Pl tartnr Namn Lag Tid
HD12 (66) Sträcka 2
1 824 Linus Rapp IFK Moras OK 11:47
2 843 Juuso Sahla MS Parma 12:40
3 826 Anton Helgman OK Hammaren lag 1 13:03
4 835 Daniel Nilsson Nyköpings OK lag 1 13:43
5 812 Jens Rönnols Täby OK/Kvarnsveden 13:45
6 803 Erik Boman Gävle OK 13:49
7 842 Arvid Segerström Nyköpings OK / OK Måsen 14:15
8 853 Gustav Larsson Forsa OK 14:16
9 852 Ida Pontén Stora Tuna IK lag 2 14:23
10 820 Erika Berggren Tullinge SK 14:32
11 813 Erik Jansson Garphyttans IF 14:35
12 858 Jonas Rinnbäck OK Ravinen 14:40
13 856 Marcus Bengtsson OK Tyr 14:47
14 847 Erik Larsson OK Nackhe lag 1 14:52
15 846 Iiro Lintula Paimion Rasti 14:53
16 829 Ninja Korvenperä Suunta-Sepot lag 2 14:55
17 818 Jean Sillman IF Sibbo-Vargarna 15:00
18 801 Anton Hallor OK Tisaren 15:11
19 827 Emil Andersson OK Kullingshof 15:32
20 859 Johanna Alfredsson Vänersborgs SK 15:54
21 819 Erika Hugosson Nässjö OK 16:06
22 849 Janne Heikkinen Helsingin Suunnistajat 16:12
23 830 Laura Leppänen KOO-VEE 16:15
23 845 Andreas Brag-Jonsson IK Gandvik 16:15
25 837 Camilla Kärnhagen Stora Tuna IK lag 1 16:21
26 854 Malin Andersson FK Friskus-Varberg 16:45
27 836 Eric Lindblad Hjobygdens OK 16:51
28 822 Johanna Mikkola Suunta-Sepot lag 1 17:02
29 863 Maria Haglund Djerf/Kristinehamn/Degerfors l 17:18
30 860 Anna Larsson Falköpings AIK lag 2 17:34
31 873 Frida Jönsson-Hellstadius Södertälje-Nykvarn Orientering 17:56
32 851 Adam Hansson OK 64 TORPA 18:01
33 855 Maja Andersson OK Dacke 18:04
34 874 Martin Svärd OK Tylöskog 18:08
35 804 Josefin Wallenhammar Hagaby GoIF 18:09
36 821 Anna Wehlin Södertälje-Nykvarn Orientering 18:22
37 857 Anton Nilsson OK Skogsfalken 18:49
37 870 Calle Bergman OK Älme 18:49
39 841 Jessica Svalsjö OK Landehof 19:05
40 861 Linnéa Wahlgren Sjövalla FK 19:16
41 825 Henrik Carlqvist Djerf/Kristinehamn/Degerfors l 19:23
41 866 Hanna Holmgren Västerås SOK 19:23
43 831 Linnea Ekskog Kvarnsvedens OK 19:49
44 808 Johan Eikeland Lerums SOK 20:02
45 864 Josefin Kristiansson Trollhättans SOK 20:07
46 850 Alexander Eklund Rånäs OK 20:21
47 876 Lars Hansson OK Rodhen 20:22
48 868 Oskar Allard Tjällmo-Godegårds OK 21:03
49 875 Anna Gustavsson OK Nackhe lag 2 21:07
50 862 Johanna Johnson OK Klemmingen 21:22
51 817 Niklas Helmertz FK Herkules/IK Uven 21:24
52 869 Daniel Andersson Kinnaströms SK/OK Löftan 21:45
53 871 Jonathan Karlsson Almby/OK Tylöskog/Uddevalla 21:54
54 833 Filippa Spåner Sävedalens AIK lag 1 22:06
55 872 Tova Holm OK Klyftamo 23:58
56 810 Josefine Evertsson OK Löftan 24:06
57 816 Petter Nilsson Mariestads FK 24:13
58 811 Malin Hallberg Lidköpings VSK/OK Kåre 24:58
59 807 Markus Persson Laxå OK lag 2 25:03
60 806 Ellen Oskarsson Laxå OK lag 1 25:53
61 844 Amanda Olofsson FK Boken 26:00
62 823 Daniel Rönnkvist OK Skogshjortarna lag 1 26:45
63 838 Håkon Godager Løten o-lag 37:17
64 848 Sara Classon Främmestads IK 55:12
802 Evelina Niklasson Falköpings AIK lag 1 Felst.
815 Annika Ledskog Linköpings OK Felst.
Återgå till huvudsidan