Pl lagnr Lag Namn Tid Tid
HD12 (66/66) efter sträcka 2 Preliminär resultatlist
1 804 OK Tyr Emil Wikström 17:51 34:10
1 864 OK Hammaren Lag 1 Fredrik Ahnlén 17:50 34:10
3 805 Täby OK / Turebergs IF Jens Rönnols 15:19 35:39
4 803 Stora Tuna IK Lag 2 Maria Åkerblom 17:51 38:10
5 823 Hagaby GoIF Marlene Wixner Johansson 20:40 38:14
6 810 Stora Tuna IK Lag 1 Lina Lång 17:55 38:20
7 848 Løten o-lag Öystein Storsveen 18:11 38:38
8 814 Gävle OK Robert Nilsson 19:45 38:40
9 808 Nyköpings OK Anton Bergström 18:21 38:45
10 801 Södertälje-Nykvarn Orientering Lag Rasmus Vedin 18:29 38:48
11 843 FK Herkules Niklas Helmertz 18:46 38:54
12 802 IFK Moras OK Linus Lövgren 18:43 39:00
13 818 Hestra IF Martin Johansson 17:57 40:20
14 813 Nässjö OK Elin Svensson 20:15 40:35
15 834 OK Landehof Filip Wadsten 22:11 40:58
16 863 SOL Tranås Daniel Posch 18:17 41:09
17 855 Uddevalla OK Henrik Karlsson 26:00 42:09
18 829 Kangasala SK IIda Savolainen 20:02 42:39
19 842 OK Kullingshof Lag 2 Emil Andersson 17:03 42:53
20 828 Kinnaströms SK / OK Mark Josefin Andersson 16:40 43:33
21 847 OK Räven / Bredareds IF Lovisa Hansson 16:46 43:37
22 857 Laxå OK Lag 1 Rebecka Höög 23:28 43:59
23 860 Tampereen Pyrintö Elias Kuukka 21:10 44:02
24 831 KFUM Örebro / Almby IK Hanna Wedin 29:14 45:39
25 815 Forsa OK Gustav Kvick 25:59 46:40
26 827 Helsingin Suunnistajat Atte Lahtinen 24:14 47:09
27 861 Tullinge SK / Snättringe SK Martin Nilsson 24:27 47:26
28 841 Falköpings AIK Klara Fredriksson 26:31 47:30
29 865 OK Hammaren Lag 2 Ebba Lindholm 24:09 47:44
30 819 Trollhättans SOK Julia Mattsson 24:50 47:48
30 830 OK Skogsfalken Lag 1 Fredrik Wennermark 27:25 47:48
32 849 OK Skogsfalken Lag 2 Felicia Nilsson 24:51 47:52
33 854 OK Löftan Lag 1 Mohannes Karlsson 24:53 48:09
34 850 OK Tylöskog Erik Svärd 25:09 48:18
34 858 Laxå OK Lag 2 Oskar Persson 25:55 48:18
36 820 OK Ravinen Lag 1 Markus Westblad 20:43 48:23
37 862 OK Löftan Lag 2 Daniel Andersson 25:56 48:29
38 822 Hjärnarps GH OL/Helsingborg Kajsa Hedin 25:38 48:51
39 825 Istrums SK Gustav Jakobsson 26:13 49:19
40 859 OK Roxen Hanna Lilliecreutz 28:49 49:32
41 832 OK Klemmingen Gnesta Johanne Johnson 23:36 51:41
42 826 Järla IF OK Max Brandhorst 23:30 51:50
43 821 Vänersborgs SK Erik Lindblom 30:55 51:58
44 840 OK Klyftamo/Mariestads FK Victoria Gunnerek 31:21 52:00
45 856 Kvarnsvedens OK Ingrid Stigsmark 29:07 53:25
46 837 Linköpings OK Linnea Faxén 27:31 54:27
47 835 Sjövalla FK Josephine Davallius 28:25 55:03
48 846 OK Djerf Veronica Ljungström 28:24 55:48
49 839 KOO-VEE Haini Leinonen 32:42 55:49
50 807 Delta Vilho Loukkalahti 30:48 57:56
51 844 OK Ravinen Lag 2 Anders Nyberg 37:01 58:28
52 838 OK Kullingshof Lag 1 Pontus Johansson 25:24 59:11
53 809 OK Nackhe Lag 1 Ellen Johnsson 25:59 63:01
54 853 Ronneby OK / Stigmännen Olof Hedberg 29:56 63:38
55 811 Södertälje-Nykvarn Orientering Lag Frida Hellstadius 30:09 63:40
56 845 Tjällmo-Godegårds OK / Kils OK Andreas Johansson 30:32 64:09
57 851 Rehns BK Kristin Olovsson 41:22 64:28
58 836 Lidköpings Vintersportklubb Malin Hallberg 33:03 64:53
59 812 Eskilstuna OL / OK Tor Martin Norrman 34:58 68:34
60 852 OK Nackhe Lag 2 Julia Olsson 35:27 69:25
61 866 IK Gandvik Mikaela Andersén 42:49 74:50
62 806 Saulkrasti, Lettland Anna-Madara Perkone 21:42 83:01
63 816 OK 64 Torpa Adam Hansson 68:38 89:25
817 Halmstad OK N.N ej start ej start
824 IF Hallby SOK N.N ej start ej start
833 Kils OK N.N ej start ej start
Återgå till huvudsidan