Pl tartnr Namn Lag Tid Tid
HD12 (76/76) efter sträcka 1 10:59
1 846 Janne Nieminen Paimion Rasti 12:08 12:08
2 852 Johan Lövgren Stora Tuna IK lag 2 12:22 12:22
3 801 Julia Lauri OK Tisaren 12:26 12:26
4 812 Gustav Lindeborg Täby OK/Kvarnsveden 12:29 12:29
5 820 Erik Einarsson Tullinge SK 12:30 12:30
6 829 Henri Pohjala Suunta-Sepot lag 2 12:31 12:31
7 835 Didrik Hall Nyköpings OK lag 1 12:37 12:37
7 876 Henrik Jonsson OK Rodhen 12:37 12:37
9 818 Eerik Sillanpää IF Sibbo-Vargarna 12:57 12:57
10 819 Linus Lager Nässjö OK 13:03 13:03
10 856 Markus Hultsved OK Tyr 13:03 13:03
12 847 Jonas Nilsson OK Nackhe lag 1 13:04 13:04
13 859 Johan Salomonsson Vänersborgs SK 13:10 13:10
14 821 Oscar Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn Orientering lag 13:29 13:29
14 870 Johannes Bergman OK Älme 13:29 13:29
16 827 Rasmus Bäck OK Kullingshof 13:31 13:31
17 842 Simon Strömberg Nyköpings OK / OK Måsen 13:32 13:32
17 866 Carolina Mikaelsdotte Västerås SOK 13:32 13:32
19 811 Jesper Liderud Lidköpings VSK/OK Kåre 13:33 13:33
20 873 Rasmus Vedin Södertälje-Nykvarn Orientering lag 13:34 13:34
21 815 Patrik Tosteberg Linköpings OK 13:35 13:35
21 858 Annie Forsberg OK Ravinen 13:35 13:35
23 833 Stina Gustafsson Sävedalens AIK lag 1 13:40 13:40
23 845 Isak Krantz IK Gandvik 13:40 13:40
25 816 Natalie Rygh Mariestads FK 13:46 13:46
26 851 Viktor Segersson OK 64 TORPA 13:57 13:57
27 803 Oscar Lif Gävle OK 14:11 14:11
27 843 Sarianna Hänti MS Parma 14:11 14:11
29 855 Erika Höglund OK Dacke 14:20 14:20
30 864 Erik Kristiansson Trollhättans SOK 14:27 14:27
31 863 Therese Westher Djerf/Kristinehamn/Degerfors lag 2 14:29 14:29
32 826 Jacob Lotsander OK Hammaren lag 1 14:56 14:56
32 848 Emma Björklund Främmestads IK 14:56 14:56
34 824 Alicia Kallin IFK Moras OK 14:59 14:59
35 830 Natalia Kanko KOO-VEE 15:07 15:07
35 836 Sofia Andrén Hjobygdens OK 15:07 15:07
37 869 Joel Udd Kinnaströms SK/OK Löftan 15:12 15:12
38 874 Erik Gödecke OK Tylöskog 15:15 15:15
39 850 Robin Pousette Rånäs OK 15:18 15:18
40 872 Maria Marbendahl OK Klyftamo 15:20 15:20
41 823 Adam Jansson OK Skogshjortarna lag 1 15:21 15:21
42 844 Evelina Westerlund FK Boken 15:28 15:28
43 862 Conrad Tingström OK Klemmingen 15:42 15:42
44 806 Rebecka Höög Laxå OK lag 1 15:43 15:43
45 825 Angelica Hirscher Djerf/Kristinehamn/Degerfors lag 1 15:44 15:44
46 822 Mika Kemppi Suunta-Sepot lag 1 16:05 16:05
47 861 Jesper Larsson Sjövalla FK 16:10 16:10
48 804 Eva Gustafsson Hagaby GoIF 16:13 16:13
49 860 Friida Laage Falköpings AIK lag 2 16:23 16:23
50 807 Maria Karlsson Laxå OK lag 2 16:43 16:43
51 857 Alex Börjesson OK Skogsfalken 16:56 16:56
52 837 Ida Östberg Stora Tuna IK lag 1 16:58 16:58
53 831 David Stigsmark Kvarnsvedens OK 17:04 17:04
54 841 Jakob Perleroth OK Landehof 17:39 17:39
55 838 Öystein Storsveen Løten o-lag 17:54 17:54
56 849 Panu Kangas Helsingin Suunnistajat 19:15 19:15
57 817 Amir Chihani FK Herkules/IK Uven 19:18 19:18
58 854 Johan Eliasson FK Friskus-Varberg 19:19 19:19
59 813 Hanna Larsson Garphyttans IF 19:31 19:31
60 810 Pontus Andersson OK Löftan 20:48 20:48
61 871 Anton Wirén Almby/OK Tylöskog/Uddevalla 23:58 23:58
62 808 Mathias Hoffman Lerums SOK 24:34 24:34
63 868 Camilla Carlsson Tjällmo-Godegårds OK 24:36 24:36
64 875 Robin Larsson OK Nackhe lag 2 24:44 24:44
802 Lina Larsson Falköpings AIK lag 1 Felst. Felst.
853 Björn Staaf Forsa OK Felst. Felst.
805 N.N. SOK Viljan ej start ej start
809 N.N. Eskilstunafors OL ej start ej start
814 N.N. Eksjö SOK ej start ej start
828 N.N. Järla IF OK ej start ej start
832 N.N. OK Hammaren lag 2 ej start ej start
834 N.N. Uddevalla OK ej start ej start
839 N.N. Sävedalens AIK lag 2 ej start ej start
840 N.N. Lidköpings VSK ej start ej start
865 N.N. Köping-Kolsva OK ej start ej start
867 N.N. OK Kontinent ej start ej start
Återgå till huvudsidan