Pl tartnr Namn Kla. Tid
HD12 str 3 A 2.630 km
1 1856 Patrik Nolåkers XHD12 18:26 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 Kvarnsvedens OK 4:30 8:02 9:42 11:10 12:20 13:37 15:09 17:02 18:26
4:30 3:32 1:40 1:28 1:10 1:17 1:32 1:53 1:24
2 1864 Anton Helgman XHD12 19:44 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Hammaren Lag 1 4:28 7:38 9:13 10:42 14:02 15:13 16:29 18:25 19:44
4:28 3:10 1:35 1:29 3:20 1:11 1:16 1:56 1:19
3 1830 Filip Olsson XHD12 20:03 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Skogsfalken Lag 1 4:50 7:58 9:43 11:22 13:06 14:32 16:28 18:47 20:03
4:50 3:08 1:45 1:39 1:44 1:26 1:56 2:19 1:16
4 1812 Eddie Klemets XHD12 20:09 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Eskilstuna OL / OK To 5:12 8:37 10:28 12:09 13:40 15:14 16:52 18:33 20:09
5:12 3:25 1:51 1:41 1:31 1:34 1:38 1:41 1:36
5 1813 Eric Hansson XHD12 20:19 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Nässjö OK 4:48 7:53 9:33 11:05 12:42 14:31 17:07 19:02 20:19
4:48 3:05 1:40 1:32 1:37 1:49 2:36 1:55 1:17
6 1860 Emmi Mähönen XHD12 20:43 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Tampereen Pyrintö 5:01 8:30 10:16 11:55 13:09 15:03 17:29 19:21 20:43
5:01 3:29 1:46 1:39 1:14 1:54 2:26 1:52 1:22
7 1821 Evelina Johansson XHD12 20:44 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Vänersborgs SK 5:20 9:15 10:55 12:36 13:55 15:23 17:11 19:28 20:44
5:20 3:55 1:40 1:41 1:19 1:28 1:48 2:17 1:16
8 1827 Essi Hietaoja XHD12 20:49 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Helsingin Suunnistaja 5:59 9:24 11:06 12:40 13:53 15:32 17:31 19:30 20:49
5:59 3:25 1:42 1:34 1:13 1:39 1:59 1:59 1:19
9 1810 Emil Svensk XHD12 21:02 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Stora Tuna IK Lag 1 4:24 10:36 12:01 13:22 14:43 16:41 18:08 19:48 21:02
4:24 6:12 1:25 1:21 1:21 1:58 1:27 1:40 1:14
10 1829 Lassi Tanskanen XHD12 21:19 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Kangasala SK 4:59 8:23 10:07 11:41 15:09 16:31 18:09 19:56 21:19
4:59 3:24 1:44 1:34 3:28 1:22 1:38 1:47 1:23
11 1842 Jesper Sjögren XHD12 21:40 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Kullingshof Lag 2 5:07 8:29 10:14 11:49 13:39 16:05 18:37 20:18 21:40
5:07 3:22 1:45 1:35 1:50 2:26 2:32 1:41 1:22
12 1828 Pontus Karlsson XHD12 21:55 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Kinnaströms SK / OK M 4:46 7:46 9:26 11:00 14:11 15:56 18:50 20:42 21:55
4:46 3:00 1:40 1:34 3:11 1:45 2:54 1:52 1:13
13 1808 Didrik Hall XHD12 21:57 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Nyköpings OK 5:03 8:39 10:23 12:25 14:21 16:14 18:53 20:35 21:57
5:03 3:36 1:44 2:02 1:56 1:53 2:39 1:42 1:22
14 1805 Annika Nilsson XHD12 22:11 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Täby OK / Turebergs I 4:56 8:29 10:12 11:46 15:01 16:50 18:36 20:50 22:11
4:56 3:33 1:43 1:34 3:15 1:49 1:46 2:14 1:21
15 1805 Hedvik Markgren XHD12 22:16 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Täby OK / Turebergs I 4:58 8:35 10:20 11:55 14:59 16:56 18:40 20:49 22:16
4:58 3:37 1:45 1:35 3:04 1:57 1:44 2:09 1:27
16 1861 Linnea Adolfsson XHD12 22:23 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Tullinge SK / Snättri 5:09 8:38 10:32 12:17 13:31 15:06 18:54 20:50 22:23
5:09 3:29 1:54 1:45 1:14 1:35 3:48 1:56 1:33
17 1818 Martin Larsson XHD12 22:33 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Hestra IF 5:06 8:34 10:24 11:59 13:09 14:51 19:04 21:08 22:33
5:06 3:28 1:50 1:35 1:10 1:42 4:13 2:04 1:25
18 1808 Daniel Nilsson XHD12 23:00 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 Nyköpings OK 4:59 8:33 12:00 13:27 14:31 16:17 19:33 21:30 23:00
4:59 3:34 3:27 1:27 1:04 1:46 3:16 1:57 1:30
19 1807 Otto Loukkalahti XHD12 23:25 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Delta 4:42 7:45 9:13 10:41 11:43 12:59 20:52 22:16 23:25
4:42 3:03 1:28 1:28 1:02 1:16 7:53 1:24 1:09
20 1801 Jonas Ehn XHD12 23:30 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Södertälje-Nykvarn Or 5:50 9:34 11:24 13:17 14:32 16:37 19:44 22:07 23:30
5:50 3:44 1:50 1:53 1:15 2:05 3:07 2:23 1:23
21 1836 Jesper Liderud XHD12 23:31 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Lidköpings Vinterspor 4:47 8:29 10:02 11:43 13:51 16:10 20:15 22:05 23:31
4:47 3:42 1:33 1:41 2:08 2:19 4:05 1:50 1:26
22 1837 Erik Sköld XHD12 23:39 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Linköpings OK 5:37 10:20 12:15 14:12 15:30 16:59 19:59 22:06 23:39
5:37 4:43 1:55 1:57 1:18 1:29 3:00 2:07 1:33
23 1857 Lucas Oskarsson XHD12 24:40 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Laxå OK Lag 1 5:14 9:00 10:57 12:52 14:00 16:01 21:18 23:20 24:40
5:14 3:46 1:57 1:55 1:08 2:01 5:17 2:02 1:20
24 1809 Joel Johnsson XHD12 24:42 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Nackhe Lag 1 4:50 9:14 10:44 12:14 15:15 16:20 21:22 23:19 24:42
4:50 4:24 1:30 1:30 3:01 1:05 5:02 1:57 1:23
25 1802 Fredrik Gummus XHD12 24:48 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 IFK Moras OK 5:09 9:25 11:06 12:43 14:10 16:14 21:38 23:18 24:48
5:09 4:16 1:41 1:37 1:27 2:04 5:24 1:40 1:30
26 1822 Anna Åhlin XHD12 24:49 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Hjärnarps GH OL/Helsi 5:16 8:35 10:27 12:09 13:20 16:08 21:14 23:27 24:49
5:16 3:19 1:52 1:42 1:11 2:48 5:06 2:13 1:22
27 1803 Gustaf Nilsson XHD12 25:12 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Stora Tuna IK Lag 2 4:34 10:50 12:14 13:38 14:59 16:57 22:27 24:01 25:12
4:34 6:16 1:24 1:24 1:21 1:58 5:30 1:34 1:11
28 1814 Nils Lemoine XHD12 25:34 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Gävle OK 5:49 10:00 12:12 14:13 15:50 17:43 22:02 24:02 25:34
5:49 4:11 2:12 2:01 1:37 1:53 4:19 2:00 1:32
29 1835 Anna Wallin XHD12 25:37 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Sjövalla FK 5:36 10:51 13:05 14:58 16:36 18:04 22:02 24:08 25:37
5:36 5:15 2:14 1:53 1:38 1:28 3:58 2:06 1:29
30 1843 Jonathan Bernhed XHD12 25:39 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 FK Herkules 5:51 10:11 12:29 14:17 17:26 19:49 22:34 24:16 25:39
5:51 4:20 2:18 1:48 3:09 2:23 2:45 1:42 1:23
31 1843 Johan Höglund XHD12 25:41 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 FK Herkules 5:53 10:27 12:19 14:17 17:25 19:48 22:34 24:18 25:41
5:53 4:34 1:52 1:58 3:08 2:23 2:46 1:44 1:23
32 1814 Kristin Boman XHD12 25:46 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Gävle OK 5:50 10:02 12:11 14:12 15:52 17:46 21:59 24:07 25:46
5:50 4:12 2:09 2:01 1:40 1:54 4:13 2:08 1:39
33 1843 Lukas Persson XHD12 25:52 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 FK Herkules 5:48 10:33 12:24 14:29 16:09 19:51 22:35 24:25 25:52
5:48 4:45 1:51 2:05 1:40 3:42 2:44 1:50 1:27
33 1859 Klara Svedevall XHD12 25:52 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Roxen 5:55 10:34 12:22 14:23 16:19 18:22 21:42 24:15 25:52
5:55 4:39 1:48 2:01 1:56 2:03 3:20 2:33 1:37
35 1823 Frida Karlsson XHD12 26:49 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Hagaby GoIF 5:46 10:06 12:11 14:12 16:08 18:31 21:51 25:02 26:49
5:46 4:20 2:05 2:01 1:56 2:23 3:20 3:11 1:47
36 1845 Jessica Augustsson XHD12 26:57 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Tjällmo-Godegårds OK 5:25 9:48 11:54 13:31 14:46 19:06 23:29 25:25 26:57
5:25 4:23 2:06 1:37 1:15 4:20 4:23 1:56 1:32
37 1847 Anne Hansson XHD12 27:11 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Räven / Bredareds 6:06 11:18 13:22 15:26 17:17 19:16 23:07 25:38 27:11
6:06 5:12 2:04 2:04 1:51 1:59 3:51 2:31 1:33
38 1846 Patrik Svensson XHD12 27:35 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Djerf 6:02 11:14 13:31 15:52 17:26 19:47 23:38 25:56 27:35
6:02 5:12 2:17 2:21 1:34 2:21 3:51 2:18 1:39
39 1839 Henna Soarinen XHD12 28:13 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 KOO-VEE 5:51 10:23 12:28 14:18 15:48 17:27 24:21 26:33 28:13
5:51 4:32 2:05 1:50 1:30 1:39 6:54 2:12 1:40
40 1819 Josefine Kristiansson XHD12 28:35 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Trollhättans SOK 6:35 12:03 14:34 16:39 19:09 21:59 24:03 27:05 28:35
6:35 5:28 2:31 2:05 2:30 2:50 2:04 3:02 1:30
41 1844 Josefin Dahlgren XHD12 28:36 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Ravinen Lag 2 6:11 11:41 14:21 16:29 18:24 20:38 24:24 26:51 28:36
6:11 5:30 2:40 2:08 1:55 2:14 3:46 2:27 1:45
42 1850 Martin Karlsson XHD12 28:43 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Tylöskog 5:56 11:45 13:35 15:28 17:07 19:39 25:07 27:06 28:43
5:56 5:49 1:50 1:53 1:39 2:32 5:28 1:59 1:37
43 1819 Sara Schmidt XHD12 28:46 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Trollhättans SOK 6:38 12:05 14:31 16:39 19:04 21:58 24:13 27:10 28:46
6:38 5:27 2:26 2:08 2:25 2:54 2:15 2:57 1:36
44 1820 Matilda Holmström XHD12 29:00 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Ravinen Lag 1 5:29 9:26 11:25 13:16 17:01 19:11 25:05 27:27 29:00
5:29 3:57 1:59 1:51 3:45 2:10 5:54 2:22 1:33
45 1856 Linnea Ekskog XHD12 29:42 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Kvarnsvedens OK 6:45 12:18 14:58 17:14 19:06 21:53 25:08 27:54 29:42
6:45 5:33 2:40 2:16 1:52 2:47 3:15 2:46 1:48
46 1856 Karolina Goth XHD12 29:46 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Kvarnsvedens OK 6:37 12:09 14:47 17:08 18:51 21:54 25:12 28:00 29:46
6:37 5:32 2:38 2:21 1:43 3:03 3:18 2:48 1:46
47 1840 Markus Bengtsson XHD12 30:35 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 OK Klyftamo/Mariestad 7:05 12:29 14:50 17:02 18:38 21:33 25:27 28:59 30:35
7:05 5:24 2:21 2:12 1:36 2:55 3:54 3:32 1:36
48 1826 Hilda Mattson XHD12 30:59 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Järla IF OK 6:04 11:25 13:35 15:32 16:55 18:51 27:10 29:26 30:59
6:04 5:21 2:10 1:57 1:23 1:56 8:19 2:16 1:33
49 1840 Tova Holm XHD12 31:11 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Klyftamo/Mariestad 7:10 12:40 14:57 17:15 18:52 21:30 25:31 29:13 31:11
7:10 5:30 2:17 2:18 1:37 2:38 4:01 3:42 1:58
50 1832 Ebba Askerljung XHD12 31:12 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Klemmingen Gnesta 6:45 12:26 15:03 17:30 19:47 22:03 27:23 29:44 31:12
6:45 5:41 2:37 2:27 2:17 2:16 5:20 2:21 1:28
51 1854 Josefina Evertsson XHD12 31:31 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Löftan Lag 1 6:19 15:40 18:13 20:27 21:57 23:42 27:05 29:55 31:31
6:19 9:21 2:33 2:14 1:30 1:45 3:23 2:50 1:36
52 1813 Frida Persson XHD12 31:36 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Nässjö OK 5:26 10:50 13:21 15:32 17:05 21:25 27:24 29:56 31:36
5:26 5:24 2:31 2:11 1:33 4:20 5:59 2:32 1:40
53 1832 Tove Sahl Paavo XHD12 32:36 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 OK Klemmingen Gnesta 6:52 12:52 15:32 18:13 20:11 22:14 27:48 30:34 32:36
6:52 6:00 2:40 2:41 1:58 2:03 5:34 2:46 2:02
54 1845 Anna Lundqvist XHD12 33:02 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Tjällmo-Godegårds OK 6:18 15:32 17:58 20:08 21:38 23:20 29:07 31:28 33:02
6:18 9:14 2:26 2:10 1:30 1:42 5:47 2:21 1:34
55 1811 Anna Wehlin XHD12 33:06 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Södertälje-Nykvarn Or 6:07 19:10 22:19 24:26 26:19 28:07 29:39 31:37 33:06
6:07 13:03 3:09 2:07 1:53 1:48 1:32 1:58 1:29
56 1855 Victor Flingmark XHD12 33:08 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Uddevalla OK 5:15 14:42 16:54 18:47 20:02 22:34 29:38 31:36 33:08
5:15 9:27 2:12 1:53 1:15 2:32 7:04 1:58 1:32
57 1855 Julia Ohlsson XHD12 33:22 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Uddevalla OK 5:25 14:36 16:55 18:48 20:03 22:39 29:39 31:41 33:22
5:25 9:11 2:19 1:53 1:15 2:36 7:00 2:02 1:41
58 1866 Andreas Brag-Jonsson XHD12 33:33 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 IK Gandvik 6:34 11:33 14:35 17:04 18:47 21:15 29:39 31:55 33:33
6:34 4:59 3:02 2:29 1:43 2:28 8:24 2:16 1:38
59 1858 Kalle Kjellstrand XHD12 33:39 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Laxå OK Lag 2 7:57 12:22 14:35 16:22 17:47 20:12 29:47 32:00 33:39
7:57 4:25 2:13 1:47 1:25 2:25 9:35 2:13 1:39
60 1807 Pauli Patinen XHD12 33:47 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Delta 5:33 10:37 12:57 14:56 21:26 24:17 29:38 32:05 33:47
5:33 5:04 2:20 1:59 6:30 2:51 5:21 2:27 1:42
61 1808 Chantal Oppliger XHD12 34:04 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Nyköpings OK 6:31 13:06 15:14 17:27 18:53 21:15 29:19 32:17 34:04
6:31 6:35 2:08 2:13 1:26 2:22 8:04 2:58 1:47
62 1801 Johan Ek Larsson XHD12 34:34 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Södertälje-Nykvarn Or 5:38 17:24 19:14 20:51 22:15 24:09 31:15 33:12 34:34
5:38 11:46 1:50 1:37 1:24 1:54 7:06 1:57 1:22
63 1848 Marte Fallbakken Berg XHD12 35:05 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Løten o-lag 5:28 10:06 12:01 13:51 23:45 27:27 31:23 33:49 35:05
5:28 4:38 1:55 1:50 9:54 3:42 3:56 2:26 1:16
64 1815 Agnes Å XHD12 35:10 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Forsa OK 5:57 16:26 18:42 20:43 22:22 24:45 31:17 33:50 35:10
5:57 10:29 2:16 2:01 1:39 2:23 6:32 2:33 1:20
65 1849 Tove Ingvarsson XHD12 35:13 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Skogsfalken Lag 2 7:41 13:10 15:23 18:04 19:34 21:58 30:57 33:23 35:13
7:41 5:29 2:13 2:41 1:30 2:24 8:59 2:26 1:50
66 1815 Sara Andersson XHD12 35:17 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Forsa OK 7:52 16:24 18:40 20:40 22:21 24:43 31:15 33:50 35:17
7:52 8:32 2:16 2:00 1:41 2:22 6:32 2:35 1:27
67 1860 Virekunnas XHD12 35:47 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 Tampereen Pyrintö 5:41 11:20 13:50 15:42 17:23 20:19 31:50 34:19 35:47
5:41 5:39 2:30 1:52 1:41 2:56 11:31 2:29 1:28
68 1860 Salla Vainelainen XHD12 35:50 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Tampereen Pyrintö 5:35 11:16 13:48 15:43 17:20 20:15 31:49 34:18 35:50
5:35 5:41 2:32 1:55 1:37 2:55 11:34 2:29 1:32
69 1804 Sofie Gustavsson XHD12 36:46 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Tyr 8:36 20:49 22:56 24:57 26:50 28:53 32:45 35:10 36:46
8:36 12:13 2:07 2:01 1:53 2:03 3:52 2:25 1:36
70 1858 Evelina Päivinemi XHD12 36:47 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Laxå OK Lag 2 8:07 13:23 16:18 18:43 20:35 25:13 30:58 34:48 36:47
8:07 5:16 2:55 2:25 1:52 4:38 5:45 3:50 1:59
71 1861 Olle Andersson XHD12 36:59 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Tullinge SK / Snättri 6:35 14:42 17:30 21:01 22:59 26:25 32:25 35:21 36:59
6:35 8:07 2:48 3:31 1:58 3:26 6:00 2:56 1:38
72 1839 Sanna Kokkonen XHD12 37:38 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 KOO-VEE 5:54 10:59 13:38 15:56 17:37 27:21 33:02 36:02 37:38
5:54 5:05 2:39 2:18 1:41 9:44 5:41 3:00 1:36
73 1853 Margreta Äspvall XHD12 38:01 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Ronneby OK / Stigmänn 6:05 9:58 11:44 16:14 21:44 23:52 34:11 36:28 38:01
6:05 3:53 1:46 4:30 5:30 2:08 10:19 2:17 1:33
74 1853 André Andersson XHD12 38:10 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Ronneby OK / Stigmänn 6:19 11:09 14:10 17:11 19:03 21:58 34:12 36:30 38:10
6:19 4:50 3:01 3:01 1:52 2:55 12:14 2:18 1:40
75 1831 Erik Lindgren XHD12 38:41 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 KFUM Örebro / Almby I 9:03 14:47 17:21 19:36 21:35 24:10 33:49 36:56 38:41
9:03 5:44 2:34 2:15 1:59 2:35 9:39 3:07 1:45
76 1857 Cristian Karlsson XHD12 40:17 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Laxå OK Lag 1 7:28 17:49 20:31 22:56 25:38 29:37 35:15 38:50 40:17
7:28 10:21 2:42 2:25 2:42 3:59 5:38 3:35 1:27
77 1857 Josefine Höög XHD12 40:27 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 Laxå OK Lag 1 7:22 17:41 20:24 22:54 25:39 29:36 35:26 38:50 40:27
7:22 10:19 2:43 2:30 2:45 3:57 5:50 3:24 1:37
78 1852 Fanny Majlöv XHD12 40:51 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Nackhe Lag 2 11:25 17:12 20:05 22:38 24:06 26:57 36:12 38:56 40:51
11:25 5:47 2:53 2:33 1:28 2:51 9:15 2:44 1:55
79 1818 Rasmus Bäckström XHD12 41:05 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Hestra IF 5:54 22:53 24:56 27:15 28:58 31:10 36:29 39:11 41:05
5:54 16:59 2:03 2:19 1:43 2:12 5:19 2:42 1:54
80 1827 Katri Erkkilä XHD12 41:54 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Helsingin Suunnistaja 6:36 16:17 18:40 20:40 22:09 23:54 37:58 40:06 41:54
6:36 9:41 2:23 2:00 1:29 1:45 14:04 2:08 1:48
81 1805 Sofia Pettersson XHD12 42:06 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 Täby OK / Turebergs I 9:53 19:05 23:33 27:21 30:33 33:36 36:19 39:56 42:06
9:53 9:12 4:28 3:48 3:12 3:03 2:43 3:37 2:10
82 1865 Andrea Lotsander XHD12 42:23 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 OK Hammaren Lag 2 8:32 16:13 19:00 21:45 24:37 28:36 37:21 40:27 42:23
8:32 7:41 2:47 2:45 2:52 3:59 8:45 3:06 1:56
83 1865 Felicia Lotsander XHD12 42:33 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Hammaren Lag 2 8:33 16:14 18:53 21:49 24:41 28:40 37:20 40:29 42:33
8:33 7:41 2:39 2:56 2:52 3:59 8:40 3:09 2:04
84 1841 Lina Larsson XHD12 45:26 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Falköpings AIK 8:44 15:21 17:54 21:53 24:47 31:31 40:27 43:40 45:26
8:44 6:37 2:33 3:59 2:54 6:44 8:56 3:13 1:46
85 1803 Mats Nilsson XHD12 47:30 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Stora Tuna IK Lag 2 7:00 14:06 16:18 18:56 24:41 35:32 43:20 45:47 47:30
7:00 7:06 2:12 2:38 5:45 10:51 7:48 2:27 1:43
86 1829 Santeri Sainio XHD12 48:31 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Kangasala SK 4:58 8:31 10:15 11:49 28:47 29:54 44:03 46:53 48:31
4:58 3:33 1:44 1:34 16:58 1:07 14:09 2:50 1:38
87 1849 Matilda Arnesson XHD12 49:59 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 OK Skogsfalken Lag 2 8:17 16:00 19:16 22:01 23:58 28:21 45:18 48:02 49:59
8:17 7:43 3:16 2:45 1:57 4:23 16:57 2:44 1:57
88 1838 Emma Grane´r XHD12 54:21 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Kullingshof Lag 1 6:39 11:26 13:34 15:42 17:35 22:46 50:14 52:41 54:21
6:39 4:47 2:08 2:08 1:53 5:11 27:28 2:27 1:40
89 1863 Elin Posch XHD12 61:41 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 SOL Tranås 7:07 13:11 15:57 18:24 20:15 46:33 56:36 59:39 61:41
7:07 6:04 2:46 2:27 1:51 26:18 10:03 3:03 2:02
90 1863 Arvid Nord XHD12 61:43 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 SOL Tranås 7:01 13:03 15:52 18:18 20:10 46:31 56:30 59:40 61:43
7:01 6:02 2:49 2:26 1:52 26:21 9:59 3:10 2:03
91 1806 Evita Karlova XHD12 63:53 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Saulkrasti, Lettland 5:55 10:41 14:23 17:01 46:27 47:51 59:35 62:13 63:53
5:55 4:46 3:42 2:38 29:26 1:24 11:44 2:38 1:40
92 1825 Axel Svensson XHD12 64:12 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Istrums SK 8:14 15:19 18:46 21:37 27:16 29:48 60:03 62:24 64:12
8:14 7:05 3:27 2:51 5:39 2:32 30:15 2:21 1:48
93 1825 Sofia Lundberg XHD12 64:37 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Istrums SK 8:16 15:22 18:50 21:33 27:18 29:38 60:00 62:46 64:37
8:16 7:06 3:28 2:43 5:45 2:20 30:22 2:46 1:51
94 1825 Erika von Heideken XHD12 64:38 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
3 Istrums SK 8:18 15:22 18:48 21:38 27:13 29:36 60:02 62:48 64:38
8:18 7:04 3:26 2:50 5:35 2:23 30:26 2:46 1:50
95 1816 Simon Karlsson XHD12 90:28 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 OK 64 Torpa 11:18 49:03 51:14 63:13 68:30 81:12 84:03 88:27 90:28
11:18 37:45 2:11 11:59 5:17 12:42 2:51 4:24 2:01
96 1816 Alexander Samuelsson XHD12 90:36 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK 64 Torpa 11:22 49:00 51:20 63:10 68:27 81:10 84:07 88:35 90:36
11:22 37:38 2:20 11:50 5:17 12:43 2:57 4:28 2:01
1811 Jeanette Hellstadius XHD12 Felst. 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Södertälje-Nykvarn Or 6:18 ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
6:18
1851 Lars olovsson XHD12 Felst. 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 Rehns BK 6:12 17:14 19:22 21:33 ----- ----- ----- 53:14 54:51
6:12 11:02 2:08 2:11 31:41 1:37
1851 Maja Morawska XHD12 Felst. 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
2 Rehns BK 6:14 16:35 18:46 20:40 21:56 23:50 ----- 43:44 45:16
6:14 10:21 2:11 1:54 1:16 1:54 19:54 1:32
1862 Daniel Wemme XHD12 Felst. 1(102) 2(113) 3(115) 4(117) 5(116) 6(123) 7(150) 8(200) M
1 OK Löftan Lag 2 8:40 17:09 20:25 23:41 ----- 27:24 60:49 63:02 64:33
8:40 8:29 3:16 3:16 3:43 33:25 2:13 1:31
Återgå till huvudsidan