Pl tartnr Namn Lag Tid
HD18 (87) Sträcka 8
1 2 Jonas Sandström Järla IF OK 15:56
2 34 Adrian Graczyk Rehns BK 16:00
3 6 Jonas Leandersson OK Tyr 16:10
4 84 Mattias Argårds IFK Moras OK 16:12
5 16 Anders Carlsson Halmstad OK 16:22
6 24 Jakob Wallenhammar Hagaby GoIF 16:23
7 33 Olof Nilsson FK Vittus/Ronneby OK 16:48
8 87 Adam Ivarsson Haninge/Lidingö/Södertälje-Nyk 17:01
9 1 Algis Kundelis Alfta ÖSA OK 17:02
10 22 Jakob Eriksson Gävle OK 17:19
11 4 Andreas Johansson OK Tisaren 17:23
12 38 Johan Lundqvist Pan-Kristianst./FK Åsen/Gynge 17:31
12 39 Carl-Johan Högberg Ärla IF 17:31
14 27 Jacob Nilsson Stora Tuna IK 18:01
15 20 Jonas Johansson Hjobygden/FAIK/Tibro AIK SOK 18:08
16 23 Juha Simola KOO-VEE / VaHa 18:13
17 29 Joel Stenfalk Täby OK/Kvarnsveden 18:20
18 19 David Holmström Forsa OK / OK Roslagen 18:22
19 50 Per Pettersson Nyköpings OK 18:27
20 46 Kenny Brindstedt Nybro OK / OK Älme 18:36
21 79 Jani Nummi SK Pohjantähti 18:41
22 60 Timotej Sibilev N.N. OK Orion / OK Dacke 18:48
23 69 Mats Leppälati Köping-Kolsva OK / Arboga OK 18:57
24 56 Emil Corell OK Hällen 19:10
25 18 Felix Gottberg LYNX 19:24
25 40 Eero-Matti Vainio MS Parma 19:24
27 73 Alexander Kallén Linköpings OK 19:27
28 74 Björn Svensson Vänersborgs SK/Trollhättan SOK 19:31
29 78 Anders Josefsson OK Gissle 19:45
30 43 Rasmus Elmelid Ringsjö OK/Ystads OK/Andrarums 19:54
31 3 Mikko Siren Angelniemen Ankkuri 20:02
32 8 Erik Bernerus Sävedalens AIK 20:09
33 65 Simon Bardh Uddevalla/Gbg Majorna/OK Roto 20:14
34 12 Kalle Lilikkonen DELTA 20:15
35 61 Tuomo Savolainen Tampereen Pyrintö 20:44
36 52 Andreas Österlund IK Ymer/HIS Vansbro 20:47
37 7 Dennis Höglund Säterbygdens OK 20:49
38 45 Gjermund Olsen Løten o-lag 20:52
39 55 Emil Pantzar Eskilstunafors OL 20:58
40 13 Gustav Larsson Boxholm-Mjölby OL / SOL Tranås 21:05
41 54 Kristin Skaar Kullingshof/Främmestad/Ryda 21:14
42 28 Johanna Svensson Bredaryds SOK / OK Stigen 21:17
43 47 Tobias Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 21:25
44 31 Frida Gustafsson Jönköpings OK/Hakarpspojkarna 21:34
45 67 Elias Ylänen Kangasala/LS 37/PePo 21:37
46 10 Edward Davidsson OK Klemmingen 22:12
47 5 Toke Ertmann FIF Hillerød Orientering 22:18
48 59 Simon Svenman Kolmården/Skogspojkarna/Tjalve 22:26
49 37 Jonas Kärrström Tullinge SK / Snättringe SK 22:32
50 35 Kalle Bergman OK Ravinen 22:34
51 30 Henrik Ahlbäck Torfinn/Hässleholm/Tormestorp 22:42
52 44 Oskar Mikaelsson Västerås SOK 22:52
53 64 Ida Dalhammar OK Roxen 23:06
54 51 Albin Evertsson Mariestads FK / OK Klyftamo 23:12
55 81 Mathias Johansson KFUM Örebro OK 23:18
56 9 Elinor Karlsson Eksjö SOK/OK Njudung 23:25
57 15 Marucus Holm IF Hallby SOK 23:29
58 82 Lisa Karlsson-Mood Rånäs OK / Länna IF 23:39
59 32 Albin Thunberg OK Alehof 23:40
60 49 Victor Haggren OK Skogshjortarna 23:41
61 48 Anna Brodin OK Kontinent 23:52
62 25 Karl Ask Lerums SOK / Herkules FK 23:56
63 62 Salla Leppänen Rasti-Nokia 24:08
64 85 Kenny Gustavsson OK Milan 24:33
65 70 Carl-Magnus Damberg IK Gandvik 24:39
66 21 Jens Bergström Umeå OK/IFK Umeå/Robertsfors 24:48
67 86 Julia Hagedorn-Johansson Hjärnarps GH OL 25:17
68 42 Jonas Hemlin IK Uven 25:26
69 14 Simo Kääriäinen Helsingin Suunnistajat 25:36
70 41 Ellinor Tjernlund OK Vilse-87 26:07
71 76 Sofie Retdzer Rotebro IS 26:56
72 36 Mattias Karlsson Ulricehamns OK / OK Tranan 27:06
73 58 Adam Lenard Hestra IF 27:12
74 71 Anders Marntell FK Boken 27:26
75 17 Markus Makkonen IF Sibbo-Vargarna 27:42
76 53 Oskar Bergstedt Djerf/Kristinehamn/Degerfors 28:41
77 72 Oliver Boman OK Nackhe / Falkenbergs OK 28:52
78 83 Maria Landberg IF Thor 28:53
79 11 Martin Kvarnström Kils OK / Åmotfors OK 29:08
80 75 Karl Westgård OK Löftan/FK Friskus/Fjärås 29:33
81 26 Jakob Säll Växjö OK / Lessebo OK 29:57
82 68 Axel Erlandsson OK Vivill/FK Finn/Markaryd FK 30:11
83 80 Emma Hallenberg Kinnaström SK/OK Mark/OK Räven 30:32
84 66 Kajsa Winberg Stenungsunds OK/OK Skärmen 31:49
85 57 Anton Wiberg OK Skogsfalken 33:09
86 77 Pontu8s Andersson OK Denseln 35:32
87 63 John Schäfer Tolered-Utby OL / OK Landehof 48:16
Återgå till huvudsidan