U10-mila HD18 & D18 2006lö 2006-08-05 11:59
SPORTident sträcktiderskapad av OS2003 för Ungdomens 10-mila © Stephan Krämer 2003

 Pl    stnr  Namn                                          Tid                                                                                           




HD18 str 1-2               C 5.710 km                                  

  1     51   Richard Rosengren                            39:24  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Eksjö SOK / OK Njudung                               5:32    9:11    10:39   14:03   14:54   16:38   21:25   22:17   23:39   31:19   33:51  
                                                                  5:32    3:39    1:28    3:24    0:51    1:44    4:47    0:52    1:22    7:40    2:32   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  34:20   36:21   37:06   38:37   39:24                                                  
                                                                  0:29    2:01    0:45    1:31    0:47                                                   
  2     3    Emil Johansson                               40:29  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    OK Tisaren                                           5:26    9:06    10:36   13:56   14:46   16:31   20:57   21:45   23:38   32:55   35:35  
                                                                  5:26    3:40    1:30    3:20    0:50    1:45    4:26    0:48    1:53    9:17    2:40   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  36:04   37:35   38:23   39:50   40:29                                                  
                                                                  0:29    1:31    0:48    1:27    0:39                                                   
  3     43   Gustav Eklöf                                 40:55  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    IK Ymer / Rydboholms SK                              5:40    9:30    11:03   14:46   15:38   17:30   22:22   23:18   24:24   32:21   35:47  
                                                                  5:40    3:50    1:33    3:43    0:52    1:52    4:52    0:56    1:06    7:57    3:26   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  36:18   37:58   38:49   40:12   40:55                                                  
                                                                  0:31    1:40    0:51    1:23    0:43                                                   
  3     47   Emil Kalered                                 40:55  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    OK Kolmården/ Skogspojk. SOK                         5:34    9:08    10:38   14:05   14:55   16:36   21:13   21:58   23:37   33:02   35:40  
                                                                  5:34    3:34    1:30    3:27    0:50    1:41    4:37    0:45    1:39    9:25    2:38   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  36:08   37:51   38:43   40:12   40:55                                                  
                                                                  0:28    1:43    0:52    1:29    0:43                                                   
  5     7    Fredrik Larsson                              40:59  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Hagaby Goif                                          5:45    9:35    11:04   14:42   15:30   17:22   22:19   23:11   24:19   32:58   35:50  
                                                                  5:45    3:50    1:29    3:38    0:48    1:52    4:57    0:52    1:08    8:39    2:52   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  36:20   38:02   38:47   40:15   40:59                                                  
                                                                  0:30    1:42    0:45    1:28    0:44                                                   
  6     19   Hampus Olesund                               41:06  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    FK Herkules/Sävedalen/Landehof                       7:56    12:19   13:46   17:03   18:08   20:03   25:10   25:58   27:13   32:55   35:47  
                                                                  7:56    4:23    1:27    3:17    1:05    1:55    5:07    0:48    1:15    5:42    2:52   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  36:19   38:03   38:49   40:16   41:06                                                  
                                                                  0:32    1:44    0:46    1:27    0:50                                                   
  7     75   Simon Sanderi                                42:04  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Istrums SK / Lidköpings VSK                          7:56    12:21   13:48   16:52   17:54   19:36   24:32   25:21   26:31   31:17   35:02  
                                                                  7:56    4:25    1:27    3:04    1:02    1:42    4:56    0:49    1:10    4:46    3:45   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  35:36   38:55   39:35   41:13   42:04                                                  
                                                                  0:34    3:19    0:40    1:38    0:51                                                   
  8     67   Erik Rosander                                42:54  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    OK Denseln / Finspångs OK                            8:02    11:47   13:16   17:47   18:45   20:30   25:28   26:10   27:24   34:30   37:31  
                                                                  8:02    3:45    1:29    4:31    0:58    1:45    4:58    0:42    1:14    7:06    3:01   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  37:59   39:49   40:40   42:10   42:54                                                  
                                                                  0:28    1:50    0:51    1:30    0:44                                                   
  9     4    Tuomas Metsälä                               43:18  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Lynx / Angelniemen Ankkuri                           6:17    11:04   12:35   16:08   17:06   19:43   25:09   26:03   27:15   33:36   37:38  
                                                                  6:17    4:47    1:31    3:33    0:58    2:37    5:26    0:54    1:12    6:21    4:02   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:09   40:13   40:58   42:31   43:18                                                  
                                                                  0:31    2:04    0:45    1:33    0:47                                                   
 10     8    Simon Sjöhed                                 43:32  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Gävle OK                                             6:37    10:35   12:12   15:24   16:22   19:43   25:44   26:39   27:59   34:24   37:35  
                                                                  6:37    3:58    1:37    3:12    0:58    3:21    6:01    0:55    1:20    6:25    3:11   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:07   40:21   41:03   42:45   43:32                                                  
                                                                  0:32    2:14    0:42    1:42    0:47                                                   
 11     68   Albin Ridefelt                               43:37  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    IF Thor / OK Linné                                   6:36    10:22   11:40   14:39   15:30   17:55   25:02   25:51   27:05   33:09   36:05  
                                                                  6:36    3:46    1:18    2:59    0:51    2:25    7:07    0:49    1:14    6:04    2:56   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  36:31   38:40   39:14   42:52   43:37                                                  
                                                                  0:26    2:09    0:34    3:38    0:45                                                   
 12     28   Karl Larsson                                 43:44  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    OK Klemmingen                                        6:25    10:31   12:08   16:09   17:13   19:23   26:06   26:56   27:58   34:39   37:36  
                                                                  6:25    4:06    1:37    4:01    1:04    2:10    6:43    0:50    1:02    6:41    2:57   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:12   39:59   41:35   42:59   43:44                                                  
                                                                  0:36    1:47    1:36    1:24    0:45                                                   
 13     16   Erik Nilsson                                 43:50  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    TEAM AUSTRIA lag 1                                   6:09    10:22   11:58   15:25   16:21   19:30   26:36   27:24   28:41   34:44   38:07  
                                                                  6:09    4:13    1:36    3:27    0:56    3:09    7:06    0:48    1:17    6:03    3:23   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:35   40:31   41:14   42:55   43:50                                                  
                                                                  0:28    1:56    0:43    1:41    0:55                                                   
 14     80   Victor Hermansson                            44:22  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Bredaryds SOK / OK Stigen                            6:17    11:10   12:36   15:49   16:45   20:38   25:50   26:36   27:51   34:08   36:53  
                                                                  6:17    4:53    1:26    3:13    0:56    3:53    5:12    0:46    1:15    6:17    2:45   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  37:28   39:45   40:28   43:33   44:22                                                  
                                                                  0:35    2:17    0:43    3:05    0:49                                                   
 15     15   Andreas Allerhed                             44:26  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    IFK Moras OK                                         5:40    9:19    10:46   14:08   14:57   16:44   21:29   22:17   23:49   35:26   38:22  
                                                                  5:40    3:39    1:27    3:22    0:49    1:47    4:45    0:48    1:32    11:37   2:56   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:57   40:59   41:48   43:39   44:26                                                  
                                                                  0:35    2:02    0:49    1:51    0:47                                                   
 16     59   Mikael Andersson                             44:54  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    OK Skogshjortarna                                    5:59    10:16   11:45   15:42   16:47   18:48   25:17   26:07   27:21   34:39   38:05  
                                                                  5:59    4:17    1:29    3:57    1:05    2:01    6:29    0:50    1:14    7:18    3:26   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:35   40:37   42:31   44:09   44:54                                                  
                                                                  0:30    2:02    1:54    1:38    0:45                                                   
 17     11   Jens Öström                                  44:57  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    OK Tyr                                               8:03    11:53   13:25   17:55   18:50   20:40   25:57   26:44   27:55   34:42   38:00  
                                                                  8:03    3:50    1:32    4:30    0:55    1:50    5:17    0:47    1:11    6:47    3:18   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:29   40:34   42:29   44:07   44:57                                                  
                                                                  0:29    2:05    1:55    1:38    0:50                                                   
 18     31   Matti Takala                                 44:59  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Valkeakosken Haka                                    8:23    12:05   13:39   17:10   18:15   20:13   25:34   26:18   27:31   34:44   38:04  
                                                                  8:23    3:42    1:34    3:31    1:05    1:58    5:21    0:44    1:13    7:13    3:20   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:33   40:38   42:33   44:11   44:59                                                  
                                                                  0:29    2:05    1:55    1:38    0:48                                                   
 19     36   Johan Strid                                  45:01  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Ulricehamns OK                                       6:27    10:30   11:51   15:07   16:01   19:35   26:16   27:00   28:13   34:10   37:19  
                                                                  6:27    4:03    1:21    3:16    0:54    3:34    6:41    0:44    1:13    5:57    3:09   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  37:53   39:54   40:37   44:15   45:01                                                  
                                                                  0:34    2:01    0:43    3:38    0:46                                                   
 20     27   Robbin Gelinder                              45:06  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Bromma-Vällinby SOK/Turebergs                        7:59    12:06   13:34   17:30   18:27   20:26   25:32   26:12   27:23   34:41   37:53  
                                                                  7:59    4:07    1:28    3:56    0:57    1:59    5:06    0:40    1:11    7:18    3:12   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:21   40:48   42:40   44:16   45:06                                                  
                                                                  0:28    2:27    1:52    1:36    0:50                                                   
 20     63   Christian Pfeifer                            45:06  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    TEAM AUSTRIA lag 2                                   8:07    11:52   13:21   16:50   17:56   19:56   25:21   26:09   27:22   34:28   38:08  
                                                                  8:07    3:45    1:29    3:29    1:06    2:00    5:25    0:48    1:13    7:06    3:40   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:38   40:43   42:41   44:21   45:06                                                  
                                                                  0:30    2:05    1:58    1:40    0:45                                                   
 22     83   Anton Sundin                                 45:12  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Strängnäs-Malmby OL                                  8:27    12:14   13:47   17:19   18:22   20:23   25:39   26:26   27:41   34:36   38:02  
                                                                  8:27    3:47    1:33    3:32    1:03    2:01    5:16    0:47    1:15    6:55    3:26   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  38:31   40:58   42:43   44:22   45:12                                                  
                                                                  0:29    2:27    1:45    1:39    0:50                                                   
 23     12   Tobias Augustsson                            45:15  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Tjällmo-Godegårds OK                                 6:09    9:54    11:28   15:05   16:04   20:52   25:36   26:29   27:44   34:02   36:43  
                                                                  6:09    3:45    1:34    3:37    0:59    4:48    4:44    0:53    1:15    6:18    2:41   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  37:27   40:06   40:49   44:24   45:15                                                  
                                                                  0:44    2:39    0:43    3:35    0:51                                                   
 24     24   Jonas Nordström                              45:31  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Snättringe/Tullinge/ÄlvsjöÖrby                       5:39    9:37    12:46   16:08   17:08   19:39   26:24   27:09   28:24   34:30   37:35  
                                                                  5:39    3:58    3:09    3:22    1:00    2:31    6:45    0:45    1:15    6:06    3:05   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M             *103                                   
                                                                  38:05   40:06   40:49   44:36   45:31           10:47                                  
                                                                  0:30    2:01    0:43    3:47    0:55                                                   
 25     64   Patrik Axelsson                              46:35  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Falköpings AIK / Tumba Mälarh.                       7:04    12:09   13:43   17:31   18:37   22:32   29:06   29:53   31:02   37:22   40:19  
                                                                  7:04    5:05    1:34    3:48    1:06    3:55    6:34    0:47    1:09    6:20    2:57   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  40:54   42:59   44:16   45:42   46:35                                                  
                                                                  0:35    2:05    1:17    1:26    0:53                                                   
 26     32   Marcus Andersson                             46:54  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Pan-Kristianst/Älme/Tormestorp                       6:08    9:57    11:22   15:04   16:05   19:24   29:00   29:50   31:04   37:39   40:37  
                                                                  6:08    3:49    1:25    3:42    1:01    3:19    9:36    0:50    1:14    6:35    2:58   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M             *110                                   
                                                                  41:15   43:24   44:39   46:07   46:54           26:44                                  
                                                                  0:38    2:09    1:15    1:28    0:47                                                   
 27     84   Simon Hannus                                 50:03  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Sundsvalls OK / Midälva OK                           8:14    12:29   13:57   18:22   19:30   21:53   29:49   30:45   32:02   39:26   42:49  
                                                                  8:14    4:15    1:28    4:25    1:08    2:23    7:56    0:56    1:17    7:24    3:23   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  43:25   45:51   46:46   49:16   50:03                                                  
                                                                  0:36    2:26    0:55    2:30    0:47                                                   
 28     72   Ville Kosola                                 50:15  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    SK Pohjantähti                                       6:52    11:10   12:35   16:09   17:10   21:09   26:22   27:11   28:26   37:07   42:23  
                                                                  6:52    4:18    1:25    3:34    1:01    3:59    5:13    0:49    1:15    8:41    5:16   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M             *111    *115                           
                                                                  43:04   45:31   46:18   48:10   50:15           35:36   44:48                          
                                                                  0:41    2:27    0:47    1:52    2:05                                                   
 29     23   Samuli Saarela                               50:20  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Koovee / Kos                                         7:48    13:51   15:27   18:53   19:52   22:18   28:18   29:22   33:44   40:42   43:42  
                                                                  7:48    6:03    1:36    3:26    0:59    2:26    6:00    1:04    4:22    6:58    3:00   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  44:44   47:18   47:59   49:33   50:20                                                  
                                                                  1:02    2:34    0:41    1:34    0:47                                                   
 30     39   Jussi Reijonen                               50:24  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Tampereen Pyrintö lag1                               8:08    11:55   13:32   17:35   18:38   20:31   25:53   26:37   27:46   41:31   44:41  
                                                                  8:08    3:47    1:37    4:03    1:03    1:53    5:22    0:44    1:09    13:45   3:10   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  45:16   47:16   48:03   49:39   50:24                                                  
                                                                  0:35    2:00    0:47    1:36    0:45                                                   
 31     88   Oscar Riis                                   52:10  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Gamleby/Västervik                                    6:46    12:09   13:50   18:41   20:30   24:14   29:30   30:22   31:44   42:50   45:59  
                                                                  6:46    5:23    1:41    4:51    1:49    3:44    5:16    0:52    1:22    11:06   3:09   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  46:44   48:46   49:43   51:19   52:10                                                  
                                                                  0:45    2:02    0:57    1:36    0:51                                                   
 32     56   Alexander Westberg                           53:20  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    OK Tranan                                            6:54    10:41   12:06   15:11   16:04   25:40   30:48   31:30   32:44   41:22   44:19  
                                                                  6:54    3:47    1:25    3:05    0:53    9:36    5:08    0:42    1:14    8:38    2:57   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  44:57   50:10   50:49   52:36   53:20                                                  
                                                                  0:38    5:13    0:39    1:47    0:44                                                   
 33     20   Pontus Johansson                             55:48  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Växjö OK/Kexholms SK/Lessebo O                       7:49    12:29   14:12   20:15   21:17   25:18   31:04   31:55   33:17   44:20   48:04  
                                                                  7:49    4:40    1:43    6:03    1:02    4:01    5:46    0:51    1:22    11:03   3:44   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  48:47   51:16   52:23   54:55   55:48                                                  
                                                                  0:43    2:29    1:07    2:32    0:53                                                   
 34     87   Tuomo Savolainen                             56:32  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Tampereen Pyrintö lag 2                              11:46   16:28   18:44   23:04   24:29   29:05   35:06   36:44   38:13   46:09   49:28  
                                                                  11:46   4:42    2:16    4:20    1:25    4:36    6:01    1:38    1:29    7:56    3:19   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  50:27   52:43   53:45   55:43   56:32                                                  
                                                                  0:59    2:16    1:02    1:58    0:49                                                   
 35     60   Jonas Johansson                              56:37  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Hjobygdens OK / Tibro AIK SOK                        8:44    14:07   16:07   20:44   21:53   26:08   32:20   33:19   35:58   44:44   48:59  
                                                                  8:44    5:23    2:00    4:37    1:09    4:15    6:12    0:59    2:39    8:46    4:15   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  49:48   52:09   53:36   55:36   56:37                                                  
                                                                  0:49    2:21    1:27    2:00    1:01                                                   
 36     52   David Modig                                  58:39  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    OK Alehof / Tolered Utby                             7:35    11:50   15:46   20:32   22:05   24:13   29:57   30:56   33:39   41:30   50:12  
                                                                  7:35    4:15    3:56    4:46    1:33    2:08    5:44    0:59    2:43    7:51    8:42   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  51:10   55:16   56:03   57:46   58:39                                                  
                                                                  0:58    4:06    0:47    1:43    0:53                                                   
 37     48   Carl-Johan Högberg                           60:19  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Eskilstuna OL                                        8:26    17:30   19:05   23:19   24:39   31:44   38:32   39:27   41:11   49:46   53:09  
                                                                  8:26    9:04    1:35    4:14    1:20    7:05    6:48    0:55    1:44    8:35    3:23   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  53:58   56:33   57:31   59:31   60:19                                                  
                                                                  0:49    2:35    0:58    2:00    0:48                                                   
 38     44   Erik Erlandsson                              60:44  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    Boxholm Mjölby OL / Rehns BK                         7:46    12:46   14:25   18:42   20:07   27:07   34:19   35:49   37:39   46:13   50:22  
                                                                  7:46    5:00    1:39    4:17    1:25    7:00    7:12    1:30    1:50    8:34    4:09   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  51:25   56:29   57:50   59:52   60:44                                                  
                                                                  1:03    5:04    1:21    2:02    0:52                                                   
 39     71   Mats Ernfridsson                             61:12  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    OK 64 TORPA                                          11:06   16:32   18:18   23:24   24:47   29:00   34:39   35:41   37:36   47:42   51:14  
                                                                  11:06   5:26    1:46    5:06    1:23    4:13    5:39    1:02    1:55    10:06   3:32   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  51:55   57:44   58:33   60:29   61:12                                                  
                                                                  0:41    5:49    0:49    1:56    0:43                                                   
 40     35   Jakob Lundberg                               61:18  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    KFUM Örebro OK                                       11:05   16:35   18:23   23:23   24:53   28:49   34:53   35:51   37:44   47:58   51:18  
                                                                  11:05   5:30    1:48    5:00    1:30    3:56    6:04    0:58    1:53    10:14   3:20   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  52:03   57:41   58:32   60:28   61:18                                                  
                                                                  0:45    5:38    0:51    1:56    0:50                                                   
 41     79   Anton Udd                                    63:22  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Markbygdens OK                                       7:55    12:03   13:40   18:14   19:13   21:16   26:43   27:38   33:49   46:25   54:04  
                                                                  7:55    4:08    1:37    4:34    0:59    2:03    5:27    0:55    6:11    12:36   7:39   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M             *114                                   
                                                                  55:00   57:42   58:54   62:22   63:22           51:02                                  
                                                                  0:56    2:42    1:12    3:28    1:00                                                   
 42     40   Jüri Joonas                                  65:23  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        2    OK Võru                                              7:58    15:42   17:49   23:54   25:05   32:08   39:20   40:42   42:43   51:29   55:23  
                                                                  7:58    7:44    2:07    6:05    1:11    7:03    7:12    1:22    2:01    8:46    3:54   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  56:20   61:27   62:37   64:29   65:23                                                  
                                                                  0:57    5:07    1:10    1:52    0:54                                                   
 43     55   Niko-Petteri Salo                            72:02  1(101)  2(102)  3(139)  4(149)  5(106)  6(129)  7(108)  8(109)  9(110)  10(130) 11(133) 
        1    Paimion Rasti                                        9:46    14:13   15:51   22:06   23:42   28:44   35:07   36:16   37:56   52:39   60:15  
                                                                  9:46    4:27    1:38    6:15    1:36    5:02    6:23    1:09    1:40    14:43   7:36   
                                                                 12(114) 13(134) 14(117) 15(200)    M                                                    
                                                                  61:29   65:22   66:56   69:59   72:02                                                  
                                                                  1:14    3:53    1:34    3:03    2:03                                                   


Återgå till huvudsidan