Pl tartnr Namn Kla. Tid
HD18 str 7-8 A 2.940 km
1 1 Tobias Olofsson-Bierf HD18 19:03 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *104
7 Ärla IF 4:17 7:03 10:02 12:08 15:04 16:11 17:55 19:03 6:19
4:17 2:46 2:59 2:06 2:56 1:07 1:44 1:08
2 18 Anders Åkerblom HD18 19:06 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Stora Tuna IK 4:10 6:55 10:26 12:20 15:00 16:15 17:59 19:06
4:10 2:45 3:31 1:54 2:40 1:15 1:44 1:07
3 7 Karol Myszkowski HD18 19:35 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Rehns BK Lag 1 3:36 6:02 9:00 10:40 13:33 17:25 18:45 19:35
3:36 2:26 2:58 1:40 2:53 3:52 1:20 0:50
4 20 Henrik Welin HD18 19:53 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Hagaby GoIF 4:09 6:35 9:30 11:48 14:29 17:16 18:45 19:53
4:09 2:26 2:55 2:18 2:41 2:47 1:29 1:08
5 77 Hjalmar Hurtig HD18 19:54 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Tjällmo-Godegårds OK 4:12 7:12 10:11 12:21 15:19 17:10 18:47 19:54
4:12 3:00 2:59 2:10 2:58 1:51 1:37 1:07
6 29 Robert Vångell HD18 20:02 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Linköpings OK 4:28 7:36 10:58 13:00 16:04 17:13 18:50 20:02
4:28 3:08 3:22 2:02 3:04 1:09 1:37 1:12
7 46 Johan Ekelöv HD18 20:37 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Kontinent/Ringsjö/Anr 4:33 7:16 10:40 12:48 15:58 17:32 19:22 20:37
4:33 2:43 3:24 2:08 3:10 1:34 1:50 1:15
8 15 Andreas Egneblad HD18 20:44 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Eskilstuna OL / OK To 4:22 6:55 11:29 13:19 15:56 17:50 19:34 20:44
4:22 2:33 4:34 1:50 2:37 1:54 1:44 1:10
9 23 Teija Kujanpää HD18 20:46 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Lynx 5:09 7:52 10:50 13:08 15:59 17:43 19:27 20:46
5:09 2:43 2:58 2:18 2:51 1:44 1:44 1:19
10 69 Per Pettersson HD18 21:07 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Nyköpings OK 4:06 7:15 10:19 12:28 16:03 18:17 19:50 21:07
4:06 3:09 3:04 2:09 3:35 2:14 1:33 1:17
11 3 Jonatan Aronsson HD18 21:11 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Tisaren 4:27 7:53 10:50 12:54 16:18 18:20 19:57 21:11
4:27 3:26 2:57 2:04 3:24 2:02 1:37 1:14
12 43 David Johansson HD18 21:17 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 IK Ymer / Rydboholm 5:08 8:24 11:58 14:13 17:00 18:16 19:58 21:17
5:08 3:16 3:34 2:15 2:47 1:16 1:42 1:19
13 14 Johan Clemedsson HD18 21:29 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Täby OK / Turebergs I 4:25 8:25 11:57 14:11 16:49 18:31 20:13 21:29
4:25 4:00 3:32 2:14 2:38 1:42 1:42 1:16
14 49 Kasper Reiderstedt HD18 21:47 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Skogshjortarna 4:38 7:43 11:54 14:22 17:08 18:37 20:28 21:47
4:38 3:05 4:11 2:28 2:46 1:29 1:51 1:19
15 30 Jesper Nilsson HD18 22:07 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Ulricehamns OK/OK Tra 4:18 7:50 11:07 13:13 17:57 19:24 21:04 22:07
4:18 3:32 3:17 2:06 4:44 1:27 1:40 1:03
16 47 Thomas Lindqvist HD18 22:11 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Kymin Suunnistajat 4:34 7:42 10:59 13:18 17:08 19:07 21:00 22:11
4:34 3:08 3:17 2:19 3:50 1:59 1:53 1:11
17 11 Robert Sandberg HD18 22:16 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Forsa OK / OK Roslage 4:31 8:37 11:39 13:47 17:02 19:25 21:05 22:16
4:31 4:06 3:02 2:08 3:15 2:23 1:40 1:11
18 81 Andreas Bergander HD18 22:22 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Eksjö SOK/OK Njudung 4:24 7:26 11:56 14:06 17:07 19:18 21:09 22:22
4:24 3:02 4:30 2:10 3:01 2:11 1:51 1:13
19 64 Topi Penttinen HD18 22:34 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 LS / Kangasalan / Pon 4:26 7:10 12:17 14:18 16:53 19:26 21:19 22:34
4:26 2:44 5:07 2:01 2:35 2:33 1:53 1:15
20 35 Erik Karlsson HD18 22:40 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Hässleholm/Tormestorp 5:00 7:51 11:21 13:36 16:46 19:20 21:17 22:40
5:00 2:51 3:30 2:15 3:10 2:34 1:57 1:23
21 5 Mikko Haikonen HD18 22:41 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Alfta Ösa OK/Tamperee 4:31 7:55 11:31 13:59 17:27 19:36 21:20 22:41
4:31 3:24 3:36 2:28 3:28 2:09 1:44 1:21
22 58 Johan Englöf HD18 22:44 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Köping-Kolsva OK 5:05 7:55 11:16 13:42 17:05 19:22 21:24 22:44
5:05 2:50 3:21 2:26 3:23 2:17 2:02 1:20
23 6 Sören S Sörensen HD18 22:46 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 FIF Hillerød Orienter 4:25 7:07 11:10 13:11 18:05 20:04 21:37 22:46
4:25 2:42 4:03 2:01 4:54 1:59 1:33 1:09
24 31 Albin Eriksson HD18 23:02 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Boxholm-Mjölby OL 4:39 8:02 11:18 13:29 16:55 20:01 21:46 23:02
4:39 3:23 3:16 2:11 3:26 3:06 1:45 1:16
25 54 Pontus Pettersson HD18 23:03 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Växjö OK/Kexholm SK 4:37 8:30 12:01 14:13 17:15 19:47 21:40 23:03
4:37 3:53 3:31 2:12 3:02 2:32 1:53 1:23
26 48 Marcus Olofsson HD18 23:36 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Kolmården/Skogspoj 4:53 7:56 11:15 13:38 16:49 20:52 22:22 23:36
4:53 3:03 3:19 2:23 3:11 4:03 1:30 1:14
27 21 Lauri Kahila HD18 23:42 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Tampereen Pyrintö 4:21 6:42 9:28 11:26 14:15 20:52 22:32 23:42
4:21 2:21 2:46 1:58 2:49 6:37 1:40 1:10
28 84 Annika Liljeqvist HD18 23:48 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Nybro OK/ OK Älme 5:05 8:58 13:01 15:54 19:23 20:39 22:30 23:48
5:05 3:53 4:03 2:53 3:29 1:16 1:51 1:18
29 28 Johan Kärrström HD18 23:51 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Tullinge SK/Snättring 4:48 8:13 11:35 13:58 17:34 20:49 22:34 23:51
4:48 3:25 3:22 2:23 3:36 3:15 1:45 1:17
30 57 Jimmy Karlsson HD18 24:00 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Torfinn 5:19 8:48 12:50 15:15 18:28 20:52 22:45 24:00
5:19 3:29 4:02 2:25 3:13 2:24 1:53 1:15
31 53 Amanda Leo HD18 24:02 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *104
7 OK Stigen / Bredaryds 4:42 8:07 11:35 13:33 16:55 20:56 22:46 24:02 7:17
4:42 3:25 3:28 1:58 3:22 4:01 1:50 1:16
32 72 Emil Karlsson HD18 24:18 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Alehof 4:58 8:24 12:52 15:15 18:18 21:15 23:11 24:18
4:58 3:26 4:28 2:23 3:03 2:57 1:56 1:07
33 2 Simon Sjöhed HD18 24:21 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Gävle OK 4:10 7:16 10:46 13:05 18:55 21:33 23:11 24:21
4:10 3:06 3:30 2:19 5:50 2:38 1:38 1:10
34 24 Frida Nilsson HD18 24:47 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Pan / Åsen / Gynge 4:51 8:10 11:31 13:53 17:48 21:32 23:20 24:47
4:51 3:19 3:21 2:22 3:55 3:44 1:48 1:27
35 4 Alexander Moberg HD18 24:52 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Tyr 4:08 7:39 11:21 13:16 18:17 22:13 23:37 24:52
4:08 3:31 3:42 1:55 5:01 3:56 1:24 1:15
36 10 Andreas Argårds HD18 24:59 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 IFK Moras OK 4:36 7:28 10:52 12:43 15:17 22:10 23:46 24:59
4:36 2:52 3:24 1:51 2:34 6:53 1:36 1:13
37 90 Veronika Aspvell HD18 25:09 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Alehof/Sävedalens 5:17 8:22 12:53 15:09 18:53 21:21 23:41 25:09
5:17 3:05 4:31 2:16 3:44 2:28 2:20 1:28
38 45 Oskar Börjeson HD18 25:13 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Kullingshof/Ryda/Främ 4:48 8:06 11:13 13:30 18:30 22:07 24:00 25:13
4:48 3:18 3:07 2:17 5:00 3:37 1:53 1:13
39 19 Erik Brandhorst HD18 25:21 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *104 *112
7 Järla IF OK 4:09 7:33 10:37 13:24 20:02 22:46 24:16 25:21 6:19 15:24
4:09 3:24 3:04 2:47 6:38 2:44 1:30 1:05
40 75 Ellinor Tjernlund HD18 25:22 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Vilse 5:03 8:04 11:45 13:53 17:10 22:14 24:05 25:22
5:03 3:01 3:41 2:08 3:17 5:04 1:51 1:17
41 26 Johan Lidström HD18 25:26 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Haninge SOK / IFK Lid 3:54 7:52 10:44 12:29 20:04 22:30 24:23 25:26
3:54 3:58 2:52 1:45 7:35 2:26 1:53 1:03
42 9 Olli Hiidensalo HD18 25:31 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Delta 4:38 9:36 12:55 15:01 20:36 22:29 24:02 25:31
4:38 4:58 3:19 2:06 5:35 1:53 1:33 1:29
42 44 Perttu Sainio HD18 25:31 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Keravan Urheilijat 5:10 8:40 12:47 14:57 19:24 22:16 24:10 25:31
5:10 3:30 4:07 2:10 4:27 2:52 1:54 1:21
44 70 Tobias Nilsson HD18 25:34 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Skogsfalken 6:28 9:22 12:36 14:44 19:08 22:46 24:23 25:34
6:28 2:54 3:14 2:08 4:24 3:38 1:37 1:11
45 55 Edvard Davidsson HD18 25:35 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Klemmingen Gnesta 4:28 7:15 10:19 12:25 15:36 22:41 24:23 25:35
4:28 2:47 3:04 2:06 3:11 7:05 1:42 1:12
46 13 Therese Carlsson HD18 25:38 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Hällen/OK Måsen 5:58 9:21 13:19 16:07 20:07 21:39 24:01 25:38
5:58 3:23 3:58 2:48 4:00 1:32 2:22 1:37
47 33 Johan Lövegren HD18 25:56 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *108
8 StoraTuna/HJS Vansbro 4:43 8:13 12:10 14:21 17:48 22:49 24:36 25:56 10:51
4:43 3:30 3:57 2:11 3:27 5:01 1:47 1:20
48 89 Oliva Hellsvik HD18 26:19 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 IK Gandvik 6:35 10:00 14:10 16:42 20:11 22:43 24:49 26:19
6:35 3:25 4:10 2:32 3:29 2:32 2:06 1:30
49 73 Erik Adriansson HD18 26:42 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Ok Kåre/ Korsnäs/Kvar 5:03 9:30 13:17 15:35 19:47 23:14 25:20 26:42
5:03 4:27 3:47 2:18 4:12 3:27 2:06 1:22
50 50 Joakim Rygh HD18 26:43 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Mariestads FK 6:37 9:54 13:10 17:01 20:09 23:25 25:27 26:43
6:37 3:17 3:16 3:51 3:08 3:16 2:02 1:16
51 63 Albin Andersson HD18 27:01 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Kinnaström SK/OK Mark 4:27 12:57 16:57 19:58 22:50 24:03 25:48 27:01
4:27 8:30 4:00 3:01 2:52 1:13 1:45 1:13
52 42 Robin Jansson HD18 27:02 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 IK Hakarpspojkarna 4:29 11:06 14:36 16:42 20:02 23:48 25:35 27:02
4:29 6:37 3:30 2:06 3:20 3:46 1:47 1:27
53 25 Niklas Liljegren HD18 27:09 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Gotlandsbro/Visborg/S 4:55 8:22 12:03 14:25 20:15 23:39 25:46 27:09
4:55 3:27 3:41 2:22 5:50 3:24 2:07 1:23
54 82 Robin Pousette HD18 27:11 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Rånäs OK / OK Enen 5:41 9:31 14:05 16:18 20:35 23:56 25:49 27:11
5:41 3:50 4:34 2:13 4:17 3:21 1:53 1:22
55 37 Tobias Mattsson HD18 27:23 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Trollhättans SOK/Väne 4:26 8:08 11:26 13:32 16:54 24:31 26:14 27:23
4:26 3:42 3:18 2:06 3:22 7:37 1:43 1:09
56 34 Mikko Laakso HD18 27:29 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Helsingin Suunnistaja 4:55 11:41 15:05 17:26 21:35 24:43 26:21 27:29
4:55 6:46 3:24 2:21 4:09 3:08 1:38 1:08
57 80 Santeri Valkamo HD18 27:44 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 KooVee / Orpo / Tarps 4:54 8:45 12:04 14:17 19:23 24:47 26:29 27:44
4:54 3:51 3:19 2:13 5:06 5:24 1:42 1:15
58 86 Santtu Kivelä HD18 27:50 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Angelniemenank/Turun 6:06 12:44 17:04 19:54 23:36 24:49 26:29 27:50
6:06 6:38 4:20 2:50 3:42 1:13 1:40 1:21
59 51 Ida Larsson HD18 27:57 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Klyftamo 5:02 8:16 12:49 15:11 21:40 24:41 26:40 27:57
5:02 3:14 4:33 2:22 6:29 3:01 1:59 1:17
60 65 Marie Jinnemo HD18 28:27 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Hjärnarps GH OL 6:07 10:14 14:44 17:33 21:37 24:36 26:56 28:27
6:07 4:07 4:30 2:49 4:04 2:59 2:20 1:31
61 27 Oskar Törnroth HD18 28:28 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Hjobygdens OK/Tibro A 5:55 9:50 14:57 17:54 22:05 24:56 27:03 28:28
5:55 3:55 5:07 2:57 4:11 2:51 2:07 1:25
62 59 Viktor Hoffman HD18 30:07 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Lerum/Herkules/Gbg Ma 9:32 13:20 17:17 19:20 22:22 27:02 28:54 30:07
9:32 3:48 3:57 2:03 3:02 4:40 1:52 1:13
63 17 Sebastian Svensson HD18 30:32 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Södertälje-Nykvarn Or 5:56 9:54 13:57 16:32 19:57 27:09 29:23 30:32
5:56 3:58 4:03 2:35 3:25 7:12 2:14 1:09
64 85 Timotej Sibilev HD18 30:35 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Orion 4:26 12:43 17:25 20:03 24:06 27:39 29:24 30:35
4:26 8:17 4:42 2:38 4:03 3:33 1:45 1:11
65 36 Albin Lång HD18 30:54 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *104
7 KFUM Örebro OK 5:05 12:03 16:28 19:51 23:14 27:11 28:58 30:54 10:39
5:05 6:58 4:25 3:23 3:23 3:57 1:47 1:56
66 76 Aleksandra Dempc HD18 30:56 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Rehns BK Lag 2 9:29 13:18 17:58 21:05 25:38 26:57 29:27 30:56
9:29 3:49 4:40 3:07 4:33 1:19 2:30 1:29
67 12 Josefine Ström HD18 31:08 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Uddevalla/OK Skärmen/ 6:15 10:32 15:26 18:18 23:13 27:25 29:44 31:08
6:15 4:17 4:54 2:52 4:55 4:12 2:19 1:24
68 32 Samuel Ask HD18 31:32 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 SOL Tranås 5:36 16:17 19:33 21:52 26:09 27:42 30:06 31:32
5:36 10:41 3:16 2:19 4:17 1:33 2:24 1:26
69 60 Herman Andersson HD18 31:59 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Lidköpings VSK/Istrum 5:48 16:36 19:47 22:02 26:37 28:10 30:34 31:59
5:48 10:48 3:11 2:15 4:35 1:33 2:24 1:25
70 52 Max Berggren HD18 32:10 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 OK Denseln 5:14 10:06 14:08 16:33 21:02 28:33 30:43 32:10
5:14 4:52 4:02 2:25 4:29 7:31 2:10 1:27
71 83 Marie Haurslev HD18 32:40 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Silkeborg OK 4:59 9:07 15:11 18:47 22:31 28:19 31:03 32:40
4:59 4:08 6:04 3:36 3:44 5:48 2:44 1:37
72 39 Antti Hiltunen HD18 32:47 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Valkeakosken Haka 5:34 15:06 19:42 22:19 27:28 29:06 31:20 32:47
5:34 9:32 4:36 2:37 5:09 1:38 2:14 1:27
73 38 Maria Lingfors HD18 32:52 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 IF Hallby SOK/Jönköpi 9:15 13:14 17:01 19:56 24:06 28:59 31:28 32:52
9:15 3:59 3:47 2:55 4:10 4:53 2:29 1:24
74 62 Fredrik Carlsson HD18 33:11 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Löftan/FK Friskus/ 5:33 9:16 17:38 20:34 25:18 29:49 31:53 33:11
5:33 3:43 8:22 2:56 4:44 4:31 2:04 1:18
75 66 Markus Ekström HD18 33:47 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Målilla OK/Ålems OK/S 5:09 8:59 15:38 18:32 24:20 29:34 32:12 33:47
5:09 3:50 6:39 2:54 5:48 5:14 2:38 1:35
76 79 Max-Peter Bejmer HD18 33:56 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Bromma- Väll./Järfäll 4:18 18:04 22:51 25:01 28:47 30:50 32:51 33:56
4:18 13:46 4:47 2:10 3:46 2:03 2:01 1:05
77 22 Grälls Johan Kvarnstr HD18 34:10 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Säterbygdens OK 4:04 6:53 21:31 23:48 27:30 31:02 33:05 34:10
4:04 2:49 14:38 2:17 3:42 3:32 2:03 1:05
78 61 Annie Forsberg HD18 34:33 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Ravinen 7:30 12:54 19:02 21:38 26:20 31:13 33:05 34:33
7:30 5:24 6:08 2:36 4:42 4:53 1:52 1:28
79 8 Saana Rahko HD18 38:42 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 SK Pohjantähti 5:04 10:35 18:06 20:32 24:45 34:52 37:20 38:42
5:04 5:31 7:31 2:26 4:13 10:07 2:28 1:22
80 87 Johan Attfors HD18 38:58 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Tolered-Utby OL / OK 5:21 8:42 12:17 14:54 18:30 35:23 37:28 38:58
5:21 3:21 3:35 2:37 3:36 16:53 2:05 1:30
81 56 Alexander Axelsson HD18 39:12 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 Hestra IF 5:14 9:14 19:07 24:59 29:06 36:13 38:07 39:12
5:14 4:00 9:53 5:52 4:07 7:07 1:54 1:05
82 40 Lars-Olof Sjöholm HD18 41:52 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
7 IF Sibbo-Vargarna 4:19 7:58 11:58 14:07 17:30 39:09 40:43 41:52
4:19 3:39 4:00 2:09 3:23 21:39 1:34 1:09
83 74 Nicklas Gunnarsson HD18 42:19 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 OK Nackhe 14:53 19:24 23:36 28:35 33:39 37:31 40:49 42:19
14:53 4:31 4:12 4:59 5:04 3:52 3:18 1:30
84 41 Klara Hemlin HD18 45:12 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 IK Uven 8:20 13:58 21:25 25:28 30:19 41:39 43:50 45:12
8:20 5:38 7:27 4:03 4:51 11:20 2:11 1:22
16 Axel Karlsson HD18 Felst. 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Halmstad OK 4:49 7:57 11:36 16:49 ----- ----- -----
4:49 3:08 3:39 5:13
67 Filip Östman HD18 Felst. 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *108
7 Djerf/Degerfors/Krist 4:24 9:43 ----- 14:32 17:54 22:59 24:46 26:08 12:19
4:24 5:19 4:49 3:22 5:05 1:47 1:22
68 Lisa Norgren HD18 Felst. 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *114
7 IF Thor 4:28 8:49 13:24 ----- 33:37 34:36 36:38 37:45 15:15
4:28 4:21 4:35 20:13 0:59 2:02 1:07
71 Viktor Segersson HD18 Felst. 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *104
7 OK 64 Torpa 5:26 ----- 13:31 15:41 19:47 21:08 23:04 24:23 8:00
5:26 8:05 2:10 4:06 1:21 1:56 1:19
78 Sofie Bay-Mortensen HD18 Felst. 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M
8 Odense OK / Aalborg O 6:06 ----- ----- ----- ----- 40:14 43:12 44:49
6:06 34:08 2:58 1:37
88 Johan Pallander HD18 Felst. 1(102) 2(105) 3(124) 4(115) 5(123) 6(150) 7(200) M *104 *108 *117
7 Motala AIF OL / Finsp 6:06 ----- ----- 17:06 22:48 29:22 31:40 33:01 9:18 13:50 18:55
6:06 11:00 5:42 6:34 2:18 1:21
Återgå till huvudsidan