Pl tartnr Namn Lag Tid
D18 (104) Sträcka 4
1 557 Catrine Pettersson OK Denseln 17:54
2 504 Beata Falk Hagaby GoIF 18:23
3 570 Lisa Westerberg OK Milan 18:40
4 501 Josefin Aronsson OK Tisaren 18:50
5 503 Rebecka Adolfsson OK Kåre lag 1 18:54
6 571 Maria Wester OK Djerf 19:00
7 520 Elin Ström Tullinge SK lag 1 19:05
8 524 Katarina Svahn IFK Moras OK 19:07
9 535 Gabriella Palmér Ulricehamns OK 19:26
10 543 Reetta Lövgren MS Parma lag 1 19:30
11 534 Suvi Kujala LYNX 19:33
12 598 Emelie Karlsson-Landén Lidköpings VSK/Istrums SK 19:34
13 541 Johanna Lidström OK Landehof 19:35
14 608 Iwona Wicha Mazowsze O-Team 19:46
15 522 Emma Kurki Suunta-Sepot 19:47
15 577 Jennie Andersson Falkenbergs OK 19:47
17 506 Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö lag 1 19:55
18 606 Lisa Persson Haninge SOK/IFK Lidingö 19:58
19 519 Bente Rost Alfta ÖSA OK 20:05
20 502 Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 20:09
20 517 Laura Palm Kangasala SK lag 1 20:09
22 514 Antonia Elgsten Eksjö SOK 20:11
23 538 Karen Marie Haug Løten o-lag 20:12
24 591 Lisa Hermansson Tenhults SOK 20:24
25 516 Maja Dahlqvist Gävle-D/VBOL/Hedemora/Storvik 20:25
25 532 Maria Forsberg Köping-Kolsva OK lag 1 20:25
27 515 Lisa Skullman Linköpings OK lag 1 20:36
28 558 Linn Bränneby Kolmården/Skogspojk./Finspång 20:43
29 529 Johanna Olsson Täby OK/Kvarnsveden lag 2 21:04
30 589 Johanna Persson Tullinge SK lag 2 21:09
31 533 Natalie Stiglund OK Hällen 21:14
32 579 Jennifer Jönsson OK Skogsfalken 21:15
33 569 Lärke Jensen FIF Hillerød Orientering 21:18
34 588 Filippa Arman Nyköpings OK 21:19
35 508 Tiia Tallila Valkeakosken Haka 21:23
36 560 Therese Andersson Falköpings AIK / Gudhems IF 21:28
37 546 Henna Reponen Paimion Rasti 21:45
38 559 Frida Stolt Vänersborgs SK 21:48
39 605 Sofia Fransson Kolmården/Motala AIF/Tjalve 21:51
40 512 Lisa Rönnols Täby OK/Kvarnsveden lag 1 21:54
41 550 Elisabeth Åhman Rånäs OK lag 1 22:07
42 586 Riina Stolze Tampereen Pyrintö lag 2 22:12
43 505 Anna-Li Jonsson SOK Viljan 22:17
43 592 Sandra Wassblad Uddevalla OK 22:17
45 536 Annna Schmiterlöw Hjobygdens OK 22:25
46 563 Maja Söderlund Tormestorps IF 22:37
47 552 Kathrine Ahlsen Halden Skiklubb 22:40
47 602 Karin Carlsson Stora Tuna IK lag 2 22:40
49 510 Elin Månsson OK Löftan 22:44
50 553 Sara Kring Forsa OK 22:46
50 604 Sara Davidsson Burseryd/OK Vivill/Anderstorp 22:46
52 523 Lisa Pedersen OK Skogshjortarna 23:07
53 600 Lovisa Öst KFUM Örebro OK lag 1 23:15
54 573 Maria Åhlund OK Klemmingen 23:16
55 530 Minna Saarinen KOO-VEE 23:18
56 549 Saana Taimisto MS Parma lag 2 23:21
57 580 Linn Grälls OK Kåre lag 2 23:25
58 575 Annika Paulsson Ringsjö OK/Ystads OK/Andrarums 23:26
59 545 Anna Nilsson Katrineholms OK 23:27
60 544 Therese Hansen FK Boken 23:28
61 528 Klara Hall Järla IF OK 23:36
62 511 Milla Saarimäki Angelniemen Ankkuri 23:37
62 603 Elina Eriksson Bredareds IF 23:37
64 561 Tove Fransson Ärla IF 23:41
65 542 Carolina Bergagård Tolered-Utby OL 23:46
66 537 Ingrid Mattsson Sundsvalls OK 23:49
67 566 Helena Lindqvist Västerås SOK 23:50
68 582 Malin Rylander Stora Tuna IK lag 1 24:48
69 554 Linnea Lindström Linköpings OK lag 2 24:50
70 565 Sofie Wetter Köping-Kolsva OK lag 2 25:06
71 585 Veronika Aspvall Ronneby OK 25:12
72 539 Emma Åhman Långhundra IF 25:14
73 525 Camilla Lundgren Kils OK 25:17
74 526 Krista Kiuru Kangasala SK lag 2 25:46
74 581 Julianna Molnár Helsingin Suunnistajat 25:46
76 518 Jenny Lönnberg IF Sibbo-Vargarna 26:01
77 548 Malin Larsson Främmestads IK 26:11
78 607 Emma Garmer Herkules/Frölunda/Marin Väst 26:24
79 556 Anna Stohm OK Tyr 26:29
80 593 Terese Wängdahl OK Gipen 27:21
81 594 Frida Vesterlund Umeå OK/IFK Umeå/Robertsfors 27:35
82 576 Elin Andersson OK Kroppefjäll 27:36
83 551 Ida Segersson OK 64 TORPA 27:39
84 513 Silje Christoffersen Garphyttan/Halden/Lerum 28:08
85 564 Amanda Hallén Trollhättans SOK 28:10
86 590 Matilda Lagerholm Tumba-Mälarhöjden OK 28:31
87 599 Petra Östanbäck Kinnaström/Fritsla/OK Räven 28:50
88 507 Anna Hiidensalo DELTA 29:09
89 587 Elin Gustafsson Tibro AIK SOK 29:15
90 584 Malin Börjesson OK Alehof 30:00
91 596 Carolin Hagelberg Åmåls OK 30:41
92 610 Wictoria Nilsson KFUM Örebro OK lag 2 31:30
93 562 Marie Mårts Snättringe SK 31:54
94 531 Lina Khaled Kristinehamns OK/Degerfors OK 31:58
95 601 Sofie Winther Aalborg OK 32:17
96 527 Hanna Salmi Kangasala SK / KOOVEE lag 3 33:38
97 509 Erika Unelid Eskilstunafors/St Sundby/Nalle 33:46
98 583 Sofia Holmén IK Gandvik 34:23
99 555 Malin Kembring OK Dacke 36:13
100 574 Klara Å-Ottosson Sjövalla FK 37:42
101 568 Jessica Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 38:44
102 540 Karin Hoof Hestra IF 39:22
103 547 Sofie Larsson OK Nackhe 41:44
521 Amanda Karlsson Södertälje-Nykvarn Orientering Felst.
Återgå till huvudsidan