Pl stnr Namn Tid
HD18 str 6 A 3.020 km
1 1024 Olof Dahlgren 15:37 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
1 Hagaby GoIF 1:52 3:24 5:46 7:22 9:02 11:45 13:22 14:36 15:37 11:04
1:52 1:32 2:22 1:36 1:40 2:43 1:37 1:14 1:01
2 1006 Johan Wikström 15:40 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 OK Tyr 1:57 3:18 5:33 7:08 8:45 12:01 13:40 14:46 15:40
1:57 1:21 2:15 1:35 1:37 3:16 1:39 1:06 0:54
3 1024 Andreas Pettersson 15:58 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Hagaby GoIF 1:57 3:29 5:52 7:26 9:04 11:41 13:33 14:48 15:58
1:57 1:32 2:23 1:34 1:38 2:37 1:52 1:15 1:10
4 1079 Vesa-Ville Väänä 16:04 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 SK Pohjantähti 2:14 4:11 6:36 8:28 9:49 12:14 13:53 15:01 16:04
2:14 1:57 2:25 1:52 1:21 2:25 1:39 1:08 1:03
5 1006 Niclas Carlsson 16:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Tyr 2:02 3:31 5:57 7:35 9:18 12:11 13:57 15:14 16:21
2:02 1:29 2:26 1:38 1:43 2:53 1:46 1:17 1:07
6 1019 Rikard Larsson 17:02 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Forsa OK / OK Roslagen 2:13 3:48 6:16 8:09 9:46 12:51 14:44 16:03 17:02
2:13 1:35 2:28 1:53 1:37 3:05 1:53 1:19 0:59
7 1020 Anders Mohlin 17:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Hjobygden/FAIK/Tibro AIK SOK 2:05 3:47 6:53 8:43 10:18 13:02 14:55 16:13 17:21
2:05 1:42 3:06 1:50 1:35 2:44 1:53 1:18 1:08
7 1039 Tobias Olofsson-Bierfeldt 17:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Ärla IF 2:14 3:53 6:33 8:30 9:58 13:00 14:52 16:12 17:21
2:14 1:39 2:40 1:57 1:28 3:02 1:52 1:20 1:09
9 1006 Lasse Ericsson 17:23 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Tyr 2:10 3:51 6:31 8:17 9:47 12:49 14:50 16:10 17:23
2:10 1:41 2:40 1:46 1:30 3:02 2:01 1:20 1:13
9 1024 Henrik Melin 17:23 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Hagaby GoIF 1:59 3:38 6:07 8:29 10:04 12:44 14:49 16:09 17:23
1:59 1:39 2:29 2:22 1:35 2:40 2:05 1:20 1:14
11 1020 Rasmus Persson 17:24 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Hjobygden/FAIK/Tibro AIK SOK 2:03 3:46 6:50 8:43 10:17 13:00 14:56 16:17 17:24
2:03 1:43 3:04 1:53 1:34 2:43 1:56 1:21 1:07
12 1020 Daniel Muschke 17:34 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Hjobygden/FAIK/Tibro AIK SOK 2:05 3:45 6:51 8:40 10:14 13:04 15:00 16:22 17:34
2:05 1:40 3:06 1:49 1:34 2:50 1:56 1:22 1:12
12 1027 Gustav Eriksson 17:34 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Stora Tuna IK 2:11 3:57 6:29 8:23 10:07 13:29 15:21 16:35 17:34
2:11 1:46 2:32 1:54 1:44 3:22 1:52 1:14 0:59
14 1001 Olof Ericsson 17:37 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Alfta ÖSA OK 2:15 3:59 6:34 8:21 9:52 13:01 15:04 16:22 17:37
2:15 1:44 2:35 1:47 1:31 3:09 2:03 1:18 1:15
15 1004 Johan Forslund 17:53 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
1 OK Tisaren 2:28 4:49 7:41 9:34 11:08 13:52 15:46 16:56 17:53 12:57
2:28 2:21 2:52 1:53 1:34 2:44 1:54 1:10 0:57
16 1002 Michael Refors 17:59 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Järla IF OK 2:09 4:18 7:04 8:50 10:15 13:18 15:12 16:48 17:59
2:09 2:09 2:46 1:46 1:25 3:03 1:54 1:36 1:11
17 1038 Daniel Johansson 18:01 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Pan-Kristianst./FK Åsen/Gynge 2:19 4:04 6:58 8:57 10:35 13:38 15:33 16:53 18:01
2:19 1:45 2:54 1:59 1:38 3:03 1:55 1:20 1:08
17 1039 Pär Johansson 18:01 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
3 Ärla IF 2:16 3:55 6:35 8:35 10:12 13:22 15:19 16:44 18:01 12:34
2:16 1:39 2:40 2:00 1:37 3:10 1:57 1:25 1:17
19 1027 Emil Alexandersson 18:05 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Stora Tuna IK 2:17 4:01 6:30 8:25 10:15 13:39 15:27 16:49 18:05
2:17 1:44 2:29 1:55 1:50 3:24 1:48 1:22 1:16
20 1023 Arttu Lehtovaara 18:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 KOO-VEE / VaHa 2:20 4:12 6:57 8:43 11:13 13:49 15:48 17:04 18:10
2:20 1:52 2:45 1:46 2:30 2:36 1:59 1:16 1:06
21 1034 Göran Winblad 18:24 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Rehns BK 2:14 3:59 6:51 8:32 10:10 14:05 16:08 17:22 18:24
2:14 1:45 2:52 1:41 1:38 3:55 2:03 1:14 1:02
22 1036 Karl-Johan Westberg 18:27 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Ulricehamns OK / OK Tranan 2:18 4:14 6:50 8:55 10:31 14:14 16:06 17:18 18:27
2:18 1:56 2:36 2:05 1:36 3:43 1:52 1:12 1:09
23 1022 Hans Kellner 18:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Gävle OK 2:14 4:12 6:52 8:46 10:20 14:11 16:03 17:22 18:31
2:14 1:58 2:40 1:54 1:34 3:51 1:52 1:19 1:09
24 1084 Martin Andersson 18:35 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IFK Moras OK 2:21 4:04 6:57 8:41 10:15 14:13 16:11 17:30 18:35
2:21 1:43 2:53 1:44 1:34 3:58 1:58 1:19 1:05
25 1036 Erik Johansson 18:46 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Ulricehamns OK / OK Tranan 2:17 4:12 6:56 8:56 10:34 14:21 16:10 17:28 18:46
2:17 1:55 2:44 2:00 1:38 3:47 1:49 1:18 1:18
26 1015 Marcus Sjögren 18:48 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IF Hallby SOK 2:18 4:21 7:15 9:10 10:50 14:00 16:24 17:36 18:48
2:18 2:03 2:54 1:55 1:40 3:10 2:24 1:12 1:12
27 1041 Robert Tjernlund 19:01 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Vilse-87 2:24 4:13 6:58 9:22 11:01 14:50 16:36 17:57 19:01
2:24 1:49 2:45 2:24 1:39 3:49 1:46 1:21 1:04
28 1016 Robin LIndgren 19:04 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Halmstad OK 2:15 4:10 7:08 9:02 11:24 14:40 16:36 18:06 19:04
2:15 1:55 2:58 1:54 2:22 3:16 1:56 1:30 0:58
29 1034 Malin Winblad 19:06 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Rehns BK 2:16 4:13 7:07 9:03 11:02 14:07 16:17 17:44 19:06
2:16 1:57 2:54 1:56 1:59 3:05 2:10 1:27 1:22
30 1037 Alexander Silvén 19:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Tullinge SK / Snättringe SK 2:33 4:39 7:34 9:24 11:48 15:16 17:01 18:14 19:10
2:33 2:06 2:55 1:50 2:24 3:28 1:45 1:13 0:56
30 1047 Johan Allard 19:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Tjällmo-Godegårds OK 2:32 4:26 7:21 9:24 11:05 14:50 16:39 17:59 19:10
2:32 1:54 2:55 2:03 1:41 3:45 1:49 1:20 1:11
30 1061 Juuso Jutila 19:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Tampereen Pyrintö 2:12 4:20 7:25 9:14 11:13 14:24 16:35 18:05 19:10
2:12 2:08 3:05 1:49 1:59 3:11 2:11 1:30 1:05
33 1061 Eero Moilanen 19:13 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Tampereen Pyrintö 2:13 4:14 7:33 9:29 11:17 14:47 16:38 18:05 19:13
2:13 2:01 3:19 1:56 1:48 3:30 1:51 1:27 1:08
34 1023 Samuel Järvinen 19:14 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 KOO-VEE / VaHa 2:21 4:13 7:39 9:39 11:24 14:32 16:32 17:55 19:14
2:21 1:52 3:26 2:00 1:45 3:08 2:00 1:23 1:19
34 1031 Terese Carlsson 19:14 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Jönköpings OK/Hakarpspojkarna 2:30 4:34 7:45 9:40 11:11 14:26 16:36 18:00 19:14
2:30 2:04 3:11 1:55 1:31 3:15 2:10 1:24 1:14
36 1038 Anna Lööf 19:16 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Pan-Kristianst./FK Åsen/Gynge 2:20 4:11 7:13 9:15 10:58 14:15 16:21 17:52 19:16
2:20 1:51 3:02 2:02 1:43 3:17 2:06 1:31 1:24
37 1031 Anna Gustafsson 19:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Jönköpings OK/Hakarpspojkarna 2:31 4:36 7:43 9:34 11:07 14:33 16:43 18:08 19:18
2:31 2:05 3:07 1:51 1:33 3:26 2:10 1:25 1:10
38 1004 Elin Fagernes-Gullberg 19:28 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Tisaren 2:35 4:36 7:35 9:46 11:31 14:28 16:51 18:16 19:28
2:35 2:01 2:59 2:11 1:45 2:57 2:23 1:25 1:12
39 1067 Tatu Luuri 19:56 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Kangasala/LS 37/PePo 2:19 4:10 7:04 9:01 11:24 15:19 17:21 18:45 19:56
2:19 1:51 2:54 1:57 2:23 3:55 2:02 1:24 1:11
40 1060 Rickard Thorslund 20:06 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Orion / OK Dacke 2:29 4:57 7:53 9:47 12:11 15:43 17:34 18:53 20:06
2:29 2:28 2:56 1:54 2:24 3:32 1:51 1:19 1:13
41 1027 Clas Eriksson 20:07 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Stora Tuna IK 2:15 4:05 7:29 9:33 11:50 15:17 17:15 18:47 20:07
2:15 1:50 3:24 2:04 2:17 3:27 1:58 1:32 1:20
42 1005 Jeppe Damsgaard 20:09 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 FIF Hillerød Orientering 2:20 4:10 7:14 9:30 11:38 14:38 17:12 18:57 20:09
2:20 1:50 3:04 2:16 2:08 3:00 2:34 1:45 1:12
43 1060 Ida Olsson 20:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Orion / OK Dacke 2:27 4:55 7:51 9:51 12:07 15:42 17:36 19:02 20:10
2:27 2:28 2:56 2:00 2:16 3:35 1:54 1:26 1:08
44 1044 Martin Carlsson 20:12 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Västerås SOK 2:20 4:25 7:58 10:40 12:27 15:19 17:29 18:58 20:12
2:20 2:05 3:33 2:42 1:47 2:52 2:10 1:29 1:14
45 1077 Mattias Jelkne 20:15 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Denseln 2:15 4:36 7:26 9:17 12:01 15:43 17:52 19:13 20:15
2:15 2:21 2:50 1:51 2:44 3:42 2:09 1:21 1:02
46 1060 Johan Engström 20:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 OK Orion / OK Dacke 2:35 5:01 7:58 9:50 12:09 15:48 17:48 19:06 20:18
2:35 2:26 2:57 1:52 2:19 3:39 2:00 1:18 1:12
47 1019 Wilhelm Sandberg 20:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Forsa OK / OK Roslagen 2:20 4:12 7:41 9:45 11:44 15:38 17:41 19:07 20:21
2:20 1:52 3:29 2:04 1:59 3:54 2:03 1:26 1:14
47 1061 Lauri Kahila 20:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Tampereen Pyrintö 2:16 4:28 7:21 9:25 11:11 15:51 17:41 19:09 20:21
2:16 2:12 2:53 2:04 1:46 4:40 1:50 1:28 1:12
49 1028 Amanda Leo 20:22 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Bredaryds SOK / OK Stigen 2:36 4:39 7:33 9:43 11:44 15:38 17:39 19:06 20:22
2:36 2:03 2:54 2:10 2:01 3:54 2:01 1:27 1:16
50 1040 Atte Järvinen 20:23 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 MS Parma 2:27 5:22 8:18 10:31 12:21 15:45 17:48 19:12 20:23
2:27 2:55 2:56 2:13 1:50 3:24 2:03 1:24 1:11
51 1046 Elin Folkesson-Blom 20:29 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Nybro OK / OK Älme 2:27 4:20 7:36 9:39 11:40 15:31 17:43 19:13 20:29
2:27 1:53 3:16 2:03 2:01 3:51 2:12 1:30 1:16
52 1016 Patrik Andersson 20:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Halmstad OK 2:15 4:13 7:18 9:15 11:21 15:36 17:44 19:18 20:31
2:15 1:58 3:05 1:57 2:06 4:15 2:08 1:34 1:13
52 1040 Arttu Saarinen 20:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 MS Parma 2:30 5:26 8:21 10:35 12:24 15:47 17:50 19:15 20:31
2:30 2:56 2:55 2:14 1:49 3:23 2:03 1:25 1:16
54 1043 Johan Glantz 20:32 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Ringsjö OK/Ystads OK/Andrarums 2:30 4:41 8:03 10:15 12:04 15:43 17:53 19:25 20:32
2:30 2:11 3:22 2:12 1:49 3:39 2:10 1:32 1:07
55 1043 Daniel Nilsson 20:38 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Ringsjö OK/Ystads OK/Andrarums 2:28 4:41 8:06 10:29 12:13 15:41 17:50 19:24 20:38
2:28 2:13 3:25 2:23 1:44 3:28 2:09 1:34 1:14
56 1039 Eric Carlsson 20:46 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Ärla IF 2:21 4:21 7:58 9:51 11:58 15:45 18:01 19:29 20:46
2:21 2:00 3:37 1:53 2:07 3:47 2:16 1:28 1:17
57 1001 Agne Fedorenkaité 20:47 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Alfta ÖSA OK 2:25 4:15 8:05 10:02 11:56 15:58 18:04 19:31 20:47
2:25 1:50 3:50 1:57 1:54 4:02 2:06 1:27 1:16
57 1087 Peter Almroth 20:47 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Haninge/Lidingö/Södertälje-Nyk 2:12 4:19 7:25 9:32 11:10 16:13 18:23 19:42 20:47
2:12 2:07 3:06 2:07 1:38 5:03 2:10 1:19 1:05
59 1087 Niklas Vedin 20:49 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Haninge/Lidingö/Södertälje-Nyk 2:21 4:21 7:22 9:39 11:29 15:37 18:03 19:36 20:49
2:21 2:00 3:01 2:17 1:50 4:08 2:26 1:33 1:13
60 1065 Mattias Prick 20:50 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Uddevalla/Gbg Majorna/OK Roto 2:35 4:26 6:58 8:46 11:32 16:32 18:31 19:53 20:50
2:35 1:51 2:32 1:48 2:46 5:00 1:59 1:22 0:57
61 1051 Joakim Rygh 20:51 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Mariestads FK / OK Klyftamo 2:40 4:50 9:20 11:02 13:08 16:09 18:19 19:40 20:51
2:40 2:10 4:30 1:42 2:06 3:01 2:10 1:21 1:11
62 1005 Sören Sörensen 21:00 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 FIF Hillerød Orientering 2:04 3:58 7:20 9:41 11:39 15:56 18:31 20:05 21:00
2:04 1:54 3:22 2:21 1:58 4:17 2:35 1:34 0:55
63 1023 Kimmo Leppänen 21:01 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 KOO-VEE / VaHa 2:32 4:49 8:02 10:06 11:49 15:18 17:44 19:32 21:01
2:32 2:17 3:13 2:04 1:43 3:29 2:26 1:48 1:29
64 1001 Mattias Ehn 21:02 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Alfta ÖSA OK 2:25 4:29 7:58 10:00 12:02 15:58 18:12 19:47 21:02
2:25 2:04 3:29 2:02 2:02 3:56 2:14 1:35 1:15
64 1051 Peter Markendahl 21:02 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Mariestads FK / OK Klyftamo 2:52 5:03 8:56 11:07 13:08 16:06 18:21 19:48 21:02
2:52 2:11 3:53 2:11 2:01 2:58 2:15 1:27 1:14
66 1007 Henrik Klaar 21:04 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Säterbygdens OK 2:26 5:12 8:37 11:02 12:57 16:19 18:20 19:51 21:04
2:26 2:46 3:25 2:25 1:55 3:22 2:01 1:31 1:13
66 1069 Olle Sjögren 21:04 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Köping-Kolsva OK / Arboga OK 2:39 5:08 8:37 10:56 12:47 16:09 18:28 19:50 21:04
2:39 2:29 3:29 2:19 1:51 3:22 2:19 1:22 1:14
68 1049 Kasper Reiderstedt 21:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Skogshjortarna 3:02 5:15 8:42 10:50 12:34 16:30 18:45 20:06 21:18
3:02 2:13 3:27 2:08 1:44 3:56 2:15 1:21 1:12
69 1049 Marcus Krona 21:20 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Skogshjortarna 3:06 5:19 8:40 10:53 12:39 16:32 18:48 20:09 21:20
3:06 2:13 3:21 2:13 1:46 3:53 2:16 1:21 1:11
69 1051 Simon Markendahl 21:20 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
2 Mariestads FK / OK Klyftamo 2:46 4:49 9:29 11:21 13:14 16:11 18:31 19:56 21:20 15:19
2:46 2:03 4:40 1:52 1:53 2:57 2:20 1:25 1:24
71 1074 Rickard Björkman 21:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Vänersborgs SK/Trollhättan SOK 3:17 5:18 8:27 10:30 12:46 16:09 18:34 20:10 21:21
3:17 2:01 3:09 2:03 2:16 3:23 2:25 1:36 1:11
71 1074 Erik Olofsson 21:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Vänersborgs SK/Trollhättan SOK 3:16 5:19 8:30 10:32 12:39 16:23 18:40 20:11 21:21
3:16 2:03 3:11 2:02 2:07 3:44 2:17 1:31 1:10
73 1073 Emil Sandgren 21:34 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Linköpings OK 2:20 4:06 8:10 9:48 11:10 17:45 19:24 20:38 21:34
2:20 1:46 4:04 1:38 1:22 6:35 1:39 1:14 0:56
74 1081 Mathias Lundberg 21:38 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 KFUM Örebro OK 2:09 3:47 8:01 9:37 11:20 15:20 18:59 20:23 21:38
2:09 1:38 4:14 1:36 1:43 4:00 3:39 1:24 1:15
75 1021 Andreas Boman 21:42 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Umeå OK/IFK Umeå/Robertsfors 3:01 5:16 9:16 11:17 13:00 16:32 18:54 20:31 21:42
3:01 2:15 4:00 2:01 1:43 3:32 2:22 1:37 1:11
75 1052 Niklas Österlund 21:42 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IK Ymer/HIS Vansbro 2:49 4:57 8:27 10:39 12:29 16:01 18:42 20:21 21:42
2:49 2:08 3:30 2:12 1:50 3:32 2:41 1:39 1:21
77 1045 Olaf Hesselberg Indby 21:45 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Løten o-lag 2:32 4:48 8:15 10:22 12:52 16:55 19:12 20:32 21:45
2:32 2:16 3:27 2:07 2:30 4:03 2:17 1:20 1:13
78 1056 Tim Bjärengren 21:53 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Hällen 2:33 5:08 8:25 10:45 12:48 16:27 18:54 20:36 21:53
2:33 2:35 3:17 2:20 2:03 3:39 2:27 1:42 1:17
79 1045 Marius Öie 21:54 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Løten o-lag 2:32 4:46 8:16 10:25 12:49 16:56 19:14 20:39 21:54
2:32 2:14 3:30 2:09 2:24 4:07 2:18 1:25 1:15
80 1059 Linus Persson 21:58 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Kolmården/Skogspojkarna/Tjalve 2:50 5:10 8:29 10:24 13:56 17:14 19:25 20:47 21:58
2:50 2:20 3:19 1:55 3:32 3:18 2:11 1:22 1:11
81 1026 Love Gidlund 21:59 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Växjö OK / Lessebo OK 2:48 4:37 8:48 10:38 12:30 16:21 19:20 20:47 21:59
2:48 1:49 4:11 1:50 1:52 3:51 2:59 1:27 1:12
81 1053 Mikael Jangentorp 21:59 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Djerf/Kristinehamn/Degerfors 2:52 5:03 8:19 10:12 13:19 17:17 19:33 21:02 21:59
2:52 2:11 3:16 1:53 3:07 3:58 2:16 1:29 0:57
83 1009 Oskar Hardmark 22:01 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Eksjö SOK/OK Njudung 2:31 4:44 8:01 10:07 12:34 16:42 19:02 20:37 22:01
2:31 2:13 3:17 2:06 2:27 4:08 2:20 1:35 1:24
84 1004 Jenny Källmén 22:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 OK Tisaren 2:41 4:44 7:56 10:11 12:32 16:49 19:04 20:50 22:10
2:41 2:03 3:12 2:15 2:21 4:17 2:15 1:46 1:20
85 1044 Anna Brammås 22:13 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Västerås SOK 2:22 4:28 8:02 10:46 13:12 16:38 19:10 20:46 22:13
2:22 2:06 3:34 2:44 2:26 3:26 2:32 1:36 1:27
86 1044 Alexander Faxå 22:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Västerås SOK 2:27 4:32 8:10 10:50 13:07 16:39 19:10 20:49 22:18
2:27 2:05 3:38 2:40 2:17 3:32 2:31 1:39 1:29
87 1053 Adam Nyman 22:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Djerf/Kristinehamn/Degerfors 2:55 5:05 8:18 10:35 13:25 17:27 19:38 21:10 22:21
2:55 2:10 3:13 2:17 2:50 4:02 2:11 1:32 1:11
88 1013 Josef Ihreståhl 22:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
3 Boxholm-Mjölby OL / SOL Tranås 2:52 5:04 8:18 10:42 12:47 16:20 19:34 21:09 22:31 15:20
2:52 2:12 3:14 2:24 2:05 3:33 3:14 1:35 1:22
88 1073 Ola Almén 22:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Linköpings OK 2:26 4:22 7:30 9:20 10:56 17:40 19:36 21:09 22:31
2:26 1:56 3:08 1:50 1:36 6:44 1:56 1:33 1:22
90 1026 Magnus Altgård 22:53 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
1 Växjö OK / Lessebo OK 2:57 5:04 9:15 11:19 13:23 17:17 19:54 21:34 22:53 16:07
2:57 2:07 4:11 2:04 2:04 3:54 2:37 1:40 1:19
91 1075 Tomas Hansson 23:16 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Löftan/FK Friskus/Fjärås 2:56 5:11 9:06 11:37 13:47 17:49 20:15 22:03 23:16
2:56 2:15 3:55 2:31 2:10 4:02 2:26 1:48 1:13
92 1079 Sara Lax 23:23 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 SK Pohjantähti 2:28 5:24 9:57 12:10 14:05 18:07 20:21 22:01 23:23
2:28 2:56 4:33 2:13 1:55 4:02 2:14 1:40 1:22
93 1059 Måns Bränneby 23:25 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Kolmården/Skogspojkarna/Tjalve 2:31 4:31 8:26 10:46 13:55 17:07 20:33 22:10 23:25
2:31 2:00 3:55 2:20 3:09 3:12 3:26 1:37 1:15
94 1035 Joakim Westblad 23:27 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Ravinen 2:57 5:20 8:40 11:01 14:03 17:39 20:20 22:07 23:27
2:57 2:23 3:20 2:21 3:02 3:36 2:41 1:47 1:20
95 1035 Gabriella Holmström 23:30 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Ravinen 2:53 5:15 8:36 10:54 13:52 17:33 20:13 22:09 23:30
2:53 2:22 3:21 2:18 2:58 3:41 2:40 1:56 1:21
96 1050 Daniel Wejås 23:48 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Nyköpings OK 2:54 5:30 8:41 10:49 13:06 18:33 21:03 22:36 23:48
2:54 2:36 3:11 2:08 2:17 5:27 2:30 1:33 1:12
97 1012 Olli Hiidensalo 23:59 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 DELTA 2:31 5:44 11:03 12:49 15:07 18:25 21:32 22:58 23:59
2:31 3:13 5:19 1:46 2:18 3:18 3:07 1:26 1:01
98 1048 Malin Jensen 24:00 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Kontinent 2:46 4:58 8:37 10:45 13:34 18:45 21:14 22:50 24:00
2:46 2:12 3:39 2:08 2:49 5:11 2:29 1:36 1:10
99 1003 Santtu Kivelä 24:05 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Angelniemen Ankkuri 3:10 6:41 10:21 12:31 14:24 18:16 21:24 22:50 24:05
3:10 3:31 3:40 2:10 1:53 3:52 3:08 1:26 1:15
100 1048 Helena Brodin 24:20 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Kontinent 2:51 5:03 8:44 11:34 13:57 18:43 21:17 23:00 24:20
2:51 2:12 3:41 2:50 2:23 4:46 2:34 1:43 1:20
101 1008 Kajsa Gustafsson 24:22 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Sävedalens AIK 2:43 4:48 9:14 11:13 13:36 18:17 21:17 23:19 24:22
2:43 2:05 4:26 1:59 2:23 4:41 3:00 2:02 1:03
102 1063 Marcus Svalsjö 24:27 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Tolered-Utby OL / OK Landehof 3:07 5:18 10:38 12:44 14:25 18:09 21:47 23:20 24:27
3:07 2:11 5:20 2:06 1:41 3:44 3:38 1:33 1:07
103 1054 Simon Johansson 24:34 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Kullingshof/Främmestad/Ryda 3:01 5:31 9:05 11:36 14:38 18:49 21:47 23:15 24:34
3:01 2:30 3:34 2:31 3:02 4:11 2:58 1:28 1:19
104 1081 Anders Björkman 24:36 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 KFUM Örebro OK 2:28 4:51 9:01 12:17 14:27 19:35 21:48 23:21 24:36
2:28 2:23 4:10 3:16 2:10 5:08 2:13 1:33 1:15
105 1073 Jonas Landgren 24:51 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
3 Linköpings OK 2:39 5:51 9:17 11:45 13:51 19:23 21:57 23:37 24:51 17:25
2:39 3:12 3:26 2:28 2:06 5:32 2:34 1:40 1:14
106 1030 Johan Larsson 24:52 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Torfinn/Hässleholm/Tormestorp 2:26 4:29 9:23 11:19 12:59 20:28 22:25 23:45 24:52
2:26 2:03 4:54 1:56 1:40 7:29 1:57 1:20 1:07
107 1013 Sven Noren 24:56 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Boxholm-Mjölby OL / SOL Tranås 2:33 4:47 13:52 15:43 17:18 20:09 22:12 23:43 24:56
2:33 2:14 9:05 1:51 1:35 2:51 2:03 1:31 1:13
107 1030 Christopher Bännes 24:56 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Torfinn/Hässleholm/Tormestorp 2:25 4:28 9:23 11:17 12:58 20:27 22:23 23:46 24:56
2:25 2:03 4:55 1:54 1:41 7:29 1:56 1:23 1:10
109 1008 Patirk Eickhoff 25:02 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Sävedalens AIK 2:43 4:48 9:12 11:24 13:34 18:21 21:27 23:34 25:02
2:43 2:05 4:24 2:12 2:10 4:47 3:06 2:07 1:28
109 1054 Sara Gustafsson 25:02 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Kullingshof/Främmestad/Ryda 3:04 5:32 9:36 12:31 14:51 19:09 21:48 23:34 25:02
3:04 2:28 4:04 2:55 2:20 4:18 2:39 1:46 1:28
111 1030 Anton Persson 25:05 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Torfinn/Hässleholm/Tormestorp 2:41 5:01 8:52 11:18 13:24 18:35 21:42 23:37 25:05
2:41 2:20 3:51 2:26 2:06 5:11 3:07 1:55 1:28
112 1008 Matilda Hultman 25:08 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Sävedalens AIK 2:47 4:53 9:23 11:39 13:40 18:20 21:24 23:33 25:08
2:47 2:06 4:30 2:16 2:01 4:40 3:04 2:09 1:35
113 1033 Maria Ohlsson 25:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 FK Vittus/Ronneby OK 2:48 5:01 8:12 11:59 14:12 19:34 22:13 23:52 25:10
2:48 2:13 3:11 3:47 2:13 5:22 2:39 1:39 1:18
114 1025 Jonathan Pettersson 25:22 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Lerums SOK / Herkules FK 3:04 5:24 11:01 13:39 15:43 19:49 22:27 24:12 25:22
3:04 2:20 5:37 2:38 2:04 4:06 2:38 1:45 1:10
114 1046 Annika Liljekvist 25:22 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Nybro OK / OK Älme 2:25 4:22 8:34 11:30 13:48 17:56 22:13 24:01 25:22
2:25 1:57 4:12 2:56 2:18 4:08 4:17 1:48 1:21
116 1025 Johan Sparrevik 25:23 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Lerums SOK / Herkules FK 3:03 5:26 11:03 13:40 15:46 19:48 22:18 24:13 25:23
3:03 2:23 5:37 2:37 2:06 4:02 2:30 1:55 1:10
117 1055 Henrik Bengtsson 25:25 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Eskilstunafors OL 2:57 5:33 9:30 12:18 14:31 18:42 22:07 24:00 25:25
2:57 2:36 3:57 2:48 2:13 4:11 3:25 1:53 1:25
118 1033 Erik Sedhed 25:29 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 FK Vittus/Ronneby OK 2:44 5:00 8:13 12:02 14:11 19:36 22:14 24:05 25:29
2:44 2:16 3:13 3:49 2:09 5:25 2:38 1:51 1:24
119 1025 Jenny Adolfsson 26:06 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Lerums SOK / Herkules FK 3:06 5:37 11:01 13:41 15:47 19:44 22:23 24:20 26:06
3:06 2:31 5:24 2:40 2:06 3:57 2:39 1:57 1:46
120 1058 Erik Schön 26:11 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Hestra IF 3:26 5:48 9:57 12:27 16:02 20:45 23:35 25:01 26:11
3:26 2:22 4:09 2:30 3:35 4:43 2:50 1:26 1:10
121 1018 Lauri Iso-Markku 26:22 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 LYNX 2:18 4:15 7:11 8:59 18:20 21:37 23:58 25:24 26:22
2:18 1:57 2:56 1:48 9:21 3:17 2:21 1:26 0:58
122 1058 Martin Larsson 26:24 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Hestra IF 3:26 5:49 9:57 12:28 16:13 20:43 23:38 25:07 26:24
3:26 2:23 4:08 2:31 3:45 4:30 2:55 1:29 1:17
123 1069 Daniel Hallbäck 26:38 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Köping-Kolsva OK / Arboga OK 2:52 5:11 9:18 11:33 16:18 20:37 23:48 25:20 26:38
2:52 2:19 4:07 2:15 4:45 4:19 3:11 1:32 1:18
124 1018 Mikko Leskinen 26:50 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 LYNX 2:20 4:15 7:14 9:07 18:21 21:33 24:00 25:32 26:50
2:20 1:55 2:59 1:53 9:14 3:12 2:27 1:32 1:18
125 1069 Johan Englöf 26:54 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Köping-Kolsva OK / Arboga OK 2:55 5:20 10:39 13:35 16:17 20:43 23:39 25:29 26:54
2:55 2:25 5:19 2:56 2:42 4:26 2:56 1:50 1:25
126 1018 Niklas Paganus 26:55 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 LYNX 2:19 4:17 7:14 9:01 18:21 21:36 24:03 25:36 26:55
2:19 1:58 2:57 1:47 9:20 3:15 2:27 1:33 1:19
127 1068 Tore Mårtensson 27:09 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Vivill/FK Finn/Markaryd FK 3:03 5:36 9:48 12:43 15:34 20:12 23:55 25:48 27:09
3:03 2:33 4:12 2:55 2:51 4:38 3:43 1:53 1:21
128 1086 Johan Berggren 27:14 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
1 Hjärnarps GH OL 3:35 5:56 9:33 13:20 16:51 21:36 24:20 26:03 27:14 19:34
3:35 2:21 3:37 3:47 3:31 4:45 2:44 1:43 1:11
129 1068 Ida Arvidsson 27:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Vivill/FK Finn/Markaryd FK 3:05 5:38 9:47 12:50 15:24 20:15 24:00 25:57 27:18
3:05 2:33 4:09 3:03 2:34 4:51 3:45 1:57 1:21
130 1046 Julia Lundqvist 27:25 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Nybro OK / OK Älme 2:35 4:40 10:42 13:45 17:23 21:12 23:53 25:50 27:25
2:35 2:05 6:02 3:03 3:38 3:49 2:41 1:57 1:35
131 1063 Sebastian Poka 27:30 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Tolered-Utby OL / OK Landehof 3:08 5:21 10:14 13:10 15:31 21:51 24:21 25:59 27:30
3:08 2:13 4:53 2:56 2:21 6:20 2:30 1:38 1:31
132 1028 Sanna Söderlind 27:35 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Bredaryds SOK / OK Stigen 2:45 4:59 12:39 15:00 18:27 22:13 24:29 26:07 27:35
2:45 2:14 7:40 2:21 3:27 3:46 2:16 1:38 1:28
133 1011 Peter Lindström 28:08 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Kils OK / Åmotfors OK 2:16 3:58 6:49 8:43 19:12 23:43 25:33 27:02 28:08
2:16 1:42 2:51 1:54 10:29 4:31 1:50 1:29 1:06
134 1070 Robin Bennerhed 28:09 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 IK Gandvik 6:01 8:54 13:27 15:58 18:51 22:59 25:30 26:59 28:09
6:01 2:53 4:33 2:31 2:53 4:08 2:31 1:29 1:10
135 1016 Fredrik Johansson 28:19 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Halmstad OK 3:19 6:15 10:41 13:57 16:38 21:31 24:38 26:48 28:19
3:19 2:56 4:26 3:16 2:41 4:53 3:07 2:10 1:31
136 1055 Erik Lundblad 28:25 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Eskilstunafors OL 2:40 4:46 13:22 15:43 18:25 22:37 25:14 26:54 28:25
2:40 2:06 8:36 2:21 2:42 4:12 2:37 1:40 1:31
137 1014 Mikko Laakso 28:29 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
1 Helsingin Suunnistajat 3:01 5:16 12:36 15:14 17:46 22:42 25:37 27:16 28:29 20:53
3:01 2:15 7:20 2:38 2:32 4:56 2:55 1:39 1:13
137 1014 Attila Molnár 28:29 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Helsingin Suunnistajat 2:54 5:15 9:02 12:05 15:30 22:37 25:17 27:14 28:29
2:54 2:21 3:47 3:03 3:25 7:07 2:40 1:57 1:15
139 1042 Louise Bertilsson 28:33 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IK Uven 3:34 5:57 10:29 13:12 15:52 21:34 25:21 27:17 28:33
3:34 2:23 4:32 2:43 2:40 5:42 3:47 1:56 1:16
140 1007 Johan Vilén 28:34 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Säterbygdens OK 2:15 12:42 15:18 17:11 18:43 24:23 26:04 27:24 28:34
2:15 10:27 2:36 1:53 1:32 5:40 1:41 1:20 1:10
141 1065 André Erlandsson 28:43 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Uddevalla/Gbg Majorna/OK Roto 2:46 5:00 10:40 13:02 14:59 22:55 25:17 27:19 28:43
2:46 2:14 5:40 2:22 1:57 7:56 2:22 2:02 1:24
142 1014 Tommi Pirilä 28:45 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Helsingin Suunnistajat 3:00 5:18 12:36 14:36 16:22 22:40 25:20 27:27 28:45
3:00 2:18 7:18 2:00 1:46 6:18 2:40 2:07 1:18
143 1005 Nicklas Anderson 28:51 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 FIF Hillerød Orientering 1:59 12:36 14:55 16:39 18:16 24:44 26:40 27:51 28:51
1:59 10:37 2:19 1:44 1:37 6:28 1:56 1:11 1:00
144 1042 Emelie Malmberg 28:53 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 IK Uven 3:33 5:54 10:31 13:18 15:56 21:36 25:25 27:20 28:53
3:33 2:21 4:37 2:47 2:38 5:40 3:49 1:55 1:33
145 1059 Gustav Wiklund 28:58 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *142
1 Kolmården/Skogspojkarna/Tjalve 2:34 5:06 9:32 11:49 19:41 23:17 25:55 27:41 28:58 25:13
2:34 2:32 4:26 2:17 7:52 3:36 2:38 1:46 1:17
146 1070 Christoffer Andersén 29:06 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IK Gandvik 2:45 5:10 10:10 12:21 14:34 23:59 26:19 27:54 29:06
2:45 2:25 5:00 2:11 2:13 9:25 2:20 1:35 1:12
147 1085 Johannes Uhr 29:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Milan 3:23 5:54 9:43 12:23 16:12 21:21 26:03 27:49 29:18
3:23 2:31 3:49 2:40 3:49 5:09 4:42 1:46 1:29
148 1010 Andreas Sundin 29:45 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Klemmingen 2:32 4:42 8:22 15:53 17:59 23:17 26:31 28:27 29:45
2:32 2:10 3:40 7:31 2:06 5:18 3:14 1:56 1:18
149 1013 Albin Eriksson 30:06 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
1 Boxholm-Mjölby OL / SOL Tranås 2:36 4:51 8:22 10:26 12:46 16:44 26:45 28:49 30:06 15:27
2:36 2:15 3:31 2:04 2:20 3:58 10:01 2:04 1:17
149 1056 Philip Ekman 30:06 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Hällen 2:44 5:45 10:21 12:49 17:11 24:03 27:10 28:49 30:06
2:44 3:01 4:36 2:28 4:22 6:52 3:07 1:39 1:17
151 1012 Eero Ahlqvist 30:13 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 DELTA 2:31 14:53 17:59 20:16 22:00 25:32 27:36 29:01 30:13
2:31 12:22 3:06 2:17 1:44 3:32 2:04 1:25 1:12
152 1054 Viktor Klaesson 30:15 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Kullingshof/Främmestad/Ryda 3:04 5:36 9:49 12:51 16:30 23:31 26:57 28:57 30:15
3:04 2:32 4:13 3:02 3:39 7:01 3:26 2:00 1:18
153 1064 Björn Ekman 30:28 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Roxen 3:25 6:25 14:08 16:43 19:43 23:59 27:22 29:17 30:28
3:25 3:00 7:43 2:35 3:00 4:16 3:23 1:55 1:11
154 1056 Adam Hellstadius 30:30 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 OK Hällen 2:46 5:46 10:25 12:54 17:12 24:06 27:15 29:00 30:30
2:46 3:00 4:39 2:29 4:18 6:54 3:09 1:45 1:30
155 1029 Erik Levander 30:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Täby OK/Kvarnsveden 2:08 13:48 16:47 19:06 20:46 25:49 27:58 29:22 30:31
2:08 11:40 2:59 2:19 1:40 5:03 2:09 1:24 1:09
156 1064 Martin Lindgren 30:37 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Roxen 3:27 6:27 14:05 16:47 19:45 24:02 27:12 29:22 30:37
3:27 3:00 7:38 2:42 2:58 4:17 3:10 2:10 1:15
157 1045 Lars Erik Bakke 31:12 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Løten o-lag 3:08 6:28 11:45 15:18 18:17 23:42 27:21 29:45 31:12
3:08 3:20 5:17 3:33 2:59 5:25 3:39 2:24 1:27
158 1081 Claes Norman 31:14 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 KFUM Örebro OK 3:03 6:51 11:51 15:41 17:53 24:13 27:27 29:50 31:14
3:03 3:48 5:00 3:50 2:12 6:20 3:14 2:23 1:24
159 1076 Sebastian Rydvall 31:33 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Rotebro IS 3:51 6:53 11:27 15:31 20:26 25:34 28:27 30:18 31:33
3:51 3:02 4:34 4:04 4:55 5:08 2:53 1:51 1:15
160 1029 Björn Ryrlind 31:58 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Täby OK/Kvarnsveden 2:10 13:56 18:49 20:56 22:36 26:29 28:52 30:24 31:58
2:10 11:46 4:53 2:07 1:40 3:53 2:23 1:32 1:34
161 1032 Michael Rönngård 32:00 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Alehof 3:29 5:57 11:53 14:12 16:12 26:38 28:48 30:25 32:00
3:29 2:28 5:56 2:19 2:00 10:26 2:10 1:37 1:35
162 1037 Patrik Nilsson 32:18 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
2 Tullinge SK / Snättringe SK 2:35 5:00 8:22 11:05 15:28 23:19 28:29 30:54 32:18 20:52
2:35 2:25 3:22 2:43 4:23 7:51 5:10 2:25 1:24
*142
27:21
163 1064 Tove Lantz 32:21 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 OK Roxen 3:24 6:23 14:02 16:41 19:42 23:56 27:18 29:23 32:21
3:24 2:59 7:39 2:39 3:01 4:14 3:22 2:05 2:58
164 1053 Richard Jansson 32:41 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M *124
2 Djerf/Kristinehamn/Degerfors 2:50 5:19 14:49 16:50 20:08 25:56 29:32 31:30 32:41 24:25
2:50 2:29 9:30 2:01 3:18 5:48 3:36 1:58 1:11
165 1057 Jacob Wåhlin 34:31 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Skogsfalken 3:20 7:57 14:34 18:03 20:04 25:30 30:16 32:58 34:31
3:20 4:37 6:37 3:29 2:01 5:26 4:46 2:42 1:33
166 1082 Amanda Eklund 35:20 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Rånäs OK / Länna IF 3:50 6:53 12:50 16:09 19:27 24:33 32:28 34:02 35:20
3:50 3:03 5:57 3:19 3:18 5:06 7:55 1:34 1:18
167 1082 Madeleine Pettersson-Bergst 35:57 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Rånäs OK / Länna IF 3:49 6:34 11:43 14:44 17:27 25:39 32:34 34:38 35:57
3:49 2:45 5:09 3:01 2:43 8:12 6:55 2:04 1:19
168 1082 Josefine Nyström 36:01 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Rånäs OK / Länna IF 3:50 6:55 12:54 16:13 19:32 24:38 32:37 34:39 36:01
3:50 3:05 5:59 3:19 3:19 5:06 7:59 2:02 1:22
169 1066 Lisa Winberg 36:36 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Stenungsunds OK/OK Skärmen 3:34 6:41 12:08 16:24 19:44 27:58 32:12 35:09 36:36
3:34 3:07 5:27 4:16 3:20 8:14 4:14 2:57 1:27
170 1080 Emma Söder 36:41 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Kinnaström SK/OK Mark/OK Räven 3:08 6:03 14:35 17:11 21:20 31:27 33:41 35:25 36:41
3:08 2:55 8:32 2:36 4:09 10:07 2:14 1:44 1:16
171 1080 Jonas Söder 36:53 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 Kinnaström SK/OK Mark/OK Räven 3:01 5:31 19:19 22:17 25:47 31:00 33:52 35:33 36:53
3:01 2:30 13:48 2:58 3:30 5:13 2:52 1:41 1:20
172 1072 Niklas Gunnarsson 38:10 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Nackhe / Falkenbergs OK 3:25 7:51 16:14 19:05 21:41 32:12 34:47 36:44 38:10
3:25 4:26 8:23 2:51 2:36 10:31 2:35 1:57 1:26
173 1072 Michell Lennartsson 38:14 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Nackhe / Falkenbergs OK 3:23 7:49 16:34 19:01 21:40 32:11 34:42 36:44 38:14
3:23 4:26 8:45 2:27 2:39 10:31 2:31 2:02 1:30
174 1071 Markus Österblad 39:29 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 FK Boken 3:29 5:50 13:49 16:48 18:42 22:14 36:38 38:11 39:29
3:29 2:21 7:59 2:59 1:54 3:32 14:24 1:33 1:18
175 1078 Christine Lagesson 39:53 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 OK Gissle 3:50 17:34 23:41 26:21 28:34 33:21 36:35 38:35 39:53
3:50 13:44 6:07 2:40 2:13 4:47 3:14 2:00 1:18
176 1078 Elin Johansson 40:16 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 OK Gissle 3:56 17:45 23:46 26:25 28:37 33:23 36:41 38:40 40:16
3:56 13:49 6:01 2:39 2:12 4:46 3:18 1:59 1:36
177 1083 Tommy Andersson 44:00 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 IF Thor 3:15 5:35 29:20 31:45 34:15 38:44 41:21 42:50 44:00
3:15 2:20 23:45 2:25 2:30 4:29 2:37 1:29 1:10
178 1083 Hanna Nyström 44:12 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IF Thor 3:19 5:35 29:23 31:50 34:12 38:48 41:19 42:58 44:12
3:19 2:16 23:48 2:27 2:22 4:36 2:31 1:39 1:14
179 1083 Frank Brahm 44:45 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 IF Thor 3:21 5:37 29:24 31:54 34:17 38:49 41:22 43:12 44:45
3:21 2:16 23:47 2:30 2:23 4:32 2:33 1:50 1:33
180 1012 Tuomas Viirto 45:08 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 DELTA 2:28 16:46 20:23 22:29 34:16 38:40 42:22 44:01 45:08
2:28 14:18 3:37 2:06 11:47 4:24 3:42 1:39 1:07
181 1062 Matti Nieminen 46:51 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 Rasti-Nokia 3:04 16:48 23:46 26:59 29:40 38:33 43:21 45:16 46:51
3:04 13:44 6:58 3:13 2:41 8:53 4:48 1:55 1:35
182 1029 Martin Olsson 47:55 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Täby OK/Kvarnsveden 2:15 30:11 35:28 37:40 39:34 43:09 45:08 46:50 47:55
2:15 27:56 5:17 2:12 1:54 3:35 1:59 1:42 1:05
183 1080 Christoffer Andersson 54:43 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 Kinnaström SK/OK Mark/OK Räven 2:51 4:58 20:30 23:26 28:58 34:22 51:58 53:32 54:43
2:51 2:07 15:32 2:56 5:32 5:24 17:36 1:34 1:11
184 1052 Pontus Doverstav 61:55 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
2 IK Ymer/HIS Vansbro 3:40 7:23 24:56 27:57 31:51 37:27 58:29 60:23 61:55
3:40 3:43 17:33 3:01 3:54 5:36 21:02 1:54 1:32
185 1057 Anton Rehn 66:37 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
3 OK Skogsfalken 4:18 8:31 16:41 22:56 26:11 57:41 61:44 64:44 66:37
4:18 4:13 8:10 6:15 3:15 31:30 4:03 3:00 1:53
186 1017 Kasper Snickars 418:38 1(150) 2(138) 3(143) 4(145) 5(136) 6(112) 7(111) 8(200) M
1 IF Sibbo-Vargarna 392:24 394:37 399:40 401:46 407:33 413:05 415:12 416:45 418:38
392:24 2:13 5:03 2:06 5:47 5:32 2:07 1:33 1:53
Återgå till huvudsidan