Pl tartnr Namn Lag Tid
D18 (104) Sträcka 3
1 573 Annika Johnson OK Klemmingen 17:15
2 570 Lovisa Berg OK Milan 17:28
3 534 Laura Kolehmainen LYNX 17:39
4 501 Sara Nilsson OK Tisaren 17:55
5 541 Julia Torstensson OK Landehof 17:59
6 506 Teija Rauhala Tampereen Pyrintö lag 1 18:21
7 538 Nikoline Ekeberg Schjerve Løten o-lag 18:49
7 608 Kasia Wicha Mazowsze O-Team 18:49
9 520 Linn Pettersson Tullinge SK lag 1 19:07
10 503 Emelie Hansson OK Kåre lag 1 19:12
11 602 Jessica Nilsson Stora Tuna IK lag 2 19:14
12 504 Kajsa Axin Hagaby GoIF 19:17
13 522 Eeva Luukanen Suunta-Sepot 19:18
14 530 Tanja Mäennenä KOO-VEE 19:20
15 508 Minna-Mari Karppinen Valkeakosken Haka 19:32
15 514 Therese Klintberg Eksjö SOK 19:32
17 548 Marie Andersson Främmestads IK 19:39
18 519 Ylva Kindlundh Alfta ÖSA OK 19:42
19 563 Isabelle Christoferson Tormestorps IF 19:52
20 524 Linda Jonsson IFK Moras OK 19:56
20 559 Johanna Stolt Vänersborgs SK 19:56
22 515 Emma Backteman Linköpings OK lag 1 20:06
23 529 Linda Levander Täby OK/Kvarnsveden lag 2 20:16
24 579 Erika Johansson OK Skogsfalken 20:18
25 511 Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri 20:19
26 542 Malin Hall Tolered-Utby OL 20:23
27 561 Sofia Grawé Ärla IF 20:24
28 592 Therese Alfredsson Uddevalla OK 20:41
29 554 Malin Carlsson Linköpings OK lag 2 20:43
30 606 Sandra Lejon-Lind Haninge SOK/IFK Lidingö 20:45
31 562 Maria Movin Snättringe SK 20:46
32 532 Kristin Lundgren Köping-Kolsva OK lag 1 20:49
33 566 Linnea Lindberg Västerås SOK 20:53
34 517 Sonja Saarenpää Kangasala SK lag 1 20:55
35 580 Hanna Björklund OK Kåre lag 2 20:59
36 549 Laura Juntunen MS Parma lag 2 21:00
37 582 Pernilla Nolåkers Stora Tuna IK lag 1 21:09
38 531 Carolina Sjögren Kristinehamns OK/Degerfors OK 21:12
38 537 Annika Nilsson Sundsvalls OK 21:12
40 526 Janica Kiuru Kangasala SK lag 2 21:14
41 512 Christina Lövold-Hellberg Täby OK/Kvarnsveden lag 1 21:23
42 591 Therese Lundell Tenhults SOK 21:37
43 516 Linn Wibell Gävle-D/VBOL/Hedemora/Storvik 21:43
44 550 Janie Nyström Rånäs OK lag 1 22:01
45 557 Ida Lindqvist OK Denseln 22:02
46 589 Elin Sundqvist Tullinge SK lag 2 22:03
47 528 Rebecca Heinrup Järla IF OK 22:07
48 533 Therese Carlsson OK Hällen 22:10
49 596 Hanna Svensson Åmåls OK 22:24
50 553 Hanna Börjesson Forsa OK 22:32
50 583 Stina Granberg IK Gandvik 22:32
52 569 Pernille Storm FIF Hillerød Orientering 22:50
53 507 Jenny Puputti DELTA 22:59
54 510 Linda Johansson OK Löftan 23:11
55 535 Elin Gustavsson Ulricehamns OK 23:15
55 565 Anna Birkestål Köping-Kolsva OK lag 2 23:15
57 587 Elin Olsson Tibro AIK SOK 23:16
58 558 Lina Persson Kolmården/Skogspojk./Finspång 23:27
59 546 Jonna Helin Paimion Rasti 23:48
60 599 Therese Sjöblom Kinnaström/Fritsla/OK Räven 23:51
61 545 Kamilla Winther Katrineholms OK 24:00
61 590 Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK 24:00
63 568 Lisa Israelsson Tjällmo-Godegårds OK 24:02
64 502 Lena Rönndahl Boxholm-Mjölby OL 24:07
65 577 Amelie Andersson Falkenbergs OK 24:09
66 576 Lisa Borssén OK Kroppefjäll 24:15
67 536 Matilda Hall Hjobygdens OK 24:18
68 543 Anna-Sofia Vainio MS Parma lag 1 24:20
69 518 Tarja Krum IF Sibbo-Vargarna 24:37
70 556 Sofia Levin OK Tyr 24:38
71 505 Rebecca Mikelsen SOK Viljan 24:43
72 525 Cecilia Kjellman Kils OK 24:57
72 571 Anna Palmér OK Djerf 24:57
74 588 Anja Johansson Nyköpings OK 25:05
75 586 Teija Lehmuskoski Tampereen Pyrintö lag 2 25:19
76 600 Karin Björklund KFUM Örebro OK lag 1 26:16
77 609 Emma Jonsson OK Rodhen 26:28
78 605 Mikaela Jansson Kolmården/Motala AIF/Tjalve 26:45
79 544 Sandra Johansson FK Boken 26:48
80 523 Carolina Johansson OK Skogshjortarna 26:52
81 575 Victoria Fridholm Ringsjö OK/Ystads OK/Andrarums 26:54
82 584 Marie Rönngård OK Alehof 26:59
83 560 Olivia Hoffman Falköpings AIK / Gudhems IF 27:06
84 509 Frida Unelid Eskilstunafors/St Sundby/Nalle 27:08
85 581 Vilma Riitsalu Helsingin Suunnistajat 27:25
86 539 Lise Martensen Långhundra IF 28:25
87 593 Malin Olsson OK Gipen 28:44
88 607 Karin Johansson Herkules/Frölunda/Marin Väst 28:45
89 594 Alicia Walheim Umeå OK/IFK Umeå/Robertsfors 28:53
90 564 Isabell Joelsson Trollhättans SOK 28:58
91 604 Pernilla Petersson Burseryd/OK Vivill/Anderstorp 29:41
92 552 Fredrikke Nord-Moth Halden Skiklubb 29:44
93 598 Anna Sanderi Lidköpings VSK/Istrums SK 30:34
94 585 Margrete Aspvall Ronneby OK 30:56
95 574 Malin Andersson Sjövalla FK 31:25
96 547 Emmelie Georgsson OK Nackhe 31:31
97 610 Malin Lundberg KFUM Örebro OK lag 2 34:33
98 551 Emma Karlsson OK 64 TORPA 34:35
99 603 Lisa Larsson Bredareds IF 37:46
100 601 Sigrid Pedersen Aalborg OK 37:50
101 513 Charlotte Kung Garphyttan/Halden/Lerum 39:06
102 527 Aino Ojanen Kangasala SK / KOOVEE lag 3 40:52
103 555 Martina Fredriksson OK Dacke 44:27
104 540 Lina Ahlberger Hestra IF 60:31
Återgå till huvudsidan