Pl tartnr Namn Kla. Tid
HD18 str 3-4 B 3.980 km
1 89 Samuel Andersson HD18 27:03 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 IK Gandvik 6:40 11:01 12:23 14:37 20:28 22:08 24:11 25:52 27:03
6:40 4:21 1:22 2:14 5:51 1:40 2:03 1:41 1:11
2 2 Jakob Eriksson HD18 28:34 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Gävle OK 6:45 11:38 13:10 15:22 21:21 23:07 25:29 27:24 28:34
6:45 4:53 1:32 2:12 5:59 1:46 2:22 1:55 1:10
3 4 Jonatan Westlund HD18 28:46 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Tyr 7:14 11:35 12:58 15:31 21:38 24:12 26:07 27:48 28:46
7:14 4:21 1:23 2:33 6:07 2:34 1:55 1:41 0:58
4 18 Anton Sjöqvist HD18 29:12 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Stora Tuna IK 7:53 12:10 13:32 15:58 21:57 23:47 26:08 28:03 29:12
7:53 4:17 1:22 2:26 5:59 1:50 2:21 1:55 1:09
5 11 Magnus Wilhelmsson HD18 30:59 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Forsa OK / OK Roslage 6:36 10:30 11:49 15:09 23:06 24:57 27:33 30:00 30:59
6:36 3:54 1:19 3:20 7:57 1:51 2:36 2:27 0:59
6 10 Andreas Allerhed HD18 31:07 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 IFK Moras OK 8:04 12:25 13:52 16:13 22:31 24:32 28:02 29:54 31:07
8:04 4:21 1:27 2:21 6:18 2:01 3:30 1:52 1:13
7 26 Adam Ivarsson HD18 31:18 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Haninge SOK / IFK Lid 8:34 12:46 14:38 17:12 23:33 25:44 28:14 30:13 31:18
8:34 4:12 1:52 2:34 6:21 2:11 2:30 1:59 1:05
8 8 Ville Kosola HD18 31:24 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 SK Pohjantähti 8:13 13:31 15:14 17:28 23:19 25:25 27:47 30:03 31:24
8:13 5:18 1:43 2:14 5:51 2:06 2:22 2:16 1:21
9 81 Petrus Elgsten HD18 32:31 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Eksjö SOK/OK Njudung 9:16 14:51 17:11 19:35 25:40 27:19 29:44 31:22 32:31
9:16 5:35 2:20 2:24 6:05 1:39 2:25 1:38 1:09
10 14 Jakob Lindeborg HD18 32:44 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Täby OK / Turebergs I 6:58 11:32 13:46 17:10 24:01 25:48 29:09 31:36 32:44
6:58 4:34 2:14 3:24 6:51 1:47 3:21 2:27 1:08
10 23 Tuomas Metsälä HD18 32:44 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Lynx 7:16 11:44 13:58 17:20 24:09 26:04 29:22 31:45 32:44
7:16 4:28 2:14 3:22 6:49 1:55 3:18 2:23 0:59
12 6 Toke Ertmann HD18 33:15 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 FIF Hillerød Orienter 7:38 12:15 14:29 17:45 24:44 26:30 29:51 32:12 33:15
7:38 4:37 2:14 3:16 6:59 1:46 3:21 2:21 1:03
13 19 Jonas Sandström HD18 33:33 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Järla IF OK 8:03 12:37 15:23 17:54 25:45 28:03 30:36 32:28 33:33
8:03 4:34 2:46 2:31 7:51 2:18 2:33 1:52 1:05
14 1 Carl Carlsson HD18 33:39 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Ärla IF 10:18 14:55 17:45 19:48 25:59 27:58 30:54 32:33 33:39
10:18 4:37 2:50 2:03 6:11 1:59 2:56 1:39 1:06
14 77 Petter Irevall HD18 33:39 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Tjällmo-Godegårds OK 8:02 12:38 14:42 18:11 25:02 26:45 30:11 32:37 33:39
8:02 4:36 2:04 3:29 6:51 1:43 3:26 2:26 1:02
16 28 Fredrik Holgersson HD18 33:44 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Tullinge SK/Snättring 8:33 13:26 15:52 18:31 26:15 28:03 30:38 32:26 33:44
8:33 4:53 2:26 2:39 7:44 1:48 2:35 1:48 1:18
17 86 Markus Mohonen HD18 33:48 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Angelniemenank/Turun 9:16 15:04 16:51 19:26 25:57 28:35 30:50 32:37 33:48
9:16 5:48 1:47 2:35 6:31 2:38 2:15 1:47 1:11
18 7 Jacek Morawski HD18 33:50 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Rehns BK Lag 1 8:12 12:43 15:33 17:48 25:18 27:07 30:24 32:49 33:50
8:12 4:31 2:50 2:15 7:30 1:49 3:17 2:25 1:01
19 3 Erik Lissel HD18 34:06 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M *104
4 OK Tisaren 9:59 14:20 15:55 18:17 25:54 27:51 30:43 33:04 34:06 7:40
9:59 4:21 1:35 2:22 7:37 1:57 2:52 2:21 1:02
20 87 Jonas Larsson HD18 34:12 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Tolered-Utby OL / OK 9:09 14:37 16:09 18:55 25:34 27:36 31:03 32:54 34:12
9:09 5:28 1:32 2:46 6:39 2:02 3:27 1:51 1:18
21 42 Erik Siebers HD18 34:13 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 IK Hakarpspojkarna 7:36 12:59 14:47 17:24 25:40 28:11 31:02 32:55 34:13
7:36 5:23 1:48 2:37 8:16 2:31 2:51 1:53 1:18
22 59 Jakob Gunnarsson HD18 34:18 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M *129
4 Lerum/Herkules/Gbg Ma 9:10 13:53 15:48 18:11 24:13 26:09 30:42 33:03 34:18 14:55
9:10 4:43 1:55 2:23 6:02 1:56 4:33 2:21 1:15
23 43 Andreas Österlund HD18 34:31 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 IK Ymer / Rydboholm 7:46 13:11 14:54 17:35 25:50 28:22 31:14 33:12 34:31
7:46 5:25 1:43 2:41 8:15 2:32 2:52 1:58 1:19
24 39 Matti Takala HD18 34:54 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Valkeakosken Haka 10:01 17:38 19:07 21:42 27:32 29:33 32:01 33:51 34:54
10:01 7:37 1:29 2:35 5:50 2:01 2:28 1:50 1:03
25 58 Daniel Hallbäck HD18 35:11 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Köping-Kolsva OK 10:00 16:56 19:06 22:24 28:14 30:03 32:19 34:03 35:11
10:00 6:56 2:10 3:18 5:50 1:49 2:16 1:44 1:08
26 50 Joakim Karlsson HD18 35:13 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Mariestads FK 8:49 13:38 15:24 17:48 25:25 27:18 31:48 34:00 35:13
8:49 4:49 1:46 2:24 7:37 1:53 4:30 2:12 1:13
27 30 Karl-Oskar Jogbratt HD18 35:20 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Ulricehamns OK/OK Tra 7:21 13:07 14:32 18:26 25:35 27:10 30:19 34:14 35:20
7:21 5:46 1:25 3:54 7:09 1:35 3:09 3:55 1:06
28 24 Alexander Jogby HD18 35:23 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Pan / Åsen / Gynge 10:31 15:22 17:44 20:40 27:59 29:46 32:16 34:10 35:23
10:31 4:51 2:22 2:56 7:19 1:47 2:30 1:54 1:13
29 9 Jukka Palo HD18 35:32 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Delta 10:39 15:54 18:22 20:28 27:31 29:51 32:26 34:19 35:32
10:39 5:15 2:28 2:06 7:03 2:20 2:35 1:53 1:13
30 41 Jonas Hemlin HD18 36:07 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 IK Uven 8:56 14:27 15:59 18:54 27:40 29:49 33:05 34:52 36:07
8:56 5:31 1:32 2:55 8:46 2:09 3:16 1:47 1:15
31 73 Andreas Holmberg HD18 36:15 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Ok Kåre/ Korsnäs/Kvar 8:57 14:21 16:25 19:24 27:26 29:57 32:47 34:47 36:15
8:57 5:24 2:04 2:59 8:02 2:31 2:50 2:00 1:28
32 40 Sebastian Meriheirä HD18 36:19 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 IF Sibbo-Vargarna 8:23 14:34 16:24 18:45 26:49 29:26 33:11 35:09 36:19
8:23 6:11 1:50 2:21 8:04 2:37 3:45 1:58 1:10
33 47 Ville Töyrylä HD18 36:31 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Kymin Suunnistajat 10:18 14:52 17:10 20:36 27:48 29:48 33:24 35:12 36:31
10:18 4:34 2:18 3:26 7:12 2:00 3:36 1:48 1:19
34 82 Jonathan Plahn HD18 37:04 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Rånäs OK / OK Enen 9:05 15:06 17:04 20:44 28:17 31:08 33:26 35:30 37:04
9:05 6:01 1:58 3:40 7:33 2:51 2:18 2:04 1:34
35 69 Simon Freij HD18 37:05 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Nyköpings OK 9:28 15:03 17:30 21:21 28:23 30:04 33:16 35:38 37:05
9:28 5:35 2:27 3:51 7:02 1:41 3:12 2:22 1:27
36 31 Erik Erlandsson HD18 37:08 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Boxholm-Mjölby OL 8:52 15:26 17:16 21:11 28:17 30:39 33:32 35:44 37:08
8:52 6:34 1:50 3:55 7:06 2:22 2:53 2:12 1:24
37 5 Fredrik Broman HD18 37:09 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Alfta Ösa OK/Tamperee 9:50 16:12 18:12 20:48 27:34 29:53 34:10 36:01 37:09
9:50 6:22 2:00 2:36 6:46 2:19 4:17 1:51 1:08
38 35 Johan Larsson HD18 37:25 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Hässleholm/Tormestorp 10:51 15:59 18:21 20:43 28:14 30:00 34:11 36:10 37:25
10:51 5:08 2:22 2:22 7:31 1:46 4:11 1:59 1:15
39 16 Erik Memmi HD18 37:28 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Halmstad OK 10:50 16:08 17:58 21:20 28:27 30:25 33:57 36:09 37:28
10:50 5:18 1:50 3:22 7:07 1:58 3:32 2:12 1:19
40 79 Gustav Larsson HD18 37:39 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Bromma- Väll./Järfäll 12:32 17:03 18:50 21:11 28:13 29:59 34:49 36:33 37:39
12:32 4:31 1:47 2:21 7:02 1:46 4:50 1:44 1:06
41 70 Erika Johansson HD18 37:47 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Skogsfalken 6:48 12:44 15:33 18:45 26:40 29:42 33:22 36:08 37:47
6:48 5:56 2:49 3:12 7:55 3:02 3:40 2:46 1:39
42 64 Markus Palo HD18 37:59 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 LS / Kangasalan / Pon 12:01 17:26 19:33 22:22 29:14 31:16 34:22 36:41 37:59
12:01 5:25 2:07 2:49 6:52 2:02 3:06 2:19 1:18
43 55 Niklas Hallebro HD18 38:49 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Klemmingen Gnesta 13:39 18:32 20:10 22:25 28:15 29:59 36:01 37:48 38:49
13:39 4:53 1:38 2:15 5:50 1:44 6:02 1:47 1:01
44 38 Henrik Lilja HD18 38:58 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 IF Hallby SOK/Jönköpi 12:35 18:06 20:44 23:11 31:18 33:34 35:57 37:54 38:58
12:35 5:31 2:38 2:27 8:07 2:16 2:23 1:57 1:04
45 48 Andreas Gustavsson HD18 39:20 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Kolmården/Skogspoj 10:43 16:01 17:57 21:01 28:34 31:32 36:22 38:16 39:20
10:43 5:18 1:56 3:04 7:33 2:58 4:50 1:54 1:04
46 13 Tim Bjärengren HD18 39:21 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Hällen/OK Måsen 11:48 18:02 19:53 22:41 30:02 32:39 36:18 38:09 39:21
11:48 6:14 1:51 2:48 7:21 2:37 3:39 1:51 1:12
46 53 Stefan Larrson HD18 39:21 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Stigen / Bredaryds 10:41 15:52 18:01 20:51 30:48 33:02 36:13 38:08 39:21
10:41 5:11 2:09 2:50 9:57 2:14 3:11 1:55 1:13
48 78 Mikkel Johansen HD18 39:27 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Odense OK / Aalborg O 8:41 18:52 20:25 23:02 31:27 33:51 36:17 38:11 39:27
8:41 10:11 1:33 2:37 8:25 2:24 2:26 1:54 1:16
49 54 Pontus Johansson HD18 40:10 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Växjö OK/Kexholm SK 12:02 18:03 19:49 22:38 31:07 33:41 36:50 38:49 40:10
12:02 6:01 1:46 2:49 8:29 2:34 3:09 1:59 1:21
50 22 Oscar Andersson HD18 40:13 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Säterbygdens OK 8:16 14:01 17:49 20:28 29:35 31:51 36:29 38:44 40:13
8:16 5:45 3:48 2:39 9:07 2:16 4:38 2:15 1:29
51 27 Martin Andersson HD18 40:35 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Hjobygdens OK/Tibro A 14:37 21:01 23:51 27:41 33:46 35:40 38:00 39:29 40:35
14:37 6:24 2:50 3:50 6:05 1:54 2:20 1:29 1:06
52 21 Juuso Juttila HD18 40:59 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Tampereen Pyrintö 9:27 14:37 17:20 20:23 27:53 29:45 38:24 39:55 40:59
9:27 5:10 2:43 3:03 7:30 1:52 8:39 1:31 1:04
52 63 Cecila Svensson HD18 40:59 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Kinnaström SK/OK Mark 9:41 18:18 20:24 24:20 31:37 34:03 37:39 39:39 40:59
9:41 8:37 2:06 3:56 7:17 2:26 3:36 2:00 1:20
54 84 Elin Folkesson-Blom HD18 41:15 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Nybro OK/ OK Älme 11:13 18:34 20:30 24:02 32:13 34:42 37:40 39:41 41:15
11:13 7:21 1:56 3:32 8:11 2:29 2:58 2:01 1:34
55 67 Linda Nilsson HD18 41:27 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Djerf/Degerfors/Krist 12:11 17:41 19:31 22:24 30:44 32:59 37:27 40:00 41:27
12:11 5:30 1:50 2:53 8:20 2:15 4:28 2:33 1:27
56 33 Martin Blomgren HD18 41:49 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 StoraTuna/HJS Vansbro 9:57 17:20 20:37 23:57 30:43 34:47 37:25 40:33 41:49
9:57 7:23 3:17 3:20 6:46 4:04 2:38 3:08 1:16
57 46 Emil Westesson HD18 41:54 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M *119
3 Kontinent/Ringsjö/Anr 8:10 15:28 16:58 21:55 35:34 36:53 38:50 40:39 41:54 31:00
8:10 7:18 1:30 4:57 13:39 1:19 1:57 1:49 1:15
58 80 Samuel Järvinen HD18 42:11 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 KooVee / Orpo / Tarps 11:07 17:38 19:24 22:30 32:15 34:42 37:56 40:47 42:11
11:07 6:31 1:46 3:06 9:45 2:27 3:14 2:51 1:24
59 88 Oskar Höglund HD18 42:23 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Motala AIF OL / Finsp 7:50 12:37 14:51 18:08 30:21 33:47 37:20 41:03 42:23
7:50 4:47 2:14 3:17 12:13 3:26 3:33 3:43 1:20
60 85 Ida Olsson HD18 42:46 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Orion 15:21 21:05 23:43 26:25 35:26 37:15 39:44 41:37 42:46
15:21 5:44 2:38 2:42 9:01 1:49 2:29 1:53 1:09
60 90 Johan Pettersson HD18 42:46 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M *104
4 OK Alehof/Sävedalens 9:59 15:08 16:42 19:31 27:10 29:19 39:31 41:28 42:46 9:00
9:59 5:09 1:34 2:49 7:39 2:09 10:12 1:57 1:18
62 34 Antti Pirilä HD18 42:56 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Helsingin Suunnistaja 9:02 14:43 17:13 19:59 27:03 29:12 38:37 41:32 42:56
9:02 5:41 2:30 2:46 7:04 2:09 9:25 2:55 1:24
63 62 Christian Nilsson HD18 43:09 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Löftan/FK Friskus/ 6:40 11:43 14:09 18:19 26:34 35:02 38:29 41:22 43:09
6:40 5:03 2:26 4:10 8:15 8:28 3:27 2:53 1:47
64 17 Linus Ericsson HD18 43:27 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Södertälje-Nykvarn Or 10:05 15:13 17:45 21:07 29:38 32:13 39:34 42:00 43:27
10:05 5:08 2:32 3:22 8:31 2:35 7:21 2:26 1:27
65 56 Carl-Johan Fredmark HD18 43:42 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Hestra IF 11:50 21:36 23:25 27:24 34:32 36:53 39:42 42:08 43:42
11:50 9:46 1:49 3:59 7:08 2:21 2:49 2:26 1:34
66 75 Josefin Tjernlund HD18 44:10 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Vilse 9:48 22:53 24:39 27:30 34:37 36:54 41:10 43:03 44:10
9:48 13:05 1:46 2:51 7:07 2:17 4:16 1:53 1:07
67 37 Emil Johansson HD18 44:19 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Trollhättans SOK/Väne 9:56 18:51 21:48 25:57 34:13 37:12 40:08 42:59 44:19
9:56 8:55 2:57 4:09 8:16 2:59 2:56 2:51 1:20
68 51 Sara Jonsson HD18 44:24 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Klyftamo 9:53 22:59 24:44 27:31 34:42 37:02 41:18 43:10 44:24
9:53 13:06 1:45 2:47 7:11 2:20 4:16 1:52 1:14
69 71 Rasmus Samuelsson HD18 44:33 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK 64 Torpa 9:25 17:57 20:05 23:33 34:35 37:12 41:06 43:18 44:33
9:25 8:32 2:08 3:28 11:02 2:37 3:54 2:12 1:15
70 83 Ida Bobach HD18 44:39 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Silkeborg OK 11:22 18:53 20:33 23:05 36:36 38:46 41:04 43:17 44:39
11:22 7:31 1:40 2:32 13:31 2:10 2:18 2:13 1:22
71 49 Viktor Haggren HD18 44:41 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Skogshjortarna 12:47 18:34 20:33 23:57 35:37 38:07 41:15 43:17 44:41
12:47 5:47 1:59 3:24 11:40 2:30 3:08 2:02 1:24
72 45 Simon Johansson HD18 44:53 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Kullingshof/Ryda/Främ 10:09 17:17 19:28 22:22 34:17 37:20 41:20 43:29 44:53
10:09 7:08 2:11 2:54 11:55 3:03 4:00 2:09 1:24
73 57 Josefin Ahlbeck HD18 46:13 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Torfinn 9:54 16:03 17:58 21:04 29:26 35:43 42:53 44:48 46:13
9:54 6:09 1:55 3:06 8:22 6:17 7:10 1:55 1:25
74 36 ClaesNorman HD18 46:47 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 KFUM Örebro OK 10:48 17:03 18:50 22:07 30:04 32:33 43:23 45:29 46:47
10:48 6:15 1:47 3:17 7:57 2:29 10:50 2:06 1:18
75 72 Joakim Eliasson HD18 47:40 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 OK Alehof 11:38 19:55 22:04 25:45 32:53 35:08 44:04 46:09 47:40
11:38 8:17 2:09 3:41 7:08 2:15 8:56 2:05 1:31
76 32 Julia Axelsson HD18 48:08 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 SOL Tranås 12:46 18:26 21:13 24:07 31:48 33:55 44:20 46:30 48:08
12:46 5:40 2:47 2:54 7:41 2:07 10:25 2:10 1:38
77 12 André Erlandsson HD18 48:18 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Uddevalla/OK Skärmen/ 11:37 18:33 20:47 27:57 38:56 41:13 44:25 46:51 48:18
11:37 6:56 2:14 7:10 10:59 2:17 3:12 2:26 1:27
78 61 Emil Kretz HD18 48:29 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M *200
3 OK Ravinen 13:09 20:42 22:24 25:11 35:14 41:23 44:14 47:10 48:29 47:12
13:09 7:33 1:42 2:47 10:03 6:09 2:51 2:56 1:19
79 29 Andreas Berg HD18 48:58 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Linköpings OK 9:09 17:19 18:52 21:27 27:25 30:20 44:47 47:35 48:58
9:09 8:10 1:33 2:35 5:58 2:55 14:27 2:48 1:23
80 74 Viktor Waldemansson HD18 49:18 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Nackhe 15:49 24:00 26:09 29:42 39:18 41:41 44:51 47:44 49:18
15:49 8:11 2:09 3:33 9:36 2:23 3:10 2:53 1:34
81 76 Ewelina Wegiera HD18 49:33 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Rehns BK Lag 2 9:23 16:07 18:24 22:04 36:11 38:08 46:46 48:33 49:33
9:23 6:44 2:17 3:40 14:07 1:57 8:38 1:47 1:00
82 15 Caroline Seger HD18 50:07 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
3 Eskilstuna OL / OK To 9:50 17:27 19:24 22:32 37:56 41:27 46:44 48:43 50:07
9:50 7:37 1:57 3:08 15:24 3:31 5:17 1:59 1:24
83 20 Andreas Peterson HD18 51:20 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Hagaby GoIF 19:33 33:51 35:19 37:28 43:59 45:49 48:28 50:21 51:20
19:33 14:18 1:28 2:09 6:31 1:50 2:39 1:53 0:59
84 65 Julia Hagedorn-Johans HD18 52:11 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Hjärnarps GH OL 12:58 19:42 21:36 34:54 42:56 45:12 48:55 50:51 52:11
12:58 6:44 1:54 13:18 8:02 2:16 3:43 1:56 1:20
85 25 Frida Boman HD18 53:12 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Gotlandsbro/Visborg/S 15:16 28:51 31:23 34:43 43:21 46:03 49:30 51:47 53:12
15:16 13:35 2:32 3:20 8:38 2:42 3:27 2:17 1:25
86 60 Mattias Karlsson HD18 53:36 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Lidköpings VSK/Istrum 15:58 25:29 27:35 31:35 42:28 45:37 50:31 52:27 53:36
15:58 9:31 2:06 4:00 10:53 3:09 4:54 1:56 1:09
87 44 Oskari Pekkala HD18 57:25 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Keravan Urheilijat 9:48 26:43 29:00 32:07 42:28 45:02 53:35 55:50 57:25
9:48 16:55 2:17 3:07 10:21 2:34 8:33 2:15 1:35
88 52 Veronica Lindebring HD18 59:46 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 OK Denseln 12:15 21:36 24:28 31:28 45:39 50:04 54:47 58:31 59:46
12:15 9:21 2:52 7:00 14:11 4:25 4:43 3:44 1:15
89 66 Emelie Ekström HD18 61:46 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 Målilla OK/Ålems OK/S 15:36 24:01 27:13 31:24 40:55 45:24 56:57 59:51 61:46
15:36 8:25 3:12 4:11 9:31 4:29 11:33 2:54 1:55
90 68 Alexandra Helin HD18 74:39 1(105) 2(126) 3(130) 4(133) 5(117) 6(119) 7(150) 8(200) M
4 IF Thor 21:15 32:37 35:28 40:47 54:43 59:37 69:41 72:42 74:39
21:15 11:22 2:51 5:19 13:56 4:54 10:04 3:01 1:57
Återgå till huvudsidan