånäs OK/Vallentuna-Össeby OK                        4:12    7:54    11:18   12:47   14:32   17:42   19:40   24:17   26:16   28:36   29:45  
                                                                  4:12    3:42    3:24    1:29    1:45    3:10    1:58    4:37    1:59    2:20    1:09   
 162   1578  Jennifer Borg                                30:02  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Säterbygdens OK / St Tuna                            8:13    11:47   14:18   15:38   17:12   19:40   21:24   24:38   26:41   28:56   30:02  
                                                                  8:13    3:34    2:31    1:20    1:34    2:28    1:44    3:14    2:03    2:15    1:06   
 163   1574  Anna Olsson                                  30:05  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Tibro AIK SOK                                        4:26    8:46    11:27   12:42   14:08   16:35   19:22   23:57   25:51   29:06   30:05  
                                                                  4:26    4:20    2:41    1:15    1:26    2:27    2:47    4:35    1:54    3:15    0:59   
 164   1577  Inglli Karhonen                              30:21  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Kangasala SK lag 2                                   4:42    9:21    12:09   13:38   15:27   19:05   20:45   24:44   26:46   29:06   30:21  
                                                                  4:42    4:39    2:48    1:29    1:49    3:38    1:40    3:59    2:02    2:20    1:15   
 165   1521  Jenny Stenström                              30:38  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Linköpings OK                                        5:17    9:12    12:17   14:04   15:44   19:17   21:06   24:50   27:01   29:27   30:38  
                                                                  5:17    3:55    3:05    1:47    1:40    3:33    1:49    3:44    2:11    2:26    1:11   
 166   1547  Maja Pettersson                              30:49  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Dacke                                             12:07   15:09   17:10   18:20   19:35   21:37   22:55   25:48   28:02   29:55   30:49  
                                                                  12:07   3:02    2:01    1:10    1:15    2:02    1:18    2:53    2:14    1:53    0:54   
 167   1506  Kathrine Ahlsen                              30:59  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Halden Skiklubb                                      11:49   14:53   17:08   18:19   19:39   21:43   23:03   25:48   27:59   29:59   30:59  
                                                                  11:49   3:04    2:15    1:11    1:20    2:04    1:20    2:45    2:11    2:00    1:00   
                                                                          *200                                                                           
                                                                          30:01                                                                          
                                                                                                                                                         
 168   1586  Jessica Hallqvist                            31:13  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Malungs OK/OK Skogsmårdarna                          6:49    12:03   14:46   16:16   17:48   20:53   22:36   26:02   28:02   30:16   31:13  
                                                                  6:49    5:14    2:43    1:30    1:32    3:05    1:43    3:26    2:00    2:14    0:57   
 169   1551  Erica Thor                                   31:27  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Boxholm-Mjölby OL                                    5:03    9:05    11:47   13:10   14:50   21:25   22:45   26:12   27:55   30:23   31:27  
                                                                  5:03    4:02    2:42    1:23    1:40    6:35    1:20    3:27    1:43    2:28    1:04   
 170   1578  Hanna Klaar                                  31:39  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Säterbygdens OK / St Tuna                            8:03    12:05   14:45   16:02   17:41   20:24   22:23   25:59   27:57   30:41   31:39  
                                                                  8:03    4:02    2:40    1:17    1:39    2:43    1:59    3:36    1:58    2:44    0:58   
 171   1517  Emma Persson                                 31:45  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    IFK Lidingö SOK                                      4:50    8:50    11:43   13:10   15:16   18:47   20:42   25:12   27:27   30:41   31:45  
                                                                  4:50    4:00    2:53    1:27    2:06    3:31    1:55    4:30    2:15    3:14    1:04   
 172   1528  Marika Andersson                             31:48  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Skogsstjärnan                                     4:34    7:42    10:15   11:35   13:23   15:44   17:24   26:42   28:34   30:52   31:48  
                                                                  4:34    3:08    2:33    1:20    1:48    2:21    1:40    9:18    1:52    2:18    0:56   
 173   1528  Linda Nilsson                                31:51  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Skogsstjärnan                                     4:33    7:39    10:14   11:34   13:20   15:43   17:23   26:40   28:33   30:51   31:51  
                                                                  4:33    3:06    2:35    1:20    1:46    2:23    1:40    9:17    1:53    2:18    1:00   
 174   1539  Viivi Virtanen                               31:52  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Keravan Urheilijat                                   5:14    9:10    12:49   14:22   16:31   19:27   21:29   26:06   27:50   30:28   31:52  
                                                                  5:14    3:56    3:39    1:33    2:09    2:56    2:02    4:37    1:44    2:38    1:24   
 174   1539  N.N                                          31:52  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Keravan Urheilijat                                   5:12    9:07    12:47   14:23   16:30   19:25   21:23   26:05   27:48   30:22   31:52  
                                                                  5:12    3:55    3:40    1:36    2:07    2:55    1:58    4:42    1:43    2:34    1:30   
 176   1563  Elin Lindberg                                33:18  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    IF Sibbo-Vargarna                                    6:57    10:45   14:25   15:51   17:28   20:14   22:56   27:11   29:42   32:22   33:18  
                                                                  6:57    3:48    3:40    1:26    1:37    2:46    2:42    4:15    2:31    2:40    0:56   
 177   1582  Helen Hedberg                                33:24  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Lerums SOK                                           9:25    13:13   17:17   18:55   20:17   23:19   25:01   28:35   30:18   32:28   33:24  
                                                                  9:25    3:48    4:04    1:38    1:22    3:02    1:42    3:34    1:43    2:10    0:56   
 178   1584  Sara Hansson                                 33:29  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Midälva OK / Sundsvalls OK                           5:32    10:01   13:18   14:57   16:53   20:11   22:58   27:34   29:34   32:15   33:29  
                                                                  5:32    4:29    3:17    1:39    1:56    3:18    2:47    4:36    2:00    2:41    1:14   
 179   1576  Martina Johansson                            33:47  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Bredareds IF                                         4:52    9:22    12:29   14:01   15:56   19:19   21:23   26:13   29:34   32:46   33:47  
                                                                  4:52    4:30    3:07    1:32    1:55    3:23    2:04    4:50    3:21    3:12    1:01   
 180   1522  Alice Olsson                                 34:45  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Visborgs OK/Gotlands Bro OK                          10:22   14:36   17:34   18:42   20:10   22:25   25:27   28:54   31:12   33:50   34:45  
                                                                  10:22   4:14    2:58    1:08    1:28    2:15    3:02    3:27    2:18    2:38    0:55   
 181   1504  Karin Bredfelt                               34:57  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Lunds OK lag 1                                       11:24   15:09   17:40   18:53   20:12   22:35   24:48   28:43   31:37   33:55   34:57  
                                                                  11:24   3:45    2:31    1:13    1:19    2:23    2:13    3:55    2:54    2:18    1:02   
 182   1581  Johanna Niklasson                            34:58  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Falköpings AIK                                       5:46    9:40    12:07   13:26   14:58   17:58   26:12   29:37   31:43   34:07   34:58  
                                                                  5:46    3:54    2:27    1:19    1:32    3:00    8:14    3:25    2:06    2:24    0:51   
 183   1521  Linnea Lindström                             35:28  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Linköpings OK                                        14:16   17:29   19:47   20:59   22:32   25:29   27:07   30:26   32:08   34:19   35:28  
                                                                  14:16   3:13    2:18    1:12    1:33    2:57    1:38    3:19    1:42    2:11    1:09   
 184   1547  Malin Tedblad                                36:17  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Dacke                                             14:57   18:20   20:46   22:22   23:44   26:18   28:03   31:13   33:08   35:10   36:17  
                                                                  14:57   3:23    2:26    1:36    1:22    2:34    1:45    3:10    1:55    2:02    1:07   
 185   1547  Maja Andersson                               36:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    OK Dacke                                             12:12   15:36   18:25   19:57   21:39   24:33   26:30   31:01   33:06   35:20   36:23  
                                                                  12:12   3:24    2:49    1:32    1:42    2:54    1:57    4:31    2:05    2:14    1:03   
 186   1558  Lovisa Svensson                              37:54  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    OK Klemmingen                                        10:53   15:07   18:12   19:55   22:07   26:52   28:49   32:56   35:03   37:10   37:54  
                                                                  10:53   4:14    3:05    1:43    2:12    4:45    1:57    4:07    2:07    2:07    0:44   
 187   1582  Linnéa Jansson                               38:30  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Lerums SOK                                           9:32    14:31   18:08   19:58   22:07   25:10   27:16   32:04   34:15   37:15   38:30  
                                                                  9:32    4:59    3:37    1:50    2:09    3:03    2:06    4:48    2:11    3:00    1:15   
 188   1536  Klara Ottosson                               38:36  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Sjövalla FK / IK Uven                                11:01   14:43   17:14   18:49   20:39   23:28   25:33   29:11   33:36   37:38   38:36  
                                                                  11:01   3:42    2:31    1:35    1:50    2:49    2:05    3:38    4:25    4:02    0:58   
 189   1545  Amanda Svensson                              39:23  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Bredaryds SOK                                        8:17    14:06   17:48   19:44   21:49   25:07   27:51   32:54   35:05   38:04   39:23  
                                                                  8:17    5:49    3:42    1:56    2:05    3:18    2:44    5:03    2:11    2:59    1:19   
 190   1546  Karin Pettersson                             39:29  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Nyköpings OK                                         15:44   19:40   22:15   23:33   25:04   27:49   29:55   33:47   35:53   38:26   39:29  
                                                                  15:44   3:56    2:35    1:18    1:31    2:45    2:06    3:52    2:06    2:33    1:03   
 191   1586  Elsa Granelund                               40:12  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Malungs OK/OK Skogsmårdarna                          7:08    12:59   16:46   18:38   20:48   24:46   27:34   33:07   35:59   39:08   40:12  
                                                                  7:08    5:51    3:47    1:52    2:10    3:58    2:48    5:33    2:52    3:09    1:04   
 192   1569  Johanna Huhta                                43:38  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    LYNX                                                 23:04   26:28   28:42   29:47   31:10   33:54   35:49   38:56   40:31   42:38   43:38  
                                                                  23:04   3:24    2:14    1:05    1:23    2:44    1:55    3:07    1:35    2:07    1:00   
 193   1569  Annika Kottonen                              45:19  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    LYNX                                                 23:08   26:31   29:03   30:10   31:33   33:59   35:57   39:14   42:23   44:21   45:19  
                                                                  23:08   3:23    2:32    1:07    1:23    2:26    1:58    3:17    3:09    1:58    0:58   
 194   1581  Malin Dahlberg                               45:20  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    Falköpings AIK                                       10:23   16:18   19:36   21:20   25:36   29:10   31:34   37:27   40:17   44:01   45:20  
                                                                  10:23   5:55    3:18    1:44    4:16    3:34    2:24    5:53    2:50    3:44    1:19   
       1562  Heidi Yliluoma                              Felst.  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        2    Paimion Rasti                                        3:55    7:01    9:36    10:48   -----   15:30   17:19   20:10   21:38   23:29   24:30  
                                                                  3:55    3:06    2:35    1:12            4:42    1:49    2:51    1:28    1:51    1:01   
       1570  Paula Westlund                              Felst.  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        1    OK Kåre lag 2                                        4:54    8:24    10:58   12:14   -----   16:29   18:54   22:58   30:20   32:44   33:47  
                                                                  4:54    3:30    2:34    1:16            4:15    2:25    4:04    7:22    2:24    1:03   
       1584  Siri Englund                                Felst.  1(120)  2(122)  3(124)  4(125)  5(126)  6(131)  7(113)  8(116)  9(117)  10(200)    M    
        3    Midälva OK / Sundsvalls OK                           4:17    7:23    9:27    11:26   12:31   14:17   15:35   -----   20:04   21:41   22:34  
                                                                  4:17    3:06    2:04    1:59    1:05    1:46    1:18            4:29    1:37    0:53   
                                                                          *135                                                                           
                                                                          18:50                                                                          
                                                                                                                                                         


Återgå till huvudsidan