Pl tartnr Namn Lag Tid
HD18 (87) Sträcka 7
1 34 Mateusz Wenslaw Rehns BK 15:38
2 2 Jonas Larsson Järla IF OK 15:49
3 87 Rickard Ohlsson Haninge/Lidingö/Södertälje-Nyk 15:53
4 19 Johanna Lännewall Forsa OK / OK Roslagen 16:00
5 39 Carl Carlsson Ärla IF 16:15
6 73 Andreas Berg Linköpings OK 16:32
7 27 Anton Sjökvist Stora Tuna IK 16:34
8 24 Fredrik Larsson Hagaby GoIF 16:46
9 84 Andreas Allerhed IFK Moras OK 17:11
10 4 Erik Lissel OK Tisaren 17:19
11 29 Oskar Sjöberg Täby OK/Kvarnsveden 17:34
12 45 Bård Kolås Løten o-lag 17:45
13 79 Sampo Rahko SK Pohjantähti 18:04
14 46 Gustav Stensson-Bohman Nybro OK / OK Älme 18:25
15 61 Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö 18:26
16 37 Johan Kärrström Tullinge SK / Snättringe SK 18:27
17 36 Jesper Nilsson Ulricehamns OK / OK Tranan 18:32
18 6 Kyle Heron OK Tyr 18:33
18 20 Stefan Karlssson Hjobygden/FAIK/Tibro AIK SOK 18:33
20 38 Alexander Jogby Pan-Kristianst./FK Åsen/Gynge 18:39
21 65 Lina Strand Uddevalla/Gbg Majorna/OK Roto 18:40
22 59 Johan Fröberg Kolmården/Skogspojkarna/Tjalve 18:45
23 69 Erik Englöf Köping-Kolsva OK / Arboga OK 18:54
24 7 Fredrik Lind Säterbygdens OK 19:09
25 47 Erik Alsteryd Tjällmo-Godegårds OK 19:12
26 12 Sampsa Tikkala DELTA 19:32
27 5 Christopher Wiberg FIF Hillerød Orientering 19:33
28 31 Rebecca Siebers Jönköpings OK/Hakarpspojkarna 19:35
29 3 Olli-Pekka Laakkio Angelniemen Ankkuri 19:56
30 51 Pontus Rygh Mariestads FK / OK Klyftamo 19:58
31 40 Jesse Martelius MS Parma 20:20
32 43 Johan Ekelöv Ringsjö OK/Ystads OK/Andrarums 20:24
33 52 Andreas Doverstav IK Ymer/HIS Vansbro 20:26
34 28 Stefan Larsson Bredaryds SOK / OK Stigen 20:35
35 35 Emil Kretz OK Ravinen 20:52
35 81 Albin Långh KFUM Örebro OK 20:52
37 1 Saruna Rymas Alfta ÖSA OK 20:55
38 22 Simon Sjöhed Gävle OK 21:08
39 33 Jon Nilsson FK Vittus/Ronneby OK 21:17
40 63 Johan Bergagård Tolered-Utby OL / OK Landehof 21:24
41 54 Simon Ohlsson Kullingshof/Främmestad/Ryda 21:25
42 21 Henrik Johanssson Umeå OK/IFK Umeå/Robertsfors 21:26
43 26 John Ericsson Växjö OK / Lessebo OK 21:28
44 18 Pekka Iso-Markku LYNX 21:29
45 56 Fredrik Carlsson OK Hällen 21:41
46 13 Erik Erlandsson Boxholm-Mjölby OL / SOL Tranås 21:46
47 67 Matti Valonen Kangasala/LS 37/PePo 21:47
48 60 Thom Barbus OK Orion / OK Dacke 22:03
49 50 Lennart Johansson Nyköpings OK 22:11
50 75 Joakim Johansson OK Löftan/FK Friskus/Fjärås 22:20
51 44 Johan Lindström Västerås SOK 22:27
52 49 Gustav Stenberg OK Skogshjortarna 22:40
53 16 Sanna Lovén Halmstad OK 22:44
54 82 Mattias Pousette Rånäs OK / Länna IF 22:55
55 80 Daniel Ryndal Kinnaström SK/OK Mark/OK Räven 23:20
56 10 Alfred Askerjung OK Klemmingen 23:24
57 86 Jonathan Jönsson Hjärnarps GH OL 24:00
58 74 Emil Johansson Vänersborgs SK/Trollhättan SOK 24:44
59 8 Andreas Bernerus Sävedalens AIK 25:43
60 30 Thomas Solding Torfinn/Hässleholm/Tormestorp 25:48
61 64 Mikael Zackrisson OK Roxen 26:24
62 62 Arttu Nieminen Rasti-Nokia 26:29
63 9 Sara Berganda Eksjö SOK/OK Njudung 27:14
64 17 Lars-Olof Sjöholm IF Sibbo-Vargarna 27:25
65 76 Love Lindström Rotebro IS 27:27
66 72 Andreas Bengtsson OK Nackhe / Falkenbergs OK 27:33
67 70 Fredrik Gustafsson IK Gandvik 28:17
68 83 Sofia Wallin IF Thor 28:29
69 85 Jim Korkeakoski OK Milan 28:34
70 14 Riku Erkkilä Helsingin Suunnistajat 28:44
71 68 Ida Erlandsson OK Vivill/FK Finn/Markaryd FK 28:49
72 11 Christoffer Berglund Kils OK / Åmotfors OK 29:08
73 48 Denise Nyberg OK Kontinent 29:11
74 55 Tobias Carlberg Eskilstunafors OL 29:48
75 58 Dan Börjesson Hestra IF 30:09
76 78 Tobias Edström OK Gissle 30:47
77 71 Anton Österblad FK Boken 31:20
78 42 Johanna Lindström IK Uven 31:41
79 32 Emil Karlsson OK Alehof 32:04
80 57 Viktor Blomqvist OK Skogsfalken 32:17
81 53 Fredrik Bäck Djerf/Kristinehamn/Degerfors 35:44
82 77 Linda Lindqvist OK Denseln 36:09
83 66 Lovisa Birath Stenungsunds OK/OK Skärmen 38:04
15 Alma Buer IF Hallby SOK Felst.
25 Lovisa Nilsson Lerums SOK / Herkules FK Felst.
41 Josefine Tjernlund OK Vilse-87 Felst.
23 Matti Sappinen KOO-VEE / VaHa Ej godk.
Återgå till huvudsidan